• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@bejlis Gratulujem. Nám 3.IUI nevyšlo, tak teraz čakáme na schválenie poisťovne IVF. Dúfam, že sa zadarí na prvýkrát, lebo som povedala že poslednýkrát... Už nemám chuť pokračovať...
10. apr 2014 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis Tak hlavě držím palce, ať je prcek bojovníček a drží se. Mám radost. Já se hlavně třepu, aby stále bylo vše v pořádku, ty obavy mě ne a ne opustit.
10. apr 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 děkuji..to tě chápu pac ja jsem to taky říkala že pokud to nevyjde tak na to prdime...ale neboj dobře to dopadne :slight_smile: hlavně nestresuj-jak mě schválili IVF tak pak to šlo strašně rychle ani jsem to nečekala..takže hlavu vzhuru a určitě nam dej vědět jak pokračuješ :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu2389 @danka4 snažíme se přes rok, po vysazení HA jsem měla nepravidelnou MS a ted v CAR si nás pěkně proklepli a i bez clostíku jsem měla nádherný folik a sliznici 10. Udělali IUI 4.4. a 6.4. Ovulace proběhla 5.4. v noci. Tak dnes jsem 5dpo vlastně. Moc si už přeji, aby nám to vyšlo a dvojčátka by byly nej :slight_smile:
10. apr 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis ještě to nemáš v popisku jak dlouhou jsi, asi nechceš zakřinout, moc držím pěstičky, ať vše dotáhnete do konce a za chvíli máš mimíska v náruči. My se snažíme přes rok a také jsme v pořádku. Jen spermijky jsou rychlé, jdou dopředu, ale je jich méně.
10. apr 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer
no tak to sme mali aspon sliznicu rovnaku..aj ja som mala zevraj 10. Folikuly sice 4..ale myslim ze z toho nic nebude...
Dnes som 9 den po a pobolieva len podbrusko..nic ine..mam pocit ako keby som uz mala dostat kramy...prsia sa mi nalievaju..ale este nebolia...tak uvidime..kramy dostavam vacsinou tak na 12 den po ovulke...tak som zvedava ci teraz dojdu..a ak nie tak budem robit test..:slight_smile:
Bodaj by nam to obom vyslo..:slight_smile: drzim palce..a pis ako si na tom..:slight_smile:
11. apr 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer tyo někdo ma pomale a někdo rychle a už je problém je to mazec...jak když byla na přenos embryi tak nas tam bylo 5 holek jedne mladši než druha ani ve snu mě nenapadlo kolik paru ma taky problemy :unamused: nemam napsane mas pravdu nechci zakřiknout-včera jsem začala trochu špininit tak se trochu bojim...ale určitě napišu jak pokračujeme :slight_smile: a tobě držim pěstičky at vše klapne :slight_smile:
11. apr 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzu2389 určitě dám vědět, já dostávám po ovu MS až 14, 15 den. Mám delší LF. Držím ti pěsti moooc a někdy nemusí být žádný příznak a je to tam :slight_smile:

@bejlis někdy i špinění je příznak, ale víme jak to je, musíme čekat, nic jiného nám nezbývá a musíme si říct do léta budeme tady všechny těhule :wink:
11. apr 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfer
no vsak najlepsie bude pockat...a na nic sa neupinat...ak to vyjde budem stastna..ak nie tak pokracujeme dalej..:slight_smile:
11. apr 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, zeptam se, na kdy Vam nacasovali IUI? Jeste pred ovulaci, nebo az po prasknuti foliku? Ja byla na IUI vcera poprve, ale vim urcite, ze to bylo az po prasknuti folikulu. Mate nektera zkusenost a pripadne, jak to dopadlo? Diky :slight_smile:
11. apr 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas Ahoj, podle mě záleží na klinice kde to dělají nám udělali jen krevní testy a manžovi spermio a už mi to naplánovali 1. IUI. Chodíme do teplic do pronatalu. Tam jdou na to fakt rychle :wink:
11. apr 2014 o 23:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosím poradíte mi som po IUI 11DPO a vkladám utrogestan, už včera bol problém ale dalo sa a dnes už je väčší viac ako 1c nevopchám prst to sa mi ešte nestalo, nevylezú mi tie tabletky? Mali ste to niektorá?
13. apr 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlajka1 Ahojky, mne ho casuji vzdycky pred prasknutim a pak mi reknou at se jeste vecer doma snazime. V takovem pripade spermie na vajicko cekaji. Pokud mas IUI po tak proste dojde k oplodneni vajicka pozdeji. Vajicko vydrzi cca 12-24 hodin po ovulaci oplodneni schopne, takze kdyz se to takto stihne, je to uplne v pohode..
13. apr 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviks do 24 hod po ovulavi to bylo urcite. Podle ostre bolesti v oblasti vajecniku bych si tipla tak 14hod pred IUI. Tak se budu modlit, aby to vyslo :slight_smile: diky za info.
13. apr 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@len IUI hradi poistovna??? Odkedy? Kde ti robili inseminaciu zadarmo?
13. apr 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlajka1 Tak to by melo vyjit, drzim palce, kolikate iui podstupujes? Ja ted 2 a jeste me cekaji 3 dalsi..
13. apr 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviks zatim jsem byla jednou. V planu mam zkusit 3 a pak kdyztak laparoskopie.
13. apr 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky jsem po prvním IUI. Dnes 13. den. Začalo mě bolet břicho a natejkat nohy jako kdybych to měla normal dostat. Kdyby nebylo IUI a utroš měla bych to dostat zítra takhle nevím. Co myslíte? Mám už být zklamaná že to nevyšlo? Nenávidím testování, je to pro mě jen zklamání, páč s těmi TT mám vážně dost negativní bilanci :frowning2: :wink:
13. apr 2014 o 11:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčatá ani naše 3.IUI nevyšlo, ked mi zavolali o 14tej tak sa mi zas kus zrútil svet, neviem...nejak som verila ze by to konečne mohlo vyjsť...už len čakať na schválenie na IVF...Vám však držím palce :slight_smile:
14. apr 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 Ahojky, je mi to líto :frowning2: Já čekám na výsledek 3. IUI - bude v pondělí - a taky potom IVF, takže doufám.. Ale cítím, že zase nic.. Takže jsme asi na stejné lodi :wink:
14. apr 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,ráda bych tě povzbudila, určitě můžeš otěhotnět přirozené, pokud máč průchozí vejcovody, najdi si metodu NAPROHELP v Brně
14. apr 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife ale tak snád tebe to vyjde :wink: ...este nemame schválené IVF poistovnou, ale hovorili ze kolo 23 sa ozvú, dnes som už dostala aj ms, bruško ma dostatočne bolíí..auu...a zachvílku do nočnej :slight_smile:
15. apr 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 ahoj moja, nám vyšiel pozitívny test z dnešnej krvi, ani neverím tomu!!! neboj sa podarí sa aj vám. Ja len dúfam že naša bublinka bude ok:slight_smile:
15. apr 2014 o 19:54  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, včera jsem byla 13.DC na 3. IUI... moc nevěřím, že se zadaří. První dvě IUI nevyšly, pak vyšlo až 2. IVF, ale skončilo potratem ve 20.tt, proto ta nedůvěra v tohle IUI. Testovat mám až za 3 týdny... to nevydržím :confounded: Ale zase nechci testovat moc brzo, abych nebyla hned zklamaná... Kdy myslíte, že bych to mohla nejdřív zkusit?
15. apr 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Júúj tak gratulujem...držte sa...hlavne aby ste boli zdravíí a rástli do krásy :slight_smile: Dúfam, že sa aj my čoskoro dočkáme.... :wink:
16. apr 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@honzikovabarunka Ahoj..ja som netestovala vôbec, lebo zakaždým tam je len jedna čiarka, tak som počkala na krv no aj tá negatívna :unamused:
16. apr 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já mám testovat až v pátek - 14 dní po IUI, moc jsem nevěřila, že by to mohlo klapnout na 1.IUI, nevydržela jsem a testla se dnes - negativní :frowning2: aspoň nebudu mít tak moc zkažený pátek ... :-/
16. apr 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali ste silny menzes po neuspenej iui/ivf.. resp po vysadeni vsetkych hormonov? bojim sa co ma caka .)
17. apr 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som 9. deň po IUI... snád to vyjde.... :unamused: až dnes ma začali pobolievať prsia, brucho ma bolí od 1. dňa IUI... mám dúfať, či ani nie..?
17. apr 2014 o 20:34  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija Ahoj. Ja som po neúspešnom IUI a mrcha bola riadne bolestivá, mala som aj krče..
Nepomáhali žiadne lieky, lebo hned vyšli von / zvracaním/, takže pomohla jedine injekcia.
No nie každá to máva... každá to inak prežíva.. držím palce. :wink:
17. apr 2014 o 21:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok