• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Baby, ja teraz stimulujem na 2. IUI.... Clostilbegytom... je tu niektora, ktorej to vyslo??? :confused: vacsinou citam, ze IUI moc nevychadza... :frowning2:
5. sep 2014 o 15:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 Nestresuj sa tým..
Niektorým babám to vyjde hned na prvý krát...takže musíš myslieť pozitívne..
6. sep 2014 o 09:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka1980 ahoj,ja mám endometriozu,pcos a podarilo sa nám na prvy krat, aj ja som bola stimulovana s clostylom,držím palce :grinning:
6. sep 2014 o 10:11  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...my mame za sebou 1.IUI a sme 11.den po....na 14 den ideme na krv tak uvidíme ci vynde na 1.krat :slight_smile:
6. sep 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marienka1980 vazne na 1. krat sa vam podarilo IUI? :slight_smile: tak to je super! aj si predtym brala Clostilbegyt? a potom Duphaston? :slight_smile: dakujem
8. sep 2014 o 08:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka0110 drzim palce! poznam ten stres... ja som bola 1. krat v prirodzenom cykle, bez stimulacie... mala som jeden pekny folikul na pravej strane... ale nevyslo to... teraz idem na 2. IUI so stimulaciou... Ty si brala nieco?
8. sep 2014 o 08:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 takze ty si bola 3 x na IUI? :fearful: a kam chodis ak sa smiem spytat? a robili ti nejake rozsirene vysetrenia? mas priechodne vajcovody, vsetko? mne doky povedal, ze ak nevyjde 2. IUI tak sa musi porobit hlbsie vysetrenia... :frowning2:
8. sep 2014 o 09:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahojky!! Už od 11.9. stimulovat, jo? A teda také IVF jsem pochopila správně?? Na Mojžíškovou chodím stále, cvičím, teď jak se to blíží, tak pravidelně večer. Ona totiž hned pozná, když jsem necvičila... A co dovolená? A mimochodem, stres se snaž odbourat, fakt je to jen o psychice. Řeknu ti, že první IVF jsem hrozně, až přehnaně prožívala - nyní se na to snažím dívat optimisticky a těším se. Vím, do čeho jdu a už se nebojím. Taktéž jsem dala partnerovi nůž na krk, chci, aby u ET byl přítomen přímo u zákroku!!! Je to přeci jen také jeho záležitost :slight_smile:))) Tak uvidíme, zda to pomůže!! Budu ti držet palce a těším se, až mi dáš vědět, jak na tebe stimulace působí :slight_smile:))) Minule jsem já chtěla házet nádobím :slight_smile:)
8. sep 2014 o 10:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 ano hned na 1x, ano aj clostylom a aj s dupfastonom :slight_smile:
8. sep 2014 o 13:48  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domuska11 No ako? Dnes by si už mala byť cca 10 deň po... Držím palce, bude baby :slight_smile: ...
9. sep 2014 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha76 qhoj,zo zaciatku dobre,na teste duch uz 5 den,ale v piatok som zacala spinit,neriesila som to,vcera rano krawns test na 8 den po et ale uz krvacam..cize biochemicke,este ma napada,ze jedno sa uhniezdilo a druhe co odchadzalo ho stiahlo.
9. sep 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Moja kamoška tiež mala vkladané dve, potom začala krvácať... deň keď išla na krv si ešte ráno robila test, bol negatívny a poobedňajšie výsledky krvi boli pozitívne. Jedno jej odišlo, ale to jedno sa uhniezdilo a teraz má 9 mesačné dievčatko :slight_smile: .
Ty máš kedy krvičku?
9. sep 2014 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, ešteže ťa mám :slight_smile:, ja už začínam prežívať a to som ešte nezačala ani s proverou :slight_smile:... budem to naozaj musieť zobrať easy, aby sa to podarilo na prvýkrát, hlavne všetkých v práci nastavujem tak, že odchádzam v polovici oktobra a možno už neprídem najbližšie 3 roky, no a nervy mám z toho, že keď sa to nepodarí, tak ma tu budú mať už o tri týždne po začatí PN, ja tú mojžišku necvičím, nejak sa neviem do toho dokopať, len aby som potom neľutovala :unamused: ... injekcie si si pichala sama? tak snáď sa to podarí obom a budeme na vianoce pod stromčekom v očakávaní prírastku :slight_smile:
9. sep 2014 o 10:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 ahoj, mozem sa spytat, kolko si mala folikulov pred IUI po stimulacii Clostilom? a nevies ake boli velke, ked si bola na sono? dakujem :slight_smile:
9. sep 2014 o 11:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahojky, Mojžíškova je to poslední, co by tě mělo mrzet, že neděláš!!! Injekce jsem si píchala sama, prve jsem se bála, u té první to byl divný pocit. Pak už si to pícháš a vůbec to nevnímáš, příjde ti to zcela normální. Já jsem také všechny připravovala na tu možnost, že budu doma a né v práci a jak to dopadlo. Tentokrát to vůbec nikomu neříkám, ani mé nejlepší kamarádce!!! Než aby se mě zase všichni ptali na výsledek, tak to raději budu řešit jen s přítelem a bude to pro mě klidnější. A jak píšeš, ber to s lehkostí a klidem, mysli pozitivně a těš se!! Nekupuj žádné těhotenské testy, netestuj se, zabývej se svými koníčky, ale nepřemáhej se. Já dělala vše opačně a jak to blbě dopadlo. Psychicky jsem na tom už dobře, ale trvalo to!!!!!!! Nyní jsem připravena a těším se!!! A jak píšeš, vánoce by mohly být moc krásné.... :slight_smile:)) pro obě! a tak tedy plánuješ nemocenskou?? a máš dlouhý nebo krátký protokol?
9. sep 2014 o 14:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Tak to gratulujem...
S toľkými problémami to krásne vyšlo...
Ja som v poriadku, mám za sebou síce toho dosť, no žiaľ nám sa to nedarí..
Ale potešia ma takéto krásne správičky...
Držte sa obaja, ty a miminko..
9. sep 2014 o 21:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 Tak máme za sebou 3.x IUI, 2.x IVF... nevyšlo ani raz..
Vždy nám po IVF povedali, že niečo sa dialo, žiaľ odyšlo.
Ja som v poriadku, mám za sebou laparoskopiu, som OK, akurát že mám nedostatok progesteronu, no ten doplňam duphastonom... každý cyklus..
Chodíme do SPLN-u v Košiciach...
9. sep 2014 o 21:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 dakujem si zlata.zial ale,sme zase v nemocnici lebo som krvacanie,ale hlavne je ze babatko je v poriadku. Nevedia preco som krvacala :frowning2:
10. sep 2014 o 08:26  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 ja Som brala clostilbegyt a potom mi pichli pregnyl. Včera som bola na krvy a dnes idem volať tak uvidim :slight_smile:
10. sep 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, tak mne nasadili dlhý protokol, čiže provera, decapeptyl a puregon. ja som tiež rozmýšľala, či som urobila dobre, že som tu skoro celú kanceláriu pripravila na to, že tu od oktobra na určitý čas nebudem, už som so šéfom aj preberala to, že keď to nevýjde na prvý pokus, tak čo so mnou :slight_smile: ... niečo sa už určite vymyslí...vraj sa tým nemám vôbec zaťažovať, tak sa snažím pustiť to z hlavy :slight_smile:, na PN by som chcela ísť týždeň pred odberom a potom ďalšie dva týždne až do výsledku, no a potom sa uvidí, ty máš super to, že si svoju robotu môžeš robiť aj z domu, to by som brala aj ja :slight_smile:
máš pravdu, niekedy je lepšie nepovedať nikomu nič, aby to všetci naokolo nerozoberali, a s tebou je to ako? začínaš odznova s tabletkami a injekciami? zajtra začínam prvý deň s proverou, v piatok mám menšiu párty z práce ... snáď trošku alkoholu do toho môžem zobrať ... :wink:
10. sep 2014 o 14:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 no takze aj mi ideme teda na druhý pokus kedže prvý nevyšiel...a tiez budem brat clostilbegyt ....a kedy idete vy?
10. sep 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka0110 @jajka1980 ahojte, my sme boli vcera na IUI... najskor mi povedali, ze stvrtok, ale nakoniec mi volali z krvi, ze uz v stredu... tak vcera sme boli, ale po IUI musel ist manzel na sluzobku a pride az dnes v noci... takze sme to vcera nepoistili a poistime asi az dnes v noci... neviem ci to bude stacit... vy po iui este skusate?
ake ste mali velke foliky, ked vam pichli pregnyl? a kolko ste mali folikov po Clostilbegyte?
11. sep 2014 o 08:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 my sme neskúšali hneď ....no skúsame tak normálne ale ja uz nemôžem prirodzenou cestou otehotnieť uz 5rokov a stále nic....hoci sme obaja uplne zdraví...mala som len jeden folikul a sa mi zdá ze 14mm ale to SIM si nie istá...boli tam aj menšie ....a po prvom IUI nic tak teraz čakáme na MS a skúsime druhy krat...tak držím palce aby Vám to vyšlo :slight_smile:
11. sep 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahoj!! Já mám také dlouhý protokol, tak jako minule. Čekám jen na menzes, pak mi dají injekci na zastavení a po 10-20 dnech jedu na kontrolu, zda je vše v pořádku a začnu brát ty prášky a injekce. A už sis dnes dala proveru??? :slight_smile:) Až budu doma, kouknu se na ty názvy, co budu brát já... z hlavy to nevím. A bacha na párty, aby ti nebylo blbě :slight_smile:)) já si dávám tento víkend poslední vínko, pak už to nepůjde. Jen už aby co nejdříve přišla MS. Jinak tentokrát nebudu během stimulace doma, jen po punkci je to nutné, neboť jsem se cítila dost špatně!!! Však to si řekneme, až se ti to bude blížit. Každopádně je důležité moc moc pít!! vodu samozřejmě :slight_smile:) A kontryhel piješ?? A co kyselina listová? Dej vědět, jak budeš reagovat na hormony!!! Jsem zvědavá! Držím palce!!!
11. sep 2014 o 13:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, máš problémy pri zastavení menzesu, keď ti musia dávať injekcie? dnes som už mala prvú dávku provery :slight_smile:, uvidíme či nebudem mať návaly tepla, tie som mávala pri užívaní duphastonu, dám vedieť ako to zvládam :wink: ... na tej párty sa budem snažiť to neprehnať :wink: ... včera som aj volala s jednou známou lekárničkou, či vôbec môžem do tých tabletiek alkohol, tak vraj sa môže, ale málo, lebo potom sa znižuje učinnosť lieku, takže jeden frťan na začiatok a dosť :slight_smile: , kontryhel nepijem pravidelne, sem-tam si ho dám keď ma to napadne, no čo sa týka kyseliny listovej tak beriem každý deň jeden prášok, no teraz ma nenapadne názov toho lieku (strašné s tým zabúdaním :slight_smile: )
pitný režim dodržiavam, dnes som si poctivo doniesla do práce nový krčah, tak ho mám na očiach a pijem pijem pijem (samozrejme vodu :grinning: ) ... tak hor sa na pozitívne myslenie a nech nám to čoskoro výjde :wink:
11. sep 2014 o 15:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Držím palce, aby miminko ostalo nadalej v brušku..
Neviem, čo bol za dôvod, že krvácaš, no niekedy sa to stáva.
Pekne sa nadalej šetri a hlavne žiaden stres..
Miminko vydrží a ty prestaneš krvácať.
A možno už si aj prestala.
Takže kľud a žiaden stres...Držím palce... aby ste boli čo najskôr doma s miminkom v brušku. :wink:
12. sep 2014 o 14:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 dakujem pekne.Uz nekrvacam ale primar este nechce poslat domov, lebo ze je to uz vysoky stadium tehu a nechce riskovat. Takze do utorka tu ostavame ale nevadi :smiley:
12. sep 2014 o 19:41  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 po clostile mavam jeden folik,okolo 22mm,potrebujem ale az do 23.DC,kym dorastie a po pregnyle pride ovu.Mam prve IUI za sebou a cakam na vysledok.Po IUI sme nic sexom nepoistovali :wink:
12. sep 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky ma byt veľký folikul???
13. sep 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 Vydržte obaja.
Stojí to za to, aj ked viem, že v nemocnici to nie je nič príjemné..
No treba robiť čokoľvek, aby ste mali neskôr voňavučký uzlíček v náruči..
Len sa hlavne nestresuj... Dobre to dopadne.
Držím palčeky.. :wink:
13. sep 2014 o 12:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok