• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@labocca ja som mala tiez par krat biochemicku graviditu. Teraz ideme na soft IVF, ze aspon budu vediet ako sa vajko deli a tak....
30. máj 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janedoe ...tak tiez mas par sklamani za sebou......aj Ti povedali cim vsetkym to mohlo byt sposobene?
Dost mi je to luto,ze preco sa to vzdy takto skoncilo......este pred 2 mesiacmi som bola aj na laparke, aj hysteroskopiu mi robili,ze ci je vsetko ok a bolo. Tak neviem uz....
No ja uz viac na IUI nejdem.....uz IVF v najblizsej dobe....
30. máj 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, stále čakám na výsledky, majú mi volať z centra, tak sa uvidí, ale dnes som sa s dokym už dohodla na treťom pokuse, ak ani potom nič, tak idem na IVF, a ty ako? vyvíjate sa dobre? :slight_smile:
30. máj 2014 o 13:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labocca nie nepovedali mi nic... my sme tiez v poriadku a predsa sa nedari. Teraz ideme este na jedno IUI a potom na to soft IVF. Tak snad sa zadari... :slight_smile:
30. máj 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, takže nevyšiel ani tento druhý pokus :unamused: , už mám naplánovaný ďalší v júni, ale môj svetlý bod je v septembri :slight_smile: , hádam to tento rok výjde, a ty ako? zajtra budem na teba myslieť, potom daj vedieť, drž sa :wink:
30. máj 2014 o 18:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahoj, jůva, to mě opravdu mrzí. Na toto nejde prostě nic napsat. Drž se, nějak toto období nejlépe celé prospat, co? Mluvím z vlastní zkušenosti, takže vím asi, jak se cítíš. Dnes mám za sebou embryotransfer, cítím se dobře, je to takový zvláštní pocit. 16.6. je první kontrola, je to dloooouhá doba. Až budeš mít chuť, ozvi se!!!
31. máj 2014 o 18:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, pročítala jsem si různé diskuze ohledně IUI a většina holek psala, že nasazovaly Utrogestan nebo Duphaston až den po IUI, ale já ho brala už večer (IUI proběhlo v 9 ráno) podělala jsem něco???
1. jún 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 ahoj :slight_smile: ... tak ako sa držíš? cítiš aj nejaké zmeny? ja som celkom v pohode, už mi dorazila mrška, takže od tretieho dňa začínam stimulovať, ale už som sa nastavila aj psychicky, že ten september to istí :wink: ... ako dlho si čakala na schválenie z poisťovne?
2. jún 2014 o 10:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile: Tak to jsem ráda, že jsi relativně v pohodě!! Na pojišťovnu jsem nečekala dlouho, max 2-3 týdny. No cítím se stále stejně, jen jsem kapku unavenější, kam si lehnu, tam usnu. Ale přiznám se, cítím nějakou nervozitu. Měla jsem problém se zácpou, trvalo to 5 dní. Hlavní je, že už nemám ten náběh na hyperstimulační syndrom, neboť břicho bylo velké jak ve třetím měsíci těhotenství a bolesti byly opravdu velké. Jsem slabá, procházka, kterou mi doktor doporučoval, ještě nebyla. Max jsem byla na zahradě s pejskem... Tak tak... Takže Ty od třetího dne znovu stimuluješ? a čímpak??
2. jún 2014 o 12:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fachy ahoj me sestra rikala ze ho muzu brat uz ten den vecer je jedno jetly zacnu ranem nebo vecer ted mam 5 den po iui :slight_smile:
3. jún 2014 o 09:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.cz prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
3. jún 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabca84 ja 6. den po iui :slight_smile: doufam, ze jsem to nezkazila. Jsem zvedava jak to dopadne.
3. jún 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ja začínam zase s clostilbegytom, doktor hovoril, že stimulácia 3 cykly po sebe je ešte ok, potom by mala byť pauza, čo aj bude :slight_smile: ... už sa celkom pripravujem aj psychicky na IVF, len ma ten celý priebeh trochu znervózňuje, ako všetko budem zvládať, ty si teraz na PN-ke? a ako to prežívaš? máš viac-menej kľudový režim?
3. jún 2014 o 12:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ty ale prosím Tě, ještě to nevzdávej!! Moc ti přeji, aby se mimi podařilo a nemusela jsi na IVF!!!!!!! Nejsem na nemocenské, pracuji z domu. Když mi nebylo dobře, jen jsem ležela, ale vydržela jsem to jen dva dny. Nyní už mám tendence uklízet - ale zatím se držím v klidném režimu. Procházky jsou doporučovány, což mi max vyhovuje. Nemá se sportovat, což je jasné, koupat se v horké vodě, ale jinak o celodenním ležení nikde nepsali a ani mi to nedoporučovali. U IUI jsem se nešetřila vůbec a jak to dopadlo. Ale myslím, že to není o tom. Je to všechno stejně jen o psychice.
3. jún 2014 o 21:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ja si to tiež myslím, že je to viac menej o psychike ... nevzdávam to, poctivo cvičím cviky od mojžišovej (dokonca sa zapojil aj manžel :grinning: ), jem veľa ovocia, zeleniny a snažím sa myslieť pozitívne :wink: ... to máš super, že môžeš pracovať aj z domu, mne to moja robota nedovoľuje, ak by ma dali na rizikové od začiatku, tak budem musieť zaťať zuby a vydržať, aj keď mi bude asi dlho doma, alebo nie? :wink: tak sa zatiaľ držkaj a moc to s upratovaním nepreháňaj :wink: klíďo píďo :grinning:
4. jún 2014 o 10:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.
5. jún 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozno blba otazka, ale radsej sa spytam :slight_smile: som po iui a beriem utrogestan rano a vecer. Myslite, ze je vhodne sa ist cez wknd kupat? asi na Zlate piesky alebo na bazen. co myslite?
6. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitta Ja som po druhom IUI isla hned na druhy den do spa aquaparku do teplej vody , ale ja som brala duphaston, a vysledok bol o dva tyzdne pozitivny. Len to bohuzial skoncilo predcasne :frowning2: MA .
6. jún 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradit ci je dobre ist na IUI ked dva tyzdne predtym som aj ja aj menzel bola chora. Nebrali sme ziadne antibiotika len take prechladnutie - nadcha a slaba bolest hrdla, ani teplota , ani sme nemali pocity slabosti, unavy .......
6. jún 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity8 vobec to nevadi....niekto tvrdi,ze prave naopak....telo bolo oslabene a dava to vacsiu moznost...mozno blbost, ale ja by som na IUI urcite aj po prechladnuti isla :wink: drzim palce!!!!!!
6. jún 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, dnes jsem 10 dni po IUI, ale popíšu Vám co se mi stalo, není tu někdo, kdo by měl podobnou zkušenost a poradil co s tím nebo co to je?
Já jsem byla 8 dní po IUI, když jsem takovou křeč dostala v noci než jsem šla spát. Mně tedy trvala déle a byla opravdu hnusná. Musela jsem si dát horkou sprchu, pak se zabalit do silné deky, vlézt takhle pod peřinu a po nějaké době jsem usnula. To samé jsem měla minulý měsíc. I pár dní před tím než jsem v 6tt zjistila, že jsem časně potratila. Mám úplně strach jestli to není vypuzení "cizopasníka" imunitním systémem.
Do včerejška jsem měla příznaky - bolest v podbřišku, nafouklé břicho, citlivé bradavky, nevolnost, únava. Dnes nic :frowning2:
7. jún 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, mala som v pondelok punkciu - 13 vajíčok. 12 bolo zrelých, napichávali mi ich a aj 12 sa oplodnilo. Dala som si predĺženú kultiváciu, takže v sobotu idem na vklad. Neviem čo mám urobiť, oni mi odporúčajú vložiť 2 embryá, ale ja chcem len jedno... Tak uvidím, ale myslím, že predsa zostanem len pri tom jednom (tak to cítim)... Čo povieš?
11. jún 2014 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 ahoj moja :slight_smile: krasne vajicka:slight_smile: super,som rada :slight_smile: no ja chcem ist do dvoch,ale mam problem s krvou,tak asi jedno..skus teraz jedno a akeb cosi potom daj dve :slight_smile: oddychuj prvy den a potom normalne funguj :slight_smile: drzim velmi silno palce :slight_smile: budem na vas mysliet v sobotu :slight_smile:
11. jún 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Presne tak si myslím aj ja, že teraz si dám jedno, a keby to nevyšlo (tomu neverím) tak potom pri KET by som si dala už dve... Ďakujem a už si chystám lehátko na dvor, aby som v sobotu len lehnila :wink: ...
12. jún 2014 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, tak mám vložené jedno embryjko :slight_smile: . Embryologička ma nijako neprehovárala, nad 35r. vkladajú štandardne 2, ale posledné slovo mám ja - takže 1 :slight_smile: . Vybrala to naj-naj-naj, ktoré sa najlepšie delilo za tých 5 dní. Z tých šiestich, čo šli na predĺženú kultiváciu sa 3 prestali vyvíjať, vložili mi jedno a 2 išli ešte na zmrazenie. Takže mám zmrazených 6 1-dňových a 2 5-dňové (blastocysty).
Ty sa kedy do toho opätovne pustíš? V septembri?
16. jún 2014 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 super,tehula :slight_smile: ja idem v septembri,uvidim aky bude protokol ale asi dlhy,v juli pojsem pospisat ziadost,tak mozno koncom augusta zacnem s liekmi :slight_smile: aj aa tesim aj mam respekt,velmi mi pomaha,ze mam teraz taky klud,uzivam si kazdy den...len nech je to pozitivne,u vas aj u nas :slight_smile: snad sa uz uhniezdilo alebo este dnes moze ,tak si davaj pozor :slight_smile:
16. jún 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 ahojky, ako sa máš? už tehulkuješ? :slight_smile: daj o sebe vedieť, myslím na teba a verím, že všetko napreduje ako má :wink:
17. jún 2014 o 13:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence,môžem sa pridať? Snažilkujeme už vyše dvoch rokov, včera sme absolvovali IUI v Care MT, chcem sa opýtať či ste niektorá po IUI aj snažilkovali ešte doma? a aké ste mali pocity po IUI?
18. jún 2014 o 09:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahoj, tak bohužel v pondělí jsem se dozvěděla z krve, že IVF nevyšlo. Měla jsem HCG 0,3! Mimi se neuchytilo snad ani na jeden den :frowning2:((
18. jún 2014 o 14:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ach, to mi je veľmi ľúto :frowning2: , mojej kolegyni to vyšlo na tretí krát a teraz už tehulkuje, určite to výjde aj tebe, netráp sa, koľko máte mrazáčikov?
18. jún 2014 o 17:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok