• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lenna71 drzim silno silno silno prsty, urcite to tentokrat vyjde a verim, ze takto o 2 tyzdne tu budu pribudat testiky s // :slight_smile:
8. mar 2016 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria Dakujeeeem bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
8. mar 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 drziiim velmi velmi palce.. tebe to vychadza stale tak isto ako mne :D len s tym, ze ja teraz nejdem na iui..... vo stvrtok mam punkciu , kedze uz sme sa dali na ivf :slight_smile: drziiim palce !! :slight_smile:
8. mar 2016 o 13:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zus_ke jeej take sme spolubojovnicky :slight_smile: to uz je odber punkcia?
8. mar 2016 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 az pri tebe vidim ako ten cas leti..ze uz tretie IUI :slight_smile: drzim palce nech to je uz posledna a uspesna bodka v snahe o bejby ;)
8. mar 2016 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska dakujem :slight_smile: ano veru aj mne sa zda ze hrozne rychlo to zbehlo :slight_smile:
8. mar 2016 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 ano odber :slight_smile: takze vo stvrtok budem vediet, ci nejake vajka vobec su...mam len jeden folikul...ale za to dufam, ze aj ked je len jeden, nesklame :D ty do ktoreho centra chodis?
8. mar 2016 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke tak snad tam bude poriadny bojovnik. aj moja kamoska tam mala len jedno vajko a pekne sa oplodnilo aj krvicka pozitivna ale potom to nedopadlo dobre ale skrz toho ze potom zistili ze ma hustu krv a preto potratila. Ale tak ako z 10 nemusi byt nic tak z jedneho "nema" moze byt krasne mimi. budem ti velmi drat palce.
ja som vo ferticent v ba. ty?
8. mar 2016 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 no presne v to dufam, ze jedno bude, pekne sa oplodnii a vsetko bude dobre..... ja chodim do brna do reprogenesis.. takze vlastne vysledok budeme ocakavat v priblizne rovnakom obdobi :slight_smile:
8. mar 2016 o 15:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zus_ke tak si mozme drzat navzajom palce! verim ze ti to vyjde na prvy sup :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2016 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenna71 drzim palceky,aby sa zajtra zadarilo :slight_smile: do tretice vsetko dobre :slight_smile: ja som bola v piatok na prvom IUI,tak teraz cakam
8. mar 2016 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denidi ja vo štvrtok . Kde si bola na IUI?
8. mar 2016 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke drzkam palčeky aj na nohách. Nezufaj že jedno vajko aj my sme mali len jedno a podarilo sa. Daj vedieť ako si mi dopadla
8. mar 2016 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gavulova ja som bola vo ferticent,a ty?
9. mar 2016 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi gin fiv BA .. strasne slm zvedava ci sa nam to podarilo
9. mar 2016 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova musime verit,ze ano :wink: bola si na prvom iui? Ako dlho sa snazite
9. mar 2016 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ano prve a nieco vyse troch rokov . A ty?
9. mar 2016 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova aj nase prve iui a snazime sa uz tiez vyse troch rokov,len som mala v auguste mmt :frowning2: vam aj zistli nieco,preco sa nedari?
9. mar 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby najde sa tu niektora ktora na clostil reagovala len s jednym folikom? som z toho kus smutna pretoze ma v piatok caka 2.IUI a oba pripady clostil len 1 folikul. To som vobec nemusela brat clostil pretoze ja ovulujem normalne.
9. mar 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucusik33 aj ja som mala len jeden. Pri prirodzenom cykle som mala 2- 14 a 16mm a teraz po clostile pri druhej IUI len jeden :/ pytala som sa na to pri folikulometrii, ze ci je to normalne a vhodne a ma vysmiala, ze ci by som radsej chcela s mojim chudym telickom dvojicky a vraj to je len dobre, ze mam jeden a taky velky- mala som 25mm na 11.DC. Hned na 12.DC ma inseminovali. Takze asi je to ok
9. mar 2016 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexslovakia dakujeeem krasne moja :* dufam, ze aj ked je len jedno, bude to stacit :slight_smile: napiiisem zajtra, ze ako...celkom mam stres, lebo idem bez narkozy .... :D mysli na mna aj s bublinkou :slight_smile:
9. mar 2016 o 10:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucusik33 ja som brala clostil 2-0-2 a takisto len jeden folikul....
9. mar 2016 o 10:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 myslim,ze nevadi,ze je len jeden,urcite prave preto bude kvalitny a iui vyjde,drzim palceky :slight_smile:
9. mar 2016 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 ahoj aj ja som teraz mala len jeden. Prvy krat boli az tri druhy krat dva a teraz len jeden. Tak mozno toto je ten spravny :blush: Drzim palce!
9. mar 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke drzim palce :fist_tone1:
9. mar 2016 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi dakujem ti aj ja som vo ferti :blush: Tak snad vam to dobre vypali uz na prvy sup :fist_tone1:
9. mar 2016 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria no ja som mala 14DC len 18mm to bolo vcera, dnes vecer pichym pregnyl a inseminaciu mam v piatok hned rano. Polalicky rastie. pri 1.IUI som na 11dc mala 21mm....som rozhodnuta ak nevyjde 2.IUI na 3.pokus ist v prirodzenom cykle.
9. mar 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke no ja som brala 1-0-1 a ked som si pytala zvysit davku tak mi v centre povedali ze reagujem ze to staci a ze mi davkovanie nezvysia....skoda reci....
9. mar 2016 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi dakujem ved uvidime ci vyjde ci nie kazdopadne ideme dalej do zdarneho konca
9. mar 2016 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucusik33 ja som mala takto tiez, ze na 14DC len 18mm..presne mi to takto isto vychadzalo minuly mesiac, ze v stredu pregnyl a v piatok IUI ;) veeelmi ti drzim palce nech sa podari konecne!!! :*
9. mar 2016 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok