• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@hranoska :slight_smile: aj my tento cyklus skúšame bez iui... brala som clostillbegyt aj tak, ale nejdeme na iui...kedže mi povedali v Heliose že na 4 krát sa to už ozaj nemusí podariť... tak skúšame doma, po starom :D :D práve mám plodné dni...tak možno motyka vystrelí :slight_smile: aj ja snažím myslieť pozitívne už dva roky... okrem niektorých mesiacov ked som už bola fakt s toho všetkého na prášky... hlavne aj preto že dva roky dozadu som bola tehotná ešte dva krát...jeden krát som mala mimomaternicové a to dalšie som potratila v 11tt :( . no ale otehotnela som...A teraz zaujímavé, to nejde... :( no idem dalej stále...a stále myslím pozitívne... dokonca som vyhladala aj psychologičku... zistila som že potrebujem niekoho pri sebe, takého človeka čo ma vypočuje...a pomôže mi zabudnúť na to čo tak veľmi chcem...jasné že manžel je tu na to aby ma vypočul... ale stále mi neodlahlo, aj ked som to všetko povedala jemu...
4. nov 2015 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka13 ja mám na také odreagovanie kamošky, vlastne sa všetky pokúšame,tak sa tak pozitívne nalaďujeme navzájom, dávame si rady,spolu sa tešíme,že to určite príde..jednej z nás sa to skutočne podarilo, s PCO sa jej podarilo na 3-krát prirodzene a bez akýchkoľvek liekov..tak sa teraz tešíme s ňou a čakáme,ktorej predá štafetu ;) jasné,že nie vždy som tak pozitívne naladená,ale povzbudzujeme sa navzájom a je to super!! Vďaka jednej sme sa dokonca vybrali do CAR,mala pravdu,že už nemáme na čo čakať..verila som,že budeme mať dobré výsledky a aj sa tak stalo...osobne si myslím,že problém bude v mojich vajcovodoch,mávala som veľa problémov s obličkami a podľa mňa mi tá hysteroskopia pomôže..viem,že sme už blízko..:slight_smile: stále zisťujem viac a viac,aká je psychika mocná..preto musím byť v pohode ja ja partner a veľmi si nepripúšťať neúspechy..držím ti palce,určite sa to podarí,medicína je už veľmi ďaleko..aj keď niekedy proste netreba tlačiť na pílu..držím palce nech sa to tentokrát už podarí ;) daj vedieť..
5. nov 2015 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56
Ahojte, mne sa tiež žiaľ nepodarilo bola som 22.10 prvé IUI, Iscare MT.
10. nov 2015 o 22:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska Ahoj, áno psychika je hnusoba... no ja som nejako prestala už na to myslieť a zmierila som sa už s tým že to príde bud neskôr, alebo aj nikdy ... tak držím palce tebe a aj tvojim kamoškám, aby vám to vyšlo :slight_smile:
10. nov 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Mrzí ma to :frowning2:
Škoda, ze šanca pri iui je tak mala
10. nov 2015 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maculicek1977 my sme tiež boli 22.10 v RF Brno a tiež nám nevyšlo 1x IUI :( teraz ideme do IVF Soft :slight_smile: už som aj začala so stimulkou a dnes idem akurát na UZ
11. nov 2015 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, vcera moje prve IUI, verim ze aj posledne. Drzte palceky.
Chcem sa spytat, dali ste si po IUI nejaky kludovy rezim nepr. ste doma boli na PN? Neviem co je najlepsie, mam dost stresujucu pracu. Ako ste znasali Utrogestan? Ja som z neho uplne ospala.
12. nov 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciatrencin
drzim palec, nech to uz niekomu vyjde.
dnes rano som testla 13dpo a test biely ako sneh.
Bolo to nase 2. IUI.
Utros som znasala celkom fajn
12. nov 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 dakujem Zuzi. Ale ved testovat mame az 15dni po :wink: Nebojkaj, dobre bude. Ja poznam kocku ktorej to hned vyslo na 1.krat.
12. nov 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Držím vám všetkým palčeky nech sa nám to podarí. Ja som dnes 10. deň po 1 iui. Všetky výsledky sme mali v poriadku tak uvidíme...:slight_smile:
12. nov 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciatrencin
myslis, ze 13 dni po IUI by nebol ani naznak na teste ?
Skusim este v sobotu testnut co bude 15. den od IUI ale uz citim pobolievanie ako pred ms.
12. nov 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna a môžem sa opýtať, koľko máš rokov a aký problém máte? ja mám 38, spermiogram máme výborný a nič, som zúfalá, Dr. odporučila IVF v januári. Prečo si v Reprofite v Brne, skúšala si CAR aj v SR? ja chodím do MT Iscare.
14. nov 2015 o 15:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 a ty sa ako dlho snažíš, čo si podstúpila? Ja už mám bohužiaľ 38 rokov preč, stále som si myslela že to príde prirodzene a nič tak sme skúsili teraz CAR 1 IUI a nič, tak som sa Dr. dohodla že v januári IVF. Ale ešte využijem tento mesiac jednu šancu, stimulovala som Clostilom, a ešte mám od kamošky 5 kusov, tak si ich dám a v nedeľu folikulometria a snažiť sa budeme doma a samozrejme Pregnyl. A ty? Ďakujem
14. nov 2015 o 15:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Budem mat v decembri 33 a snažíme sa 3 roky, podstúpila som laparku, 2xIUI, mam tažké PCO a hroznú morfológiu tiež odporúčajú v CAR IVF ale bojím sa toho OHSS kedže neverím dr, ze ma dobre nastimuluju. Skúšam vitamíny kadečo kombinujem a nic, teraz mi zistili celiakiu a užívam Siofor na začínajúcu IR a cez leto Medrol kvôli NK bunkách a zvýšeným cytokinom
14. nov 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ja mam 36 a partnrr 40 ,partner ma teratozoospermiu 98%morfologia hlaviciek,na SR sme nesli kamoska bola 5x naSR a vBrne na 1 sup dvojcata a po precitani fora sme sa rozhodli tiez pre Brno
14. nov 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna
My mame 97% morfológiu a posledné vysledky mi nechcela dr v CAR povedať, ze vysledky ma embryológ
14. nov 2015 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 nam vzdy povedali preto ideme na ivf soft a neskusame 2x iui v pondelok mam OPU a buduci tyzden stvrtok alebo sobota bude ET:slight_smile: prave by som chcela aj PK ale dr. Povedal ze uvidime podla toho ako sa budu delit :slight_smile:
14. nov 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 1x sme mali morfologiu 99% ale moj zacal uzivat kyselinu listovu a naposledy bola tych 98% uvidime v pondelok ake budu hodnoty
14. nov 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna
Držím palec na OPU nech ide vsetko tak ako ma. Kolko vychádza soft ivf v CR?
14. nov 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 inak ja som sa tiez bala OHSS ale pri ivf soft by tento problem nastat nemal ja som tiez minimalne stimulovana a mam 15 vajicok:slight_smile: a vajecniky su v pohode:slight_smile:
14. nov 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 dakujem dr.mi napisal ze vraj do 30.000kč tak hadam to bude tak 1500-2000€ aj s injekciami neviem
14. nov 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna
Omg to je pekná palku nech sa zadarí ked to toľko stojí.
14. nov 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna
Asi nemáš PCOS ako ja
14. nov 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte mám jednu otázočku. Mne dr povedal že okolo14 dní po iui si mám spraviť test a ked bude pozitivny tak sa mám objednať na krv? A čo ak mi ešte nič neukáže. Príde ms aj ked beriem utrogestan?
14. nov 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 pcos to ani neviem co je ale ja uz jedno dieta mam a dr povedal ze ja som ok ani v RF mna nijako blizsie neskumali
14. nov 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulka1307 ahoj ja som bola na IUI 22.10 žiaľ neúspešne, tiež som mala utrogestan, menzes mi neprišiel, utrogestan som vysadila o 2 dni neskôr, teda na 17 deň a o 3 dni som menzes už dostala.
14. nov 2015 o 20:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 Zuzi, ešte nie je nič stratené, hlavu hore až na 15 deň pekne hladkaj bruško nech sa mu tam zapáči. A kam do CAR chodíš ty?
14. nov 2015 o 20:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna tiež držím palčeky, keď to tebe vyjde, tak asi zmením CAR a pôjdem tam tiež!
14. nov 2015 o 20:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maculicek1977
Dnes mam 15 den po IUI, test je biely nic sa neobjavilo.
Objednaná som na kliniku do Zlina na IFI.
14. nov 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 dakujem dam potom vediet:slight_smile:
14. nov 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok