• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zuzka56 No jasne to ich urcite poprosim. a potom uz tam pojdeme s tym a podpiseme to tam...boze snad sa rychlo vrati nech sa nam to nenatahuje...
18. mar 2016 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
aj ja dufam, ze pride cim skor a bude fit.
skoda, ze nie je ziadna zastupitelnost.
18. mar 2016 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka56 veru toto je dost nevyhoda ked je iba jeden lekar :frowning2:
18. mar 2016 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria Veď toto ze nič nám v podstate neni a takto sa trápime . Na by som tiež ako ty bola radšej keby vide IUI a nebolo by potrebné IVF ... Ale ked nebude uz iba možnosť tak aj to . Snáď uz tento rok sa nám to podarí . Vlastne musí :relaxed:
18. mar 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
prave mi volala sestricka z FC, ze VSZP vratila ziadosti kvoli novym vzorom ziadosti, tak teraz sa caka na nove pokyny z poistovne. Po schvaleni ziadosti ma budu z FC kontaktovat aby som zacala a ak nebude este dr v praci, ze bude zastup miesto neho, som zvedava co poistovna vymysli, ze by to malo byt jednoduchsie...
18. mar 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 Aha no super, tak mozno nebduem musiet na neho cakat hej? kym s avrati z pn? to by bolo šuper.
18. mar 2016 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71
Skús zavolať a dohodnúť sa s nimi na ďalšom postupe.
18. mar 2016 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, odkial si objednavate DHEU?
19. mar 2016 o 22:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby znova nam to nevyslo...krv negativna :( najhorsie, ze sa mam teraz objednat znova na konzultacie a ani sa tam uz hodinu neviem dovolat, pisala som mail ale neverim, ze do velkej noci stihnem konzultacie...takze jeden cyklus predpokladam vypadne a dalsia IUI az v maji :(
21. mar 2016 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria :frowning2: och to mrzi...mne vzdy kazali nechat si predpisat od mojho gynekologa zas clostil a pregnyl a zas zacat stimulovat...potom uz som len na 10 dc volala vysledky sona a oni mi povedali kedy prist.
Musis tiez ist 3 x?
21. mar 2016 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 ahoooj, no ako sa citis? :slight_smile: netestovala si zatial? tento tyzden by uz mala/NEMALA prist mrcha ze? :slight_smile:
21. mar 2016 o 15:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke ahoooj nie nie netestovala ani nebudem...to jedine ze by neprisla. asi vo stvrtok by som mala dostat to bude 26 dc a na 11dc bolo iui aspon teda minule mi tak prisla a prvy krat dokona az na 16 den po iui...takze netusim ako to bude teraz. ale pobolieva ma ma brucho uz od 7 dpo s prestavkami vcera ma vecer dost bolelo dnes len sem tam tak neviem co to ma byt. mna vzdy boli az v den ked mam dostat..ale kedze uz som mala vsteky mozne varianty "akoze" priznakov :grinning: tak radsej v nic nedufam...
21. mar 2016 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 drziiim silno silno palce aby to vyslo, a aby si ivf ani neriesila :* ja dnes idem do lekarne pre lieky, stvrtok by mala prist, tak zacinam stimulovat....najradsej by som uz dnes dostala :slight_smile: daj potom vediet, ze ako si dopadla :slight_smile:
21. mar 2016 o 15:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke jeeej super tak ty uz si tak blizko boze, aj ja by som chcela byt. len teraz mesiac cakat kym pride doktor a dalsi mesiac kým mi schvalia ziadost :frowning2: to je na nervy
21. mar 2016 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenna71 ty este ver , ze ziadne ivf sa konat nebude!! :slight_smile: my ideme teraz ako samoplatci.... ja som povedala, ze nebudem cakat mesiac na poistovnu :slight_smile: nedockava som velmi :slight_smile: ale pevne verim, ze toto sa uz podariii konecne :slight_smile:
21. mar 2016 o 15:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenna71 mne nepovedali nic, len ze sa mam objednat na konzultacie...clostil este mam z minuleho cyklu ale pregnyl nie. Moj gynekolog je v inom meste a zbytocne by som brala dovolenku len kvoli tomu, aby mi predpisal injekciu. A on je taky "super", ze ani som mu radsej nehovorila, ze chodim do centra, takmer rok sa "snazil" aby sa nieco zlepsilo a akosi si pri tom nevsimol,ze mam vysoky prolaktin,ktory brani otehotniet... takze k nemu uz ani nepojdem...Musim hladat niekoho v BA. Uz mam nervy aj z tych vsetkych lekarov..musim dnes rozdychat zase vsetko, lebo ma porazi... no na zaciatku, t.j. este zaciatkom januara mi lekarka z centra povedala, ze ked chcem ist na IVF musime mat 3 IUI. Takze este raz a serkam na to a ideme uz na IVF. Boze ale tebe strasne drzim prsty aby si nemusela zase prezivat take sklamanie a nervy ako ja teraz a bodaj by vam to vyslo.
21. mar 2016 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke juuj tak to drzim palceky potom piiis ako sa citis a ako sa dari :slight_smile:
21. mar 2016 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 dakujem, urcite budem informovat :slight_smile:
21. mar 2016 o 16:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria takze este jeden x? no ale musis si povedat ze aj tak uz mas kus cesty zasebou a veci sa hybu. ja som po prvom sklamani dalsie iui brala ako nejake predkola :grinning: ze este toto a toto a uz ideme na to :slight_smile: nebyt toho ze je teraz ten dokotor pn uz by mi to vychadzalo ze o mesiac by som stimuovala.no ale co narobim, vsetko je ako ma byt a asi proste musim byt trpezliva a pockat na tu spravnu chvilu.
ale ako neskutocne tie iui zdrzuju ked si slovek zoberie ze tym zabije stvrt roka...ale nemozem na to takto mysliet lebo by ma piclo asi.
21. mar 2016 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 neskusala si volat do car,lebo uz tusim vsetko ide ako ma a za dr. je zatial nahrada,tiez tam chodim.
21. mar 2016 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi este som neskusala pockam kym dostanem a potom zavolam co a ako. Neviem ani ako prebiehla ta ziadost co k tomu treba a tak a ci to budu chciet poslat aj ked tam dr pinter nie je. Ale urcite budem volat bolo by super keby nemusime cakat a ziadost moze odist uz teraz :pray:
21. mar 2016 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenna71 ale ved nakoniec mozno ani nedostanes a tym by bolo vsetko vyriesene :slight_smile: aj ked teda clovek musi ratat so vsetkymi variantami...tiez neviem,ako presne to chodi s tymi ziadostami,ale kazdopadne idem este skusit jedno IUI a potom podavam ziadost na ivf.
21. mar 2016 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi
@lenna71 baby ziadost vypisete v centre a centrum to odosle do poistovne.... mne jeden den prisla sms z poistovne, ze prijali moju ziadost a ze ma budu informovat ci mi to schvalili ale nie...a hned na druhy den uz prisla sms, ze ziadost schvaluju :slight_smile: som dovera :slight_smile:
21. mar 2016 o 17:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zus_ke tak to by bolo super,tiez ked si nieco zaumienim,najlepsie,nech to ide rychlo,ved myslim,ze uz sme tej trpezlivosti a vytrvalosti vynalozili az az vsetky,co sme tu. A vraj dvera s tym nerobi az take caviky a celkom rychlo schvaluje,tiez som v dovere :slight_smile:
21. mar 2016 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi ozaj moja a ty si ako potom IUI?
21. mar 2016 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 nam sa teraz nepodarilo :frowning2: som 2DC tak d stredy zasa clostil a ideme skusit druhykrat,stale verim,ze zazraky sa deju a podari sa :slight_smile:
ty si dobre urobila s tou laparkou,budes vidiet,ze to vyjde :slight_smile:
21. mar 2016 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi to mi je luto moja :cry: skusite druhe a verím že sa to podarí.Ja som dlho vahala stou laparkou lebo ešte vo ferti mi pisal že by to bolo dobre no nemala som to odhodlanie no včera som sa rozhodla a dnes všetko vybavila,Verím že robím spravne.
21. mar 2016 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@butterfly333 dakujem ti :slight_smile: urcite robis spravne,uz len z toho dovodu,ze vycerpas vsetky varianty a ked budes vediet,ze aj vajcovody su prechodne,psychicky ti odlahne a uz nic nebude branit,aby si otehotnela,lebo takto stale premyslas,co ak su neprechodne atd a chces,nechces psychika ma svoju moc,takze rozhodla si sa dobre :slight_smile: drzim ti silno palceky :wink:
21. mar 2016 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ved to stale rozmýšlam sme obaja ok prečo sa nedarí čo ak laparka je ta spravna vec aspon budem vediet načom som,
21. mar 2016 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@butterfly333 presne tak a neboj,bude to okicko :slight_smile: :wink:
21. mar 2016 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok