• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maculicek1977
Inositol je samostatný nie je to inofolic ten je dost drahy, z domu pošlem foto Inositolu a beriem ho 4g denne, plus 2 tbl omega 3 a tabletka agnucaston od ovulacie.
13. dec 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. dec 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 ĎAKUJEM ti veľmi pekne, určite si to kúpim tiež! Som ani nevedela, že existuje aj niečo iné ako drahý INOFOLIC, ďakujem vyskúšam potom ťa budem informovať, čo to so mnou robí :slight_smile:. A ty to už ako dlho ješ?
13. dec 2015 o 14:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
inofolic som brala asi 2 roky s mensimi prestavkami a inositol teraz beriem asi mesiac. Tak ja beriem kadeco ale striedam rozne vitaminy a robim si mensiu pauzu.
Vcelia materska kasicka je super, tu chcem skusit nabuduce, drzim palec, nech pomozu.
14. dec 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 no však sa musíme navzájom podporovať, Zuzi a ten inozitol to sú tabletky lebo som to hľadala na nete a neukázalo mi to také balenie, ty si to kupuješ normálne v lekárni? Nevadí, že to nie je ten myo-inozitol? Včelia kašička je naozaj super, ja sa z nej cítim taká MOCNÁ, beriem už 3 dávku a túto som si kúpila silnejšiu 2%.
14. dec 2015 o 15:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maculicek1977
inositol su tabletky, ale ja si ich otvorim a vysypem do pohara prasok a zamiesam vo vode alebo caji. Inositol som kupila cez net ale to je myo inositol 500 mg / 1 tbl.
http://www.nutri-sport.eu/nutristar/eshop/0/3/5/127-Inositol-100-cps
14. dec 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 aha, dobre idem si to aj ja objednať. Ďakujem ti za promptnú odpoveď. :slight_smile:
14. dec 2015 o 15:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
nemáš za čo, rado sa stalo :slight_smile:
14. dec 2015 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ahoj, tá materská kašička sa na čo berie? ja viem, že som si ju pre niečo chcela objednať, ale neviem už či kvôli lepšiemu uhniezdeniu alebo kvôli protilátkam proti spermiám, ktoré mám hraničné ale vraj priemer :unamused:
14. dec 2015 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 Ahoj, ďakujem veľmi pekne, prirodzene, rovnako prajem aj ja tebe aby to vyšlo :dizzy_face:
My chodíme do Ba, do Gyn-fivu... aj sa cítiš nejak inak, či? :grinning:
14. dec 2015 o 17:15  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janaplt vies co, mam take predmrchovske pocity, aj ten vytok typicky pred ms, cize takto za kazdy mesiac psychicky pripravujem na 1dc.. zial, mam v praci teraz dost stresujuce obdobie, takze sa vobec necudujem... aj teplota mi ide dole, takze tak:relaxed: a ty sa ako citis? Budem na teba mysliet v piatok:wink:
14. dec 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ahoj je to veľmi dobrý liek určite stojí za vyskúšanie, má široké spektrum využitia a pomáha na plodnosť, vygúgli si včelia materská kašička tam sa dočítaš viac.... ja uvidím čo to so mnou porobilo v januári idem na IVF.... určite vyskúšaj!!!!
14. dec 2015 o 20:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ahoj,aj ja idem v januari na iui.ku komu chodis?
14. dec 2015 o 22:56  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 ahoj, uz sa ti to krati, za 3 dni by si uz mohla vediet vysledok, som velmi zvedava a velmi drzim palceky aby to vyslo!! Este si si neskusala robit test? Mozno nejaky duch by už mohol byť na testíku :slight_smile: Ak by to náhodou nevyšlo ideš hneď budúci cyklus na ďalšie IUI? Ja som inak stale na tom horsie co sa týka zdravia, už ma lapla aj silna nádcha a som neskutočne unavená z 24 hodín prespím skoro 15-18 hodín. Neviem sa z toho dostať potrebovala by som antibiotika :(
15. dec 2015 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 joj chudiatko:worried: To ma mrzi, ze sa ti to takto taha. A CRP si si dala robit? Lebo mozno je to viroza a antibiotika by si aj tak nepotrebovala, ak to nie je zapal. Skus morsku vodu, tu mozes aj castejsie a nie je navykova. A na noc si nakvapkaj na vankus cajovnik (tea tree oil). Ked som bola tehu, tak som pri nadchce aj toto inahalovala - na vreckovku a drzala som pri nose (napr. pri telke).
Ja som zatial netestovala, nemam dovod, teplota sa mi drzi tak primerane, ale skor mam take mrchovske priznaky. Uz som sa nejako za tie roky odsledovala. V kazdom pripade idem v piatok na krv, to mi doki kazal, aj keby ms prisla. Ved uvidime:wink: A dakujem za palceky:blush: A ty kedy ides?
15. dec 2015 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina ahoj, ja Iscare MT ja idem už na IVF lebo IUI sa nepodarilo.....:frowning2:. A ty kam chodíš?
15. dec 2015 o 20:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ahoj ja iscare BA.ja po neuspesnom ivf ideme teraz skusit iui 2 krat.prvy som mala poz.len mala som nizke LH tak to odislo.dufam,ze teraz uz bude dobre.ja som mala zacat teraz,len akurat mi vislo na sviatky,tak az januar
15. dec 2015 o 22:47  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 vies co CRP mi asi nerobil, neviem, bral mi len krv. Ten čajovníkový olej vyskúšam, mám doma tak snáď pomôže troška :slight_smile: Ja idem na krv až takto o týždeň, ale začínajú sa mi robiť vyrážky, ako vždy pred mrchou tak neviem neviem :( ALe to čakanie je hrozné, hlavne keď som doma na PNke a nedá sa mi nič robiť tak to ide pomaly.
Myslíš že hneď piatok budeš vedieť výsledok z krvi?
16. dec 2015 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 crp sa robi z trosku krvi z prsta a vysledky mas na pockanie. Plati sa za to tusim 5 alebo 7 eur. Moj doki mi to robi vzdy a podla toho vie, ci mi treba atb. Drzim palceky na uzdravenie:wink:
Mas pravdu, ze to cakanie je na prd. Mne to rychlo zbehlo, lebo v robote mam frmol, nemam cas na to mysliet. Tiez mas vsetky mozne predmrchovske priznaky a jedine, co ma tesi, ze som 12 dc a nespinim zatial. Standardne spinim od 11dc. Takze aspon v tomto mi utros pomohol. A neviem, ci budem hned v piatok vediet vysledky, ale je mi to fuk, lebo dovtedy budem uz mat asi aj ms:blush:
16. dec 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina a budeš stimulovať Clostilom? Či ešte nevieš? IUI je zákrok v pohode, ja sa len bojím ako zvládnem to IVF? Potom napíš čo ako..... prajem ti, aby ti to teraz vyšlo na 1 šup!!!!!!
16. dec 2015 o 21:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 Vieš čo, nebadám na sebe asi ani žiadnu zmenu, :grinning: pobolieva ma podbruško ako pred mrchou, tak sa pripravujem, že asi čo chvíľa dorazí. Vôbec žiadna zmena. Ideš zajtra tiež na tú krv, že? Budem aj ja na teba myslieť a držať prsty :dizzy_face: potom si dáme vedieť :slight_smile: Inak tiež to mám v práci teraz dosť ťažké, ide koniec roka, je toho veľa a je to stresujúce. Tak ale čo narobíme, robiť musíme :D
17. dec 2015 o 17:01  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá, želám všetkým čakateľkám na pozitivné výsledky // na testoch, alebo teda pozitívne výsledky z krvi ;) mňa čaká IUI v januári...ja by som sa chcela spýtať ako to máte zariadené čo sa zamestnania týka..tie časté návštevy CAR..ako to berú v práci? vypytujú sa vás? majú nejaké poznámky? ja som totiž bola za dva mesiace trikrát v CAR a všetci v práci to komentovali rôznymi posmeškami, že prečo chodím k lekárovi až do MT a pod..samozrejme som nepovedala, čo je vo veci..už teraz sa bojím ako to dám s tým IUI :(
17. dec 2015 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hranoska Ahoj, mňa sa napríklad v práci vôbec nepýtali prečo a kde som bola, priniesla som priepustky orazené a bolo :slight_smile:
17. dec 2015 o 17:11  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janaplt bože, to je super!! ja som v práci od marca a vzťahy tam mám čisto pracovné..a bolo mi dosť nepríjemné keď sa ma vypytovali, že prečo do martina...neustále sa ma vypytovali a povedala som, že mám ženské problémy..tak sa začali vypytovať či je to vážne a pod..ja som ich nevedela nijak odbiť...to som šla na vyšetrenie priechodnosti..no a šéfka potom začala, že ona mala cystu a vyliečila si to silou mysle..a že šak každý sa snaží v mojom veku o rodinu..no proste je to strašne nepríjemné..priepustku mi musia potvrdiť dopredu, hneď sa pýtajú s ironickým úsmevom, že či zase do MT..keď si predstavím, že v januári minimálne 2-krát pôjdeme do MT, už teraz mám chuť hodiť sa na celý týždeň na PN :/
17. dec 2015 o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska Tak keď to budeš mať až takto nepríjemné, nestresuj sa zbytočne v práci a hoď sa maród :slight_smile: veď predsa musíš byť v prvom rade v psychickej pohode aby to vyšlo a nie sa stresovať. Takže kľud a keď to bude potrebné, hoď sa na PN, možno to aj pomôže :wink:
17. dec 2015 o 17:19  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po iui beriem kazdy vecer utrogestan . Bolelo ci pichalo vas po nom v podbrusku?
17. dec 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ahoj ja mám presne ten istý problém, joj je to hrozné, našťastie nikto netuší, že kam chodím, kým vymyslím tú správnu výhovorku trvá mi to aj týždeň.......a keď si predstavím že v januári IVF a návštev neviem koľko, už len z toho mám nervy......joj no čo už, dačo už len vymyslieť!!!!!! držím ti palčeky nech to dlho netrvá!!!!
17. dec 2015 o 20:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE, to isté platí aj OBRÁTENE PRE TEBA, toho IUI sa vôbec nemusíš báť, naozaj , DR povedal, že je to ako na bežnej gynekologickej prehliadke a tak aj bolo :slight_smile: naozaj sa báť a stresovať nemusíš!!!! Tfuj tfuj nech ti vyjde na prvý šup. Mne IUI nevyšlo tak teraz IVF koncom januára, tiež sa toho veľmi bojím.
17. dec 2015 o 20:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janaplt mna tiez pobolievalo podbrusko, ale teraz zas nič. Teplota 4 dni na rovnakej úrovni, co by mala ist uz hore. Aj som dnes testla, ale snehobielo, takze zajtra idem viac menej z povinnosti na krv, ale výsledok uz vlastne poznám niekoľko dni. Moje telo ma neoklame:wink: Držím zajtra paluchy na krvi a daj vedieť výsledok. Dúfam, ze bude pozitivny:wink:
17. dec 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska dakujem:wink: IUI je pohoda, u mna rychlovka, za 5 minút vybavena. Tak ale ja mám CAR v našom meste, takze som si to vybavila pred robotou. Neboj nič a kašli na hlúpe poznámky. Naviac, nikomu sa nemusíš spovedať, kam ideš prečo. Je to tvoja súkromná vec a každého je do toho prd makovy:wink: Hlavu hore a mysli na január pozitivne:blush::thumbsup:
17. dec 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok