• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lucecita25
ved aj my ideme podat ziadost na ivf kedze nas dr len do toho tlacia ale ja si stale myslim, ze by sa mohol stat zazrak a mohlo by iui vyjst. Mna desia tie spusty hormonov a injekcii :frowning2: pocas ivf
22. feb 2016 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 a aky mate problem? U teba ci u muza?
22. feb 2016 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 IVF je sice zataz pre telo ale da sa to zvladnut neboj. Ja kebyze ma vek netlaci tak skusam aj viac iui ci prirodzene.
22. feb 2016 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
Mam silne pco a dost sa bojím hormónov a OHSS kedže to hrozí vo vyššom %. Dost zle som reagovala na clostil, tvotili sa mi z neho cysty, preto mam pred tym rešpekt
22. feb 2016 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ja som práve 5 dní po mojom prvom IUI. Už sa neviem dočkať kedy môžem robím testík. Je tu medzi vami niekto, komu sa to podarilo hneď na prvý krát?
26. feb 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzka56 tak zo stimulky mám strach aj ja :frowning2: Ale hádam to zvládnem a nebude žiadny problém...ja si tiež vždy poviem, že by sa mohol stať konečne zázrak a mohlo by to vyjsť aj prirodzene...
26. feb 2016 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 problém je u mňa...mám nepriechodný hlien...bola som aj na HYFOSY (vyšetrenie priechodnosti vajcovodov), ale to bolo v poriadku...
26. feb 2016 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25
Držme si palce nech vsetko dobre dopadne a budeme tehule :slight_smile:
26. feb 2016 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucecita25 tak mame rovnaky problem.. iui asi uspesne nedopadlo, v pondelok idem na krv, ale test a graf ukazuju jednoznacne neuspech
26. feb 2016 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V utorok idem na folikumetriu tak snáď budúci týždeň Uz pôjdem na prvé IUI. Strašné som zvedavá . A dni idú tak pomaly
26. feb 2016 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova
Držím palce, užívas Clostil ?
Ja idem v pondelok na sono ale bez liekov tak som veľmi zvedava ci bude folik.
26. feb 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 ahoj Zuzi, tak držím palce v pondelok , nech je tam pekný folik!
26. feb 2016 o 21:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Dakujem :slight_smile:
Ako pokracujes ?
26. feb 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 dakujeeeeem podobne drzim palceky , nie nedali mi nic ... ja som si sama naordinovala aspon inofolik
26. feb 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 no injekcie mám už doma, menopur, cetrotide, lutinus, krátky protokol idem nato 31.3, takže ešte 1 mesiac mám, inak stále beriem aj ten myo-inozitol odporučený od teba ešte mám 1 balenie, tak som sama zvedavá či mi tie vitamíny a všetko čo hlcem aj pomôže......Joj tak takúto tŕnistú cestu k otehotneniu som nikdy ani v päte nemala!!!!:frowning2:
26. feb 2016 o 21:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Zásoby mas riadne uz len aby to vsetko padlo na úrodnú pôdu.
Inositol je práve na zlepšenie kvality vajíčok, nachádza sa prirodzene v tele čiže tym, ze ho berieš tak si len vylepšujes % úspechu. Jasne, ze vstupujú aj iné faktory do toho, je to aj na prírode ako to zariadi.
Co znamená krátky protokol? Prečo si nezačala uz skôr stimulovať?
26. feb 2016 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timeavl halo halo! nam sa prave zadarilo. velice rychlo...v iscare. vytesujeme sa doma, ze sme nemuseli absolvovat nejake dlhe strapacie. doc valkymu som rozpravala ako to bude trvat cele mesiace a on ze len nech nie som prekvapena. a som! je tu este niekto kto bol v poslednych mesiacoch v iscare reprofit a caka drobiatko?
26. feb 2016 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka_adamka Gratulujeeeeeeeeeem :slight_smile: ja idem do gin fiv
26. feb 2016 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 neviem čo presne znamená krátky protokol :slight_smile:,ale keď tam pôjdem opýtam sa, je krátky a dlhý, aký rozdiel v tom je neviem....Skôr som nemohla začať so stimulkou, lebo poisťovňa mi schválila žiadosť 31.1, potom som si vybavila rýchlo termín u koordinátorky a dali mi hneď aj lieky, ale nemala som to vybavené v práci, ešte aj to.......zosúladiť a takto mi uteká čas.....bez roboty nejde ani umelé bohužiaľ!!!!!Lebo počas stimulky chcem byť PN, platím si pripoistenie takže aspoň to využijem......a práca a návšteva CAR nepripadá do úvahy!
26. feb 2016 o 22:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Ako rýchlo to poisťovňa schválila žiadosť? Akú mas zp? To mas super, ze môžeš PN žiaľ u nas v praci PNnepripada do úvahy lebo ma nema kto zastúpiť nikto moju robotu nevie a každý ma vela svojej roboty.
27. feb 2016 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ahoj, na schválenie žiadosti majú 6-8 týždňov, moja im trvala 7 týždňov, mám VŠZP, aj som im tam volala do BA. No a čo sa budem stresovať, PN pôjdem, našťastie mám chápavú obvoďáčku, tak dúfam, že nesklame a vymyslí nejakú vhodnú diagnózu....:slight_smile:. Ja som už zvedavá na teba, strašne ti prajem , aby tam jeden pekný bol a vyšlo to!
27. feb 2016 o 15:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_adamka gratulujeem! Supeeer! Ja zatial nic neobvikleho nepocitujem... ved este je to len tyzden... ja som bola v reprofite v brne.
27. feb 2016 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Dakujem pekne, uz musíme tiez pohnúť veci dopredu lebo cas letí a zázraky sa nedejú tak nech aspoň jedno dietko mame. Uvidíme ako to osud zariadi.
27. feb 2016 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_adamka gratulujem! A aky ste mali problem?
28. feb 2016 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam gonal 900. 28 ho som si ho otvorila zostane z neho cca 700 jednotiek. Bratislava
28. feb 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas,ked ste boli na IUI, robili vam v den zakroku este ultrazvuk?
29. feb 2016 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria mne robili
29. feb 2016 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 mne nie a zda sa mi to cudne, lebo na ultrazvuk a krv som bola v piatok skoro rano a mala som folikuly uz 16mm a na druhom sice mensi 14mm a na IUI ma objednali az na utorok na 16.den co sa mi zdalo strasne neskoro, kedze mesiac predtym mi lekarka uz na 14.den povedala, ze uz mam davno po ovulacii... samozrejme ze IUI nevyslo... :(
29. feb 2016 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria tak to je naozaj divne. Neskusala si popri tom aj ovu testami? Nabuduce si vyziadaj este ultrazvuk. Ja som bola 9dc, 11dc, vtedy mi pichli aj pregnyl a 12dc uz robili iui... ale ani u nas nevyslo
29. feb 2016 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 jasne, ze som testovala, v sobotu rano som mala pozitivny, cize na 13.den. Len sa mi zda cudne, ze den predtym vsetko ok podla nich. Ja som si pichala pregnyl az v nedelu na 14.den a na ten 16. IUI... neviem sa zbavit pocitu, ze to bolo cele zbytocne
29. feb 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok