• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@terite TAK TO MĚ MRZÍ, ŽE VÁM KVŮLI VÝVOJOVÉ VADĚ UKONČIT, TO JSEM TAKY ZAŽILA. :frowning2: NEBOJ URČITĚ PŘÍŠTĚ TO VYJDE A DONOSÍŠ AŽ DO KONCE TĚHU.

TAMNÍ DOKTOŘI ZE CARU POSÍLAJÍ ŽÁDOST NA VZP. MĚLA JSEM DLOUHÝ PROTOKOL A ZAČÍNALA JSEM ASI OD 7.DC A TRVALO MI CCA 14DNÍ DO OPU.

HOLKY, CHCI ZEPTAT OD KOLIKÁTÝ DEN OD IUI JE LEPŠÍ TESTOVAT??
1. máj 2014 o 16:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.neviete mi poradit ci existuje dake vysetrenie/vysetrenia ktore sa daju urobit. Zacinam mat totiz pocit, ze u nas ani nie je problem otehotniet, ale v tehotenstve pokracovat. Neviem, ci si to uz namyslam, alebo co. Ale uz parkrat som mala slabu druhu ciarku na tehotenskom teste, potom aj mrcha meskala 2-5 dni, ale nakoniec dosla. Dufam, ze nie som padnuta na hlavu :D
2. máj 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe Ahojky prečitaj si niečo o - biochemicka gravidita :wink: pretože kolko žien ani nevie že ju má..pretože logicky netestikuju ..držim palce.
2. máj 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj taj ja dnes kontrolni ultrazvuk v caru zlin a jsem ja i Dr nadsena
stimuluji od 2Dc Merionalem 75, jednou denne a dnes 9dc v pravo asi 8malych folikulu a v levo 1 dominantni krasny 18mm folikul,takze dnes 8 hnjekce a zitra posledni 9 injekce a zitra v noci ze so na ne v 1hod si pichnu Pregnyl uz ho mam v lednici a v po na 10ma prit manzel a ja na pul 1 na moje uplne 1 a snad i posledni IUI ja jsem krasne pozitivne naladena a nachystana,manzel ma nadprumerne vysledky spermiogramu takze snad se na nas konecne po 2,5 letech usmeje stesticko a my dame nasi dcerunce k 5 narozeninam sourozence. 1rok jsme se snazili bez leku pak clostil nezabral a pak rok bez leku taky nic a ted Merional a ZABRAL
HOLKY VSEM NAM DRZIM PALECKY A TO BY BYLO ABY TO
Muj hormonalni profil byl ok az na mirne zvyseny prolaktin ktery mam uz ok tak snad uz zadna prekazka a ja se za 14dni prihlasim a muzu zaradit do terminu porodu leden 2015 A vsem to moc preju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. máj 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanulkavelunka moc bych ti to přála Veru, ať máš doma taky ledňáčka :dizzy_face:
2. máj 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co sa vlastne deje so spermiami ked sa pripravuju pred iui?
2. máj 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta moc dekuju dnes jsem si pichla posledni merional v noci pichnu pregnyl a pak to nechame osudu :slight_smile: je mi krasne
Chtela bych se zeptat kdyz me ma dr poslala do car kde otehotnim tak pak jak mi zjisti z krve za 14dni ze jsem tehotna tak pak me budou oni v car kontrolovat po cele tehu nebo muzu hned zpet ke sve gyndr? A pak jak mi zjisti ze jsem tehotna chci hned zustat doma a to z caru davaji neschopenku automaticky ze?
nebo mi ji muze napsat i moje gyndr? Jde mi o to ze nechci v praci aby vedely ze jsem podstoupila iui a taky z razitka dr aby vedely ze jsme to museli s manzelem podstoupit. V praci je nas jen 12 a hrozne drbny a vsechno resi

A na neschopenku musim mam velmi narocnou praci jak fyzicky tak i psych.
3. máj 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanulkavelunka až ti to potvrdí z krve tak si tě pak ještě jednou pozvou na UTZ a pokud bude bublinka tam kde má tak už tě předají tvé gyndr a pokud nebudeš chtít neschopenku od nich tak ti ji vypíše až ona :wink: já si pro ni šla tehdy hned cestou z CARu, taky jsem ji chtěla od mojí dr.
tak tfuj tfuj Veru :wink:
3. máj 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta dekkuju lucinko
Akorat prijdu asi o praci,ted v dubnu jsem dostala uz po 2.prac.smlouvu na dobu urcitou takze a to mam jen 6tihodinovku tak by me jesjsem zvedava na jakou castku se pripravit
Jinou praci vykonavat nemuzu jako pecovatelka o seniory s demenci a lezaky tehotna delat nemuzu.
3. máj 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
@lucijeta tak do konce kvetna by mohla byt bublinka videt a morske lazne bych dala nasim darkem k jejim vyroci a taky krasnou zpravickou ze budou mit druhou vnucku nebo vnoucka a pak 7.cervna dat darecek fotecku dceri k 5 narozeninam a mamince k narozeninam

Tak hezky mi to nahrava. Tak snad to bude vse ok.
3. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalucija Daju sa do takeho stroja ako centrifuga, kde sa oddelia dobre a zle. A dnes som sa od Dr. dozvedela ze len po stranke zivotaschopnosti a pohyblivosti. Podla tvaru a genetiky ich uz nedelia, ako pri IVF - - tam to uz robia konkretne kazdu spermiu vyberaju.
3. máj 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa spytat ako dlho trva predpriprava na IUI, vysetrenia uz mame za sebou...verdikt znie IUI....len by som chcela vediet ako dlho ma budu hormonalne pripravovat ??? dakujem :slight_smile:
5. máj 2014 o 09:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avenches pokud mas normalne ovulaci tak ani stimulovat nemusis. Udelaji ti ultrazvuk, aby se urcila ovulace, pichnou Pregnyl, aby k ni skutecne doslo a udelaji IUI. Potom zrejme dostanes nejake leky na udrzeni - Utrogestan nebo Duphaston. Ja byla na IUI hned ve druhem cyklu sledovanem v CAR.
5. máj 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlajka1 ahoj moc dakujem, my sme s priatelom- coskoro manzelom v zahranici a neviem presne ako to tu bezi, boli sme na jednej konzultacii po uplne vsetkych vysetreniach ake snad mozu byt...verdikt iui a IVF ...a dal nam termin zasa na konzultaciu...preto som sa pytala na casove obdobie, nechcelo by sa mi na prvy pokus cakat 2-3 mesiace...moc ti dakujem za infosku,upokojila ma :slight_smile:
6. máj 2014 o 08:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ahoj, dlouho jsem se neozvala. Mám po druhém, neúspěšném IUI a nyní jsme v sobotu byli 1DC na injekci a startuje u nás IVF. Takže předoperační vyšetření a píchání injekcí - to začne příští úterý. Jak jsi na tom? Doufám, že alespoň od tebe budou dobré zprávy, hm??? Ozvi se!
6. máj 2014 o 22:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskamala Ahoj,o,louvam se,ze reaguji az ted.Partner mel 0% dobrych,Dr. rikala,ze je to pravdepodobne zpusobeno delsi sex.abstinenci,protoze predtim mel 4% dobrych.Nastesti se prece jen dobra spermie nasla a ja jsem jiz v polovine 7tt a srdicko bije,tak doufam,ze se na silvestra dockame miminka :slight_smile:
11. máj 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta chjo já nemám vůbec žádné příznaky a tak asi z toho prvního iui nic nebude ..... ale vechno bylo tak krásně nachystané proč mi nic není kromě občasného tlaku v podbřišku vím že někomu není vůbec nic ale já NI TEN POCIT ŽE BYCH MOHLA BÝT TĚHOTNÁ NEMÁM :frowning2:
ted jsem si měřila bt přdevčírem bt 37 včera ve stejnou dobu a to jsem nikdy neměla byla bt 37,5 a dnes ráno a to jsem dnes 6dpo tak bt 36,8 ale kašlu na to jen už chci vědět výsledek a to čekání je hroznééééé
11. máj 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanulkavelunka souhlas, to čekání je hrozné, ale s příznakama neblbni, já jsem si netěhotně připadala snad do 8tt a pak jen začla únava, žádné píchání v podbřišku nebo nevolnosti, nic.. tak se hoď do klidu a užij si s Adunkou hezký den matek :wink:
11. máj 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta dekuji luci a tobe taky hezky den i kdyz to pocasi je jak na houpacce
Ja si to tak moc preju acpocitam s tim ze jsem a ze to vyslo ale to cekaniiiiiiiiiiiiiii a proto myslim na hlouposti jeste tyden vydrzet
11. máj 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky ,mam dotaz ..chodim do pronatalu a v utorok idem na 1IUI ,dr mi povedal že bude to zadara...lenze vsade čo čitam si za IUI ženy platili...a teraz sa bojím či to nemám zadara preto lebo pridem automaticky o ivf pokus..inac som vo VZP.Dakujem za skusenosti pa pa
11. máj 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darazv iUI a IVF jsou jine vykony, myslim, ze bys o to neprisla. Jsou centra, kde se IUI skutecne neplati. Pro jistotu bych si vzala penize ssebou, ale myslim, ze se bat nemusis :slight_smile:
12. máj 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, v sobotu 10.5. jsem byla na dalším IUI a včera jsem začla špinit... měla jste to taky některá? Je to normální? Myslíte, že by to mohla být třeba opožděně ovulace?
13. máj 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@honzikovabarunka ja po IUI spinila dva dny. Bylo mi receno, ze je to normalni :slight_smile:
13. máj 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlajka1 Tak já myslela, že se to vztahuje na ten den co bylo IUI provedeno...ne až dva dny potom :slight_smile: No tak uvidím co z toho bude... :slight_smile:
13. máj 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, tesim sa, že si napisala :slight_smile: , ja idem zajtra na druhé iui, uvidíme ako dopadne, ale uz to nebudem tak přežívat ako to prvé :wink: tebe držím palceky, nech to je uz tutovka. Potom napis, ako to prezivas celu tu predpripravu, nám ak by sa nezadarilo, tak by sme isli tiež po létě na ivf
15. máj 2014 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky...mám dotaz, nebo spíš se jdu poradit...léčím se s PCO na klinice asist.reprodukce. Prodělali jsme první pohovor, vyšetření a ted má následovat IUI. dr mi naordinoval Clostilbegyt 3x1tabletu denně a když jsme se objednávali na IUI tak nám řekli že v tom termínu tam dr.nebude a že bude až na můj 16DC. a nebo až ten další měsíc....co by jste si vybrali vy? buď naslepo IUI bez toho aniž mě vyšetřil předem a nebo počkat na další cyklus? :frowning2:
16. máj 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korticka ahojky, já bych teda počkala. Neládovala bych do sebe hormony "jen tak". Jak dlouho se léčíš, mě diagnostikovali PCO v lednu, a zatím jsem bez ovulky. Co bereš za vitamíny, máš ovulku?
16. máj 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@serenna30 AHOJ...léčím se rok a půl...nejdřív gyndr. a ted CAR, Clostilbegyt na mě zatím moc nezabíral měla jsem folíky max.15mm při dávce 3tablety denně...ted to zase zkoušíme v CARu ale myslím že to bude bez efektu...navíc když mi řekli že tu doktor nebude tak by mě piclo...vitamíny beru Calibrum a chrom zinek selen...
16. máj 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@korticka a ovulku bez leku maš?
16. máj 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@serenna30 nene nemám...nemám ani MS bez léků :frowning2:
16. máj 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok