• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@karina517 este prichodnost vajecnikov mi robili
28. jan 2016 o 23:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pondelok som bola na IUI. Ty ktorí uz absolvovali co ste cítili po? Alebo to je individuálné? Lebo ja niekedy cítim pichanie na lavom potom na pravom a este taky tlak ako pred ms. Je to príznak pred uhniezdenie, alebo zase bude obrovské sklamanie? Poradte ma. Dakujem
29. jan 2016 o 03:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina08061985 mne robili tiez zakladne tak uvidime ci sa podari vo stvrtok idem este na kontrolu a bud. Mesiac uz inseminacia
29. jan 2016 o 06:35  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2018 (15. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka0677 tak držím palce aby vám to vyšlo tak ako nám.
29. jan 2016 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ďakujem za radu, tie bylinky by som skôr skúsila a určite aj manžel :slight_smile:
@sany944 no toto by som si nechala pichnúť, tu sa viac-menej jedná o môjho manžela, ktorý by na toto nepristúpil :slight_smile: ani ja nechcem žiadnu chémiu, ale takáto "nevinná" injekcia, ktorá môže veľmi pomôcť, tej sa nebudem vyhýbať :slight_smile: my sa snažíme 6 rokov o druhé bábätko, tiež som skúšala Jonášov výpočet, meranie bazálnej teploty, kadečo a nič z toho. Tak uvidíme či nám IUI pomôže. Super, keď vám to vyšlo na prvý krát, prajem pohodové tehu :slight_smile:
29. jan 2016 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia Ďakujem. Už raz to vyšlo, tiež na druhý pokus. A keďže chceme ku krpcovi ešte jeden kúsok A stále sme neprišli na to, ako sa to robí, tak plánujeme opäť pomoc doktorov :slight_smile:. A Blahoželám :slight_smile:
29. jan 2016 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetkaadamko ďakujem, snad to dobojujeme do uspesneho konca :slight_smile: no 6 rokov je veru riadna doba, my sme sa snazili 2 roky o prve a bolo to fakt na nervy, ale podla mna mi velmi pomohli aj tie bylinky co mi naordinovala bylinkarka z Vrboveho v kombinacii s poctivym cvicenim 4 mesiace denno denne podla Mojzisovej a inofolicu, hlavne to cvicenie, lebo som sa citila fakt lepsie aj co sa tyka menstruacnych bolesti, bolesti narazenej kostrce a krizov, som toho nazoru ze bez tohoto trojboja by mi ani IUI nebola vysla na prvy krat a mozno by som vdaka tomu po par mesiacoch otehotnela aj spontanne bez IUI :slight_smile: takze naozaj odporucam cvicenie mojzisovej so skusenou fyzioterapeutkou :slight_smile: Drzim palce aby vam pribudol co najskor surodenec :slight_smile: k malemu/malej :slight_smile:
29. jan 2016 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karina517 ja som mala u mojho gynekologa tiez 2 krat plaovany a v CAR 1x planovany a potom sme az isli na IUI a vysetrenia boli predtym :slight_smile: brali krv, robili sona, manzelovi spermiogram a to bolo asi tak vsetko :D najskor mi zistili nejake autoimunne ochorenie ze si moje telo vytvara protilatky proti vajecnikom a nici ich, ze ak sa tie protilatky zvysuju tak musime riesit co najskor umele a nakoniec po kontrolnom odbere po 3 mesiacoch bol vysledok uplne negativny, co nechapali lebo zevraj sa to vyliecit neda iba utlmit za pomoci liekov, lieky som nebrala iba pila caje od bylinkarky, hold priroda je mocna pani :slight_smile: takze nakoniec stacilo jedno IUI, a modlim sa aby sme to dobojovali do uspesneho konca v septembri :slight_smile: neboj ono sa to urcite podari, treba verit a vyskusat vsetko co sa len da, nieco isto zaberie tak ako u mna...
29. jan 2016 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetkaadamko ahoj tá injekcia PREGNYL to je naozaj dobrá vec a funguje....mám kamošku, tiež sa im dlho nedarilo a stačila 1 injekcia pregnylu + snaženie a
teraz je v 25 týždni....len trošku je v tom problém ja som to chcela tiež tak vyskúšať ale môj gynekológ na to nechcel pristúpiť - nechcel mi predpísať ten pregnyl, nakoľko vedel, že už chodím do CAR.....a zas v CAR mi to tiež nechceli predpísať lebo by prišli o kšeft 150 EUR aj keď som bola rozhodnutá že im ich zaplatím bez IUI - len by sme sa snažili domka....tak tak moja skúsenosť. Kamoška bola na klinike v TN. tak paa
30. jan 2016 o 16:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia budem dúfať ze aj nám sa podarí ako vám :relaxed:
30. jan 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova určite áno
30. jan 2016 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 ahoj,ja som mala teraz stimulaciu s pregnylom.mala som 11 vajicok a 8 sa oplodnilo.tiez sme chcely iui,ale bolo vela vajicok
30. jan 2016 o 18:41  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 obaja sme v poriadku Ja mám len ze trošku vzadsie maternicu. Uz vyše dvoch rokov a nič aj pregnyl som uz mala aj lieky a nepomohlo tak mi teraz navrhla inseminaciu tak uvidíme :relaxed: moc sa nechcem nato tešiť aby to vyšlo
30. jan 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova
Obrátenú maternicu mam aj ja + PCO a mame dost zlý spermgr. Držím palce nech to vyjde! IUI nic nie je, my skúsime vo feb tretie iui.
30. jan 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 napodobne aj ja držím palceky:relaxed:
30. jan 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova
Dik aj ked mna uz ten optimizmus prešiel a uz jedine, ze by sa stal zázrak...
30. jan 2016 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ja mám tiež PCO ale inak je všetkov poriadku,tento týždeň idem na tretie IUI ,tak uvidíme,verím že do trerice všetko dobré :slight_smile: musím vetiť pozitívne,inak by som sa asi zbláznila,zle to znášam a okolie mi veľmi nepomáha,ale snažím sa . Držím Vám palce nech Vám to do tretice sa podarí :slight_smile:
Inak všaede sa píše že je to bezbolestný zákrok,ale mňa to bolelo .
31. jan 2016 o 09:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 zázraky sa deju ;) teda u nás sa ešte nestal,ale ak môže otehotnieť žena bez vajcovodov,tak je podľa mna možné všetko ;) držím palce!!
31. jan 2016 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanna_sc
Držím palce taktiež do tretice nech to vyjde!!! Daj vediet potom. Aj mna prve aj druhé iui bolelo resp bolo to dost nepríjemne ale da sa to vydržať, hovorím si, ze stále lepšie ako ivf hoci uz sme k nemu blízko.
Do ktorého CAR chodíte?
31. jan 2016 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska
Ano viem, ze sa zadarilo rôznym párom aj ked v to uz nedufali a vtedy to prišlo. Mna vcera chytila depka revala som ako hysterka ale aj vyplakať sa niekedy pomáha. Najhoršie ked sa ma pýtajú známi, ze kedy bude babo veď bio hodinky tikajú.., nebudem vysvetľovať všetkým, ze hold nie každá rodí každý rok ako čerešňa.
31. jan 2016 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 my chodíme do Gyn-Fivu k Dr.Stenovej,práve zajtra idem na odbery a sono,tak uvidíme,kedy bude zákrok.
Ja tiež mám dosť tých otrepaných otázok a "múdrostí " o deťoch a tehotenstve od okolia,a najviac od takých čo ich do toho vôbec nič nie je,ale hold nie každý sme rovnakí (našťastie) .
31. jan 2016 o 13:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc
Presne tak úplne súhlasím. Snáď sa aj my dočkáme vytúžených //.
My chodíme do Iscare a kolko ta stojí IUI?
31. jan 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 my sme mali depku vo štvrtok obaja..tak sme si povedali,ze uz na všetko kašleme..mna keď sa niekto pýta,tak uz narovinu poviem,ze keď sa podarí..a uz sa má naštastie nikto nepýta :slight_smile: ale je to na budku...
31. jan 2016 o 15:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne baby tie otázky sú naozaj o hubu. Tiež mi to vadí a je mi potom este viac smutno ach
31. jan 2016 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 zákrok IUI tam stojí 100 euro,plus lieky ,na jeden cyklus asi 70 eur(clostilbegyt,pregnil,utogestan)
31. jan 2016 o 17:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska
@gavulova ja som tiež hneď všetkych stopla.... Stále ako ti je, čo je,....povedala som kým ja sama nepoviem nech sa nepýtaju. A podarilo sa
31. jan 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanna_sc
Chodím do Iscare a od novembra zdvihli ceny kde iui zákrok stojí 150€, neviem ci ist do toho alebo nie. Ani mm vysledky mi nechceli povedať, dost som bola sklamaná z prístupu.
31. jan 2016 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 tak to je sila!riadny rozdiel,niekto bohatne na nešťastí druhých,je to stešné,akoby sme si za to mohli sami !
31. jan 2016 o 20:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanna_sc
Moja reč, je to business na úkor nešťastia párov.
31. jan 2016 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944
@maculicek1977 jaj baby, dakujem za podporu. Ja som momentalne v stave, ze mi je strasne smutno, lebo manzel s IUI nesuhlasi :frowning2: snazila som sa ho presvedcit o tm, ze to je ine ako umele oplodnenie, ale nepomohlo. A tlacit nanho nejdem, lebo to je zbytocne uplne. Takze to vzdavam uz uplne :frowning2:
1. feb 2016 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok