• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@hateria Ahoj dnes som sa skusila testnut a nic :frowning2: tak sa to asi zasa nepodarilo , uvidime este z krvy :frowning2:
9. apr 2016 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova a kt den mas po IUI, ? inak ja tomu IUI neverim ,podla mna to je len boznis 10 % vsak pri prirodzenom mas 25% cize fakt nebud smutna,podaris sa prirodzene a ak ie tak ivf musi vyjst ci?;)
9. apr 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova ahoj, jaaaj moja este nevesaj hlavu :( niektorym babam to ukaze az neskor..treba este verit, silno drzim prsty... :-* kedy ides na krv? pondelok?
9. apr 2016 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 aj ja som sa na to pozerala ako na dobry biznis, ale poznam baby, ktorym to vyslo aj na 1.x a dokonca ani neboli na IUI ale len ich sledovali a pichli pregnyl a snazili sa prirodzene a hned to vyslo. Tazko povedat. Niekto ma taku smolu,ze aj ked lahko otehotnie,tak sa nedari donosit...Niekto caka roky rokuce na vytuzene babatko...V rodine mame pripad, ked sa nedarilo 8rokov, po IVF cakali dvojicky a potratila najprv jedno, potom druhe. Potom dalsim IVF konecne mali babatko a po cca roku necakane sa im podarilo prirodzene dalsie babatko a teraz dalsie prirodzene :slight_smile: treba verit, tazko sa to hovori a este tazsie pocuva ale nic ine nam asi nezostava....
9. apr 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucinka511
@hateria v utorok idem uz na krv .. Este skusime tretie raz, a ked sa nezadari chvilu to asi nechame tak, o IVF nie som celkom presvedcena
10. apr 2016 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova a preco sa ti nedari? mas nejaky dovod alebo doktroi an nic neprisli, nedala si si urobit stresove hormony,mozno sa na to strasne sustredujes a preto sa nedari,,, a kolko sa snazite? tak este enstresuj, uvidis co bude v krvia testoat sa pred menstruaciou nezmysel, ej to tazke vydrzat ale aj tak drzim palce
10. apr 2016 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 stresove hormony? to sa da zistit z krvi? no to by ma zaujimalo,ako su na tom moje :slight_smile:
@gavulova drzim palceky,aby sa este ukazalo :wink:
10. apr 2016 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi ano das a to ,len musis vyziadat neni to bezna kontrola
10. apr 2016 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 nie nic konkretne nebolo povedane ze preco nie . Snazime sa tri roky , a testy mi robili vsekijake ale tie stresove nie , skusim sa nato spytat doktorky .
10. apr 2016 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova no skus ,takze pricinu u teba nenasli? mozno sa strasne snazit a nemyslis na nic ine ako an tehotenstvo...btw na niektro veci ansa medicina aj tak nepride,lebo nieje este taka dokonala si myslim, inak by nenapisali sterilita bez dovodu....a na ivf preco neches ist? je tpo podla mna lepsie ako iui,kt aj tak vyjde len na 10% co jestrasne malo
10. apr 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 neviem mam trochu predsudky voci tomu ,asi ako vravis suatredime sa na domcek vysnivany a mozno sa potom podari
10. apr 2016 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova preco predsudky? ved ked sa nedari tak niekde chyba bude,kt je neobjasnena ,ja by som to skusila, za to nic nedas....a potom ako hormony, prolaktin ams v poriadku?
10. apr 2016 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 nebolo mi nic povedane ze nie su .
10. apr 2016 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova
@lucinka511 no ja ju celkom aj chapem preco nechce IVF, tiez nam okrem vysokeho prolaktinu nic ine nezistili, oficialne sme obaja zdravi a nedari sa aj tak...uz mame za sebou 3 IUI a tiez zvazujem ci ist na IVF alebo to dalej takto skusat. Je dokazane, ze o nejake % je vacsia pravdepodobost, ze take babatka maju viac vrodenych chyb, vyssie riziko potratu, predcasneho porodu atd atd... ja sa stale neviem zbavit pocitu,ze si chcem to babatko kupit... baby, ktore inu moznost nemaju a nevedia pocat prirodzene, tak to je nieco ine, lebo toto je ich jedina moznost...ale my sme "zdravi", mozno len musime este pockat a snazit sa a ono to pride...
11. apr 2016 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gavulova a skusala si robit aj dalsi testik? ako sa citis?
11. apr 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria ja tiež premyslam nad ivf a okrem toho,že nemam jeden vajcovod,sme v poriadku obaja,je to dosť ťažké rozhodnutie,raz už mám pocit,že idem do toho a hotovo,lebo sa mi už nechce čakať a potom sa zamyslím nad všetkým,čo to obnasa,jednak to čo si ty napisala ohľadom bábätiek z ivf a ďalšie veci,čo ak sa to nepodarí a ja budem mať rozhaseny celý cyklus po všetkých tých hormonoch,jaaj ved neviem... A ty sa ako citis?
11. apr 2016 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria presne si to vystihla preco to moc nechcem . Je to naozaj take ze tie rizika a tie pocity , mozno som sebecka ale naozaj netuzim po vsrtkych tych injekciach atd . Velmi chcem babo ale asi nie takto . Kamoska vravi ze to isto s pribudajucim vekom zvazim a odhodlam sa , no zatial neviem . Ked tam nieje konkretny problem preco sa to neda, tak budeme skusat este prirodzene . Isto skusim tretie IUI a potom skusim vypnut, mozno aj to je problem . Citim sa normalne, test som uz nerobila zajtra bude krv . Uvidime . A ty sa ako citis?
11. apr 2016 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hateria a na ten proalktin ti nic nerobia?? neni tot ak,ze ekd je zvyseny tak sa ma znizit a potoms a da naplanovat tehotenstvo, viem ze ejdna znama to teiz mala ,a ked jej hoznizili an normu tak otehotnela po asi 5 rokoch. a vzdy si mala zvyseny prolaktin alebo ti nabehol niekedy
11. apr 2016 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi
@gavulova je to tazke rozhodovanie...na jednej strane chceme strasne babatka a na druhej to riziko a tie vsetky pocity okolo...ach jaj...mne manzel hovori, ze to necha na mna cele rozhodovanie ale on by najradsej hned dalsi mesiac uz isiel na IVF. Len ja si nechcem "kupit" babo len kvoli tomu, ze akurat teraz sme si zmysleli, ze ho chceme...stale sa objavuju tieto myslienky a neviem sa ich zbavit... :/ aj ked ako som tu minule pisala, ze ta rodinna znama otehotnela az po IVF a teraz ma prirodzenou cestou dalsie 2babatka a minule mi povedala, ze to bolo jej najlepsie rozhodnutie, lebo si mysli, ze uz bola tak psychicky na tom zle, ze by sa im to prirodzene urcite prave kvoli tej psychike uz nepodarilo a nemala by ani to jedno, nie to este prirodzene. Tazke to mame baby... :/
ja sa citim zatial v poho, cez vikend som mala bolesti ale lahla som si a preslo to...dnes je uz vsetko zase ok, vobec ma nebolia ani vajecniky, co pri predoslych IUI ma to bolelo az do mrchy...tak uvidime. dnes je este len 7.D po IUI.
11. apr 2016 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 dali mi na to lieky a hned po mesiaci mi to kleslo pekne. jj, viem, ze prave prolaktin brani otehotniet. Monitoruju to vraj ale este neviem vysledky z posledneho odberu. Ale kontrolne testy mi spravili az na moju ziadost po 2 neuspesnych IUI...
11. apr 2016 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria to ale uz zalezi aj od toho aku silnu tu psychiku mas . Ci si z toho az tak na prd ze ti pomaly zacne sibkat z toho ,alebo ze si to vies usporiadat v hlave a tak . Neviem , je to presne ako vravis to kupovanie babatka . Ked sacim podarilo aj po omelom normalne tak si myslim ze by to slo aj pred tym , len asi naozaj moc moc chcela a na nic ine nemyslela . Mozno teda ked si v poho ze nic neboli sa to konecne podarilo :slight_smile: drzim palceeee
11. apr 2016 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria a pri tych liekoch na zvyseny prolaktin mozes ,ci nemozes otehotniet;?
11. apr 2016 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 no ak ma niekto dlhodobo zvyseny prolaktin napr.kvoli nadoru na hypofyze, tak musi brat lieky a byt pod dozorom lekarov... ale citala som, ze baby aj tak v pohode otehotneli. Mne to zistili pri hormonalnom profile a lieky som brala len necely mesiac a kleslo mi to a lieky som vysadila. Lekarka mi povedala, ze pravdepodobne kvoli tomu sa nam nedarilo prirodzene otehotniet.
11. apr 2016 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria aha, lebo ta baba nemala ziadny nador,len zvyseny prolaktin tak 5 rokov s aim nedarilo,pretos a pytam ako to je a ine prioznaky si nemala?
11. apr 2016 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria tak potvrdene z krvy negativne :frowning2: :frowning2: :frowning2: dalsi cyklus zasa
12. apr 2016 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova aaach to má mrzi :frowning2: ja tak vždy verim,že to zasa niektorej z nas vyjde...ale ďalší pokus už das s dvomi //
12. apr 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova najlepšie,keby to už vyjde nám všetkým
12. apr 2016 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova to mi je ľúto ;( chvíľka pauza a sup do ďalšieho snaženia... Ja som si teraz testovala a tiež negatívne ;( este skúsim o dva dni znova ale uz ma boli brucho a kríze ako keby som mala dostať každú chvíľu mrchu ;(
12. apr 2016 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria
@gavulova baby ked ste uzivali utrogestan,bolelo vas brucho,ako ked uz mate dostat ms?
12. apr 2016 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi
@hateria Jaj baby ste súper ďakujem za podporu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nám to musí vyjsť všetkým lebo je to na zblaznenie. Musíme byť silnee my to dáme :relaxed::relaxed::relaxed: áno bolieva ma to tak z toho utrogestanu . Dokonca som dnes bola u doktorky ze pociťujem svrbenie a je to vraj z toho tak mi dala krém ...
12. apr 2016 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok