• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maminkakacenka @stanka810 dakujem baby za info :slight_smile: ja chodim k Dr. Harbulakovi... je zlaty, povedal mi, ze mam vsetko ok, aj partner SPG a ze ked sa rozhodneme, ze mam sa objednat na IUI... len som sa ho vtedy nespytala na ktory DC :slight_smile: tak uz viem, diky :wink: objednam sa asi hned po ms, lebo mam kratsie cykly :slight_smile: minule mi robil folikulometriu a mala som ovu na 12 - 13 DC... ale nic z toho... tak ma asi to IUI neminie :slight_smile: dufam, ze to vyjde...
27. máj 2014 o 13:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Abyste si nemyslely, že sem vkládám jen dotazník, tak bych se ráda představila. S manželem se snažíme o miminko 1,5 roku. První rok bez MS a ovu. Proběhla LPSK. Bez změny. Diagnostikován PCO. Od listopadu beru Nosifol a mám MS i ovu pravidelně. V únoru spontánní otěhotnění. V 6tt potrat. Zítra nás čeká první IUI. Tak jsem plná obav a očekávání - proto i ten dotazník :slight_smile:
27. máj 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 aj ja som chodila k harbulakovi a mame doma gynfivacku :slight_smile: zajtra to bude rok co som si nasla 2 ciarocky :slight_smile: drzim palce!
27. máj 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby len otazocka. Zajtra idem na kontrolne sono,ci uz fokikul dorastol a tipujem piatok na iui. Je potrebny uz zajtra ten papier,kt. ma byt overeny notarom,ci staci az pri iui? Inak som tiez u Harbulaka,tak snad aj my budeme mat stastie :wink:
27. máj 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitta aky papier overeny notarom? to na co? a drzim palce! :slight_smile:
27. máj 2014 o 14:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa dohodnete na iui,tak k iui dostanes protokol a taky suhlas s iui. Dakujem :wink:
27. máj 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitta papier treba az pri IUI :slight_smile:
27. máj 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 potrebujes od notara potvrdenie ze ty a partner suhlasite s IUI...neprirodzenou formou pocatia :slight_smile:
27. máj 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
@kitta
@lina129 bola som na IUI 5 x a ani raz som nepotrebovala žiadny papier overený notárom.. takisto ani pri IVF a KET :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810 dakujem krasne :slight_smile:
27. máj 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@afrika kazde centrum to ma asi inak...v gynfive v BA potrebujes papier
27. máj 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@afrika tak mozno zavisi od centra. V gyn five to teraz robia takto.
27. máj 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Anestézii jsem zvládla v pohodě, jen bylo nepříjemné to čekání na pokoji. Přiváželi tam jednu za druhou po zákroku, byly ještě ospalé a oblbnuté a není to moc příjemný pohled. Zákrok je na 20 minut. Nebylo mi pak vůbec špatně, jen jsem měla strašlivý hlad :slight_smile: Bříško stále pobolívá, nyní už beru 8 utrogestanů denně, je to šílené. V deset volám embryologovi, jak to vypadá, snad bude vše OK. A kdy máš testovat? Neházej ještě flintu do žita!!!!!!!! Kolik máš dní po IUI? A co se týká práce, už jsem to vyřešila, home office to jistí, alespoň na nějakou dobu po transferu. Dej vědět a držím ti palce, abys zvedla statistiku úspěšnosti :wink:
28. máj 2014 o 08:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 to je fakt šialené, toľko hormónov do seba pchať, ach jaj :frowning2: koľko si toho musí žena vytrpieť, keď chce byť matkou, ja idem tento piatok na krv, tak sa uvidí, ale mám pociť, že to nevyšlo, potom dám určite vedieť. ty máš ísť kedy na vklad?
28. máj 2014 o 10:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mi to nemluv o tom množství hormonů... pojídám je od ledna bez přestávky a že si budu sama píchat injekce, tomu bych dříve snad ani nevěřila... Fakt, ženy to mají opravdu těžké, ve všech směrech :wink: V příštím životě se chci narodit jako chlap. Volala jsem do CARu, tak to nebude zřejmě taková sranda s vývojem embryjek, zítra si mám zavolat znovu, zda se budou vyvíjet správně, zatím jsou některé spíše pomalejší, zítra mají být 6-8buněčné, tak snad některé z nich bude opravdu silné, abych mohla jít v sobotu na transfer. Já tomu věřím, že to tak bude a vše dopadne dobře. A ty tedy v pátek na krev, test sis nedělala?? Fakt je důležité jen a jen psychika, myšlenky na práci se mi podařily odbourat z hlavy, všichni jsme nahraditelní, ale jsem jinak nervozni, pořád, už od ledna... budu klidnější až zítra v deset, kdy mi musí říct dobrou zprávu o vývoji, doufám v to!! ozvi se pak, jak dopadla krev, budu na tebe myslet!!!!! :wink:
28. máj 2014 o 11:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:. Mozem sa pridat??? Mala by som na vas otazku, ci ste niektora zazili nieco podobne....
Absolvovala som uz 3x IUI....[a po dvakrat sa podarilo oplodnit vajicko avsak po par dnoch to "odislo". Vysledok...biochemicka gravidita. Stava sa to bezne pri IUI???? Alebo kde moze byt problem.... / vsetky vysetrenia mame OK.
28. máj 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak mám své první IUI za sebou, ale sdělení, že šance je jen 12% mě dost zklamala :( a to máme ukázkový spermiogram, prý se takový jen tak nevidí a já půl roku taky funguju správně....
28. máj 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fachy Držím palčeky nech si medzi tými 12-imi %. Ja mám za sebou 3x neúspešné IUI, a to sme mali tiež dobrý spermiogram a aj všetky výsledky. Aby som bola presná, 1.IUI vyšlo pozitívne, ale po 6.týždňoch skončilo :frowning2: . Drž sa, a za dva týždne // :slight_smile: ...
29. máj 2014 o 08:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 děkuji, než další potrat, tak snad raději nic. Je to pak menší zklamání. Moc bych si už přála prcka. To čekání je nekonečné...
29. máj 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labocca ahoj, ja som absolvovala druhé IUI a to prvé som mala biochemické, oplodnilo sa, ale neudržalo ... vraj veľa žien prekoná takéto tehotenstvo a ani o tom nevie, problém je možno v tom, že bol buď zlá spermia, alebo iný problém, na ktorý sa možno príde po takejto skúsenosti ... tiež som zvedavá, aké budem mať výsledky z krvi zajtra :unamused:
29. máj 2014 o 12:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja byla 4 na iui.... pri 3 mimodelozni ........ :unamused:
29. máj 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ahoj:slight_smile:......zrejme je to casty jav....ale teda pekne to zamava s psychikou:frowning2:(. Najprv velka radost a potom...... Drzim palce nech su zajtra vysledky dobre:slight_smile:
29. máj 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xaxanka ...to mi je luto...a chystas sa podstupit aj dalsie IUI? Ja uz asi nie...aj lekari vravia,ze optimum je 4-5 x.
29. máj 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labocca ďakujem, ale veľkú nádej nemám, nič sa so mnou iné nedeje ... žiadne príznaky, tak tam idem s chladnou hlavou :slight_smile: ... bola si vždy stimulovaná clostilbegytom
29. máj 2014 o 13:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, zajtra (6.deň stimulácie) mám kontrolu v centre... pichám si (teda nie ja) 3 injekcie denne... Ja aj partner už máme aj vyšetrenia krvi, tak uvidím, čo to zajtra povie, že ako budem pokračovať...
29. máj 2014 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha no aj ked sa s tebou nic nedeje, tak to moze byt:slight_smile:. Ako u mna teraz naposledy:slight_smile:....tiez nic,nic a zrazu pozitivny vysledok.... . A tiez som tomu nedavala ziadnu nadej. Hej uzivala som clostilbegyt..A chces skusit aj viackrat IUI?
29. máj 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labocca som tak rozmýšľala, že pôjdem na 3 IUI a ak sa nezadarí, tak pôjdem v septembri na IVF ... keby sa to IUI dalo naplánovať aj bez hormónov, tak chodím len na to, ale pri mojom nepravidelnom cykle sa to ťažko dá odhadnúť, kedy je ten správny čas, to by som musela chodiť do MT každý deň :slight_smile:
29. máj 2014 o 14:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, holky v pondělí jdeme s manželem poprvé do caru a tak by mě zajímalo co mám od toho čekat?? Kolik IUI stojí nebo kolik a co proplácí pojišťovna. Jsem z toho trochu nervozní a zjišťuji všechny informace. Děkuji za odověď Lucie
29. máj 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha skus aj ten 3x....mozno do tretice vsetko dobre:slight_smile:. No pokial viem tak robia IUI aj bez stimulacie...ale pri pravidelnom cykle...... Tak nas uz tiez caka IVF....snad uspesne dobojujeme ....a vlastne vsetky co sme tu:slight_smile:).
29. máj 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ani mi to nemluv o tom množství hormonů... pojídám je od ledna bez přestávky a že si budu sama píchat injekce, tomu bych dříve snad ani nevěřila... Fakt, ženy to mají opravdu těžké, ve všech směrech emoticon V příštím životě se chci narodit jako chlap. Volala jsem do CARu, tak to nebude zřejmě taková sranda s vývojem embryjek, zítra si mám zavolat znovu, zda se budou vyvíjet správně, zatím jsou některé spíše pomalejší, zítra mají být 6-8buněčné, tak snad některé z nich bude opravdu silné, abych mohla jít v sobotu na transfer. Já tomu věřím, že to tak bude a vše dopadne dobře. A ty tedy v pátek na krev, test sis nedělala?? Fakt je důležité jen a jen psychika, myšlenky na práci se mi podařily odbourat z hlavy, všichni jsme nahraditelní, ale jsem jinak nervozni, pořád, už od ledna... budu klidnější až zítra v deset, kdy mi musí říct dobrou zprávu o vývoji, doufám v to!! ozvi se pak, jak dopadla krev, budu na tebe myslet!!!!! NEVÍM, ZDA SI TU ZPRÁVU ČETLA... TAK RADĚJI JEŠTĚ PŘEPOSÍLÁM!! KDY BUDEŠ MÍT VÝSLEDEK Z KRVE???? PŘEJI JEN ŠTĚSTÍČKO!
30. máj 2014 o 09:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok