IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lucusik33
1. feb 2016
Dievcata caka ma moje 1.IUI buduci tyzden. Zaujimali by ma ci dakomu vyslo napriek morfoligii len 1,5% dobrych spermii IUI. Dakujem
lenna71
1. feb 2016
baby prvy den po IUI sa rata ako 1dpo?
zuzka56
1. feb 2016
@lucusik33
drzim palce, treba to skusit.
Statistiky nie su velmi optimisticke ale treba verit na zazrak.
lucusik33
1. feb 2016
@zuzka56 dakujem. Pohyb aj mnozstvo mame ukazkove len ta morfo ale uz tri mesiace partner je vitaminy tak som zvedava. Davam tomu 2-3pokusy a potom smer Brno na soft.
zuzka56
1. feb 2016
@lucusik33
my mame 3% morfo dobrych, mensi pocet ale dobru pohyblivost ale napriek tomu 2xIUI neuspesne.
Teraz rozmyslam, ze pojdeme skusit vo FC v BA vo februari IUI.
hranoska
1. feb 2016
@lucusik33 ahoj,ake vitaminy prosim ta berie ?
hranoska
1. feb 2016
@lenna71 ano 😉
lenna71
1. feb 2016
@hranoska dakuvala 🙂
lucusik33
1. feb 2016
@zuzka56 a kde ste skusali tie 2IUI?
hranoska
1. feb 2016
@lenna71 a ty si dnes 14DPO, vsak?
lucusik33
1. feb 2016
@hranoska nasadila som mu selezin, extra C vit., koenzym q10 a tribulus
lenna71
1. feb 2016
@hranoska ano dnes by som mala dostat, vacsinou mavam 13dni LF zatial nic tak uz ratam vselijake scenare ci som nemohla mat ovu az v utorok 😃 a tym padom by som mala dostat az zajtra.
hranoska
1. feb 2016
@lenna71 aj beries nejake lieky,duphaston alebo utrogestan? ja som dnes 10 DPO, beriem duphaston a dostat by som mala zajtra kedze cyklus mavam tych 26 dni, ale kedze beriem duphaston, tak by mi to malo podstatne oddialit ms..na krv mam ist v pondelok,ale rozmyslam, ze uz v piatok vysadim tabletky..a este si netestovala? 🙂 lebo to maloktora vydrzi 🙂
zuzka56
1. feb 2016
@zuzka56
v Iscare v BA.
lenna71
1. feb 2016
@hranoska neberiem nic, ja chodim do ferti a tam mi nekazali prist na krv. ze mam pockat ci do 14 dni nedostanem ms a potom spravit test a potom volat. netestovala som vobec, vecra som si hovorila ze dnes vecer skusim ak neodstanem ale uz som to presunula na zajtra 😃 sa toho bojim jak cert kriza =-)
ja som dnes 26dc a iui mi robili na 12dc, inak mavam cykly az tak 29-30 a ovulku az okolo 16 dc.
zuzka56
1. feb 2016
@lucusik33
v Iscare v BA.
hranoska
1. feb 2016
@lenna71 tak to ti verim, ze sa bojis 🙂 je to na psychiku, ani by som si nebola myslela keby som to nezazila..jzajtra teda ocakavame fotku s dvomi kolajnicami, ze nam az oci vybiju 😉 tfujtfuj,tfuj...a mas nejake príznaky?
lenna71
1. feb 2016
@hranoska take ako pred kazdou ms 😃 bolia ma prsia a dnes uz ma doobeda aj tak brucho pobolievalo ze uz uz som si myslela ze som dostala a zatial nic...veru je to tazke na tu psychiku prvý tyzden som to brala super ale tento druhy sa mi tahal ako sopel veru....mam pocit ze uz cakam polroka 😃
sany944
1. feb 2016
@svetkaadamko och to je skoda 😞 moj s tym nastastie problem nemal, ale neni rad ked spominam ze je to z IUI a ze sa nepodarilo bez toho, aj ked sme snazilkovali doma aj pred aj po IUI tak iba pan Boh vie ci to bola spermijka z IUI alebo nie 😃 ale neboj musis verit ze sa podari aj bez IUI, skus to cvicenie Mojzisovej a bylinky a do pol roka to urcite vyjde ak budes cvicit pravidelne 🙂
maculicek1977
1. feb 2016
@svetkaadamko joj, ale možno sa mu to ešte uleží v hlave a prístúpi nakoniec na tvoj plán 🙂, teraz má len horúcu hlavu.....A keby si si vydupala u tvojho gynekológa folikulometriu s následným pichnutím Pregnylu.....vyskúšaj to ešte....a potom sa len snažiť sami domka....papa
svetkaadamko
1. feb 2016
@sany944 tak ja mozem aj cvicit, aj bylinky pit, jest, ale u nas je problem v manzelovi, takze v prvom rade by mal on nieco take podstupit. Asi mu navarim nejaky elixir 🙂
@maculicek1977 no asi sa na to opytam doktora, ale ako spominam vyssie, hlavne moj manzel potrebuje nejake usmernenia 🙂 asi ho aspon na spermiogram poslem, aby som vedela
hranoska
2. feb 2016
@lenna71 tak ako? robila si? 🙂
lenna71
2. feb 2016
@hranoska veru nerobila...rano som si skusila zmerat teplotu a bola na nic..len 36,75 tak neviem ci to ma vyznam 😞
alexslovakia
2. feb 2016
Tak všetko je v poriadku. Žiadne druhé balenie utrogestanu už nemám. O dva týždne už uvidíme nás poklad,srdiečko. Bude už aj tehotenská knižka
hranoska
2. feb 2016
@alexslovakia z celého srdca BLAHOŽELÁM!! je to svkelé 😘 želám ti krásne tehotenstvo, nech ste hlavne zdraví 😉♥
lenna71
2. feb 2016
tak statistiky nevylepsim 😞 dnes 15 dop ms nikde ale testy biely neviem co ma to tolko natahuje bezne mavam lutealku tak 13 dni :-|
zus_ke
2. feb 2016
@alexslovakia jejooooo, gratulujeeem !! 😘 😘 postupne cakam info, ako vsetko prebieha 🙂
hranoska
2. feb 2016
@lenna71 ach,to ma mrzi..hlavu hore a ide sa dalej 😉
lenna71
2. feb 2016
@hranoska no co uz treba bojovat dalej.dufam ze teraz nebudem cakat na ms neviem kolko 😞
hateria
6. feb 2016
Baby mam otázočku, včera som mala 12.DC a bola som ráno na ultrazvuku a na odber krvi, výsledok 14mm folikula na ľavom a 16mm na pravom vajecniku. Povedali mi, ze si mam dať až nedeľu vecer pichnúť pregnyl a až v utorok ráno ideme na IUI. Problém je, ze mna uz včera a aj dnes som sa zobudila s bolesťami brucha ako pri ovulácii. Nie je neskoro ísť na IUI na 16.den??? Minuly mesiac som bola na vyšetrenie priechodnosti vajcovodov na 14.DC a za predpokladu, žeby boli OK ma chceli inseminovat ale uz bolo neskoro a mala som po ovulácii. Cyklus mam 29.-30.dnovy.