• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@hateria ďakujem a podobne držím palce aj tebe :slight_smile: no u nás akurát mne zistili, že ten hlien mám nepriechodný...ja som bola pripravená, že prvé IUI pravdepodobne nevyjde...samozrejme sklamanie bolo, ale teraz do druhého pokusu vkladám oveľa väčšie nádeje :slight_smile:
A ako píše @lenna71, zákrok je pohoda, ani ja som nič necítila...ľahla som si a po 5 sekundách sestrička : " Tak a už iba držíme palce"...:slight_smile:
24. jan 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my máme tiež dobré výsledky,akurát ja mám PCO a absolvovali sme 2x IUI a neúspešne,doktorka mi povedala,že sme jednoducho nemali šťastie a že poisťovňa nám umelé plodnenie preplatí až po troch neúspešných pokusoch, po lete som s tým sekla a dali sme si pauzu,verila som že sa to neako podarí samo no a nič :(
tak sme sa rozhodli že začiatkom februára pôjdeme na tretí pokus tak uvidíme,snáď sa to do tretice podarí .
24. jan 2016 o 19:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanna_sc držím palčeky. My máme druhé a teraz čakáme či dorazí mrcha alebo nie, uvidíme.
24. jan 2016 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc ja som na prvej IUI bola vlani v lete, tuším v júli, potom v auguste sme šli na dovču a os septembra som po roku a pól opäť začala pracovať, tak som pochopiteľne nechcela hneď po nástupe začať zase riešiť tehu, tak som si povedala, že si aspoň od lekárov a vyšetrení dáme pauzu a možno motyka vystrelí a zadarí sa prirodzene...no prd gulový, nezadarilo sa :frowning2: tak som sa v decembri rozhodla, že v januári sa opäť pustím do boja :slight_smile: Tak snáď sa nad nami už pán Božko zľutuje a dopraje konečne aj nám zažiť ten malinký zázrak :slight_smile:
Držím palce, aby to vyšlo :slight_smile: ako sa hovorí, do tretice všetko dobré :wink: Do ktorého centra chodíš ?
24. jan 2016 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 my chodíme do Gyn-Fiv-u
24. jan 2016 o 19:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. jan 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. jan 2016 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 už som rozmýšľala nad zmenou centra,len sa neviem rozhodnúť,že kam by sme šli,chodím k Dr.Stenovej a pri poslednej mojej návšteve,bola dosť nepríjemná,ona je síce odborník ale má veľmi chladný prístup a sestričku som za pol roka nevidela usmiať sa ani raz.No uvidíme ako dopadneme do tretice.
24. jan 2016 o 20:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za srdiečko,určite to bola niektora z Vás,ešte raz ďakujem :slight_smile:
24. jan 2016 o 20:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanna_sc skus ist do Ferticent v BA doktor super aj personál.
24. jan 2016 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 dakujem :wink: ked citam kolkym babam to nevyslo ani na 5.pokus, tak som ako tak zmierana aj s tym, ked sa to nepodari na 1.x..ale tak verim, ze to nebude nas pripad. :slight_smile: a inak po IUI ta nechali aj chvilku lezat ci si hned odisla?
@zuzanna_sc baby aj my chodime do Gyn-fivu a zatial sme spokojni s pristupom, trosku som mala obavy po tolkych negativnych vyjadreniach tuto ale klop klop, zatial spokojnost. Uvidime, zaciatkom februara ideme na to :grinning:
24. jan 2016 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ja som bola tiež na začiatku spokojná,ale po tej poslednej návšteve sa môj názor zmenil, a po IUI ma hneď postavili,ja som netušila že mám ostať ležať,až keď mi to robili druhý krát tak som tam pstala trošku ležať,kým bola tam sestrička,tá jediná bola veľmi milá(myslím zo sestričiek čo som s nimi tam prišla do styku).
Neriaď sa tým,že koľkým sa to nepodarilo,musíš veriť a snažiť sa aj doma po zákroku :grinning:
Aj my ideme na začiatku februára na to prvého idem na krv a ultrazvuk,potom uvidíme.
25. jan 2016 o 09:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc za malicko :slight_smile: som rada, ze srdiecko potesilo :wink:
Co sa Gyn-fivu tyka, ja zom zatial spokojna..klo klo klop...chodim k dr Harbulakovi, velmi prijemny, zlaty clovek :slight_smile: ta Stenova je taka starsia a tmavovlaska ? Nepoznam tam vsetkych lekarov..ak je to ona, tak raz ma vysetrovala a veru mala taky kysly vyraz v tvari...a tiez mi robila prvu IUI...ale ja zatial ani na sestricky nemozem povedaf jedine zle slovo...
25. jan 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ja som na prvu IUI sla z velmi zmiesanymi pocitmi a bola som na 99% presvedcena, ze to nevyjde, lebo tiez som stale citala skusenosti inych zien a ked som si precitala, ze niektorej ani 4-5 pokusov nevyslo, hned som to aj ja vzdala a sla som na zakrok s takym pocitom, ze vsak ok vyskusam to, ale aj tak uz dopredu viem, ze to nevyjde..a takyto pristup je veeelka chyba ! Teraz to uz viem...Na druhy pokus uz idem s ovela vacsou vierou a vacsim optimizmom...aj ked som si samozrejme vedoma toho, ze ani tentokrat to nemusi vyjst, percento uspesnosti je dost nizke, ale nejako si to nechcem pripustit...proste verim a myslim pozitivne :slight_smile:
25. jan 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@licecita nie Dr.Stenová je blondína,taká udržiavaná pani,tá dr.ktorá Ti robila IUI robila prvý aj mne,a teda ten prístup nebol najmilší,nebola nepríjemná,ale "ľadová" alebo ako ako by som to definovala,ale čo ,každí sme neakí ,nikto nie je dokonalí :slight_smile:
Dr.Harbulák mi raz robil ultrazvuk a druhé IUI,bol príjemný ale veľmi rýchli,nemala som čas ani sa spýtať neaké veci,tak rýchlo na mňa šiel,že aj som zabudla čo som chcela,majú toho strašne veľa a naháňajú sa ,chcú asi čo najviac zarobiť !
25. jan 2016 o 21:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria no a po prvej IUI ma nenechali lezat, hned som vstala...dr si spravila svoju robotu a mi len povedala "tak a uz iba drzime palce"...potom, v kabinke, ked mi sestricka davala instrukcie, ze kedy a ako mam uzivat utrogestan, som sa jej pytala, ze ci nemam doma lezat alebo co a povedala mi, ze nie netreba, mozem kludne dalej normalne fungovat akoby nic...ale som sa rozhodla, ze po druhej IUI ostanem doma z roboty...viem, ze by to asi vobec nebolo potrebne, ale instinkt mi proste vravi, aby som pre vacsi klud a vacsiu pohodu ostala doma :slight_smile:
25. jan 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc tak hej no, vsak ide to tam ako na beziacom pase...bohuzial...keby som to nevidela na vlastne oci, neverila by som kolko parov ma problemy s pocatim...ked som tam bola prvykrat, no nestacila som sa cudovat...
Ja som dnes bola u Harbulaka a mas pravdu, je rychly...tak ale, asi ako aj na obycajnej gynekologii alebo u nejakeho ineho dr, aj tu maju urcite danu nejaku dennu normu, ktoru musia splnit...
25. jan 2016 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 presne,aj ja som nechápala koľko kočiek tam bolo,bola som nemilo prekvapená,bohužiaľ,je to veľmi smutné... nehovorím o takých čo upreddnostňujú kariéru a potom pred štyridsiatkou majú problém,ale je to zlé,keď mladé žienky majú takéto trápenie .
Ale my myslíme pozitívne a bude to dobré !!! Aj keď mne sa to pozitívne myslenie veľmi nedarí,ale snažím sa :slight_smile:
25. jan 2016 o 21:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky! Tak dnes ráno bolo to najkrajšie. Na druhýkrat iui sa nám PODARILO. Som šťastná a dúfam že to dotiahneme do šťastného konca
26. jan 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@alexslovakia supeeeeeeer, aspon ostatne vieme ze je to mozne :slight_smile: gratulujem moc moc moc
26. jan 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia este mam otazocku na teba, aj si mala nejake prinznaky? ze ci uz si tusila ze by to mohlo vyjst? :slight_smile:
26. jan 2016 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia waaaaauu super tak to vyšlo moooc gratulujem a držím palce.
26. jan 2016 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia jeeej no parada gratulacia velkaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz si teda 2 tyzdne po IUI ? Na ktory den od zakroku si si spravila test ?
Pevne dufam a veriiiim, ze coskoro sem aj ja pridam takuto peknu fotecku s pozitivnym testom :slight_smile: Dnes som bola na druhej IUI :slight_smile:
26. jan 2016 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc Je to uz asi otrepana fraza, ale proste TREBA VERIT :slight_smile: Co ine nam ostava, vsakze ?
Ja som dnes rano bola na druhej IUI, tak dufam a fakt verim, ze to tentokrat vyslo...odvcera mam skvelu naladu a som plna optimizmu :slight_smile: tak snaaad mi to pomoze...
26. jan 2016 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 tak to drzim palce.no prvy test som si robila v nedelu 10 dpo.bola tam slabucka ciarka takmer ju nebolo vidno.dnes som si na 12 den urobila digi lebo som bola nedockava a vyslo to. :slight_smile:
26. jan 2016 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alexslovakia dakujem :slight_smile: a mas aj nejake tehu priznaky ? boli ta napr.podbrusko alebo mas prsia "naliate" trebars...
26. jan 2016 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia gratulujem a úprimne sa teším s Vami,je to super,nech Vám všetko dobre dopadne!!!Ja idem budúci týždeň na tretie IUI a verím,že to teraz víde,veď do tretice všetko dobré :slight_smile:
26. jan 2016 o 19:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia gratulujeeeem :wink: to bolo prve IUI?
26. jan 2016 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 nie druhé a ďakujem
27. jan 2016 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 ani nie všetko ako pri prvom len trošku inak ma boleli prsia. Take pichanie
27. jan 2016 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok