• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@hateria folikul raste 1az2 mm za den praska ked ma 21mm a viac takze v ten utorok by si to mala stihnut. Snad vedia co robia :wink:
6. feb 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, stalo se vám někomu, že jste po IUI zakrvácely (trošku na intimce), druhý den nic a pak dva dny lehoučce na papíru? Mám ještě doufat, nebo je to ztracený hned v začátcích? Děkuju za reakce
7. feb 2016 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
Ahoj, to je este veľmi skoro na závery. Trvá tusim 8-10 dní kým pride k uhniezdeniu čiže este je cas. Držím palce!
7. feb 2016 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 děkuju, budu teda doufat, že je to jen pozůstatek ze samotnýho zákroku...děkuju :slight_smile:
7. feb 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
Je to možné ja som tusim spinila 2 dni po iui.
7. feb 2016 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetkaadamko manželovi var čaj z Kotvičníka pravidelne a ak doňho natlačíš vitamíny tak Ecko, zinok a selén. Do môjho som to večer pred spaním tlačila na silu, zakaždým mi povedal že to nechce ale nakoniec to prehltol :D ale on mal spermiogram úplne v pohodičke
9. feb 2016 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence,takze v piatok inseminacia....tesim sa,ale zároveň mam strach ako to dopadne!drzte palce pa a pekny den
9. feb 2016 o 14:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
9. feb 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2016 o 14:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina08061985 drzim prstiky :slight_smile: my sme to absolvovali uz dnes :wink: dufam, ze takto o mesiac si budeme pisat o tom ako prezivame tehu :grinning:
9. feb 2016 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@martina08061985 drzim palceeee . Ja cakam na mrchu a pojdeme aj my :wink:
10. feb 2016 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.. vcera som bola na kontrole pred iui.. mam 16, 14 a 13mm foliky.. zajtra idem znova na kontrolu a v piatok pravdepodobne IUI.. Doktorka mi povedala, ze sa mam porozpravat s manzelom, pretoze by z toho mohli byt aj trojicky, co by som veru nechcela.. teraz mam dilemu.. viem ze nemusi bt ziadne, moze byt jedno, dve alebo teda aj tri.. aka by podla vas mohla byt pravdepodobnost, ze z toho budu trojicky? Dilema velka, prerusit IUI alebo risknut...
10. feb 2016 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 ja som mala tiez minuly cyklus tri folikuly a nebolo z toho nic :frowning2: takze ta sanca tam je velmi malicka, ale je.
10. feb 2016 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 ahoj :slight_smile: tak ja osobne by som do toho šla, ja by som prijala dvojičky s otvorenou náručou..no tie trojičky..uff..ale podľa mňa tam nie je až taká veľká šanca na ne...skôr tie dvojičky a možno len jedno..možno ten 13mm nedorastie..najmúdrejší budete zajtra a uvidíte ako rastú..
10. feb 2016 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenna71 to mi je luto :( viem, ze sanca velka nie je, ale pri nasom stasti :D :D

@hranoska ja by som ani dvojky moc nechcela, ale teraz ked hrozia trojky, aj dvojky by som brala :D tajne dufam, ze ma zajtra potesia dobrou spravou, ze ten jeden zanikol a mozme ist v piatok na to.. nasa prva IUI
10. feb 2016 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 a kvoli comu podstupujete IUI?
10. feb 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 veľmi držím palce!!...ja som mala najskôr 4,ale nakoniec dorástol len jeden..a nám sa to nepodarilo, ale ty to máš dobre rozbehnuté ;)
10. feb 2016 o 13:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska a idete na dalsiu? Nejak ani nedufam, ze by sa to mohlo na prvy krat podarit, ale skusit treba vsetko
10. feb 2016 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 my už nejdeme..mysleli sme, že pôjdeme v marci, ale vnútorne ma to nepustí..mám pocit, že som ešte nevyskúšala všetky dostupné "neumelé" spôsoby...uvidíme ako to pôjde, ale ja mám taký pocit, že to dieťatko chce prísť prirodzene..možno to znie smiešne, ale my to tak cítime..hlavne nemáme žiadnu diagnózu .. možno budem o pár mesiacov tvrdiť niečo iné :D
10. feb 2016 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska pokial mas taky pocit, tak sa nim rad :wink: my v podstate tiez nemame nejaky problem.. vyse dvoch rokov sa trapime a naposledy mi zistili, ze mam nekvalitny hlien, a v tom by mohol byt ten problem.. tak teda skusime IUI.
10. feb 2016 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 nemame ziadny problem, vsetky vysterenia bez nalezu a nic :frowning2: takze teraz tri x IUI a ked nic mozme ziadat o IVF. Idem tento vikend na druhe a dalsi mesiac hned dalsie a potom hned ziadost o ivf ja uz nechcem cakat, cakam uz rok a pol a uz som z toho na prasky :frowning2:
10. feb 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 tak drzim palce nech to cim skor vyjde.. ja som aj rozmyslala, ze ak budu aj zajtra tri velke foliky tak prejdeme hned na ivf este v tomto cykle.. zajtra budeme mudrejsi
10. feb 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 tak drzim palceky :slight_smile:
10. feb 2016 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky ak sú tu také ktorým sa IUI skončilo úspešne a brali ste do 12teho týždňa utrogestan, ako ste ho vysadili postupne sa znižovala dávka alebo jednoducho naraz zo dňa na deň? Ja som čítala že je dobre postupne ale neviem ako, a môj gynekológ mi zatiaľ nič nespomínal, tak teraz sa bojím aby som neurobila blbosť....ďakujem za každú radu
10. feb 2016 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 Ahoj, ja tiež beriem utrogestan, pýtala som sa lekárky, či ho mám vysadiť postupne alebo naraz a ona mi povedala, že v pohode zo dňa na deň. Inak ja som tiež niekde čítala, že sa má postupne, tak som zostala prekvapená. Ale budem veriť lekárke, som s ňou zatiaľ spokojná.
10. feb 2016 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 ja som ho prestala brat zo dna na den.ked som sla k lekarovi s tym ze som tehu spatal sa ma ci som dako slabsie krvacala a ja ze nie.tak uz utrogestan nemusite brat vobec.nebrala som lebo som uzziaden nemala :slight_smile:
10. feb 2016 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky snazilky....tak pridavam sa ku vam....29.1.sme podstupili iui a teraz v piatok idem na krv...ci sa podarilo....brala som metional injekcie a dva dni pred insem.som pichala pregnyl....po insem.mi dr.predpisala lutinus..su to vagin.tabl.kt.obsahuju progesteron.prvy tyzden som ho brala rano a vecer a druhy tyzden len vecer....tak prosim drzte silno palce aby nam to po vyse 4 rokoch snazenia vyslo....pekny vecer
10. feb 2016 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzka56 my sme za iui zaplatili 150, plus vsetky injekcie a lieky 100evri,mm kedze robili spermiog,1x u nich tak 30 evri...ale kaslat na prachy....pre babatko zaplatim cokolvek
10. feb 2016 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g mne po iui povefali aby som sa nezlakla ze mozrm spinit,krvacat trocha...:wink:ziaden strach
10. feb 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veeeron
Držím palce, tehu test neskúsiš?
10. feb 2016 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok