• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@hateria ach ta jedna hnusna ciarka :disappointed:a pôjdete uz na IVF ?
12. apr 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova :( hej, vcera som o tom premyslala cely vecer a dnes sa objednavam na konzultacie... skusime hned dalsi mesiac IVF.Poistovnu mam Doveru, tak snad to rychlo schvalia.Este mam kontakt na jednu pani, ktora lieci, je to psychotronicka a mam na nu dobre ohlasy, tak vyskusam aj to...Mam posunutu mierne panvu,tak moze byt aj to dovod neuspechu a snad mi pomoze.... :/ teraz som v pohode ako-tak, som smutna ale nejak zvladnem...ale koncom leta maju porodit 2naj kamosky z partie, tak to neviem ako budem znasat... vsade same tehulky, deticky...99% mojich ex spoluziakov a znamych je teraz tehu, no je to na zblaznenie... a vy? budes riesit este jedno IUI?
13. apr 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi mna bolievalo tiez brucho, hlavne z utrogestanu...ale brala som ho len po 1.IUI, hned som na to reagovala a dostala zapal...
@gavulova inak tebe na to dali krem? ja som volala do centra a povedali, ze si nemozem nic dat, iba rosalgin vyplach a probiotika... ja mam s tymto velky problem po kazdom IUI, do 4.dni sa mi stale dostavi zapal :( obavam sa, ze ci aj to nemoze nejako vplyvat na uhniezdenie...ja uz neviem :(
13. apr 2016 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hateria mi niečo hovor o tých tehulach. U mňa tak isto vsetky kamosky. Hej ideme na tretie hneď na dalsi cyklus . Len dúfam ze to nebudú take bolesti ako naposledy . Ten krém sa volá gynazol to je jedna tuba priamo do susky :grinning: ... Daj vedieť potom ako vám to schvália ... Bože strašné niečo tie papierovacky okolo toho birokraciaa hnusna
13. apr 2016 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vo štvrtok tretie IUI ...
26. apr 2016 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova do tretice to vyjde :slight_smile: drzim palceky moooc
26. apr 2016 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby. Este som to tu nepisala, ale nase druhe IUI bolo uspesne.. tak hlavy hore! Vsetkym vam silno drzim palce
26. apr 2016 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@orchidea111 ja som to sledovala,tri foliky tusim si mala a teda super načasované :wink: srdečne gratulujem a prajem krásne tehulkovanie :wink: verim,že sa čoskoro pridame
26. apr 2016 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denidi pevne v to verim :wink: ano tri foliky.. v pondelok mam prve sono, tak uvidime kolko sa ich zabyvalo :wink:
26. apr 2016 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi dakujem krasne :slight_smile:
26. apr 2016 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 gratulujeeeeeeeeeem :slight_smile:
26. apr 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova dakujeeeem :kissing_heart:
26. apr 2016 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 ahoj, gratulujem samozrejme :slight_smile: a aky si mala problem ked si isla na iui? Ako dlho ste sa snazili predtym?
26. apr 2016 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 celkovo 2 a pol roka. Vo februari prve IUI neuspesne, potom mesiac pauza a zaciatkom aprila druhe.. u mna to bol pravdepodobne nekvalitny hlien v okoli krcku..
A dakujem :wink:
26. apr 2016 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 tak to je parada, u mna to vyzera na rovnaky problem, ako ti zistili, ze by si mohla mat prave tento problem?, beries teraz utrogestan alebo progesteron?
26. apr 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 nam robili test. Tu sa to vola kremertest a teda zistili mi, ze nemam dobre prostredie tam vnutri.. beriem arefam, je to nieco ako utrogestan, zevraj ho mam vkladat do 12tt.. som zvedava co nam povedia v pondelok. Kazdopadne uz som ani neverila, ze by to mohlo vyjst a chceli sme ist dalsi cyklus na ivf..
26. apr 2016 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 tak to sme na tom rovnako, tu sa to vola postkoitalny test a znamena to vlastne, ze hlien krcka maternice je nepriechodny pre spermie a iui vlastne zabezpeci, ze sa tento krcok a vlastne ten hlien nedostane do styku so spermiami a tie tym padom preziju a su schopne oplodnit vajicko...teda aspon tak mi to vysvetlili, tak snad sa podari aj u nas, kedze iny problem nemame.
26. apr 2016 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111
@miuska49 ahojte kočky :slight_smile: ja mám tiež problém s tým hlienom, no IUI mi 2x bohužiaľ nevyšlo :frowning2: v júli sa chystám na ivf
Lekári v CAR vám na ten hlien nič neodporučili ? teda okrem IUI
27. apr 2016 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ja som sa na to pytala.. povedqli mi, ze zatial nepoznaju dovod ani liecbu.. mozu odporucit iba iui
27. apr 2016 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 no "pekne" :frowning2: :unamused: Inak, gratulujem a prajem úspešné a zdravé tehulkovanie :slight_smile: :wink:
27. apr 2016 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 a tebe to ako zistili? Robili ti tiez tento test? Iny problem nemate? Bola si aj stimulovana pred iui? Pokial je problem len cez iui by sa to malo obist, kedze spermie ti vstreknu priamo do maternice, takze s tymto hlienom vobec nepridu do kontaktu.
27. apr 2016 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 áno robili mi postkoitálny test...o inom probléme zatiaľ nevieme, aj SPG je v poriadku...no však hej, tiež som si myslela, že pomocou iui sa to vyrieši, ale vidíš...nevyriešilo sa :frowning2: Nebola som pred iui stimulovaná, pretože normálne ovulujem
28. apr 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2016 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 boze nestras, ja som presne ten isty pripad ako ty a mnohym babam sa to podarilo aj napriek tomuto problemu, ved ovela horsie by bolo kebyze neovulujes alebo mate zly spermiogram, pokial je to "len" toto,tak sa to musi podarit raz. Chodis tiez do gyn fivu? Co ti povedali doktori? Fakt sa s tym neda nic ine robit?
28. apr 2016 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 áno chodím do Gyn-fivu...nie, nedá bohužiaľ...kebyže niečo existuje na ten hlien, dr by mi určite povedal...ale nechápem to...na zlepšenie spg niekedy stačia vitamíny, ale u ženy na hlien nič nezaberá ? neviem, ale nejako sa mi tomu nechce veriť :unamused: Je to zaujímavé no...
Sám dr mi povedal, že u mňa aj u muža sú tie takpovediac dôležité veci v poriadku, takže musíme na ďalší level, čo je teda ivf, lebo že niekde zádrhel teda musí byť...a pri ivf vedia aj vajíčka lepšie vyšetriť, keď ich spoja so spermiami...ktovie, možno tam bude nedajbože ten problém...
Tento cyklus som si po dllllhom čase spravila aj 2 ovu testy na 12DC a 14DC, ale boli negatívne, asi sa mi nepodarilo zachytiť ten vrchol...
A ani tebe teda na ten hlien nič nepovedali ? len že hneď iui ?
28. apr 2016 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 my sme sa snazili rok prirodzene a ked to neslo, tak vystrenia, hormonalny profil ok, ovulacia ok, spermiogram ok a az nakoniec postkoitalny test, kde zistili, ze hlien zabija spermie, ja som bola v tom, ze to znamena, ze mam protilatky aj v krvi, ale az teraz som sa dozvedela, ze ich moze vytvarat iba hlien krcka a spermie nim jednoducho neprejdu, co mi doktor vysvetlil, ze sa pri iui obchadza. Nemoze to byt len tym, ze sa ti uplne presne netrafili do ovulacie? Ako pise aj orchidea111 , mala ten isty problem a druhe iui sa jej podarilo a aj viacej bab potom otehotnelo. Vy sa kolko snazite uz? Komu chodis v gyn five?
28. apr 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ale ak si bola len 2krat na iui tak je to malo. ani pri normalnom styku ked su obaja zdravi sa to niekedy nepodari rok....su aj ine veci ako pohoda a tak.podla mna by si mala skusit to iui viackrat aj 7krat este to mas mal 7mesiacov a potom ivf...lebo ak mas len ten hlien.tak by to iui raz malo vyriesit
28. apr 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahoj ako si nakoniec vyriesila ten hlien?
28. apr 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 no chcela som ešte do tretice vyskúšať iui, ale dr aj môj muž ma napokon presvedčili, že by to bolo asi zbytočné, keďže som 2x bola a nič...a ktovie, možno je problém aj inde, nielen v hliene, len o tom ešte nevieme...preto mi dr odporučil ivf, že tam vedia spraviť podrobnejšie vyšetrenia aj vajíčkov...lebo napr.pred iui môžem ja mať aj 3-4 foliky, ale cez obyčajné sono bohužiaľ nevidno, či v nich vajíčko je alebo či sú prázdne tie foliky...my sme sa prirodzene snažili cca rok, potom sme to začali riešiť v CAR...viem, že je veľa žien, ktoré iui podstúpia aj 4-5krát alebo aj viac, no ja som počúvala lekára....predpokladám a verím, že vie čo robí....teraz by som skúsila ďalej iui čo ja viem ešte dajte tomu 3krát, to je vyše 300eur a pritom viem, že tých 300 už môžem dať trebárs na lieky na ivf...takže neviem no...
28. apr 2016 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 no ved to.zw tie fokikuky su take nevyspytatelne.a preco v nich bænieje vajicko napr to ti dr nevysvetlil?
28. apr 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok