• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kescha Ještě si dávám fraxiparine injekce každý den. Embryjka se však nevyvíjí tak rychle, zatím jsou 4buněčné. Je to celkem špatné. Narkoza v pohodě, bez problémů. Teď si zavádím utrogestan, nesnáším to, jsem vzteklá jak blázen. Jak ty vše snášíš?
18. okt 2014 o 11:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, mne pichanie ide celkom dobre, bála som sa prvýkrať, ale nasadila som taktiku nerozmýslať a hned pichnuť, tým sa riadim stále ... tento týžden by mi mala prist cervena, takže potom pojdem na sono a krv, no a potom mi povedia kedy pichat gonal ... a tie embryjka by mali byt kolko bunečné? aký ste mali spermiogram? neboj, uvidiš že to bude dobre, hlavne sklidni, nech si pri vklade uvolnena a v pohode, už s tym nic nespravis, musís len myslieť na to, že všetko bude ok, drzím moc palce, daj vedieť,ako sa vývijajú dalej
19. okt 2014 o 19:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, ako sa ti dari?
24. okt 2014 o 16:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak už je po všem,druhé IVF nevyšlo.Ale nevěším hlavu, nyní jsme to vše pozastavili, tří měsíční pauza byla krátká!! Nyní si dáme pauzu delší, někam pocestujeme a příští rok v létě se do toho event. vrhneme. JAk je tobě?? Ve které fázi teď jsi? Kdy ET?
4. nov 2014 o 15:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahoj, tak to mi je luto, ale mas pravdu treba ist dalej. Kolko ti ostalo embryi? Mna caka asi v pondelok odber, este je dlha cesta pred nami.
6. nov 2014 o 18:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha No my jsme dopadli velmi špatně, nemáme nic. Tak v pondělí už odběr jo? A kolik folikulů zatím máš?? :wink:
7. nov 2014 o 09:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 netuším koľko folikov mám, na kontrole doktor počíta ako divý ale tvrdí že sú to stále len zárodky, ale vraj dobre reagujem na stimuláciu, takže uvidím až po odbere koľko bolo. Manžel má horší spermiogram, keď vám nič neostalo?
7. nov 2014 o 12:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vďaka IUI mám jedného krásneho syna. Podarilo sa to na prvý krát:slight_smile: teraz sme sa rozhodli pre druhé bábo. Včera som začala brať lieky a čakám na menzes, dúfam, že dorazí a začínam pichať Merional.
Dúfam, že všetko pôjde tak ako prvý krát :smiley::fist:
7. nov 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@misiatko81 .. ahoj, taktiez, ked nam to nevyjde tento mesiac, co mam pocit, ze nie, tak v decembri ideme skusit 1x IUI .. , ale chcem bez akychkolvek hormonov, lebo mi Clomid-Seraphin nerobia dobre .. drzim palce :slight_smile:
8. nov 2014 o 01:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ms som zatial nedostala:disappointed:uz meska 2 dni.
10. nov 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 ahoj, pri endometrioze ti odporucili IUI? Ale asi ju nemas velmi rozsiahlu a nemala si momentalne cystu vsak? A gratulujem ze sa podarilo na 1.sup :slight_smile:
12. nov 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan ahoj, prvý krok je Iui, ktoru mozu opakovat cca.4x.mala som cystu. Dakujeme :smiley:
12. nov 2014 o 19:43  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienka1980 jej tak to je super povzbudenie, ze aj pri endometrioze sa podari Iui :slight_smile: super, lebo doteraz som citala same negativa, ze sa to pri endoske nepodarilo a pomohlo jedine Ivf...
12. nov 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijan držím ti palce, :thumbsup:mysli pozitívne
12. nov 2014 o 20:02  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. nov 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatko81 .. stale nic ? kramy nic ?
17. nov 2014 o 00:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 ahoj, stale nic a podla vsetkeho tak skoro ani nebudu :D som tehotna a uplne prirodzene a to na prvu supu :D :D :D
17. nov 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@misiatko81 .. inak neviem, ale mala som tusaka, ze ci nie si tehotna, ked si nedostala kramy, toto ma napadlo ako prve ... srdecne gratulujem, je to uzasne ! ja mam v tieto dni dostat kramy, uvidime, ci pridu ... ozvi sa este :slight_smile:
18. nov 2014 o 14:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 dakujem a budem ti drzat palce:fist::smiley:
18. nov 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatko81 .. takze tento mesiac negativ ;(
19. nov 2014 o 20:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 jejda, to mi je luto. Tak budem drzat palce o mesiac:wink:
19. nov 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha Ahojky, tak jak to s tebou vypadá?? Už máš po ET?
20. nov 2014 o 13:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domuska11 Ahoj, ako sa ti darí?
25. nov 2014 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esperanza7 ahojky, tak mne vcera potvrdili tehotenstvo ... :slight_smile: ... posielam ti vela tehotenskych virusikov ... mne asi pomohlo chilli a manzel kazdy vecer jedol orechy a bral vitaminy tribulus ... drzim ti palceky pri dalsom pokuse :relaxed::relaxed::relaxed:
29. nov 2014 o 07:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaká tu niekto na 14den po druhom IUI?:slight_smile:
1. dec 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka0110 ano :slight_smile: a nedockavo..... dnes je to 10 den a je to horsie cakanie ako prvy krat
1. dec 2014 o 11:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (14. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora1985 ja mam dnes 13 takze zajtra idem na to :slight_smile:...a testovala si uz?:slight_smile:
1. dec 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka0110 dnes ale je to skoro 10ty den.... ale nevydrzala som co uz, samozrejme ze tam nic nebolo vidiet... tak držím prsty zajtra
1. dec 2014 o 13:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (14. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora1985 ja som tiez dnes nevydržala a tiez tam nic nebolo :grinning:...no uvidime zajtra ale myslim ze z toho nic nebude :slight_smile:...po akej dobe ste šli na druhu IUI od prvej?
1. dec 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok