• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maculicek1977 @ bubu25 ďakujem baby, ste strašne zlaté :slight_smile: no ja sa toho IUI vôbec nebojím (iba výsledku :grinning:), ale toho prístupu v práci..totiž na pečiatke z CAR je napísane Sanatórium Helios a buď to poznajú, alebo vypátrali..takže im je už asi jasné o čo ide..a tu sa hneď všetko rieši každému za chrbtom..a potom aj priame otázky, že nechú byť zvedaví, ale čo sa deje, aké mám problémy, je to vážne? a to prečo do MT atď...najhoršie keď sa vypytuje šéf :O kamošky sa smiali, že nech im poviem, že mám problém so zadkom a už sa pýtať nebudú :D ale aj to by sa pýtali...a ďalšia kamoška mi povedala, že ak by to zašlo až k IVF, tak rozhodne zobrať dovolenku, alebo PN (ona má už dve za sebou)...tak z toho som nešťastná, že nemám právo na súkromie, lebo to proste na tej pečiatke je..:/ a za ďalšie, som tu len na zástup počas materskej, takže sa bojím, aby ma kvôli tomu nevyhodili..ale to by asi len tak nemohli, či?
18. dec 2015 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Ja som bola 2 mesiace PN a 2x na iui a bohužial aj tak neúspešne. Ale napriek všetkému vám držím palce nech vám to vyne. Ja to asi zabalím. Už štvrté vianoce sklamani... :frowning2: :frowning2:
18. dec 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska aha, ja som bola tiež PN keď som bola na IUI, ale len aby som sa neprezradila, šla som k mojej obvodnej lekárke a tá ma vypísala.....ja som sa v CAR pýtala na PN, ale ISCARE nedáva PN, že len cestou obvodného gynekológa, tak mi to aj vyhovuje:slight_smile:. No ako som už povedala, nájsť tú správnu výhovorku mi trvá aj týždeň:slight_smile:.Tak len veľa fantázie....:slight_smile:.
18. dec 2015 o 20:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulka1307 NIČ NEBAĽ, BOJUJ S NAMI!!!! RAZ SA VŠETKY DOČKÁME!!!! No vieš to IUI, aké má % úspešnosti.....:frowning2:, nemôžeš chodiť radšej na folikulometriu k tvojmu gyn. poprípade ešte Pregnyl pichnúť a potom to v tom správnom čase načasovať sa = IUI bez 150 EUR, návšteva CAR a stres spojený s tým. Takto sa to kamoške podarilo na 1krát, samozrejme v prípade, že nemáte iný problém....
18. dec 2015 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulka1307 no mne dnes tiez krv potvrdila neúspešne IUI a to uz 4 roky snažím zvrátiť tuto nepriaznivú štatistiku a verím, ze budúci rok to dame:wink: Aspon, ze mame naše slniecko, za ktoré Bohu dakujem každý den. Preto o to viac prajem babinko tym, ktorí sa zatiaľ nedočkali. Prajem všetkým krásne Vianoce splnených snov:kissing_heart::christmas_tree::man::woman::girl:
18. dec 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubu25 och tak čítam že už ti potvrdili že nebolo úspešne, škoda :( budúci mesiac niečo plánuješ? Som zvedavá ako ja dopadnem....ale začínam sa psychicky tiež pripravovať na neúspech, nech potom nie som tak sklamana. Včera sa kamoska narodil krásny synček, tak mi to ľúto prišlo že som si zo 3 x poplakala, aj manželovi to bolo ľúto :( ach jaj
19. dec 2015 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 no veru neuspesne:confused: Ale ani sa necudujem, tolko stresu co som mala tento mesiac, bol by zazrak, keby to vyslo. A buduci mesiac este uvidim, ci alebo co poriesime :wink: A ty nemaj ziadny zly tusak. Moc ti drzim palce, aby si mala velky dovod na radost. Neboj, babatko urcite pride:blush: A mozno uz coskoro:wink:
19. dec 2015 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Chystáme sa do Heliosu Martin na moje vstupné vyšetrenia pred IUI, nakoľko má manžel azoospermiu, rozhodli sme sa pre IUI s darovanými spermiami. Absolvovali ste niekto? Pýtala som sa na cenu, platí sa 300 e. Poisťovňa nič neprepláca?
Ak by som bola v poriadku, čo ma čaká? Aj nejaké injekcie, či len nejaké lieky? Ďakujem.
20. dec 2015 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Velmi akutne zhanam utrogestan :/
21. dec 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 dakujem za podporu, uz len den a pol a budem vediet vysledok, zatial si ani netrufam tipnut, stale ma laka robit test ale este chcem vydrzat az na krv, ale mozno uz nevydrzim :( Ale stale dufam ze sa to podarilo. No ono ked si mala tolkok stresu tak to ma urcite na tom podiel :( A chytila som aj vaginalny zapal, tak neviem neviem, ci by to robilo dobrotu ak sa to predsa len podarilo....
21. dec 2015 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka125 Ahoj, zalezi od toho ci ovulujes alebo nie, ale predpokladam ze ti daju len tabletky clostylbegyt aby nastimulovali vajicka, potom ti pichnu injekciu pregnyl a nasledne o den,dva vlozia spermijky :slight_smile: Drzim prsteky, ja akurat cakam na vysledok prvej IUI v stredu idem na krv, som strasne nedockavaaaaa :D
21. dec 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 silno drzim palce:thumbsup::thumbsup: potom daj vediet:wink:
22. dec 2015 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubu25 no zo sona mi doktor povedal ze si mysli ze som tehotna lebo mam velku sliznicu maternice, ale robila som si doma test a je uplne biely, tak uz len pockat na krv, ale nejde mi do hlavy ze by test neukazal ani ducha ak som tehotna, tak asi nic :( sa bojim ten telefon aj zdvihnut ked budu volat
23. dec 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubu25 tak som tehotna :slight_smile: nechapem ale podarilo sa na prvy krat, uz len vydrzat do zajtra kym to oznamim manzelovi, ja som vedela ze mu nemam ziadny darcek kupovat.
23. dec 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sany944
Gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie :slight_smile: super, ze to vyšlo hned na prvy sup.
Asi u vás nebol žiaden vážny problem ked to išlo hladko. Super :slight_smile:
23. dec 2015 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 jeeeej, no supeeeeer, krásny vianočný darcek:heart_eyes: :christmas_tree:Teším sa s tebou a užívaj si to. Hlavne teraz veľa zdravicka prajem:wink::blush:
23. dec 2015 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 dakujem, ja som uplne prekvapena. V podstate problem nebol len ovulaciu som nemavala co sa lienkmi vyriesilo, a mozno som bola alergicka na muzove spermie a stacilo ich len vlozit priamo do maternice :slight_smile: teraz uz cakat ci je vsetko ok :slight_smile:
23. dec 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu25 dakujem dakujem :slight_smile: posielam tehu bacilky, veru uzasne nacasovane, asi to tak malo byt, manzel este o nicom netusi, dozvie sa az zajtra! veru zdravicko sa zide pri mojej ubohej imunite....
23. dec 2015 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944
to aj mne zistili ale potom sa to samo upravilo. Dúfam, ze sa to uz prelomí a budú pribúdať tehulky :slight_smile:
23. dec 2015 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ta injekcia pregnyl sa kde pichá? je bolestivá?
23. dec 2015 o 18:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 GRATULUJEM Z CELEHO SRDCA !!! :slight_smile: je to super sprava ;) mate ten najkrajsi vianocny darcek :slight_smile: si taka moja nadej,ze sa to da..dufam,ze ja budem v januari prezivat taketo krasne pocity ako ty :slight_smile:
23. dec 2015 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka125
do brucha, vyčistis si miesto napr detolom, chytíš kozu na bruchu medzi prsty a pichnes celu injekciu naraz. To je cele
23. dec 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 KONEČNE PO DLHEJ DOBE NA 1 ŠUP IUI!!!!!!!!GRATULUJEM :slight_smile: aké strastiplné si to od začiatku mala a predsa to vyšlo, najkrajší darček pod vianočný stromček aký, by sme si želali my tu všetky!!!!!! Jóóój tak ti závidím, že už nemusíš chodiť do CAR atď.....napíš nám ešte čo si úživala, že to zafungovalo :slight_smile: prajem krásne tehulkovanie.
23. dec 2015 o 21:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 to bude pre manzelika krasny darcek zajtra. Uzivajte si to a dakujem za tehu bacilky:kissing_heart:
23. dec 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 ahoj Zuzi, čítam tu všeličo o tej MACA to si neskúšala? Nemáš s tým skúsenosť? A náhodou nevieš v akých dávkach a v akom období od alebo do ovulky sa má piť ten čaj z toho Vitexu jahňacieho, nie je to nikde popísané. Ďakujem
24. dec 2015 o 00:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Ahoj my sme obaja s mužom brali Macu a teraz ju berie iba mm v Repromane, uškodiť nemôže. Kľudne užívajte obaja macu.
Co sa tyku čaju presne neviem lebo ten som neužívala ale skúsim pohľadať na nete a dám vediet.
24. dec 2015 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Zatial som našla toto:
Rastliny príbuzné progesterónu, ako je vitex, v druhej polovičke cyklu, teda asi od 14. dňa po začiatku poslednej periódy až do začiatku druhej. Počas menštruácie si dajte prestávku.
24. dec 2015 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 dakujem velmi pekne :slight_smile: veru od zaciatku chora, hned potom zapal, horucky, no cele zle a prave vtedy sa to podarilo, a pritom mi doktor kazal nemysliet na to a mat pozitivne myslenie, co som nesplnila vobec :D prve dni bolo pozitivne a potom som tomu nedavala skoro ziadnu sancu a vidis. A vies co si myslim ze mi pomohlo hlavne, ten caj z vitexu (ze mi narastli 2 vajicka, lebo z clostylu nikdy), pila som ho skoro pol roka a konecne sa dostavili ucinky, plus inofolic 2x denne 2 mesiace, sem tam macu a urcite nemalu vahu malo aj cvicenie mojzisovej, tam som pocitila vysledok na treti mesiac ze som mala MS bez bolesti a ustupili bolesti kostrce, takze to malo nieco do seba :slight_smile: A manzel pil čaj z kotvičníka plus vitaminy E, zinok a selen, a zrovna tento mesiac mal o tretinu nižšiu koncentráciu spermiji ale o 10% boli rýchlejšie :slight_smile: a ja ešte čakám či to nebudú dvojičky, mám takého tušáka :D
24. dec 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzka56
@maculicek1977
čo sa týka čaju z vitexu tak mne ho bylinkárka kázala piť nepretržite, bez závislosti od cyklu, aj pol roka - rok vkuse každý deň ráno na lačno jednu lyžičku vyluhovať, ja som si ho ešte vždy pár minút prevarila nech je silnejší a dávala som si 1 a pol lyžičky. A keď som nestíhala čaj, tak som si dávala extrakt, ktorý som si pripravila zo 4deci tvrdého alkoholu a cele som to vo fľaške dosýpala tými bobuľami. A luhovala 6 týždňov potom odcedila a skladovala v chladničke, a do deci vody som si dávala malú lyžičku toho extraktu. Keď mi čaj liezol na nervy, lebo mi z neho bolo fakt na vracanie tak som si dala toto :slight_smile: Posielám obom tehu bacilky a budem Vám veľmi držať palčeky, nech sa to aj vám čo najskôr podarí :slight_smile:
24. dec 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska moja ďakujem, ja som si to nevedela ani predstaviť že ja môžem byť niekedy tehotná a teraz som bola úplne skeptická, hlavne kvôli tej chorobe čo ma držala 2 týždne a kvôli nízkej úspešnosti, už som sa fakt spoliehala na IVF a vidíš podarilo sa :slight_smile: Keď som sa to dozvedela som 15 minút veľmi plakala, bola to riadna vlna emócii, došlo mi to až keď som telefón zložila. A veľmi ti to prajem a určite sa ti to v januári podarí!!! Tfuj, tfuj, aj tebe posielam tehu bacilky :slight_smile:!!!
24. dec 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok