• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Všetko ma boli a v útorok máme ísť na iui
10. jan 2016 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia ahoj, dnes ti držím palce ak si sa rozhodla, že pôjdeš ;)
12. jan 2016 o 08:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,cakame na menzes a ideme na to,sice este nevieme ci to bude iui,alebo ivf popripade doma,uvidime podla vajicok,ale uz sa nato tesim.
12. jan 2016 o 10:01  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mi si zatial pichame a zajtra na kontrolu ci narastli vajicka lebo v pondelok nam chybalo este 8 mm a mabzel ide rovno na spermiogram. A ked narastu jak maju tak ideme nato :slight_smile: ale sa tesim strasne ze tie injekcie zabrali
12. jan 2016 o 10:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja zajtra konečne končím s clostilom, lebo som z neho nafúknutá a mám taký čudný pocit v žalúdku..ale nič strašné..v nedeľu ideme na folikulometriu a budúci týždeň na IUI..tak veľmi si želám aby to vyšlo, asi si viete predstaviť ;) držme si palce!!
12. jan 2016 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ahoj,ja tiez idem na clostil od 2 dna menzes.drzim vam palce vsetkym
12. jan 2016 o 10:20  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina a ako ti ho naordinovali? lebo ja beriem 2x1 denne 3.-7. DC, s ovuláciou som však problémy nemávala, tak sa bojim, či tie vaječníky nebudú prestimulované..
12. jan 2016 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ja mam od 2 dc do 6dc potom 2krat 1tab.5,6 den kontrola potom bude pridavat merional
12. jan 2016 o 10:28  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska @lilienkalilina ahojte baby aj ja som na clostile ja som od 4 - 8 dc 2 x 1 tab, v sobotu sono a potom podla velkosti folikulu IUI. Drzim vam palce
12. jan 2016 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenna71 ahoj,dufam,ze sa nam uz konecne podary vsetkym .teraz ides prvy krat?ja uz mam dost vela za sebou.
12. jan 2016 o 11:00  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kockyyy.... ja som dnes 11DC, vo stvrtok kontrolne sono a podla toho IUI... bude to moje prve IUI tak dufam, ze aj uspesne hned na prvy krat..... :slight_smile: drzim kazdej z vas palceky!!! :wink:
12. jan 2016 o 13:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@hranoska no dnes som bola na sono, vajíčko je akurát, večer picham pregnyl a vo štvrtok ráno iui....
12. jan 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia tak to mas super :slight_smile: takze si sla,tesim sa :slight_smile: a je ti uz lepsie?
12. jan 2016 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska je mi lepšie mňa len celý človek bolel... Žiadna nádcha, kašeľ, teplota nič. Tak dúfam že všetko už konečne bude OK.začala som brat inofolic a všetko je lepšie ako minulý mesiac. Folikul je na 12deň 20mm a mimule bol na 14deň 18mm.takže veľká spokojnosť.
12. jan 2016 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby mam na vas otazocku zajtra rano ideme s mm na spermiogran a ja na sono ci uz su vajicka dost velke. V pondelok nam chybalo 8mm. Ale ked zajtra nebudu a manzel ide zajtra na ten spermiogram tak ledy je mozne ist na iui nemusi tam but nejaky odstup koli spermiam? Alebo ako to vlastne je? Dakujem
12. jan 2016 o 17:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u mužov je to aspoň dva dni čo mne vravel môj gynekológ. Ale keby ešte náhodou nebolo také ako ma byt tak ti pichne pregnyl a to máš zase čas 36hodín
12. jan 2016 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia ja som si nikdy nesledovala ovulku a teraz to ľutujem..ale nechcela som moc tlacit na pílu,kto by to bol povedal,ze otehotnenie nie je take ľahké :/ no ale aspoň z dvoch gyn prehliadok viem,ze ovulka je niekedy 13-16DC,folikuly sa tvoria..držím vo štvrtok palce,všetky budeme na teba myslieť ;)
12. jan 2016 o 19:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alexslovakia jaj lebo toto je prvy mesiac co to riesim a som sa bala... teraz si picham merional a keby zajtra bolo vsetko ok tak mi daju ten pregnyl a rovno na iui?
12. jan 2016 o 19:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ďakujem veľmi pekne.ani ja to nejako nesledujem ale viem ze keď mám ovulku tak ma pobolieva v podbrušku a veci k tomu dane... Ale teraz to bolo skôr asi kvôli inofolic.
12. jan 2016 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abusa ak ti da pregnyl tak len preto aby sa uistil že vajíčko praskne vtedy keď ti budu robiť iui aby tam ešte bolo. Ja som práve teraz prišla z pohotovosti kde mi ho pichli. Mala som ho už dosť veľké 20mm oproti minulému mesiacu. A teraz budeme čakať do štvrtka a viem ze vajíčko nepraskne až vo štvrtok okolo 9hod a to už mám po iui
12. jan 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia aha :slight_smile: super tak sa nemusim uz bat :slight_smile: dakujem velmi pekne a drzim palce nech to vyjde ;)
12. jan 2016 o 21:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abusa aj ja vám daj potom vedieť
13. jan 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, boli ste niektorá na IUI vo Ferticent ? ako ste boli spokojné ? dakujem
13. jan 2016 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ahoj ja som tento mesiac tiež brala clostil ovu som vždy mávala na 15-16DC no clostil mi ju riadne posunul a bola až na 20DC,ty si ako na tom??
13. jan 2016 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 ahoj :slight_smile: ja som práve konečne dobrala clostil..no a v nedeľu ideme na sono,dnes ma dosť pichalo vo vaječníkoch,tak asi folikuly rastu :slight_smile: ja som zvedavá co mi povedia kedy bude ovulka..keď som jeden mesiac merala,tak bola až 16DC..v septembri mi potvrdil gynekológ tiež na 16DC..tak snáď mi to teraz posunulo na skorší deň..cykly mávam 26 dňové,tak snáď to nie je príliš krátka LF..niekedy budúci týžden bude IUI..
13. jan 2016 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ved aj ja som ju vždy mala na 15-16 Dc a teraz ako som brala clostil až na 20dc čize sa mi cyklus natiahne aj o 4dni. No ja som ho brala od 5-9dc a od 9dc asi 5dni ma strašne bolelo podbruško. No a teraz mi aj ms pride neskor škoda mohli sme ist skor na iui
13. jan 2016 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 neboj,všetko sa deje tak ako sa má ;) ja som napr. mala ísť na IUI uz v decembri ,ale kvôli práci sa nedalo a nakoniec som mala vtedy asi anovulacny cyklus,tak bohvie ako by to bolo dopadlo..
13. jan 2016 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ano to je pravda všetko sa pre niečo deje,no verím že tento rok sa to podarííí
13. jan 2016 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 to aj ja..ja ešte nemám žiadne dieťatko,môj mm má dvoch synov..pre mna by to bolo nase spoločne babo to najúžasnejšie na svete!!! Veľmi verím,ze to tento rok uz príde,spravím pre to aj nemožne..dva roky som to nechávala na prírodu,ale asi potrebuje trochu pomôct :slight_smile: my to dáme!!
13. jan 2016 o 20:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Práve som dorazila domov po druhom iui. Dúfam že konečne budeme mať úspech.
14. jan 2016 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok