• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@denidi Dakujem verím že to dobre dopadne nám obom.
21. mar 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria je mi to ľúto . Ale vieš ako sa vraví ze do tretice všetko dobre :relaxed: budem drzat palceky . Na od včera mám uz clostil tak po veľkej noci môžeme ísť na druhy pokus ... A to uz sa asi supnem na pn nech mám kľud
21. mar 2016 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vo stvrtok v BA nas cama druhe IUI . Mam dve vajkaaa tak uvidime :slight_smile: drzte palceee
29. mar 2016 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@gavulova už to musí VYJSŤ!!!!!! Neboj 2 vajká sú super aj papáš niečo špeciálne? Držím ti palčeky!
29. mar 2016 o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova drzim palceky :slight_smile: aj náš čaká druhé,asi cez víkend :slight_smile: tiež drzte palceky :slight_smile:
29. mar 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova drzim palce.. my tiez druhe iui pravdepodobne cez vikend
29. mar 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111
@gavulova baby drzanie palcekov bude vzajomne :slight_smile: mam taku otazku,pri akej velkosti folikov vam pichaju pregnyl? a kolko pred iui,tych 36hodin,ci menej?
29. mar 2016 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculicek1977 dakujeeeeeeeeeem velmi :wink: no mala som clostil 5 dni
29. mar 2016 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi
@orchidea111 Budem na Vas cez vikend mysliet :wink: Ja som si pregnyl teraz bola dat pichnut a vo stvrtok na siedmu do gin fivu. Folikuly som dnes mala jeden 17mm a druhy 19 mm
29. mar 2016 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gavulova sila pozitivnych myslienok,tiez na vas obe budem mysliet,nech to vyjde tentokrat :slight_smile: a krasne foliky,musia byt uspesne :slight_smile: :wink: drzim palceky
29. mar 2016 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi pri prvom iui mi pichli pregnyl cca 24 hodin pred. A foliky som mala okolo 18-20mm
30. mar 2016 o 04:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova Drzim prstiky silno a myslim na teba :slight_smile: teraz to uz musi vyjst :slight_smile:
31. mar 2016 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Uz mám po tom . Ale dnes aj krvacam a strašné kŕče mám . Doktorka co mi to robila hovorila ze je to normálne . no ja neviem prvý krát to vôbec tak nebolo .
31. mar 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale kŕče sú take neznestitelne ze aj na wc mám problém prejsť
31. mar 2016 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova ja som tiez pri druhom IUI krvacala a aj mala silne bolesti, hlavne prve 2-3 hodiny. Skus si lahnut a pospinkat trosku. Mne to pomohlo. Potom som mala az do mrchy po cely cas bolesti ako keby mala dojst kazdu chvilu, pri 1.IUI som to takto nemala.
31. mar 2016 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 ale ved ak uz mas dve deti.tak vsjickovidy su ok.preco si myslis ze su zle????naco ta laparka?????? to je zbytocnist
31. mar 2016 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria No tak to sa mám načo teda tešiť . Ach ... Ani ja som to nemala pri prvom tak som z toho taká vyhukana. No uz ich mám od ôsmej cca a neustupuje to ... Hm nemohli tie spermie vyjsť s krvou? Hlavne ze nám este povedali nech si to poistime sexom ale asi ťažko keďže ledva chodím :disappointed::disappointed::disappointed:
31. mar 2016 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 no za tu dobu sa mohlo všeličo udiat neviem možno vzrasty či niečo ine ked sa nam nedarí.
31. mar 2016 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova mozno len nejaka cievka praskla,alebo sa podrazdil krcok a prejde to,len si skus polezat,to bude najlepsie
31. mar 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova
@hateria baby mna ide porazit,neviem,ale asi tento mesiac z nasho iui nic nebude...v skratke v stredu som bola na folikulometrii a boli dva foliky 15mm a 13 mm v pravo a 2 foliky 13mm v lavo,dnes som bola zasa a v pravo folik 22mm a vlavo 15mm,je mozne,aby za dva dni narastol 7mm?
a nejdem na to iui,lebo nemam pravy vajcovod a zasa je tam ten dominantny folik,to si myslim nema zmysel,ale doma skusime,sak co ine ostava,aaach jaaj :frowning2:
31. mar 2016 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ja som takto mala na jednej kontrole 8mm folik a o dva dni uz mal 17mm... a som sa vtedy pytala lekara, ze ci to je normalne tak mi povedal, ze niekedy to moze byt tak, ze najprv rastie folik velmi pomaly a potom behom 2-3 dni narastie dvojnasobne kludne.... to, ze ma za den narast o 2-3mm je ucebnicove, ale kazde telo je ine .... :slight_smile:
31. mar 2016 o 15:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zus_ke aha,tak to som naozaj nevedela,lebo vzdy doteraz to bolo normalne,ale mozno clostil trosku zaucinkoval a urychlil rast,hm no kazdopadne dakujem :slight_smile: :wink:
31. mar 2016 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@butterfly333 to je blbost darit sa uz nemusi .lebo mas vyssi vek.ti znamena.ze nie jazde vajko je schopne oplodnenia.po 35sa patologia vajicok zhirsuje.moze byt dobre kazde 10 daj si radsej uribit AMH to ti zisti ci mas eate dobre vajka,preco by sa ti malu upchat vajcovody????mala si zapal maternice. alebo chlamidie.nykoplazmy. uroplazmy?????? aak ano.mozne to je ak nie.tak to bude skor vekom a ved uz mas dve deti. tak navo si zbytocne vyrabas nepotrebne srmtresyyy????y
31. mar 2016 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi Uz je to trochu lepšie . No ja si myslím ze hej môže to byť tým clostilom. V každom pripade isto skús teda doma . Držím palceeee
31. mar 2016 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova dakujem.... som rada,ze uz ti je lepsie,bola to isto len reakcia na iui a teraz len nech sa tam pekne vsetko deje,ako treba a za dva tyzdne nam das stastne spravicky :slight_smile: drzim palceky :wink:
31. mar 2016 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi Ďakujem podobne :wink: ja som tiež zvedavá aj v horoskope mám prírastok tak uvidíme :relaxed:
31. mar 2016 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova jeej super :wink: aj mne tento rok slubuju,tak verim,ze nam to vyjde :slight_smile:
31. mar 2016 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denidi Uz musí :heart:
31. mar 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby drzte palce, o nejaku hodinku nas caka iui. Mame tri foliky, tak snad sa aspon jedno zadari :relaxed:
3. apr 2016 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@orchidea111 tak to je dobra uroda:slight_smile: s tromi to musi vyjst...silno silno drzim palceky :wink: drzkaj sa
3. apr 2016 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok