• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zuzka56 aha,takze asi bude najlepsie,verit tomu,co nariadi dr a nezamyslat sa preco to tak je.kedy si bola na poslednom IUI? tiez cakas na vysledok?
10. mar 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi
ano zatial čakám, na iui som bola 29.2. nedeľa / pondelok by som mala testovat.
10. mar 2016 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 jeej,tak to ti velmi silno drzim prsticky,nech to je tam :slight_smile:
10. mar 2016 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi
dakujem :slight_smile:
Nespolieham sa na to, moje telo nechce z nejakého dôvodu otehu. Iui bolo povinne kvôli žiadosti takze hurá budúcu stredu do CAR, chcem sa posunúť dalej lebo cas letí a zázraky sa nedejú.
10. mar 2016 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 kolko iui si musela podstupit kvoli ziadosti? 3x?
11. mar 2016 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
3 iui musím kvôli poisťovni absolvovať, mam VŠZP
11. mar 2016 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ok super aj som si myslela. Ja mam dnes za sebou 2.iui tak este jedno a smer ivf
11. mar 2016 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucusik33
Každé CAR to ma inak a záleží od veku a diagnóz. Dozvedela som sa, ze dr bude mesiac mimo CAR čiže zase cakaaaaam.
11. mar 2016 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 hned dalsi cyklus ideme na tooo.... teraz budem cakat kedy konecne pride mrcha a zacinam stimulovat ..... a ty ako sa citis? kedy budu vysledky ? :slight_smile:
11. mar 2016 o 22:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 no podmienky na odsuhlasenie ivf vszp su si myslim rovnake pre vsetky centra. Ak nie je ziadna diagnoza ani u jedneho s partnerov tak to ma zaujimalo ci staci 3x iui.
12. mar 2016 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
Plati, ze treba absolvovať 3xiui a potom ivf.
Poisťovne som myslela dĺžku schvaľovania žiadosti, kedže VŠZP to teba najdlhšie.
12. mar 2016 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 oki ja som uz mala ivf ale z ex kde on mal zly spg cize pricina pre poistovnu bola jasna ale teraz s novym partnerom sa zas nedari babetko s pritom jeho spg je mierne zhorseny len tal sme sa dali na iui.
12. mar 2016 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33
Držím palce nech sa iui podarí a nemusíte riešiť ivf. :fist:
12. mar 2016 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke ja zatial nijako ved som 3dpo takze este je casu :blush:
12. mar 2016 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v utorok idem na krv ale dnes rano mi to nedalo a testla som sa . Negativne . Co myslite moze to byt este pozitiv z krvi ci uz ani nie? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. mar 2016 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova
Ahoj, skús testnut v utorok a na krv chod, budeš mat 100% istotu. Ja som dnes 13dpiui a test negatív takze u mna je to opäť jasne.
13. mar 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 to mi je ľúto . Hej pôjdem na krv ale uz zo mňa opadla ta eufória z tej jednej čiarky. Takže isto bude druhy pokus iui. Ty si kolky krát teraz mala?
13. mar 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova
V pohode, ja som ani iný vysledok nečakala, musím absolvovať 3 iui aby som mohla ist do ivf, toto bolo tretie iui, v stredu idem do FC podpísať žiadosť.
13. mar 2016 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spytat,neviete niekto kolko stoji ivf v Martine v iscare?
13. mar 2016 o 10:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citili ste niektora uhniezdovanie? vcera som mala 5.den po IUI a velmi ma bolelo brucho- to moze byt aj z hormonov predpokladam, ale tentokrat ma cely den pichala a bolela kostrc. Ale az tak, ze ked som lezala, tak ma az skrutilo na posteli ked ma to pichlo. A dnes uz nic. Mavam to niekedy par dni pred mrchou ale nie tak intenzivne a teraz mrcha snad neprichadza tak skoro, kedze vcera bol 17.DC a beriem este aj duphaston. Myslite, ze to mohlo byt uhniezdovanie?
13. mar 2016 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 mrziii ma,ze to nevyslo :( drzim velmi silno palceky aby hned prve ivf vyslo !!! :kissing_heart:
13. mar 2016 o 18:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 ahoj Zuzi , som tu nebola si si zmenila foto, som nevedela či si to ty teraz? JOOOOJ Negatívny je, joooj božinku kedy budeme už aj my tehule.......? No musíme vyskúšať to IVF, čo už narobíme......ja idem nato zakrátko budúci cyklus.......
13. mar 2016 o 18:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Ahoj, som to ja :slight_smile:
My sme boli na iui kvôli ivf lebo ke to podmienka zp. Akurát dr vo Ferticente je PN a min mesiac bude mimo a otázne je ci ho niekto zastúpi lebo budem len mesiac čakať kým dr pride a pošle žiadosť do poisťovne. Ked uz som sa rozhodla, ze idem do ivf tak same komplikácie a natahovacky...
13. mar 2016 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke
Dakujem:slight_smile: ja som ratala, ze bude negatív nejak mi to nie je súdené nájsť //. Som zvedava kedy sa k ivf dopracujem...
13. mar 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 kedy zacinas stimulovat? jaaa tiez najblizsi cyklus zacinam so stimulkou.... dufam,ze uz uspesne konecne !
13. mar 2016 o 18:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzka56 no snad cin skor,ale zasa mozno aj dobre bude,ked si telo na jeden cyklus oddychne :slight_smile:
13. mar 2016 o 18:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke
Ja som mala toto posledne iui v native čiže nic som nebrala :slight_smile:
Aj ked sa desim tej maxi dávky hormónov, snáď mi vajecniky neexploduju.
13. mar 2016 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 no, však aj ja tak ......ale nebojkaj musíme len veriť a dúfať, že nám to vyjde stále je šanca......tak z nás dvoch budem mať teda prvý pokus ja.....myslím na teba nezúfaj....
13. mar 2016 o 18:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke ahoj tak mne to vychádza na 03.04 by som mala začať, 1 deň MS, ja mám menopur, cetrotide, lutinus a ty? Kedy ti to vychádza?Kam chodíš do car, ja Iscare MT.
13. mar 2016 o 19:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977
Drž sa, nech to dobre dopadne :fist:
O chvilu začneš so stimulku, pojde to potom rýchlo.
13. mar 2016 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok