• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Na utz jdu večer. Clostyl jinak funguje na jiné bázi,často se stane, že narostou folíky, ale jsou prázdné. A procenta otěhotnění jsou po něm nízká. Studie jsem nesháněla, ale podle mého dr. je to míň než 10%. Navíc způsobuje nízkou děložní sliznici, která neumožní oplodněnému vajíčku uhnízdění. Nemusí to tak být u každé, ale u Clostylu jsem chodila na utz obden, aby se sliznice měřila a mohly se případně nasadit léky na její růst
15. apr 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, zeptam se na to, ja cekala az mi klesne hormon FSH v tele ten zpusobuje ty prazdne folikuly kdyz je vysoky, ted byl ok a po Clostilu vse ok i sliznice vysoka tak nevim.
15. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky clovek to nesmi tak moc zkoumat:slight_smile:))))nic nectu nemerim teplotu -radeji:slight_smile:)
15. apr 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eloana....pamatuješ si mě z neproklatého? mrkám občas na tebe, ale nejde mi do hlavy jak jste se dopracovali k IUI vždyt jste na tom byli na levačku? u manžela se to zlepšilo? my totiž máme se spermiem dost problém, tak jdu na radu :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak to mi prijde taky divne aby sance pri iui byla treba s Clostem 10-15% a kdyz si budem pichat nejake inj.tak bude sance 50%-to jsem fakt este neslysela :confused: Pri IVF je sance 40%-a to se vzdycky pichaji inj.tak to mi nejak nesedi.Ale mozna ze ty inj.treba udelaji lepsi jajca-ale pak to stejne zalezi na spermiich a na nasem telu jestli prijme opl.jajco atd.
Mi treba ted rikal Dr.ze Clost sice snizuje sliznici ale zato ji jinym zpusobem lepe pripravi pro jajco nez kdybysme ho nebraly.
15. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi jasne no taky mi ot prijde divne,ale clovek to nesmi tak resit. to by neotehotnel nikdy
15. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja pribrala za velikonoce 3 kg ale ne z jidla z toho Utrouse strasnyho. Furt cekam na ms zatim nespinim, bricho citim. Uz at je zitra rano znovu testnu a uvidim.
15. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo ale jinak sem vam teda chtela napsat,ze se asi stal zaaazrak......a ja dnes nasla //!!!Druha je teda este slaboucka ale je okem vyditelna,nemusim test nijak natacet a tak.vylezla do tech 5 min.a delala sem 2 testy ruzne a je na obou!!!Jsem jak zmrazena a nemuzu tomu uverit!
Ja totiz vcera zkoumala grafy tehulek,a zjistila sem ze spouste holkam taky klesala tepl v dobe pred MS a pak zacala stoupat az treba 14,15dpo.no a ja mela v SO 36,6-to byl asi implantacni pokles(v den kdy se jajco zavrtava tepl.klesne a pak stoupa)pak stoupla na 36,8,pak 36,7-to uz sem si vcera rikala ze je to v pr...no a dnes 36,9 :slight_smile: spineni zadne,MS-ktera vzdy mi dosla do 3 dnu po dobrani UTR.nikde,ani bolesti bricha ktere jindy mivam pred MS,jen mi nesedel čipiek,v tehu ma byt dlouhy a me se zdal kratky a otevreny.
Tak ted sem samo ze radosti bez sebe-nejake tehu tam bude,ale zaroven mam strasny strach ze to nemusi vyjit-jsem v uuplnem zacatku,porad este muze zacit MS :unamused: Ale snazim se na to kukat pozitivne :wink:
Tak ale ted je otazka(pokud jsem opravdu tehu)jestli je to tim IUI,nebo tim ze jsem cerstve po laparce a i kdyz nic nenasli tak treba tou tekutinou nejake srusty zrusili,a nebo je to tim ze tento cyklus sem podstive procvicovala panev aby se prokrvovala,jedla materi kasicku na sliznici a hlavne zacala pit bylinky na srovnani hormonu.jo a zacala sem brat babyplan.Tak ted si vyberte :slight_smile:
15. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nevim jestli kdyz to clovek neresi lepe otehotni.Driv jsem na to nemyslela vubec,nechavala tomu volny prubeh a stejne nic.Ja myslim,ze kdyz je nekde problem je to vcelku jedno jestli nad tim premyslime nebo ne.
15. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Fifi tak super :sunglasses: tos mi dodala silu, jsme stejne po IUI rano jdu testovat jestli me nedprebehne cervena hnuska, je to mas super, preju ti to moc a zaroven zavidim. Ale vis jak vid? Parada!!!!
15. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann,souhlasim s tebou,ja na to myslim usilovne kazdy cyklus!!a obzvlast tedka sem se na to soustredila-protoze jsem po te laparce.
a vubec se nevi jestli vajicko opl.spermie z IUI nebo ta ze sexiku druhy den-ten byl totiz blize k ovu.
15. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fifi kolikaty IUI jsi byla??? A dobrala jsi Utrous a pak nic??Zitra si jdu pro dalsi baleni, ale zeptam se jestli mi to neovlivnuje prichod ms.
15. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina,presne vim o cem mluvis ja takhle -zavidela a prala zaroven,-2 roky! :slight_smile:
Dokud neni MS vzdycky je sance,vcera jak jsem zkoumala ty grafy tak spouste holkam se ukazaly // az treba 15 DC a vice.Ja jsem dnes 13den od ovu.Asi bych este netestila ale ta teplota mi dodala odvahu.
15. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi to uz mas jedno z ceho ,hlavne,ze jsou tam ty // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja ti preju at ti kazdy den sili.Ja mam takovou radost,ze se to konecneeeeeeee nekomu povedlo. :slight_smile:
15. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina jsem 3 IUI,posl.tabletu UTR jsem vzala v NE rano-10dpo a tim padem sem nejpozdeji dnes cekala MS.Ale jak jsem dnes nasla ty // tak jsem UTR hned zase nasadila!nic tim nepokazim.A pokud MS nedojde tak pr.tyden brnknu k Dr. a poptam se kdy mam dojit na krev atd.
Jo,holky a vite kdy mi vychazi pripadny termin p??24.12. :wink:
15. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi pak se nezapomen pripsat do tech uspesnych IUI :wink:
rina to kdyztak plati i pro tebe na zitra ti budu drzet pesticky tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann,dekuji.ja DOUFAM ze budou silit!!!mas recht je to jedno,jen sem vam chtela dodat sily do dalsich IUI ale vlastne sama nevim pomohlo li mi tedka zrovna tohle ze.Spis si myslim ze v tom ma prsty ta laparoskopie :wink: zvlastni ze 2 roky ani ducha sem nenasla a najednou cyklus po laparce tohle.
15. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mas super jee darecek, Fifi to jsi asi za celou dlouhou zimu jedina siroko daleko co to vyslo.
15. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi ja vim,ze se to stava casto bud po laparce nebo po vysetreni pruchodnosti vejcovodu.No tak hlavne,ze se zadarilo ,preji ti to moc,protoze vim,ze dva roky cekani je sila a aspon vidime,ze nakonec se to cekani vyplatilo :wink:
15. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, to by bylo mooc stesti najednou, ze by ja taky :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi ten termin je nadhernej krasnej darecek pod stromecek... :sweat_smile:
15. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina a proc ne?Si to tu zaslouzi trocha toho stesti ne???
15. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jdu si dat z toho vseho kafe a kouknout jestli nespinim :sunglasses:
15. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky,suzan pripisu se ale az bude aspon srdicko.
rina ja si taky vzdy rikala na diskusich jee tak ted otehu tahle tak to ja urco nee.ale kolikrat se stalo ze byly i 3 naraz tehu na jedne diskusi :wink: takze ti drzim palecky!!!
Ted na diskusi o.gync.kam chodim,otehu minuly cyklus jedna(po2,5 letech-prirozene)no tak sem si rikala tak ted dlouho zas nic nebude,a buch hnedka ja-ja to este u sebe ale nechci zakriknout!!!
A uz se loucim,jdu neco delat at na to tolik nemyslim! a podam vam zase info jak dal.mejte se papa.
Suzan,chapu tu depku,ale ono to zase prejde neboj,a JEDNOU to vyjde!!jak dlouho se snazite??
15. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi pres dva roky tak snad budeme mit taky jednou stesti paaa a dej o sobe jeste vedet.
15. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fif tak gratuluji:slight_smile: ja fakt nevim ale zas jine holky tvrdi ,ze utros mrchu neovlivni . ja ho mam jeste 2 baleni. tak netusim jestli brat dokud netestnu nebo dokud to nedostanu
15. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, ja to zitra zjistim v Gennetu jak to je.Jdu tam pro dalsi baleni tak uvidim.
15. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem se vrátila od dr., mám tři hezké folikuly a podle krve by měly být všechny plné.
Fifi, blahopřeji!!!
Ptala jsem se znovu na Clostyl a ty injekce, řekl mi, že i ze své praxe má lepší výsledek z injekcí, ale ve hře je ještě dalších tisíc faktorů, které jsou u každého v naprosto jedinečné kombinaci. kamarádce se na Slovensku povedlo druhé IUI jen s Clostylem, ale taky bojovala s nízkou sliznicí a v jednu chvíli hrozil díky tomu potrat. naštěstí všechno dobře dopadlo.
Jinak jdu v sobotu na kontrolu a jestli všechno bude v pořádku, dostanu injekci a hurá na IUI.
Ještě k utroši - měl mrchu oddálil o týden, měla jsem ho dobrat až do menzes, i když testy byly negativní.
15. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule, tak já hlásím, že snad poprvé po dvou letech, co jsem vysadila HA mi mrcha dorazila ukázkově po 28 dnech. Jsem třetí měsíc na utrouši a vypadá, to, že se to po počátečních kompikacích rovná. 1. ěsíc mi zpozdil ms o deset dnů, druhý měsím mi ji zase o týden zkrátil a te´d konečně jak mám být. Jinak jste asi vytušily, že se nám3 IUI nepovedlo, ale teď to beru docela v klidu, protože vím, že nás za měsíc čeká ivf. ted si dáme měsíc oddychovou puzičku na vyřízení papírů a načerpání sil a na v půlce května jdeme na to :slight_smile:
Fifi, potichoučku gratuluju k // :slight_smile:
15. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina diky kdyztak pak dej vedet:slight_smile:
15. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok