• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dievcata caka ma moje 1.IUI buduci tyzden. Zaujimali by ma ci dakomu vyslo napriek morfoligii len 1,5% dobrych spermii IUI. Dakujem
1. feb 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prvy den po IUI sa rata ako 1dpo?
1. feb 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
drzim palce, treba to skusit.
Statistiky nie su velmi optimisticke ale treba verit na zazrak.
1. feb 2016 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 dakujem. Pohyb aj mnozstvo mame ukazkove len ta morfo ale uz tri mesiace partner je vitaminy tak som zvedava. Davam tomu 2-3pokusy a potom smer Brno na soft.
1. feb 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
my mame 3% morfo dobrych, mensi pocet ale dobru pohyblivost ale napriek tomu 2xIUI neuspesne.
Teraz rozmyslam, ze pojdeme skusit vo FC v BA vo februari IUI.
1. feb 2016 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 ahoj,ake vitaminy prosim ta berie ?
1. feb 2016 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2016 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska dakuvala :slight_smile:
1. feb 2016 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 a kde ste skusali tie 2IUI?
1. feb 2016 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 a ty si dnes 14DPO, vsak?
1. feb 2016 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska nasadila som mu selezin, extra C vit., koenzym q10 a tribulus
1. feb 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ano dnes by som mala dostat, vacsinou mavam 13dni LF zatial nic tak uz ratam vselijake scenare ci som nemohla mat ovu az v utorok :grinning: a tym padom by som mala dostat az zajtra.
1. feb 2016 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 aj beries nejake lieky,duphaston alebo utrogestan? ja som dnes 10 DPO, beriem duphaston a dostat by som mala zajtra kedze cyklus mavam tych 26 dni, ale kedze beriem duphaston, tak by mi to malo podstatne oddialit ms..na krv mam ist v pondelok,ale rozmyslam, ze uz v piatok vysadim tabletky..a este si netestovala? :slight_smile: lebo to maloktora vydrzi :slight_smile:
1. feb 2016 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56
v Iscare v BA.
1. feb 2016 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska neberiem nic, ja chodim do ferti a tam mi nekazali prist na krv. ze mam pockat ci do 14 dni nedostanem ms a potom spravit test a potom volat. netestovala som vobec, vecra som si hovorila ze dnes vecer skusim ak neodstanem ale uz som to presunula na zajtra :grinning: sa toho bojim jak cert kriza :confused:
ja som dnes 26dc a iui mi robili na 12dc, inak mavam cykly az tak 29-30 a ovulku az okolo 16 dc.
1. feb 2016 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
v Iscare v BA.
1. feb 2016 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 tak to ti verim, ze sa bojis :slight_smile: je to na psychiku, ani by som si nebola myslela keby som to nezazila..jzajtra teda ocakavame fotku s dvomi kolajnicami, ze nam az oci vybiju ;) tfujtfuj,tfuj...a mas nejake príznaky?
1. feb 2016 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska take ako pred kazdou ms :grinning: bolia ma prsia a dnes uz ma doobeda aj tak brucho pobolievalo ze uz uz som si myslela ze som dostala a zatial nic...veru je to tazke na tu psychiku prvý tyzden som to brala super ale tento druhy sa mi tahal ako sopel veru....mam pocit ze uz cakam polroka :grinning:
1. feb 2016 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@svetkaadamko och to je skoda :( moj s tym nastastie problem nemal, ale neni rad ked spominam ze je to z IUI a ze sa nepodarilo bez toho, aj ked sme snazilkovali doma aj pred aj po IUI tak iba pan Boh vie ci to bola spermijka z IUI alebo nie :D ale neboj musis verit ze sa podari aj bez IUI, skus to cvicenie Mojzisovej a bylinky a do pol roka to urcite vyjde ak budes cvicit pravidelne :slight_smile:
1. feb 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetkaadamko joj, ale možno sa mu to ešte uleží v hlave a prístúpi nakoniec na tvoj plán :slight_smile:, teraz má len horúcu hlavu.....A keby si si vydupala u tvojho gynekológa folikulometriu s následným pichnutím Pregnylu.....vyskúšaj to ešte....a potom sa len snažiť sami domka....papa
1. feb 2016 o 21:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 tak ja mozem aj cvicit, aj bylinky pit, jest, ale u nas je problem v manzelovi, takze v prvom rade by mal on nieco take podstupit. Asi mu navarim nejaky elixir :slight_smile:
@maculicek1977 no asi sa na to opytam doktora, ale ako spominam vyssie, hlavne moj manzel potrebuje nejake usmernenia :slight_smile: asi ho aspon na spermiogram poslem, aby som vedela
1. feb 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 tak ako? robila si? :slight_smile:
2. feb 2016 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska veru nerobila...rano som si skusila zmerat teplotu a bola na nic..len 36,75 tak neviem ci to ma vyznam :frowning2:
2. feb 2016 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak všetko je v poriadku. Žiadne druhé balenie utrogestanu už nemám. O dva týždne už uvidíme nás poklad,srdiečko. Bude už aj tehotenská knižka
2. feb 2016 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alexslovakia z celého srdca BLAHOŽELÁM!! je to svkelé :* želám ti krásne tehotenstvo, nech ste hlavne zdraví ;):hearts:
2. feb 2016 o 10:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak statistiky nevylepsim :frowning2: dnes 15 dop ms nikde ale testy biely neviem co ma to tolko natahuje bezne mavam lutealku tak 13 dni :unamused:
2. feb 2016 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia jejooooo, gratulujeeem !! :* :* postupne cakam info, ako vsetko prebieha :slight_smile:
2. feb 2016 o 13:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 ach,to ma mrzi..hlavu hore a ide sa dalej ;)
2. feb 2016 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska no co uz treba bojovat dalej.dufam ze teraz nebudem cakat na ms neviem kolko :frowning2:
2. feb 2016 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam otázočku, včera som mala 12.DC a bola som ráno na ultrazvuku a na odber krvi, výsledok 14mm folikula na ľavom a 16mm na pravom vajecniku. Povedali mi, ze si mam dať až nedeľu vecer pichnúť pregnyl a až v utorok ráno ideme na IUI. Problém je, ze mna uz včera a aj dnes som sa zobudila s bolesťami brucha ako pri ovulácii. Nie je neskoro ísť na IUI na 16.den??? Minuly mesiac som bola na vyšetrenie priechodnosti vajcovodov na 14.DC a za predpokladu, žeby boli OK ma chceli inseminovat ale uz bolo neskoro a mala som po ovulácii. Cyklus mam 29.-30.dnovy.
6. feb 2016 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok