• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sany944
Ďakujem a prajem šťastné a veselé Vianoce :slight_smile:
24. dec 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 Zuzi ďakujem, si zlatá, tak som ho aj pila, ale potom som našla diskusiu a tá ma zmiatla.....a ešte náhodou nevieš vitamín E stačí jesť 200 mg alebo 400 mg?
Tiež ti prajem krásne vianoce a tie budúce, aby sme už mali v trojici...:slight_smile:Ahoj
24. dec 2015 o 13:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence! Chcela by som sa k vám pridať keďže som tu nova. Podstúpili sme 15.12naše prvé iui. Všetky príznaky boli ako pri tehu ale dnes na 12deň po mi vyšiel test negatívny. Zajtra idem na krv a dúfam že sa všetko zmení. Bola som v inej diskusii ale názor jednej osoby mi tak všetko znechutiť že mi je doplacu.je niečo zlé na tom ze verím,dúfam a chcem?podľa nej áno.... Asi preto ze to nevyšlo im. Nechápem takých ľudí ktorí dokážu takéto veci popísať a ani si neuvedomujú že ten druhý trpí.dúfam že si tu pokecame.
27. dec 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia
Vitaj medzi nami :slight_smile:
Držím palce zajtra any to dobre dopadlo. Niektoré baby su sklamane ani nam 2x iui nevyšlo ale prajem iným aby sa im podarilo a našli si // alebo hcg v krvi. Chápem, ze ta to znechutilo vypustí to z hlavy nemysli na to, zajtra sa dozvieš na com si. Drž sa!
27. dec 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 dakujem ti velmi pekne.dam zajtra vediet.viem ze je to pre nas tazke ale nerozumiem istym osobam preco kazia radost druhym.ja to prajem kazdej jednej nech ma hned aj tri babence ved je to krasne nech len su ale take spravy ako netes sa nic z toho....hlavu hore princezna spadne ti korunka.....fuuu to je trosku dost.ved kazda z nas dufa a tesi sa aj z najmensieho naznaku ze by to mohlo byt
27. dec 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia
Ano presne tak, kto praje bude mu dopriate.... Hejterov si netreba všímať lebo ti iba pokazia den, ale oni nežijú tvoj život.
27. dec 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 Ahoj... :D no odpovedám ešte raz a podlhšej dobe... spomínali sme Jonáša... hááá a som tehotná:slight_smile: testy krásne silné... dorazili aj tehotenské príznaky:slight_smile: dúfam že už konečne bude všetko ok a donosím zdravé bábätko:slight_smile:
28. dec 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1lucka13
Ahoj gratulujem to je super, ze sa podarilo. Prirodzene alebo si bola na zákroku ?
28. dec 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia Ver a dufaj dalej!! Je to to najlepšie čo môžeš urobiť, pozitívne myslieť a take reči čo ťa takto znechutia si ani nevšímaj :( No a čo ako si dopadla, dúfam že ako ja na prvý šup :slight_smile: Ja som tiež všetky možné príznaky pripisovala tehu, úplne všetko, zvýšenú teplotu, bolesti prsníkov, pichanie v pobrušku, bolesti ako pri MS a vidíš podarilo sa a to som mala aj pochybnosti samozrejme, lebo som sa bála sklamania, ale nádej treba mať vždy!! A ak sa náhodou nepodarilo, neboj ďalší pokus vyjde už určite!
28. dec 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 ved aj verím a dúfam.a vám gratulujem z celého srdiečka
28. dec 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944
@zuzka56 zajtra o deviatej mam volať. Ďakujem za podporu.
28. dec 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia
Držím palce, test si neskúsila? Neláka ta to?
28. dec 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ja som skúsila 8 testov ale všetky som robila do 10dňa.
28. dec 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia
Aha tak zajtra sa dozvieš vysledok, myslím na teba aby to dopadlo tak ako si praješ :slight_smile:
28. dec 2015 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa vas spytat rozhodli sme sa ze pojdeme skusit s muzom iui ale chcem sa spytat kolko vas to cele vyslo a nemali ste problem s poistovnou aby vam to preplatila?
28. dec 2015 o 21:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abusa
Ahoj,
poisťovňa iui nepreplaca, hradia si vsetko sama. Podľa toho do akého CAR pôjdeš/ chodíš.
Iscare vychádza iui na 150€ plus okolo 90€ lieky
28. dec 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 už nech to dopadne akokoľvek chcem aby sme všetci boli šťastnými rodičmi
28. dec 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 rozmyslame nad iscare :slight_smile: neviem sa rozhodnut rizmyslala som aj nad inymi centrami asi vyhrava iscare s tymi vsetkymi dobrymi ohlasmi :slight_smile: strasne sa bojim ze to nevyjde ani takto :( a to kazdy cyklus sa plati tych 150 ze?
28. dec 2015 o 21:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abusa
Ano každý jeden cyklus sa plati 150€, zdvihli ceny od 1.11. Ono záleží aky máte problem, niekedy stačí pomôct s iui ak nemáte vážnejší problem, držím palce. Tiez chodím do iscare
28. dec 2015 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ahoj:slight_smile: nakoniec sa podarilo prirodzene... sme s mužom na seba pozerali ako puci...:slight_smile: že čoooo ??? ale v dobrom :D bola som na troch iui a nič... už sme boli rozhodnutý pre ivf vo februári...no a už som sa vzdala, že to nepojde prirodzene...aa maličký náš zázrak je už vo mne :D síce ma sem tam premkne strach, ale musím myslieť pozitívne :slight_smile: prajem ti aby si aj ty našla svoje vytúžené čiarky na teste:slight_smile:
29. dec 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@1lucka13
Ďakujem pekne :slight_smile:
Snáď sa aj nam v blízkej dobe zadarí. Gratulujem ešte raz a nech ide všetko bez problémov.
29. dec 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ďakujem pekne:slight_smile:
29. dec 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby ,chysta sa niekdo z vas na iui v january? ja chodim do iscare
29. dec 2015 o 12:22  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky nevyšlo nám to.... Krv negatívna
29. dec 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina my ideme 8.1. Prvy krat do iscare :slight_smile: a snad sa dotoho pustime hned v januari :slight_smile:
29. dec 2015 o 14:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina ahoj,my sa chystáme na iui,3.1. má prísť mrcha a potom začnem s clostylom..my chodíme do heliosu do mt..a vy máte nejaký problém?kolko sa už snažíte?
29. dec 2015 o 16:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abusa ahoj ja idem 11ho na kontrolu,pockame na menzes a ideme do boja
29. dec 2015 o 20:30  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ahoj,mi uz sa snazime dlhsie cca tri roky.mam nizku sliznicu
29. dec 2015 o 20:32  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1lucka13 joj bo, by sa nám všetkých tak zadarilo všetkým, ja som tiež už vyskúšala IUI a asi február IVF, lebo v januári to asi pre prácu nestihnem....držím ti veľmi palčeky nech je všetko v poriadku a tešíš sa z bábätka.....je to pre nám veľmi pozitívne, keď niekto takého napíše, že Zuzka56 :slight_smile:
29. dec 2015 o 22:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok