• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
:wink: taky se snazim nejak zabavit jenze zitra zas budeme s malou sami a budu premyslet nad blbostma
13. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teplotu nemerim, proste pockam az to dostanu a ze to urcite dostanu.Stale to porovnavam s 1.tehu pred 6 lety jaky to bylo co jsem citila nez jsem na to prisla.Koupila jsem si ten test Best 2 jsou tam 2 byl levny ten Mamatest nemeli, tak ted si zas namlouvam, ze mam spatny test ach jo. Tak dobrou holky.
13. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,Rina ale pokud jsi testila az odpoledne tak ti test muze ukazat / i kdybys byla tehu,nejlepsi je rano z prvni moci.
No ja jsem v praci cely den a taky na to porad myslim tech par dni do MS je vzdycky hroznych.Ale dnes sem zase namerila tepl vyssi o 0,2 stupne,a to jsem vzala posl.utr.vcera rano.A spino bylo este rano trosku,pak cely den uplne cisto a ted vecer se mi zdalo ze zase trochu bylo-slabounce,tentokrat je mi divne ze mne este vubec neboli bruch,vetsinou mne poboliva aspon trochu uz nekolik dni pred MS-ale zase sem zacala pit nejake bylinky,tak to muze byt aji tim.Uvidim co mi rekne tepl.zitra,spravne by mi mela uz klesat pokud mi ma dorazit MS.Tak ja valim domu.mejtese papa.
13. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak zitra holky uvidime.Dobrou.
13. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak rano jsem znovu testila a zase nic, Fifi ty uz jsi spotrebovala Utrogestan??Ja jeste mam asi na 3 dny.Zatim nespinim, uvidime
14. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rina a kolik jsi mela baleni utrose? ja mam jeste 4 plata na iui jsme byla 6.4.
14. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2009 o 10:34 • jujuju
Ahoj holky,rina,ja beru 2 denne tak den po ovu a koncim s nima ten 24,25dc,abych dostala MS ten 27,28 den,at nemam moc dlouhe cykly.myslim ze 10 dni brani utr.staci,pokud mam byt tehu tak budu,pokud nee tak at radci brzy prijde ms at muzu zase brzy zacit plodit :wink:
Jinak u mne dnes zase pokles tepl.cipek kratky,spineni bylo vecer ted uz zase nee,ale pokud bych byla tehu tak tepl.by urcite rostla a ne klesala.takze ted uz jen cekam na MS :unamused:
a jak vy??
14. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tak ja nevim -ja beru 2rano a 2 vecer- takze kdyz to prestanu brat mela bych to dostat?:slight_smile:ja mma jeste 4 baleni
14. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam vzdy 1 krabku na cyklus,ale mam to brat od 16dc-10dni,a pak dojde MS tak do 3 dni,nikdy sem nemela odvahu to brat dele,nač zbytecne prodluzovat si cyklus ze,12dni na zahnizdeni jajca staci.10utr+2dny nez dojde MS.
14. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak to vubec nevm me nic nerekli mam 3 krabicky beru 2 rano a 2 vecer. rekli mi at ho beru za 14 at zkusim test i kdyz to dostanu a pak bud mam lecbu ukoncit nebo pokracovat
14. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm,tak to mas docela aji velike davky :confused: takove davky se davaji uz tehotnym ktere spini a je potreba udrzet tehu.jinak ja to beru spis na upravu cyklu,bez toho mam cykly kratke,dobu mezi ovu a MS jen 10dni se spinenim.Utr.mi to protahne na tech 28.mam strach ze kdybych ho brala dele tak ze dokud ho budu brat MS nedojde a ja si budu delat plane nadeje,a zbytecne si prodluzovat cyklus.kazdy Dr.je jiny,ale mi predepisovali utr.uz 2 lekari a oba stejne.
14. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne no ja se ptala ted holek a ty zas tvrdi ,ze pry ms vubec neovlivnuje tak fakt nevim
14. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eloan, taky beru 2 rano 2 vecer ale dostala jsem 2 krabicky, dnes je to 14 den a nic, test neg.a nespinim tak fakt nevim pockam, cyklus mivam ruzne prave driv 25-26 dni po ty pruchodnosti i 29 dni ja nevim no nejak to dopadne, ale jestli to mam dostat tak at uz at muzu jit do 2.kola.
14. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rina ja prave 3 krabicky a to jsme byli ve stejnem podniku tak nevim:slight_smile: ja mam tcyklus taky 25-27 nekdy 28 vyjimecne 29
14. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Eloan, tak to mame stejne, no to je jedno, proste to ber dokud to nedostanes, ja to doberu taky a uvidime.
14. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dnes jsem to jeste nedostala, ani nespinim, test rano negativni. :frowning2: Co Suzan a Fifi?????K
15. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rina1 ja uz mam ms :unamused: a v patek v 9 mame pohovor s dr. ja jsem z toho celou noc nespala nevim jestli na to mam pichat si ty hormony, porad vaham jestli do toho mam jit........odkolikateho dne se picha puregon?
15. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To nevim, ale kdyz mas folikuly, tak ber jen Clostilbegyt to tom ti narostou o trochu vic, nebo jestli to mas uz 4x tak zkus IVF, u toho se taky picha tak at to mas pri jednom, uvidis, ja to taky dostanu test nic to uz by bylo neco videt.
15. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nevim pockam co mi rekne doktorka pro IVF jsou vetsi davky pro IUI je to pry setrnejsi tak mi asi stejne nic nezbyva.Mam pocit,ze jsme se nikdy nestrefili do spravneho dne podle tech OVU testu tak snad to ted bude lepsi podle UTZ a se stimulaci,protoze u me je jinak vse v poradku....
Treba to nedostanes test ti to vazne muze ukazat az za dyl.Ja bych byla rada,kdyzby se ozyvalo vic tehulek po IUI ,protoze me pripada,ze to moc ucinny neni a tehulek nepribyva.... :frowning2: A ja mam tentokrat peknou depku to nebudu tajit jsem uplne totalne v prdeli!!
15. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jdu ke kamosce na zahradu dam si dvojku vina a bude mi to sumak :wink:
15. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to se mas,ze to muzes takhle vyresit.Ja vcera dopoledne byla hodku a pul u sousedky,ale stejne mi to nepomohlo.
15. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, téma si už dlouho čtu, mám za sebou dvě nezdařená IUI s Clostylbegytem. Měla jsem po něm nízkou sliznici, ani Estrofem nezabral. Tak teď stimuluji na další IUI s Merionalem, injekčně. Prý je u něj úspěšnost víc než 50% na cyklus, četla jsem k němu studie. Tak jsem zvědavá, dnes jdu na utz.
15. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zaenab ja budu stimulovat puregonem take nam dr.rikala,ze je u nej uspesnost pres 50% tak kez by to byla pravda.Drzim ti palecky pak dej vedet jak si dopadla na UTZ :wink:
15. apr 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jo ale uspesnost ceho, to ze narostou folikuly poradny, ale prece zadny preparat na svete nemuze pritahnout ty spermie k vajicku ne??
15. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nevim,ale kdyz to delaji tak nejaky ucinek to mit musi,ne?
15. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Suzanna, díky, věřím, že už jsi z depky venku.
Rina1, úspěšnost je počítána na otěhotnění, ta čísla mě taky překvapila.
15. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj zaneab jsem se chvili venku opalovala a hnedka je mi lip :wink: co taky zbyva...
a co na UTZ?
15. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm, ale jak by mi to pomohlo k tehu, po Clostilu mam velke folikuly pichu Pregnyl a pak uz je to prece na spermijich, jestli se nektere bude chtit se zavrtat nebo ne, ten lek to sam nedokaze ne??Se na to taky zeptam.
15. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja jsem si ted precetla,ze gonadotrofinen zvysuji sanci podstatne vyssiho sanci na poceti nez u prirozeneho cyklu :sunglasses:
15. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok