• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@blcha76 supis:slight_smile: ja som dnes podpisala ziadost a ideme do toho:slight_smile: potom daj vediet ake je sono,ale isto bude dobreee:slight_smile:
30. jún 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esperanza7 ahojky, tak supriš :slight_smile:, že ti dopadlo všetko ok, ja mám dnes po odbere a vyšlo negatív, ale čakala som to, takže nie som z toho taká sklamaná, dnes si idem poriadne zamakať do posilky a večer začnem aj ja s mojžišovou :slight_smile:, takže ti poradila piť len ten kontryhel? a koľkokrát za deň? budem ho aj ja ďalej piť. a zelený jačmeň ti nespomínala?
30. jún 2014 o 15:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, dúfam, že sa môžem pridať...chcela by som radu...som po IUI, zajtra idem ráno na krv a Usg, začalo ma ale bolieť brucho ako na mrchu..:frowning2:( beriem utroš dve ráno, dve večer...myslíte , že sa hlási mrcha? :frowning2:(( ja ju ale nechceeeeem..:frowning2:
30. jún 2014 o 15:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ďakujem. A ty sa drž! Super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2014 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha Ahojky, no co dodat.... IUI není zřejmě pro nás. Nejlepší je se pěkně vypotit v posilovně nebo na kole, aby na to člověk stále nemyslel. Dělám to přesně tak. Včera jsem musela na pohotovost si představ. Dostala jsem šílené křeče do břicha, páteř a nemohla jsem se nadechnout. Praktický mě ihned poslal na gyndu, když jsem řekla, že jsem po IVF. Lékař mi řekl, že to je zřejmě bolestivá ovulace, nepochopitelné...... Tak jsem ale sekla se všemi podpůrnými prostředky a jediné, co budu do sebe házet je právě ten kontryhel. To nemůže ublížit. Chtěla jsem se očistit ječmenem, ale nyní si dám od všeho pokoj raději. Jo a pravidelně cvičím... je to ale nuda, to jsi však psala :slight_smile: A kdy můžeš na IVF? Dej si raději chvíli pauzu, ale to jistě víš. Už bych nikdy nešla hned po IUI na IVF - proto mě možná bylo pak tak zle....
30. jún 2014 o 16:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 no co to tu ja citaaaaaaaaaaaaaaaaaam???? :dizzy_face: jak sa to udialooooo? :sweat_smile:
....o 2 minuty neskor.... precitala som si tvoje komenty z archivu! gatulujeeeeem! :slight_smile:
1. júl 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gloria13 tieto bolesti absolutne nemusia znamenat, ze je to mrcha :wink: overene! :sweat_smile:
1. júl 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Dakujem za povzbudivé písmenká :slight_smile: som napätá ako struna...ráno som bola na sone a krvičke, tak čakám akú správu mi zavolajú.....juuuuuuuuj veľmi by som chcela pozitívnu... :wink:
1. júl 2014 o 12:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže hlásim neúspešné IUI...:frowning2:( som veľmi, veľmi smutná a sklamaná.... :frowning2:
1. júl 2014 o 15:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, ten doktor ťa vôbec vyšetril, alebo rovno skonštatoval, že je to ovulácia? ja idem v piatok na konzultáciu, ale prípravu na IVF budem riešiť až v septembri, chcem si ešte užiť leto, slnko atď. :slight_smile:, od soboty sa budem slniť dva týždne pri mori, tak sa už teším, že vypnem a ujdem z tohto prostredia :wink: a mojžišku berem so sebou :grinning:
2. júl 2014 o 15:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha Jééé super!! Moře, sluníčko, to krásně vypneš. To si určitě zasloužíš!!!! :slight_smile: A kam k moři se chystáte? Jo a ještě k té neděli, doktor mě zkontroloval, měla jsem tam nové folikuly, tak proto říkal, že je to ovulace... Přípravu na IVF taktéž budu řešit v září, kdy budu čekat, až příjde ms.. tak to budeme řešit společně!! :slight_smile:
2. júl 2014 o 20:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gloria13 to ma velmi mrzi :frowning2:
6. júl 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My druhé IUI a dnes 13 DPO a asi zase nič :frowning2: Okrem pichania v podbrušku a spavosti, nič, asi je to stratené. Viem že toto spôsobuje aj utrogestan. Po 3 potratoch nasadený fraxík a aj tak nič :frowning2:
6. júl 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanna 13DPO je este skoro na zaver,ci? drzim palce!!! :dizzy_face:
6. júl 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Tak už sa nechám prekvapiť, možno sa stane nejaký zázrak konečne :grinning: Ale ďakujem
6. júl 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanna nezazila som nastastie potraty, ale sklamania z neuspechu mesiac co mesiac poznam... a daj tomu zazraku sancu :wink:
6. júl 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Dám :wink: a ďakujem za podporu :slight_smile:
6. júl 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@johanna tak ja tu za par dni nakuknem :wink:
6. júl 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vás aj mňa čaká iui je to bolestivé ?
22. júl 2014 o 09:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky :slight_smile:, ako sa máš? poctivo cvičíš? ja sa priznám, že na dovči som neriešila žiadnu mojžišovú metódu, ale teraz sa musím opäť prinútiť, aby som potom v septembri nemusela ľutovať. :wink:
24. júl 2014 o 15:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anett94 ani nie, je to ako klasické gynekologické vyšetrenie kliešťami, treba sa len uvoľniť a mať prázdny močový mechúr :wink:
24. júl 2014 o 15:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, asi dovolenkuješ :wink: , nám včera volali z centra, že máme potvrdenú žiadosť a v pondelok idem na konzultáciu
8. aug 2014 o 09:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute snazilky, nikoho tu, vsetky IUIujete? :wink:
20. aug 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, ako sa ti darí? Ako pokračuješ? Alebo si už nebodaj tehuľka :wink: ?
27. aug 2014 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha76 ahoj :slight_smile: tehulka budem asi az od soboty :slight_smile: pondelok som mala odber,zatial oplodnenych mame 8 ks :slight_smile: vkladame dvoch drobcov :slight_smile: a vy ako?? Ako si uzivas tehotenstvo?
27. aug 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Jéééj, super! Silno ti budem držať palce :slight_smile: a budem na teba myslieť! Ja zatiaľ v pohode...
V utorok idem k Dr. a na sono, tak uvidím ako to všetko pokračuje...
Inak zatiaľ som to ani nejako zvlášť nevnímala, ako keby som ani tehotná nebola. Asi to začnem viac vnímať keď mi začne aj bruško viacej rásť :wink: hoci ja ho mám dosť veľké aj keď som neni tehu :grinning: :grinning: :grinning: ...
Drž sa!
28. aug 2014 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ahojky!! dlouho jsem se neozvala, promiň! jak si dopadla, co je nového? kdy máš další IUI?? Já byla v pondělí po dovolené v Olomouci domluvit se na dalším postupu a cca 16.9. začínáme druhý pokus IVF, tak drž palce!! Jak se ti daří??
4. sep 2014 o 12:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, ako sa cítiš? Už máš pomaličky týždeň za sebou, však? Kedy máš krvičku? Držím palčeky :slight_smile: !
5. sep 2014 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, na ďalšom IUI som už nebola, trošku som cez leto oddychovala a od 11.09. začínam stimulovať proverou atď., trošku mám z toho stres, ale tak hádam zvládnem všetko v klídku a do šťastného konca :wink:, takže nás bude deliť len pár dní? to je super, budeme to teda ťahať spolu a určite až do spomínaného šťastného konca :wink: ... ako si na tom s cvičením?
5. sep 2014 o 15:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok