• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@katuskamala ml dnes ich cítim riadne a to si idem ešte pichnúť pregnyl
26. apr 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Manžel vždycky abstinoval tak 4 dny a SPG byl lehce pod normu, protože už byly spermie "staré", takže málo pohyblivé.. Teď naposledy, jak jsem šla na 3. IUI, tak to byla hurá akce, protože mi folikul dozrál rychleji, tak jsem šla hned ten den a manžel abstinoval taky teprve druhý den. A SPG měl lepší, než předtím. Stejně se nám to 3. IUI nepovedlo :grinning: Ale SPG byl lepší... Tak já nevím, manžel to měl takhle, ale těžko to uplatňovat na každého. Pokud jste měli sexík ve čtvrtek, tak do pondělka to je 4. den... Ptala jsem se dr., jestli to není málo, že je abstinence jen 2. den a bylo mi řečeno, že je to jedno, že to nevadí vůbec... Takže za mě bych do toho šla, budeš mít těch spermijek v sobě aspoň víc. Pak bych to ještě podpořila nějakým sexíkem potom a to by bylo, aby se to nepovedlo :grinning:
26. apr 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 ak citis, tak sa pomilujte. moj nazor... nebala by som sa, ze bude malo kvalitnych spermii v pondelok na tvojom mieste. pretoze tvoj muž je zdravy... ak by nebol, nešla by som do toho. navyse pri IUI spermie spracuju, takze ak by ich naahodou nebolo dostatocne dost kvalitnych, pomožu im... nam to vysvetloval doktor vo stvrtok, ze len rychlost zlepsili spermiam takmer raz tolko... a povyberali iba tie dobre. ako keby ich naspíídovali :slight_smile: uvidime, čo to spravi :slight_smile:
26. apr 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskamala
@tofife babulky ste zlatéeee.Keby mm vedel čo riešim nepochvalil by ma;)bodaj by sme čoskoro písali ako tehule;) A dala som na vaše rady resp.celý deň riešim či áno či nie ale nemala som čas sa ani nadýchnuť pred mm;;;))))
26. apr 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 držím palce! :slight_smile: napíšeme si :slight_smile:
26. apr 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskamala jasnéee píšeme si;) držte sa a ty hlavne oddychuj ak najviac sa ti dá;)
26. apr 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tofife
@lucyfer
@katuskamala
@bejlis babulky tak 3 iui za nami.Teraz mám 2,týždne voľno tak budem len oddychovať a myslieť pozitívne;) Nemáte nejaký typ (čo jesť príp.piť) aby sa to uhniezdilo..Dr.mi vravel nech sa pomodlim aby to neboli dvojičky..;) No chápete?? Sak my by sme boli najšťastnejší na svete;)a inak ten sexik bol v sobotu večer..Čiže 36 hodinová absencia a vraj boli krásne...že ukážkové.Tak sa teším z toho.Budem aj na vás myslieť a píšeme si;)
28. apr 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javorinka2 tesim sa :slight_smile: oddychuj a piseme si :slight_smile:
28. apr 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, chci zeptat, měla jste někdo nějaký příznaky po ovulaci a kolikátý den začaly příznaky a jak vypadá příznaky podle Vás? Vím každá to má jinak.
28. apr 2014 o 21:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: baby, chcem sa spytat, uzivali ste nieco pred IUI (myslim okrem liekov) napr. Inofolic? Moze sa to pred IUI? A vzdy je zena stimulovana liekmi, alebo nemusi byt stimulovana ovulacia liekmi pred IUI?
Dakujem, my nad tym uvazujeme, tak sa pytam dopredu, aby som zacali pit Inofolic a pod. :slight_smile:
29. apr 2014 o 10:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 držím pěstičky, já pila ananasový džus a jedla ananas :slight_smile: a hlavně jsem se hodně hýbala, výlet, hory, fitko a tím jsem si asi dělohu prý prokrvila :grinning:
29. apr 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lararose no mě třeba až 13dpo bolely prsa více než obvykle a silnější výtok jsem měla, jinak spíše podle BT, která jako obvykle 14dpo neklesla.
29. apr 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 prý je dobrý grep před ovu, ale já neměla ani léky na stimulaci nic, prostě přirozený cyklus, ve kterém se udělal krásný folik. Hodně štěstí
29. apr 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfer ďakujem za odpoveď..No a ja presne naopak..Stále by som spala..Mám voľno tak si to chcem vychutnať;) a možno to nie je o.k.:( minule razy po iui som stále niečo robila okná umývala, behala okolo stavby a tak som si povedala tentokrát sám oddych.Uvidím či sa oplatilo lenosit;)
29. apr 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javorinka2 Ahojky :slight_smile: Já jsem na to vůbec nemyslela, dělala jsem všechno, co normálně, ale nepodařilo se ani napotřetí :frowning2: V den inseminace jsem ale vždycky poctivě ležela, pak už volný režim. Moc Ti přeju, aby to klaplo!! :slight_smile:
29. apr 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tofife ďakujem..uvidíme;)
30. apr 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak trochu se vracím na místo činu. Po IUI v únoru jsem otěhotněla. Vše vypadalo dobře, ale na konci 12tt nám zjistili vývojovou vadu a těhotenství jsme ukončovali. Teď je to týden po revizi. V červnu bych chtěla podstoupit IUI nebo IVF. Zatím se rozhodujeme a budeme to konzultovat.
Chci se zeptat, kdo má zkušenosti s IVF - je potřeba začít stimulovat začátkem cyklu (třeba kolem 2-3DC) nebo je to jedno, kdy se to nastimuluje? Ptám se kvůli načasování. A ještě jedna otázka - kdo podává žádost o IVF u pojišťovny? Je to CAR nebo to můžu nějak řešit i sama teď předem?
30. apr 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahojiiiiik...to neeee-to je mi strašně liiito :frowning2:......no ja byla na IVF a začala jsem stimulovat 3 DC...a už jsou takove hormony které nemusíš pichat každy den takže je to pohoda :slight_smile: no a žádost na pojišťovnu posila CAR u nas to trvalo 14 dni...kdyby jsi ještě chctela vedet něco ohledně IVF tak se klidně ptej
30. apr 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite
To je mi moc líto Beruško! :pensive:
Ty jsi myslím na Obilňáku, že? Tam si to řeší sami, ani jsem nevěděla, co, jak a kdy to vyřizovali. Bylo to tam nějak automaticky schválené :confused: Stimulace záleží podle toho jaký ti doporučí protokol. Já jsem měla krátký a začala jsem 3. den. Když je dlouhý, tak se myslím začíná už nějak v půlce předchozího cyklu, ale nechci kecat. Dlouhý mi doporučil až po 2. krátkých protokolech, které byli neúspěšné :unamused:
30. apr 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite je mi to ľúto..Spomínam si ako sme spolu počítali DPO...No ja mám už 3.iui za sebou.Som 2dpo;) Veľmi ti prajem až sa skoro z toho dostaneš a až čoskoro zazijes opäť pocit šťastia;)
30. apr 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejlis @sofie333 @javorinka2 Holky, moc děkuji. Já právě pořád dumám nad tím, jestli už jít do IVF nebo ne. Po IUI jsme už 2x otěhotněli. Jednou po druhém a pak po třetím pokusu. Teď když jsem si ředila krev, tak už to ani nezamlklo a vše šlo dobře. Vývojová vada byla podle všeho blbá náhoda, protože genetické vyšetření máme za sebou a nemáme žádnou genetickou zátěž. Napsala jsem i do jedné poradny na netu a dr. mi odpověděl, že v mém případě indikaci k IVF nevidí. Že doporučuje další IUI a zase ředit krev. Ještě to budu konzultovat s nějakými doktory a pak se finálně rozhodnu. Ale teď se zase přikláním k IUI.
30. apr 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ja by som sa v tvojom pripade určite prikloníla k IUI, veď bolo u vás 2x úspešne síce nie so šťastným koncom ale to by sa mohlo bohužiaľ stáť aj po prirodzenom oplodnení alebo po ivf...Držím päste až sa správne rozhodnete..Veľa síl a trpezlivosti;)
30. apr 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite
Já bych se teda s Vaší úspěšností rozhodla jednoznačně pro IUI. Máte štěstí a proč vyhazovat peníze za IVF. Já byla už 7-krát a nic. :angry: Měsíc sem, měsíc tam... A je to tam!!!!! :grinning:
30. apr 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite smiesm sa spytat preco musis riedit krv a cim ju riedis?
30. apr 2014 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite urcite IUI ked sa vam dari otehotniet, mensia zataz pre teba, menej hormonov a ci dotiahnes tehotenstvo do konca nezalezi na sposobe ktorym ste ho splodili, aj po IVF sa moze stat to iste, MA bol pravdepodobne z ineho dovodu... Treba skusat a verit ze dalsi krat sa to podari...
30. apr 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa pri/po iui uziva duphaston, mne to akosi vyfucal z hlavy?

A este taky postreh nemali ste pri uzivani clostylu pocit opuchnutych tazkych noh?
30. apr 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija Redila jsem, protoze mam trombofilni krevni mutaci - Leiden heterozygot. Pichala jsem si injekce Clexane 0, 4.
30. apr 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija Ja som duphaston brala 2x1 tabletku hned od dalsieho dna po IUI. Ja som pri uzivani clostylu nemala ten pocit tazkych noh.
30. apr 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite dakujem za odpoved

@trinity8 dakujem, jasne, az po iui. Mozno ze s tym mojimi nohami je to len zhoda nahod .)
30. apr 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terite ahoj, to je mi strašně líto. Přeji ti, aby ti brzy bylo dobře a našla zase // a už došla do zdárného konce. Drž se. PS: když se vám podařilo po IUI, šla bych ještě alespoň 2x do IUI. Hodně štěstí přeji
1. máj 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok