• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@orchidea111 tfuj tfuj tfuj nech sa zadari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2016 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 drzim palce a preco mas az tri folikuly?si umelo stimulovana?
3. apr 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 ano, puregon som si pichala
3. apr 2016 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111
Ahoj, super vyzerá to dobre ked mas 3 foliky, držím palce! Chodíš do CAR ked ti predpísali puregon?
3. apr 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 uvidime co z toho bude. Dva boli uz prasknute pri iui, ale museli prasknut testne pred nim, lebo ma spichalo.. ano, riesime to s centrom, toto je nas druhy pokus
3. apr 2016 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111
Spermosky vajka dobehnú :slight_smile:
Nech to dobre dopadne!
Skúsim sa aj ja na to spýtať v CAR, mna vždy tlačili clostilom ale nereagovala som dobre, este by som toto skúsila pred ivf.
Kolko dni si toho puregonu pichala a co si doplácala ?
3. apr 2016 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka56 ja som skusala clostyl 3 mesiace, ale bez iui.. potom mi v centre povedali, ze mi daju puregon.. neviem ako je to na svk.. zijem v rakusku, puregon stoji 352 eur, ale poistovna mi to preplaca.. takze iba 5, 70 za recept som platila. A pichala som si 50iu denne od 3dc do 11dc
3. apr 2016 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 tak drzim prsty, nech sa tentokrat zadari :slight_smile:
4. apr 2016 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova a ako ti je? uz ta presli tie bolesti po IUI?

@denidi moja a ty teda tento mesiac vynechavas? :/ co ti povedal lekar? nie je sanca, ze na tom druhom vajecniku je dobry folikul?
4. apr 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2016 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria no vzdala som to a keby som bola v piatok išla na iui,pekne by som sa oklamala,neviem čo to videl ten môj dr na folikulometriu,ale až dnes mám pozitivny ovu test,bt je stále dole,takže ovulka bude zajtra a pravdepodobne dorástol ten folik na spravnej strane,aj mam typické ovulacne príznaky až dnes :slight_smile:
4. apr 2016 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hateria ahoj áno uz hej . Aj ked občas ucitim take ako pred MS . Uvidíme . Ak sa ani toto nezadari tak si dáme pauzu a poriesime si bývanie teda dom. A možno to pomôže iné myšlienky . A ty ako ?
4. apr 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi juuj tak sa snazte silno aspon doma, mohlo by sa zadarit aj prirodzene :dizzy_face:
@gavulova my sme boli vcera na dalsej IUI. Ale hned som si vcera na teba spomenula ako si pisala o tych bolestiach. Po IUI som nevedela ani chodit od bolesti a rovno z chodby ma vratili naspat lahnut si, take silne krce som dostala, ze mi museli pichnut injekciu...:/ ale doma uz nic, iba citim trosku vajecniky ale minimalne. Tak som zvedava co to mohlo byt, lekarka hovorila, ze je dost mozne, ze mi to prasklo akurat pri IUI, tak snad to teraz uz vyjde.
5. apr 2016 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ja som mala krce kratko pred iui, robili mi este sono a povedala mi, ze dva uz praskli a jeden este nie. Takze super nacasovane :wink: iui mi robili v nedelu, vcera a dnes bolesti, tak snad bude vsetko ok. Drzim palce :wink:
5. apr 2016 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria hej ? No tak ja silno držím palce aby prasklo vtedy :relaxed: mňa nevrátili vôbec len mi tam nechali položenú vložku a odišli . Potom daj určite vedieť výsledok . Ja budem vedieť takto o týždeň ... A tak ako teba ma tiež od vtedy kazdy deň bolia vajecniky
5. apr 2016 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria áno tentokrat doma :slight_smile: tebe silno drzim palceky,nech to tentokrát už konečne vyjde :slight_smile: vyzerá,že ste to naozaj mali super naplánované :wink:
5. apr 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 dakujem :slight_smile: tak aspon je super, ze este pred samotnym IUI ti robili ultrazvuk. Mne nikdy. Ale tak ked ti praskli tesne pred IUI tak by ste to mali stihnut.Drzim prstiky tiez :slight_smile: a beries teraz aj nejake lieky na podporu?

@gavulova dakujem, aj tebe drzim silno prsty, uz sa to musi podarit :slight_smile: no pri 1.aj 2. IUI som im nic ani nehovorila-ale tie bolesti sa dali zniest, ako pri silnej mrche a kedze mam taketo stavy kazdy mesiac, tak to som brala v pohode. Ale teraz som sa ani nevedela nadychnut taka silna bolest :( Normalne z kozy som isla rovno k zemi, nevedela som spravit ani krok, musela som predychavat. Dnes v praci v pohode, tak uvidime ako to bude dalej. Ale mam predpisany duphaston a nenasadila som si ho este, tak predpokladam, ze az ked ho zacnem brat,tak ma zacnu boliet poriadne vajecniky :grinning:
5. apr 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi dakujem :-* a zacala si brat aj tie vyzivove doplnky? ja som sa na vsetko vykaslala nakoniec, ani som nezacala cvicit podla Mojzisovej. Tak vela v sukromi sa teraz dialo, ze som si ani nestihla uvedomit a uz tu bola znova IUI :grinning:
5. apr 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria vkladam si urefam 2xdenne.. pri prvej iui som mala duphaston, ale to bolo slabe, zacala som uz na 8 den po iui krvacat.. tak uvidime co bude tentokrat.. nejdem si robit nadeje
5. apr 2016 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria áno mám inofolic,vitex a femibion no a ešte klasika k.listová a pijem čaj gynastan :slight_smile: gynex kvapky som používala minuly cyklus,uz som si ich viac nekúpila,ale mam pocit,ze ma tak prsia nebolelo,keď som ich uzivala,uvidim,ako to bude teraz,keď ich už nemám...jaaaj a to moje cvičenie,zacala som a vydržalo mi to niečo vyše týždňa :slight_smile:lenivá som a ešte som aj pribrala,musim schudnúť nejaké 4 kilá,len stále na to kašlem,lebo si hovorím,sak čo aj tak budem zachvilu tehotna..jajaj :slight_smile:
5. apr 2016 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 urefam je čosi ako utrogestan?
5. apr 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria Fuha no to ti nezavidim . Co všetko si musia zeny preskakat ... Ja mám iba utrogestan .
5. apr 2016 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ahoj a myslis si ze tei vitaminy ti pomozu? co ja viem ja mam tky pocit, ze to telo ani nepotrebuje,,,ci aky mas ty anzor? podla mna ked mas otehotniet tak otehotneis aj bez tych veci..a ked nie tak ti zu si fakt nic nepomoze...
5. apr 2016 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi prepac, vola sa to arefam :wink: a ano, nieco na ten sposob
5. apr 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 hm to asi nikto nikomu 100% tne nepotvrdi,že to a to mi pomohlo,daj si to aj ty,ja som chcela niečo dobré pre seba urobiť,pre svoj dobrý pocit :slight_smile: :wink: v auguste.som si prvýkrát nasadila inofolic a otehotnela som,bolo to síce mmt,ale po trojrocnom snazeni aspom niečo,ze teda viem,že to ide...ktovie,či to bola náhoda,kazdopadne stojí za to vyskúšať,keď sa dlho nedarí :slight_smile:
5. apr 2016 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi a zobrali ti vajecnik? druhy ams priechodny? ja som mn rok v auguste boal teiz na kyrete kvoli anembryomole,a odvtedy nic, tak enviem preco vtedy sa mi na prvykrat podariloa teraz nie a nie, a som brála inofolic a nic , teda sksuim este hyfosy ci sa nahodou neico nepokazilo po tej kyretazi a ak vsetko ok dopadne tak zu to neham an anhodu
5. apr 2016 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 pravy vajcovod mi zobrali a druhy je ok :slight_smile: ono bol v poriadku aj ten,co mi vzali,ale mala fazulka si proste povedala,ze ostane vo vajcovode,tak musel prec :unamused:
urcite vyskusaj,nech ti to tam skontroluju a potom to mozno pojde na prvy sup :wink:
aako si brala inofolic ? jeden denne?
5. apr 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi vidis tak potom mozes otehotniet kazdy druhy meisac alebo ak ti pracuje ten kde nemas vajickovod atak si budes museit pocatk, ja tak raz denne, ale ja som vzd mala ovulaciu len som chcela lepsie vajicka teraz zu nebereim nic, ja si to dam urobit,pre moje dobre svedomie,, a teda ty si Bola kvoli tomu mmt na mensej oepracii adaliti pocas toho aj Antibiotika,ze?
5. apr 2016 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 veru veru :slight_smile: teraz musim byt raz tak trpezliva,ako ked som mala dva vajcovody :wink: ale tak co narobim,nadej je vzdy :wink:
nieje vsak pravda,ze vajecniky sa u kazdej zeny pravidelne striedaju,ja mam napriklad aj dvakrat po sebe ovulaciu z toho isteho vajecnika...ano koli mmt mi robili laparoskopiu,ale antibiotika som neuzivala
5. apr 2016 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ani po mimomaternicobom ti nedali antibiotikum to ti museli pred tym zakrokom
5. apr 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok