• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maculicek1977 mne na 26.3 vychadza mrcha a mala by som zacat hned potom ... a budem mat orgalutran,merional a este nieco neviem co :joy: ja chodim do reprogenesis brno... takze si aspon piseme potom,ako to prebieha vsetko ;)
13. mar 2016 o 20:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke áno jasné píšeme si......papa
13. mar 2016 o 21:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No takže prvé IUI sa nezadarilo... Vyskusame ďalšie ale uz aj s clostylom ... :disappointed:
15. mar 2016 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova nepodarilo sa ? ach jaj to ma mrzi :( ale neboj sa, nabuduce to uz aj s clostilom musi vyjst, hlavu hore a ide sa dalej... ja uz neviem vydrzat, dnes alebo zajtra uz testujem :confounded:
15. mar 2016 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova och no skoda :frowning2: snad nabuduce to bude uspesne!
15. mar 2016 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria
@lenna71 Ďakujem vám . snáď máte pravdu :relaxed:
15. mar 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria daj potom vedieť držím palceee
15. mar 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, zostalo mi cele balenie utrogesranu a pregnyl. Mal by niekto zaujem?
16. mar 2016 o 22:39  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže prvé IUI sa nám nepodarilo...ale zajtra už nastupujem na druhý pokus. Držte nám palce :slight_smile:
17. mar 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte ani nám prvé iui nevyšlo :frowning2: a som 9dni po druhom...v nedeľu by mala dôjsť ms tak uvidíme ako to dopadne....držte palčeky Ďakujem
17. mar 2016 o 22:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova dakujem, si zlata...ale nevyzera to ruzovo :( dnes mam 10.den po a test negativny :( takze asi zase nic z toho :(
17. mar 2016 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina08061985 drzim silno prsty :-* a ako sa citis? neskusala si si robit test?
17. mar 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina08061985 ahoj aj ja som dnes 9 dpo ale mne ma prist asi az v stredu....ja mam dlhu luteaku aj 14 dni, ja ani nejdem testovat...ibaze by neprisla..
18. mar 2016 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria to ma mrzi :frowning2: ... pojdete znovu skusit? Ja uz som aj dostala tak v nedelu zacinam brat clostyl . A druhy pokus potom ...
18. mar 2016 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy baby najskor po iui testujete?
18. mar 2016 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova no asi ano, uz ked sme tak rozbehnuti,tak asi dame rovno 3.IUI a potom IVF ak to znova nevyjde. Chceli sme s umelym pockat ale uz na to nemam nervy. Nic nam nezistlili v podstate a stale sa nedari :(
18. mar 2016 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucusik33 ja som testovala na 9.-10. den po. Ale moze to byt este skoro, najlepsie je asi aj tak pockat na krv. Len keby to cakanie bolo take jednoduche,ze? :slight_smile:
18. mar 2016 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ja som presne ten isty pripad, nic nam nenasli a nic, uz som po 3 iui a davame ziadost na ivf...len ako na potvoru je dokotor pn mesiac :frowning2: cize zas sa nam to natiahne....
18. mar 2016 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 jaaaj ked sa dari,tak sa dari...:/ ale hlavu hore, ked sme vydrzali doteraz,tak ta nemoze zlomit nejaky mesiac cakania :-* ja si uz robim srandu, ze nas nasa "mala" riadne trapi ale na dobre sa stale dlho caka :grinning: tak verim, ze raz pride a uz si ju nedam za nic ale dam jej na holu za to ako nas trapila :grinning: :grinning: :grinning: a do ktoreho centra chodis? a poistovnu mas aku?
18. mar 2016 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria chodi do ferti a mam vseobecnu, cize este mesiac kym schvalia....ja uz som v lete chcela chodit s pupkom :grinning: a tusim to nestiham :fearful:
18. mar 2016 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria ved prave ide o to cakanie nekonecne :frowning2:
18. mar 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria a tiez idem rovno do 3.iui a ak nic tak rovno IVF tiez ma to uz nebavi.
18. mar 2016 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 jaaj ja budem mat zaciatkom juna 30. a to som dufala, ze rodine oznamim, ze som tehu :grinning: a v lete,ze uz tiez budem doma oddychovat a uzivat si slniecko :slight_smile: no nevyjde to asi, tak nevadi, o par mesiacov sa to posunie... hlavne nech to uz pride :grinning: ja mam Doveru,tak dufam, ze u nas to schvalovanie nebude trvat tak dlho.
18. mar 2016 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucusik33 treba vydrzat a verit :-* este ze existuje tato stranka a aspon mne velmi pomaha, ze v tom nie som sama a ked vidim ake rozne problemy a kolko nevydarenych pokusov maju za sebou ostatne baby, tak ma to velmi povzbudzuje a vzbudzuje to u mna nadej, ze to vyjde raz kazdej. Len musime byt trpezlive a verit.
18. mar 2016 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria ja som tiez vdacna tejto stranke aj inym tu na MK :slight_smile:. Vies ja mam uz za sebou 1IVF takto pred 2rokmi som tym prechadzala a viem ze ani IVF nie je 100%istota. Vid ja 4vklady z toho 3bioch.a 1xMA v 12tt. Couz. Bojujem dalej teraz uz s novym partnerom. Kym budu vajicka u mna a prachy na ucte nic ma nezastavi :grinning:.
18. mar 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenna71
ahoj, to sme na tom rovnako, tiez chodim do FC a tento tyzden som posielala postou ziadost do FC na ivf ale kedze teraz cakame na dr, tak mi to vychadza ak vsetko pojde tak ako ma, tak mi vychadza cca v juni stimulka a KET niekedy september :frowning2:
18. mar 2016 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 Boze to nestaras ze az do septembra budem cakat, preco myslis ze hned KET budes mat? :confused:
18. mar 2016 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
pre moje pco, mne to hned na prvej konzultacii Pinter povedal, ze mozes ist az na KET, cize po OPU musia prejst 2 ms, cize asi tak....
18. mar 2016 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 Aha :frowning2: no pekne, ja nemam nic tak snd by sme mohli ist ked tak hned na et este v tom juni/july neviem teda ako nam to vyjde vsetko zalezi kedy sa dr vrati s5 do prace a hned tam naklusam :grinning:
Najprv zavolam co treba nie ze zas sa tam budeme valit a on mi da volake papiere co treba potvrdit a potom ist s tym s5 do ba, kedze odtial nie sme nemozeme tam behat stale dokola...uz aj tak si pripadam ze tam mam prechodny pobyt... :frowning2:
18. mar 2016 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
pokial bude vsetko Ok, tak urcite pojdes na ET :slight_smile:
som zvedava ako to bude s dr. a kedy sa vrati, skusim do FC buduci tyzden zavolat, ci dostali papiere a spytam sa aj navrat doktora.
Mne Pinter dal 2 papiere na vyplnenie, jeden bol pre gynekologa a druhy cestne prehlasenie k ivf. Inak tie papiere by ti mohli poslat emailom, aby si nemusela kvoli tomu lietat hore dolu.
18. mar 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok