• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@gloria13 ahoj:slight_smile:. vitaj.....no my sme dokonca dostali za ulohu este v ten den snazilkovat:slight_smile:). Takze tak..
A pocity po IUI?? No my uz sme absolvovali tri. Po prvej pocity ziadne, po druhej , hadam uz po druhom dni som mala priznaky, len zial po par tyzdnoch to skoncilo. A teraz po tretikrat priznaky ziadne ale pri kontrole hcg tam "nieco bolo" , bolo to take hranicne ...ale zasa koniec. Taky rychly:frowning2:(. Uz nas caka zrejme IVF...akoze IUI sa da niekolkokrat vraj opakovat....ale uz nejdeme dalej.
18. jún 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@labocca ahoj..no ja som sa tiež pýtala dokyny,že či môžeme,ale ja som mala bolesti v podbrušku,tak sme radšej nie a dnes už drahí šiel mimo SK,tak sme nestihli....dúfam,že sa zadarilo aj takto.. :wink: dnes ešte tiež trošku cítim bruško,hlavne ked mi treba cikať..:slight_smile: držím Ti paluchy,nech sa podarí čo najskôr..
18. jún 2014 o 19:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gloria13 dakujem:slight_smile:)...aj ja drzim palce...a kolka IUI u vas,prva?? To brusko pobolieva, to je pravda. Uz by sa mohlo to stastie usmiat aj na nas....nie?? My sa tiez uz "trapime" dva roky. A ved urobim pre to vsetko...
18. jún 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labocca no áno prvé..., pred mesiacom som stimulovala Clostylom+Pregnyl, ale chceli sme to skúsiť prirodzenou cestou..no nevyšlo to, tak skúšame túto možnosť..moja polovička mala horší spermiogram cca pred pol rokom, ale teraz sa to zlepšilo..nasadili sme Tribulus a teraz Macu, ja beriem kyselinu listovú. No veru už by sa nám mohlo podariť..dúfam že sa budem o dva týždne tešiť..z dvoch // :slight_smile:
18. jún 2014 o 19:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Nemáme bohužel zmraženo vůbec nic, takže jdeme až v říjnu, a to komplet od znova :frowning2: Pomalu se dávám do kupy. Včera jsem poprvé vytáhla kolo, dnes už jdu do fitka, každý den musím sportovat, ty kila jsou znát a má fyzička je na bodě mrazu. Jak se máš ale ty??? Teď si nevybavuji, ale nečeká tě 3IUI už v červenci, že? :wink:
19. jún 2014 o 07:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, tak ja som bola na 3. IUI v nedeľu, ale tak zatiaľ nepociťujem žiadne zmeny, preto sa spolieham na ten september, tiež si urobím budúci týždeň test a ak bude negatív, tak začínam na sebe makať, lebo teraz zanedbávam aj cvičenie...neskúšala si cvičiť mojžišovú metódu? mrazáčiky sa vám neujali alebo si nechcela dať zamraziť?
19. jún 2014 o 12:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Jůůůůva, tak to ti budu držet moc palce!!!!!!!! Jaaaaj, moc ti to přeji, aby ti to na třetí pokus vyšlo, fakt!!!! S testem čekej co možná nejdéle, vydrž!! No a představ si, že zrovna v pondělí jsem objednaná do nemocnice na mojžišovou metodu, tak ti pak povyprávím, jo? No, jedno jsme mohli zamrazit, ale nebylo zcela kvalitní a tak jsme nezamrazili nic. Ale příště bychom se zachovali jinak a udělali to, ikdyž nebylo "A" kvality. Kdy plánuješ testovat, hm? Kolikátý den po IUI?
19. jún 2014 o 13:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ja som trošku cvičila mojžišovu pred týmto tretím pokusom a celkom dobre mi to robilo aj na chrbticu, cítila som sa fajn, no teraz neviem, či s tým mám pokračovať, preto by som chcela urobiť čo najskôr test, aby som vedela na čom som, tak potom daj vedieť, aké cviky ti poukazovali ... od srpna a října budeme prechádzať tým spolu :wink:, ja mám len strach z tých hormónov a narkózy :unamused:
19. jún 2014 o 14:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ne ne, musíš věřit tomu, že se to tentokrát podaří!!! Jedno vím jistě, na 99% těm těhotenským testům věřím. Je to až neuvěřitelné, že takový blbý papírek tě pak může tak strašně naštvat a zranit. Fakt si zkoušela také ty cviky, někde jsi chodila, nebo jsi to cvičila doma? Jsem na to zvědavá, chci dát přípravě nyní 100%. Z narkózy jsem měla také strach a s odstupem času ti musím říct, že to bylo z celé té "akce", která trvala u mě přesně měsíc a 16 dní to nejpříjemnější a nejpohodovější. Spíše ty hormony, to byl děs!!!!! Jak jsem si píchala ráno 2 různé injekce do břicha a 4 utrogestany zaváděla ráno a pak večer + prášky polykala - bléééé, to každé tělo rozhodí. Také se tak blbě teď cítím, že ti opravdu velmi přeji, aby sis tím projít nemusela!!!!! Dej vědět, kdy budeš testovat, abych ti mohla držet palce. Ale vydrž co nejdéle!!!!! Hodně zdaru, drž se!!! :wink:
21. jún 2014 o 11:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, ja som cvičila tie cviky doma, mám CD-čko, tak som si každý večer dala hodinku pre seba a popritom som relaxovala, na začiatku sa mi to zdalo trošku nudné, ale postupom času som si na to pomalé tempo zvykla :slight_smile:
čo sa týka tej prípravy, tak to je sila, čím všetkým si si prešla, bývalo Ti aj zle po tých tabletkách? ja by som chcela počas stimulácie chodiť do práce, no neviem pokiaľ to vydržím ... a po odobratí vajíčok a vklade by som chcela byť doma dva týždne, myslíš, že sa to dá zvládnuť takto? ja sa už tak nejak na to psychicky pripravujem, lebo doteraz žiadne príznaky :unamused: , tak ale čo už, asi to má nejaký dôvod
23. jún 2014 o 08:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, zajtra mám krvičku a prikladám ti testy (zľava prvý je zo soboty, druhý z nedele a tretí je dnešný) :slight_smile: ... Fotky sú nekvalitné, ale niečo tam predsa vidno. Drž sa, stále na teba myslím a dúfam že sa ti v septembri zadarí :slight_smile: ...
Uvidím, čo povie zajtrajšia krv, snáď to bude dobré :slight_smile: .
23. jún 2014 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blcha76 jeeeeeej vyzera to nadejne :slight_smile:
23. jún 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ještě to vůbec nevzdávej, je to teprve přeci týden :slight_smile: Po těch tabletkách nebo injekcích mi špatně nebylo, ale bolelo mě celé tělo během celého procesu. Najednou se úplně zastavíš, neděláš to, co normálně, dáváš na sebe větší pozor, pozoruješ se a něco tě jen píchne a ty už to pak hledáš na netu, co to mohlo být. Spíše mi bylo špatně psychicky. Já měla home office po ET, ale špatně mi bylo po odběru, přišla jsem do práce a bylo jasné, že musím okamžitě domů no a vlastně k lékaři, neboť mi začal ten hyperstimulák a to jsem byla vylekaná. No, břicho už se mi zmenšuje, dnes jdu do té nemocnice na cvičení, pak napíšu... A jak je, ty dny do dne testu moc neutíkají, co? Na potřetí to musí vyjít!!!!
24. jún 2014 o 05:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby včera druhé IUI našťastie prišla aj genetika tak od včera večera pichám aj Fraxipirín 0,3 ml. Nooo uvidíme, vraj toto mohlo spôsobovať potraty.
24. jún 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela som sa opýtať my máme tiež v pláne s partnerom ísť na IUI nemusí sa to na prvýkrát podariť? snažime sa už skoro 2roky a nič boli sme na vyšetreniach všetko je v poriadku aj ja aj partner pred 3rokmy som potratila počali sme prirodzene a ako sme prišli o bábo odvtedy sa nedarí prirodzene tak chceme ísť na IUI . a platí sa za každé nové IUI? pokial viem stojí to okolo 100e aká je šanca že to víde na prvýkrát?
24. jún 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 blahozeeeeeeelam :slight_smile: krasne tehulkovanie,ake ste mali hcg??supis, som statsna,ze sa to podarilo :slight_smile:
24. jún 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ďakujem, HCG som mala 313 :slight_smile: . Budem ti držať palčeky na september, nech sa ti tiež podaria // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
25. jún 2014 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahojky, dlouho ses neozvala, vše ok???
25. jún 2014 o 09:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, všetko ok :slight_smile: ... žiadna zmena :slight_smile:, akurát dnes som Ti chcela písať, že ako si dopadla s tým cvičením v pondelok. už poctivo cvičíš? :wink: myslím, že sa dnes pridám aj ja, je to už asi zbytočné šetriť sa, keď nemám žiadne príznaky. berieš aj nejaké extra vitamíny alebo piješ nejaké bylinky? ja som denne poctivo pila alchemilku :slight_smile:
25. jún 2014 o 10:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha No prosím Tě, to je komplikovanější s tím cvičením. Byla jsem tam včera na první konzultaci. Zítra tam jdu na vyšetření, kde si mě celou ohmatá a také bohužel mě čeká vyšetření konečníku - údajně je to standardní postup :slight_smile:)) No teda z toho tak velkou radost teda nemám. Tak a poté už začneme s cvičením - ráno, večer a každý týden do nemocnice na kontrolu. O dalším postupu tě budu určitě informovat :wink: Jinak beru stále kyselinu listovou a fertility blend - koukni na to. No a důležitý je kontryhel - sypaný čaj!!! A ještě to hele nevzdávej!!!!! To přece nic neznamená, že nic nepociťuješ, ba naopak!!!!!
25. jún 2014 o 12:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Jéžiš, teď jsem si přeložila, že alchemilka je kontryhel :slight_smile:))) jaaaaaj, neznala jsem to po vašem :slight_smile:
25. jún 2014 o 12:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa spitat ked mik uz doktor zobral stery na miomy ako dlho bude trvat kym pojdem na IUI? a co vsetko budem nato potrebovat. pojdem prvy krat a velmi sa bojim ako to prebieha?
25. jún 2014 o 12:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ja som bola u jednej fyzioterapeutičky, tá ma tiež najprv prehmatala, potom mi urobila uvoľňujúcu a zároveň naťahujúcu masáž :slight_smile:, no s konečníkom mi nerobila nič, len mi hovorila o sťahovacích cvikoch pri tomto orgáne :slight_smile:, ty budeš chodiť ku fyzioterapeutičke alebo máte na to špeciálnu ambulanciu?
dobre, že ťa poriadne vyšetria a tie kontroly sa mi vidia, aspoň sa nič v tomto smere nezanedbá a ďalší pokus už bude tutovka :wink:
ja si tiež dávam kyselinu vo forme inofolicu, poznáš to? a 1xdenne som pila ten kontryhel :slight_smile: (musím sa učiť aj ja :grinning:)
25. jún 2014 o 12:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetka7016 v tom čo sa týka myomov ti neviem poradiť, ale čo sa týka IUI, tak nemusíš mať strach, je to ako bežné gynekologické vyšetrenie so zrkadlami, ja som bola už tretí krát a úplne v pohode, len musíš byť uvoľnená a nemať plný močový mechúr :wink:
25. jún 2014 o 13:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha mno len ja mam strach ze to nevide :( a neviete kolko sa zato plati? lekar mi hovoril ze prve 2razy je to bezplatne. a kde je najlepsie ist?
25. jún 2014 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetka7016 ja chodím do Heliosu v MT a tam sa platí za každé IUI 100 eur, úspešnosť je okolo tých 10%, ale sú aj dievčatá, ktorým to vyšlo na prvýkrát :wink:
25. jún 2014 o 13:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha mne dal naviber but do Bratislavy alebo Trencin tak neviem kde sa mam rozhodnut kde je lepsie ist. :slight_smile:
@kescha
25. jún 2014 o 14:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahojik, tak jak se daří? Už jsi testovala? :slight_smile:))) Byla jsem na cvičení včera, je to fyzioterapeutka v nemocnici, bylo to skvělé. Musím cvičit ráno a večer, no od dnešního večera začnu. Jinak "tamto" vyšetření dopadlo dobře, trvalo to tak 4 minuty a naštěstí to nebolelo. Jen mi řekla, že nemám brát žádné tabletky, jen ten kontryhel - vše jen přírodní. Něco na tom asi bude... Co plánuješ na víkend? Hezký slunečný pátek!!
27. jún 2014 o 11:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj. Takže dnes som mala kontrolnú krvičku a HCG za 6 dní stúplo z 313 na 2615. O tri týždne mám ultrazvuk :slight_smile: .
Stále na teba myslím a držím palčeky nech si už v septembri tehuľka :slight_smile: !
30. jún 2014 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok