• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Takže co tu čítam baby tak mi zajtra pred IUI vôbec neurobia sono?
2. mar 2016 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 neboj nie si sama :slight_smile:, presne ten istý problém a každí hovorí no čo ešte nič? :frowning2:
2. mar 2016 o 21:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova no nechaj sa prekvapiť! Nerobia ho nikde a oni vedia dobre prečo...... Budem držať palčeky nech ti to vyjde!!!!!!
2. mar 2016 o 21:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maculicek1977 no neviem uz asi hodinu ma dosť boli vajecnik tak snáď uz nebude zajtra neskoro ...
2. mar 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 dakujeeeem veľmi pekne :relaxed:
2. mar 2016 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ako tak čítam vaše príspevky tak aj ja som október 28 :relaxed:
2. mar 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova no uvidis, potom daj vediet ci ti robili :slight_smile: ja som tiez zvedava ako to teraz vypali kedze folikulometria mi vychadza cez vikend. Drzim velmi velmi velmi silno prsteky nech to vyjde :astonished:
2. mar 2016 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria ďakujem moc :kissing_heart:
2. mar 2016 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova hlavne utekaj bubat nech si zajtra psychicky aj fyzicky fit :slight_smile:
2. mar 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby bolelo vas brucho ked ste brali clostil? ja som dnes zobrala 3.tabletku a mam bolesti ako keby som mala uz ovulaciu. Mam 7.DC a stimulujem 1.x.
2. mar 2016 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria bo spánku som moc nedala nejak sa mi nedalo mysel bola inde ... Bola si po zákroku doma ako myslím PN alebo si chodila do práce ?
3. mar 2016 o 05:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova posledné iui mi robili takto isto vo štvrtok a ostala som doma do pondelka a potom normálne do práce
3. mar 2016 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia aj ja to mám vybavené presne tak isto :relaxed: ďakujem
3. mar 2016 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova ja som v ten den zostala doma, to som prespala cely ...ale na druhy den hned do prace...a aj to si ma presne na druhy den zavolala sefka na kobercek, ze ci si ma za mna hladat nahradu lebo sa jej zda, ze som viac doma ako v praci...pritom som bola na jesen 2tyzdne PN kvoli chripke a aj to som cely cas robila z domu a potom v januari som mala 1P kedy som bola na priefuk vajcovodov a druhe P ked som bola na IUI...tak mi to bolo luto :( takze ja som mala same nervy hned po IUI.skoda reci.. :/
a ja som tiez vobec nespala, bola som vystresovana, ze co sa to bude diat a plna ocakavani...a od 1.IUI mi ten nepokojny spanok nejak zostal, stale sa budim v noci
3. mar 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria toto je strašné s niektorými zamestnávateľmi. Nič nechápu. Vždy vravia ze si nahraditeľný ale ked potrebujes dovolenku alebo PN tak zrazu si nenahraditeľný... Ja to mám našťastie v práci ok s voľnom idem až v pondelok . Robím s ľuďmi tak ani mňa nervozita neobíde. Uz ideme domov z BA . ultrazvuk nerobili no uvidíme . Spermie boli super len na som mala v utorok na folikumetrii iba jedno vajíčko takže ... Ale budem dúfať :relaxed:a drzat palce aj za ostatné zenusky
3. mar 2016 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova drzim silno prsty, urcite sa to podarilo, treba verit :-* hlavne teraz bud v klude :slight_smile:
no s tymi zamestnavatelmi to je hrozne, co uz...U nas nikdy nevies kedy sefke nieco sadne na nos, nic som jej nepovedala radsej...uvidime co bude dalej.
3. mar 2016 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria ďakujem veľmi pekne moc si to vážim :relaxed:
3. mar 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova a ked budes tehu planujes chodit normalne do prace? ja zvazujem co dalej, v praci mam dost stresy a neviem sa rozhodnut ci zostanem alebo PN
3. mar 2016 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova aj my sme mali iba jedno vajíčko a podarilo sa.nevesaj hlavu a mysli pozitívne
3. mar 2016 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia dakujeeem budem :relaxed:
3. mar 2016 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria No neviem keďže stojím 12 hodín na nohach tak uvidím . Možno by som požiadala o osmičky ale to mi asi neschválila keďže sme nákupné centro. Tak ked mi dajú stoličku možno by som dva tri mesiace potiahla ale netuším ani ja co by som ...a prvé mesiace rozhodujú tak by asi bolo dobre byť doma od začiatku
3. mar 2016 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova robila som kedysi v nakupnom a kolegynka bola tehu,tak sme jej vybavili 8hod, schvalili to v pohode. vyskusaj :slight_smile: ale uvidis ako to pojde prve dni a tyzdne, ja sa tiez pohravam s myslienkou, ze zostanem od zaciatku doma a budem pracovat z domu kym si nenajdu nahradu...len tiez tie vychadzky su na prd pocas PN, neviem ci chcem byt 9mesiacov zatvorena doma :grinning: zblaznim sa
3. mar 2016 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria Veď toto tie vychádzky . Neviem či sa tam potom dajú dať neobmedzené. A kazdy mi hovorí ze tehotnym kontroly nechodia. To nás fajn ze sa ti sa dá z domu robiť aspoň na nejaký čas
3. mar 2016 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova no niektore baby tu pisali, ze mali vybavene neobmedzene vychadzky...ale asi tazko sa to riesi. Na tie kontroly by som sa velmi nespoliehala, ze nechodia. Zase my byvame na druhej strane republiky ako mame rodinu,takze urcite by som chcela aspon raz za mesiac vycestovat, ak by som teda zdravotne bola ok
3. mar 2016 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeeeeem za srdiečko :heart::heart::heart:
3. mar 2016 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria No treba si to vyskúšať vybaviť . neviem si predstaviť byť zavreta . Ani na cvičenia nákup či rodina a známy ... Budem múdrejšie potom ak budem v tom a bude sa to riešiť :grinning::relaxed::relaxed:
3. mar 2016 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby,napadlo mi, pred IUI robia spermiogram? alebo aspon nejake vysetrenie spermii? ci som vtipna a je to ako s ultrazvukom?
3. mar 2016 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ano mali by...my sme mali. Dokonca nejake podrobre vysetrenie spermii
3. mar 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpeccukru a v akom centre? dali vam potom aj nejaky papier?
3. mar 2016 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V helios martin ano aj papiere ti daju a vsetko vysvetlia...
3. mar 2016 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok