• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj holky tak dnes opet carka ale stejna jako vcera,ale neni slabsi spis o kousilinecek silnejsi.Ale tak jsem dnes teprv 28dc/14dpo-tak snad je este cas na poradne tlustice :wink:
tak vam drzim palecky do dalsich pokusu!!!
16. apr 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi urcite zesili to vim :wink:
16. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cus holky, tak ja to jeste nedostala ani nespinim, test rano negativni :frowning2: mam akorat strasnou vyrazku na brise a bokach, nikdy nic podobnyho jsem nemela, frcim do toho Gennetu se na vse zeptat, me urcite brzdi ms ten utrous.
16. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rina:(( ja jsem testla a samozrejme nic jsem 11d po oplozeni a mslim ,ze uz by tam neco bylo ne?:((((
16. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, tak rikali, ze to mam brat dokud to nedostanu, jestli brzdi ms pry je to individualni, rano test nic, tak jsem si snizila davky na 1 rano 1 vecer a hotovo.
16. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a prvni den oplodneni se nepocita takze jsem byla 1.4 a dnes je 16 tak jsem 15 den po.
16. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,prepacte ze vam sem leziem ale mohli by ste mi poradit?
mam za sebou 2 IVF a 1 IVM -neuspesne.mne sa netvoria dobre vajicka,su male a je ich
zo 2-3,muz nema moc dobre spermie,ale vzdy sme mali 1-2 embrijka ktore mi vlozili
ale aj tak som to neudrzala.co si myslite mohla by som mat sancu na IUI.alebo je to zbytocne?
dakujem za odpoved. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a je tu nějaký seznam těch uspěchů??
16. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo holky dnes jsem 15 den po IUI ani // ani ms tak uz me to cekani nebavi.
Mirus, IUI se dela pred IVF to ma vetsi uspesnost cca 50% IUI jen 10%. Ale neznam IVM co to je??
16. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem tu nová....mám doma 5 letého kluka po IUI a hned napoprvé :grinning: :grinning: :grinning: a včera jsem byla na IUI takže budu čekat co bude :frowning2: .Bylo by to krásné , kdyby to opět vyšlo. Snad se všechny jednou dočkáme . Budu vás informovat jak jsem na tom. Přeji vám všem hodně pevné nervy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi to je hezky, kam chodis??
16. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie a jaký důvod byl toho prvního IUI? jaké máš problémy. To je super hned na poprvé:slight_smile:))
16. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruso, tak jsem si precetla o IVM to je nejaka novinka pry, ale tady se to jeste nedela ne?Jsem cetla, ze v Anglii Skandinavii a Korei.
16. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky v Holland se take IVM-IVF provadi .Je to tak,ze vam odeberou jeste nedozrala vajicka a nechaji je dozrat v laboratori za pomoci preparatu (leku).Rozdil je v tom,ze nemusite brat zadne hormony.

Leni tabulka tady nekde je na predchozi strance,zatim jsou tam zapsany 2 uspechy.
16. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo Suzan, pry je to setrny oni si nastimuluji mimo a delaji to s ICSI ze maji tuzsi obal pry,Suzan a taky jsem cetla ze v Anglii kdyz delaji ICSI tak tam muzou uz vybrat klucici nebo holcici spermii na prani.
16. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to už je prasárna vybírání holčičí a klučičí spermie
16. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina no tak tady to teda jeste tak daleko nepokrocilo,vybirat si pohlavi na to nas nase dr,hned upozornila :grinning: ,ponevadz ja bych radeji kluka,ze jo :wink: (ale uz je mi to i jedno) a tady to IVM delaji zatim jen kdyz ma nekdo PCOS a nebo OHSS.

Zitra zkus jeste testik,treba uz ti neco ukaze a take pry zalezi jaky je to test.
16. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,IVM je presne tak ako to napisala suzanne a robili my to v CARE V BA je to iscare.
normalne sa pri tom beru hormony,potom sa ide na odber vajicok,ktore sa nechaju 2-3
dni dozriet,a potom sa ide na transfer.ja som nemala PCOS ani OHSS.
PCOS ani neviem co to je ,mozete mi to povedat?OHSS to je po transfere,ze ti je zle
brucho sa ti nalieva vodou,vlastne telo si nemoze zviknut na hormony,bolo mi povedane ze ked mas OHSSS
tak vacsinou zeny su tehulky.vtedy sa chodi na infuzie do caru. musi sa pit vela tekutin.
takze dobre som pochopila ze IUI sa ma netyka?
16. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirus IUI myslim se te netyka, to je jen inseminace, sleduji folikuly jestli jsou velky beres Clostil pak pichnou Pregnyl aby praskly a byla ovu a spermie ti tam kanylou striknou do bricha k vajickam, ostatni je na prirode jestli se spoji nebo ne. To byt tebou bych zkousela IVM stale, kdyz to nezatezuje organismus ale asi jen penezenku co?
16. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak asi se douspesne tabulky nenapisu :unamused: pred hodinou se mi zacala rozjizdet MS :frowning2: jeste ne nijak moc silna,ale krev tam je,takze to bylo nejspis biochemicke tehu,to zanika este v pocatku,MS prijde opozdene a embrijko vypudí.Stava se to pry dost casto,nektere holky to ani nezjisti,jen maji opozdenou a bolestivou MS-kdybych netestila,nic netusim,jen bych dostla MS o 1-2 dny pozdeji.Ale sem rada ze jsem testila,aspon vim ze muzu otehotnet-priste to uz treba vyjde.Ale taky se bojim ze nee,muzu vytvaret protilatky proti embriu :unamused: a taky buh vi jak zase dlouho budu cekat na dalsi // :angry: Tak jsem se radovala 1,5 dne-ale s rezervou,dobre sem si uvedomovala ze to nemusi vyjit.myslim sem nekde cetla ze az 20% tehu takhle odejde.Ale pak je telo jako pohnojene a muze to vyjit hned nasledne.Tak se necham prekvapit.
Este mne strasi mimodelozni,to poznam pokud testy nebudou slabnout a MS se rozjede.
A este me napadlo-mela jsem 2 jajca,treba se opl.jedno a to druhe odchazi s trochou krve.Vubec mne zatim neboli bricho,jen sem tak me tam tak ďogne.
Kdybych nebrala UTr tak to spis pochopim,ale asi je to fakt spatne kdyz i pres leky sem zacala krvacet,a to beru od vcera 2krat2(pritom v letaku pisou ze se berou 1-3tbl denne.)
16. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže holky, bylo to asi takhle: v r.1997 neúspěšné IVF v Brně - úplná katastrofa, a důvody -primární sterilita, andrologický faktor a několikrát prodělaná endometriosa, spermiogram-astenospermie , a genetická porucha u manžela na kterou se přišlo úplně náhodou a malý Honzík ji má po tatínkovi a je úplně zdravý(někdy až moc :slight_smile: :slight_smile: ), pak v r.1999 opět neúspěšné IVF tentokrát v Olomouci - Fertimed- to jsemsi byla jistá, že to musí vyjít a zase strašné zklamání :frowning2: :frowning2: :frowning2: no a až v r. 2003 , kdy už bylo otevřené centrum tady ve Zlíně- tak jsme to zkusili napřed jenom s inseminací a on se asi stal zázrak, protože hned na poprvé to vyšlo, ikdyž jsem už byla přesvědčená, že ne. Začala jsem trochu špinit a tak jsem si šla koupit pro útěchu lyže a jela s manželem na večerní lyžování, kde jsem mimochodem docela pěkně sebou švihla a za dva dny mi potvrdili, že jsem těhotná. A teď, kdy mi bude na podzim 36, jsme se rozhodli, že to ještě zkusíme. A mimochodem, protilátky, které jsem vždycky měla, a dost vysoké, mi zmizely, což je pro mě velké překvapení :slight_smile: :slight_smile: . Takže teď budu čekat do 29.dubna jak to dopadne a pokud to nevyjde, tak si uděláme s manželem pěkný víkend v lázních na Slovensku, v létě se chystáme k moři a pak se uvidí. Beru to teď asi jinak, protože už jedno dítko máme. Všem vám přeji zažít ten pocit, kdy poprvé ucítíte pohyby vašeho mimi ve vašem bříšku a je úžasné....jak už někdo kdysi napsal .."jako dotyk motýlích křídel".
16. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cus holky jeste jsem ms nedostala a test rano opet negativni nic necitim v brise tak cekam a cekam jak rekli v CARu jsem 16 den po IUI.
17. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit o radu. 3.4. jsem byla na IUI (moje 2.). Teď poprvé mi předepsal dr. utrogestan. Mám ho brát 15 dní ráno a večer. Dnes jsem dělala test a je negativní. Utrogestan mi vychází do úterka ráno. Chci se vás zeptat dobrali byste ho nebo když mám test / tak byste ho vysadili. Mám pocit, že mi zbytečně oddaluje menstruaci :(. Rino a já taky vůbec nic necítím. Žádné tlaky apod....... chjo zase to asi vořvu..... :frowning2:
17. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tifany, to jsi podobne na tom, ja si byla v CARu pro dalsi recept na Utrogestan, byla jsem na IUI 1.4 ja si taky myslim, ze to oddaluje, snizila jsem si davkovani na 1 rano 1 vecer pred tim jsem brala po 2, no nezbyva nic nez cekat.
17. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ptala jsem se kamosky sestricky, rikala, ze to muze oddalit, ze jak ta sliznice narostla vic, tak to trva nez se utrhne.
17. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže ty budeš brát utrogestan dál? Já taky beru po jedný ráno a večer.... Tak ho taky budu brát do toho úterka a ms dorazí cca ve čt nebo v pá.....
17. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolikátý IUI máš ty?
17. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky -rina kdyz mas znamou sestricku tak at ti vezme krev a uvidis. sestrenka dela na gastru a tak mi ji kdyztak vezme eventuelne v utery. kazdy rika neco jineho jeden ze oddaluje nekdo ze zas ne.
17. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam znamou, ale ona tam dela pri matersky par hodin a dr. si hlida ty penize za vsechno, i ta krev na HCG stoji 400 kc, vydrzim to.
Tifany 1. IUI takze to prijde ms urcite, 1. vyslo asi jen par lidem s cely zemekoule :confounded:
17. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
fifi to je mi lito,ale treba jak pises byli dve vajicka tak treba je jeste nadeje.Zkousela jsi rano test?

Ja dnes dopadla tak,ze si dnes vecer zacinam pichat prvni davku puregonu(teda pichne mi to manza) a ve stredu kontrolni UTZ.Jsem zvedava jak to na me bude pusobit mam male davky 50IE.Jsem,ale rada,ze uz si nemusim delat ty pitomy OVU testy.
Holky to cekani je des :frowning2:
17. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok