• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maculicek1977 veru, je to veľmi nespravodlivé a smutné....zarábať na nešťastí iných :frowning2: No ja budem mať tento rok v októbri 30 a už panikárim, že ešte nie som tehu :wink: Snažíme sa cca 2 roky, rok sme sa snažili prirodzene, potom sme to začali riešiť v CAR...a ty do ktorého centra chodíš ? kedy ideš na ivf ?
2. mar 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 vieš čo, keď sa zistilo, že mám nepriechodný hlien, potom som absolvovala hyfosy, kde sa ukázalo, že jeden vajcovod mám priechodný, druhý čiastočne, ale že je to ok...a hneď mi potom dr odporučil iui, aby sa teda spermie vyhli hlienu...no predpokladám, že keby existovalo niečo, čím by sa hlienu dalo pomôcť, asi by mi to povedal a neposielal ma hneď na iui....ja som sa na to chcela už aj viackrát spýtať, ale vždy, keď som v CAR, tak sa sústredím na to, čo vraví dr a zabudnem, čo som sa chcela spýtať...nabudúce si asi budem musieť napísať zoznam otázok :wink: :grinning:
2. mar 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 ja som sa pytala tiez v centre, ci sa to da tabletkami upravit alebo co. Ale presne mi odpovedali, ze keby toto vedeli, vsetko by bolo jednoduchsie.. len by ma zaujimalo, ci je aspon nejaka nadej. Tiez ma poslali na iui, na priechodnosti som bola, tam vsetko ok, ale teda ten hlien ze je nekvalitny..
2. mar 2016 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska tak uz iba na zazrak cakat :wink:
2. mar 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria Ďakujeeem :slight_smile: ja som na tom podľa mňa bola rovnako pri prvej iui..podľa mňa som už mala po ovulke...presne tak, v priebehu pár dní sa "tam vnútri" môže udiať hocičo...ja som na tom tak isto, vždy, keď idem prvýkrát na nejaké vyšetrenie alebo zákrok, tak samozrejme poslúchnem pokyny dr aj sestričiek, lebo však oni sú tí kompetentní, ktorí vedia čo robia a až potom ma napadne, že však môže to byť aj inak, mala som sa radšej opýtať, atď....
2. mar 2016 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 a nejake zahranicne fora si neskusala prestudovat? niekedy sa tam da nartrafit na veci, ktore tu este nepozname.. ja verim, ze sa to nejak bude dat..a inak, zazraky sa deju ;) ja cakam uz len na ten, lebo my sme adepti na IVF, comu sa chcem velmi vyvarovat :/
2. mar 2016 o 13:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 musíme si asi viac naštudovať ten hlien :wink: Lebo mne sa tomu nechce veriť, že by sa to nedalo nejako vylepšiť....však mužom sa spg dá vylepšiť všelijakými vitamínmi (nehovorím, že každé spg) a nám ženám by sa hlienu nedalo podobným spôsobom pomôcť ? Neveríííím tomu.... :grinning: :wink:
A čo ti povedali, v akom zmysle je nekvalitný ? Ja som ho v deň odberu mala že vraj aj hustý a našli mi v ňom 5 nepohyblivých spermií
2. mar 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska Ja sa tiež tým ukludňujem, že zázraky sa dejú :wink: :slight_smile: Tiež som sa chcela vyhnúť ivf, nechcelo sa mi veriť, že len po dvoch neúspešných iui ma pošlú hneď na ivf...ale čo narobím :unamused: Keďže s mužom veeeľmi túžime po bábätku, tak momentálne nemám na výber :frowning2: :unamused:
2. mar 2016 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 joj tebe sa nechcelo verit a mne sa hrozne chcelo lebo ma nebavi stacat cas s iui :frowning2: ale musim este raz a potom konecne mozme podat zaidost o ivf. ja uz sa neviem dockat. uz nemam sil cakat na zazrak...
2. mar 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 my sme pred mesiacom zistili, ze spg mame zly a aj z brna mi z oboch CAR napisali, ze IUI je uplne zbytocne a ze jedine IVF..ale my sme si povedali, ze este skusime par mesiacov vitaminovu kuru a ak sa to nezlepsi, tak nam nic ine nezostava, len to IVF :( ale nadej umiera posledna...po 2,5 roku mi uz tych par mesiacov nic nespravi..a aspon si nebudem vycitat, ze som neskusila vsetko, o com som vedela, ze moze pomoc..inak ja budem mat tiez v oktobri 30 ;) len moj muz je trosku starsi - 38..
2. mar 2016 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 no ako druhe IUI? nejak som prestala sledovat :(
2. mar 2016 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska naaa a zas nist...takze oddnes uz stimulujem ma tretie...potom uz konecne mozme ziadat o ivf...ach vsetko sa tak natahuje mam pocit ze sa nikdy nedockam. vsetky kamosky co sa rozhodli pre baby po mne uz su davno tehotne a ja furt nic :frowning2: deprimuje ma to hrozne...
2. mar 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenna71 no hej, najprv som bola dosť sklamaná, že hneď ivf....ale potom ma dr aj muž presvedčili, že nemá zmysel ďalej skúšať iui a vrážať do toho peniaze...ja ešte čakám na schválenie :slight_smile:
2. mar 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 a v ktorom si CAR? no presne tiez si myslim ze tie sance su tam malicke pri tom iui, ako urcite to treba skusit ale ked to nejde treba sa pohnut dalej.
2. mar 2016 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 uplne viem, ako sa citis...taktisto som aj ja na tom s tymi tehotnými kamoskami, obmedzila som s nimi kontakt a snazim sa na to nemysliet..skoro kazdu noc sa mi sniva, ze mi dalsia a dalsia oznamuju tehotenstva..je to na hlavu :( ale uz mas dve za sebou, je to lepsie ako pred sebou ;) a co ty vies, mozno do tretice vsetko dobre..nikdy nevies ;) :* drzim palce!!!
2. mar 2016 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hranoska jasné ak cítiš, že potrebuješ ešte niečo vyskúšať, tak radšej, ako keby si to potom mala ľutovať a neskôr si búchať hlavu o stenu, že si pre to nespravila maximum :slight_smile: Tvoj muž že je trošku starší ? Mooooooja zlatá, môj bude mať tento rok v júni 40 :grinning: :grinning: :grinning: A ty s ktorého októbra ?
2. mar 2016 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska Ved ano mozno motyka vystreli prave ked uz v to ani nedufam :slight_smile: dakujem ti moc aj tebe drzim poriadne toho muza nadopuj :grinning: a ked to nepomoze tak sup sup na ivf...mam dve kamosky co to maju zasebou, zvladali to uuuplne bezproblemov tu stimulku aj vsetko okolo toho a jedna uz aj ma krásne dvojicky od vianoc :slight_smile:
2. mar 2016 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 chodím do BA do Gyn-fivu...určite, však aspoň si ani ja nemôžem povedať, že som to neskúsila...:slight_smile: Veľmi chcem už konečne bábätko, takže som ochotná hocičo podstúpiť :wink: Len nech ho už mám aspoň v brušku :slight_smile: a kedy ideš na iui ?
2. mar 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ja chodim do ferticent. dnes som zacala stimulaciu som len 4 dc a ratam ze buduci tyzden v stredu alebo vo stvrtok podla sona...prvy krat som bola na 12dc a druhy krat na 11dc tak uvidim ako teraz budu rast.
2. mar 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky tento piatok kontrola na 10DC v care a nase 2.IUI, drzte palce.
2. mar 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucecita25 ja odpadnem :D tak to je super, ze tu mam takuto spolubojovnicku s podobnou situáciou ;) ja mam 23.10...a ty? a ak mate vy problem? som leniva to prelustrovat :D
2. mar 2016 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska písala som ti IP :slight_smile: no ja som 27.10., mamka 30.10., tatino 15.10. a babka z mamkinej strany 8.10. :slight_smile: :grinning: :grinning:
2. mar 2016 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ja zijem v rakusku a teda riesim to tu.. je to asi vsade rovnake, aj ked tu je iui podstatne drahsia ako na svk.. ja by som este skusila raz iui a potom uz tiez ivf.. no uvidime
2. mar 2016 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 mne povedali, ze mam kysle prostredie.. nevedeli mi povedat z coho.. ze mozno prekonane infekcie.. a som fajciarka, mozno aj tym.. ale povedala mi, ze mi nevie zarucit ci o rok, o dva sa da ten hlien do poriadku.. Tu ten test robia inak.. najskor mi vzali hlien a extra spermie.. nakoniec mi povedali, ze ich ani neskusali s tym hlienom dat dokopy, pretoze mam nekvalitny hlien a to moze byt ten problem.. nechapem, ked sme za zo zaplatili 140 eur, ze to nespravili.. teraz ani neviem ci moj hlien tie spermosky spomaluje.. ale tak asi ano ked je kysly a nekvalitny :joy:
2. mar 2016 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 prosim ta a pri akom vysetreni zistili, ze mas kysle prostredie a nekvalitny hlien?
2. mar 2016 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria tu sa to vola kremer test
2. mar 2016 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 No veď uvidím . A Tebe drziiiim palce nech ti to IVF vyjde ked uz nevysli inseminacie... :relaxed: potom daj vedieť kedy pôjdeš
2. mar 2016 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria ja mám 25 a snažíme sa 3 roky cca
2. mar 2016 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 veru je to a až strašne smutné...... pomaly doktorovi diktovať čo by mal urobiť !!!! Oni vedia veľmi dobre prečo to nerobia......len možno ak by si si priplatila......:frowning2:
2. mar 2016 o 21:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 Držím PALČEKY !!!!!!!!!:slight_smile:
2. mar 2016 o 21:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok