• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jestli je ten spodni dnesni ,tak me se zda,ze ta carka sili,ale jak pise zubajda z krve je to presnejsi :wink:
17. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no plašit zatím nebudu myslím že potvora dorazí, zkusím počkat. Ale štce mi to, takhle si se mnou zahrávat. :grinning:
17. apr 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aja ja jsem si ty tvoje testiky dala do takoveho programu to stmavis a rikam ti ,ten nejspodnejsi test je jiny nez ty ostatni :wink:
17. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne že bych ti nevěřila, ale myslím že od pondělka by měl o něco víc zesílit, spíš mi přijde skoro stejný
asi tak jsem to chtěla říct :slight_smile:
17. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi take jak hodne pijes a jestli jsou vsechny testy delane z ranni moci....
17. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechny ráno a piju tak normál 1,5 - 2 l/d
17. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajo.... ja byt na tvem miste tak zenu na krev... prece jen bych chtela mit 100procentni jistotu... ale samozrejme to je na tobe... jak to citis ty... drzim palecky, at to je tehu!...
17. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja take drzim palecky :dizzy_face: a nezbyva bud zajit na krev nebo cekat!
17. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík :wink:
17. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, ohledně té teploty po IUI....já jsem si ji zatím neměřila(v podstatě nikdy), takže nevím ani,jak má takřivka vypadat.Já jsem si píchala od 2.DC Menopur 2x1 a 12.DC jsem šla UTZ a tam jsem měla folikuly 2x19mm a 1x17mm, dostala jsem Pregnyl 5000m.j. a 13.DC bylo IUI. Poraďte mi někdo díky :wink:
17. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie.. ahoj... a na co se ptas?..... jaka ma byt poovulacni teplota?....
17. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano .... a jak ta křivka má vypadat další dny, ale nevím jestli to má smysl měřit, když předtím jsem neměřila.Díky :slight_smile:
17. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie... smysl to nemá... je potřeba naměřit celý cyklus a nejlépe více cyklů... nestresuj se teplotami... :slight_smile:...
17. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo...já si to myslela, jen jsem prostě nervozní, to čekání je šílené, ještě, že chodím aspoň do práce nebo bych se asi zbláznila.... a když tady čtu některé příspěvky, tak mi z toho jde hlava kolem...
17. apr 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie.. vydrž... určitě se dočkáš... já teď třeba musím čekat do 4.5. na hysteroskopii.. a pak zase na stimulaci... je to prostě boj.. daly jsme se na něj, tak to musíme vydržet... kdyby to těhulkování bylo na chlapech, tak vymřeme... :grinning:

hezký víkend... :dizzy_face:
17. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite mereni v pulce cyklu nema smysl ono asi ani prvni cyklus se clovek asi moc neorientuje chce to trosku praxe:slight_smile: alespon si myslim:slight_smile:
18. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jak jsem slíbila, podávám zprávu o kontrole na UTZ. Dnes jsem 10 dc, od druhého dne píchám Merional, měla jsem 6 dc 3 hezké folikuly. Dnes jsem jela na kontrolu a doufala, že dostanu Pregnyl. Na utz se ukázalo, že všechny 3 folíky jsou prasklé, takže do hodiny a půl už jsem měla po (na dnešek neplánované) IUI.
Snad to napotřetí vyjde :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo zaneab tak hlavne,ze jste to stihli :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, popravdě se mi to taky honilo hlavou, někdy vajíčko přežije jen 12 hodin a mů spolehlivý indikátor ovulky i menzes (šílená žravost na všechno sladké v dosahu 1 km) se včera projevila. Ale věřím, že jinak by do toho doktoři nešli a neblbli v laborce a tak...
18. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite doktori vedeli co delaji a vajicko sice prezije 12 hodin,ale take to neni u kazdeho nam dr.rikala,ze je to i nekdy 24 hod.tak neboj.Taky mas vzdycky kolem ovu zravou? :grinning: Mam to presne tak a naopak pred ms nemam vubec chut k jidlu...
18. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám žravou i před ms. Pro zajímavost, včera jsem snědla Milku s ořechy 300 g, dva sáčky gumových medvídků, kyblík zmrzliny Hagen Dasz, pytlík slaných mandlí, kus medovníku, Magnum s mandlemi a pak ještě před spaním 100g Toblerone. Mezi tím jsem měla normální snídani, oběd i večeři. Kupodivu po tom nepřibírám :grinning:
18. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tohle ja sezrat tak naberu okamzite 3 kg :grinning: My jsme s manzou ujety o vikendu pri televizi na rozinky v cokolade dneska jsme si nakoupili 5 sacku to zase bude neco...
Uz jsme dneska spolu zvladli druhy pichanec a musim manzu pochvalit,picha skvele.
18. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo, ten můj se taky slušně zaškolil, až na jednu dávku, která se dooost nepovedla a dodnes bolí. Ale kompenzace byla :slight_smile: Teda, rozinky v čokoládě bych si taky dala. Já nemůžu moc chodit kolem těch stánků s oříšky, zvlášť, když to tam čerstvě praží. Nemůžu té vůni odolat, tak si nechám navážit nějakou směsku (vždycky v ní musí být mandle v čokoládě a skořici), vždycky mě překvapí, jak je sáček malý za ty prachy, co chtějí no a pak ho stejně sním na posezení.
Jak o tom píšeme, otevřela jsem si půlkilový pytlík Haribo směsky :grinning:
18. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja musela se psem na chvilku ven....a ted jdeme cucet na film,ale asi brzy usnu jsme dnes pekne utahana makalo se na zahrade cely den....tak se moc neprejez :grinning: a uzivej sobotniho vecera :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky, přeju hezkou neděli a doufám, že sem za dva týdny pošlu těhu viry :wink: pro všechny
18. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všichni,
po nepříjemné zkušenosti v Gennetu jsme se rozhodli pro IVF v Motole.
Jsem před IUI, manžel má lepší spermiogram díky vitamínům, které bere.Jsem šťastná, že nemusím na IVf a že jsem změnila lékaře :slight_smile:
Nějak jsem si v Gennetu připadala jako ve fabrice na děti..Folíci rostou, zítra bude kontrola a v úterý to snad proběhne. Máte někdo zkušenosti s Pregnylem? Jak to na organizmus působí? Jsem teprve začátečník..
19. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
kdysi jsem k vám chodila a chtěla jsem vám jen napsat, že vám moc držím palce a věřte, že jednou se to povede :dizzy_face:
19. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carole, co konkrétně tě zajímá? píchnout do prdelky v čas, který ti dr.řekl-ta hodina je důležitá. S následným testováním počkat aspoň dalších 12 dní, protože pregnyl zůstává v těle a může ukárźat falešnou pozitivitu testu (obsahuje hcg) jinak já chodím do gennetu, jsme po IVF a zatím to vypadá dobře!!! :slight_smile: držím palce, ať se taky brzy radujete
19. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carole: dr. ti řekne, kdy přesně (hodinu) máš Pregnyl píchnout...my ho píchali do břicha, ale píchá se i do zadku, je důležité tu hodinu dodržet, protože do 36 hodin od píchnutí dochází k ovu, takže podle toho ti pak naplánují IUI
19. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carole, ty si ho máš píchnout sama? Jinak je nejčastěji do zadku a doktor ti řekne přesný čas, kdy přijít na IUI. Mě ho měli píchnout včera, ale měla jsem prasklé všechny folikuly, tak jsme hned šli na IUI.
19. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok