• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miuska49 my sme to tiež cca po roku neúspechu začali riešiť v CAR...chodím k Harbulákovi a ty ? no pri prvej iui si myslím, že sa do ovulky fakt asi netrafili...ale pri druhej som bola plná nádejí a fakt som tomu verila, že to vyjde...deň pred iui som bola na sone, mala som síce len 1 folikul, ale mal 20mm...no je možné, že bol prázdny...ktovie..
28. apr 2016 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 nie, nehovoril mi, že prečo môže byť folikul prázdny..a ja som sa ani nepýtala...vtedy, keď som v CAR, vždy len počúvam a sledujem dr, že čo vraví a až potom doma ma napadne, že jaaaaj však ja som sa chcela alebo mohla som sa to a to spýtať... :wink: neviem prečo, ale pokaždé, keď som v CAR, tak som nejaká zablokovaná alebo čo...
Na ivf sa chystám v júli, tak uvidíme...sama som zvedavá...
28. apr 2016 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 drzim palce ale opytaj sa na tie prazdne folikuluæy a ten AMH mas ake vysledky aj to vraj napovie o vajickach
28. apr 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, si zlatá :slight_smile: no, ak nezabudnem, spýtam sa :wink: čo je to AMH ?
28. apr 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je sila, nikdy by som neverila, ze splodit dieta je taka veda... Ale snazim sa mysliet pozitivne.
28. apr 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 tiez chodim harbulakovi, edte ma napadlo, vajickovody mad priechodne? Ja som bola min piatok na hyfosy a oba su priechodne.
28. apr 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 no v dnešnom svete to teda je veda :unamused: za čias našich mám ženy len plodili a plodili, ani nevedeli ako...nezaoberali sa ovulkou, plodným hlienom, hormonálnym profilom a podobne...aaaachjo....ja sa vždy sama seba pýtam prečo alebo za čo ma Boh takto trestá, prečo práve ja ??? :frowning2: Nikdy by ma nenapadlo, že budem mať problém s blbým hlienom... :unamused:
28. apr 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 hej, bola som aj ja na hyfosy :wink: jeden úplne priechodný, druhý čiastočne, ale že je to ok...dr ani len necekol, že by bol potrebný prefuk...takže fakt neviem :frowning2: :unamused:
28. apr 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 no tiez ma nikdy nenapadlo, ze ja budem mat takyto problem, ale stale verim, ze sa to podari, utechou su mi baby, ktore aj napriek tomuto otehotneli. Takze pojdes este na dalsie iui alebo rovno ivf? Ako dlho sa uz snazite?
28. apr 2016 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 pôjdem na ivf a potom sa uvidí...ak by sa nepodarilo (čo si nechcem moc pripúšťať), tak potom skúsim možno zase iui, lebo ďalšie ivf by sme finančne nezvládli :frowning2: No cca rok sme skúšali prirodzene a vlani v januári sme to začali riešiť v CAR...muž bol hneď 2x na spg, to bolo našťastie ok, potom som teda prišla na rad ja s vyšetreniami...
A ty si na tom ako ? riešiš iui či ivf ?
28. apr 2016 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 to je rezerva vajicok.mozno aj ich kvalita....
28. apr 2016 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 aha, ďakujem za info :wink: a to sa ako vyšetruje ? z krvi ?
28. apr 2016 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ja som bola v utorok na iui este len prvy krat tak uvidim ako to dopadne, s ivf teda nie som vobec stotoznena a mam predtym dost respekt a aj sa bojim ako by som to vsetko znasala, ale vsetko sa uvidi.
28. apr 2016 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes mam za sebou tretie IUI ... som myslela ze mi mechur vybuchne dlho ma nechali cakat . Joj to bola ulava potom :slight_smile: inak mam z toho dobre pocity snad uz do tretice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2016 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 to sa robi len z krvi.
28. apr 2016 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miuska49 Ahoj...osvieženie mi pamäť....O čo išlo?
28. apr 2016 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova tak tfuj tfuj tfuj, do tretice teda všetko dobré :slight_smile: :wink: Joooj no ja som bola na tom tak isto pred druhou iui...mechúr mi šiel doslova prasknúť...už som nevedela ako mám sedieť v čakárni...potom, keď som sa pred zákrokom vyštverala na "kozu", sestričky sa ma pýtajú "tak ako " ? a ja, že "všetko ok, len mi už mechúr pomaly praskne"....tak sme sa všetci rehotali :grinning: :grinning:
29. apr 2016 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miuska49 ahaaa, tak držím palce teda :slight_smile: :grinning: a potom informuj, že čo a ako :slight_smile:
29. apr 2016 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 dakujem :slight_smile: presne aj so mno tak zartovali , len mna este pred tym nechali dalsich 10 minut sediet , lebo ze mali iba jednu doktorku tak strpenie aby som mala . Reku ja ho mam ale moj mechur nie :slight_smile: som myslela ze pustim do toho vedierka pod kozou :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2016 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gavulova :grinning: :grinning: :grinning: A inak, ty vieš prečo musí byť pred iui plný ten mechúr ?
29. apr 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 vraj aby lepsie vedeli kde je maternica ... ci ine ?
29. apr 2016 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gavulova ahaaa :slight_smile: no ja som vôôôbec nevedela prečo to tak musí byť...nikde som sa odpovede nedopátrala a v CAR som sa na to zabudla spýtať :wink:
29. apr 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ze sa tam lepsie dostanu ked je plny mechur. Na prvej som bola s prazdnym a veru dve doktorky sa pri mne natrapili kym mi to tam zaviedli.. uz son si myslela, ze ani nohy nespojim ked zleziem z kozy :joy::joy::joy:
29. apr 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orchidea111 to váááážne ? no teda :wink: :grinning: vôbec by mi nenapadlo, že plný mechúr má pri iui takúto dôležitú "funkciu" :slight_smile:
29. apr 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 pri druhom som mala plny a vidis, klaplo to :joy::joy::joy:
29. apr 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 jooooj no keby pri iui záležalo len na plnom mechúre, už by som bola aj ja dááávno-dááávno tehu :wink: :grinning:
29. apr 2016 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucecita25 to hej.. ved som to ani vazne nemyslela.. aj ked musim uprimne povedat, ze sa bojim prveho sona v pondelok... dnes som skusila test a zdala sa mi ciarka bledsia :confused: no uvidime co bude
29. apr 2016 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 nestresuj, si tehotna tak nereis veci a neboj sa Sona,,, moha si ist aj neskor v takom 7 tyzdni, zbytocne sa budes stresovat
29. apr 2016 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka511 v pondelok uz zacinam 7 tyzden.. to mi z centra kazali vtedy prist
29. apr 2016 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea111 dobre ale prosim ta nestresuj a odhlas s z modreho konika,,toto tu ti k stastnemu tehotenstvu veru enpridava,,,,a nestresuj a netetestuj sa a necitaj ziadne prispevky ok? lebo to neni dobre pre teba
29. apr 2016 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok