• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj holky,Aja,ja mam taky carku na testech behem 3dnu skoro stejnou ale je videt ze nepatrne sílí,první test jsem delala 13dpo,no a vcera vecer sem delala poslední to je vlastne na rozhraní 16-17dpo a uz je videt rozdíl,ze tmavne :wink: a kdyz kukam na ty tvoje,taky vidim ten poslední jako silnejsi.-tak drzim palecky.
Tak holky zatím to vypada dobre,nekrvacim nespinim,jen k veceru vzdy trocha ruzoveho vytoku-ale pres to stale s hruzou chodim na VC!!!bojim bojim.Zitra jdu k Dr.tak uvidim co mi rekne,ale krev mi asi zitra neveme-sestra me obj.na 10h az.a na UTZ taky este nic neuvidí,myslim az tak v patek by mohl neco videt,a az ten prespristi tyd.srdicko-to budu nejvice vystresovana.Porad nemuzu uverit k tomu ze JA bych mohla byt tehotna :confused: po 2 letech.
Jinak vcera jsme jeli z OV do Prahy na muzikal,10h jizdy busem,sedeli sme az vzadu,byla to naka karosa-no hruza,a pekne to se mnou natrasalo,tak jsem si rikala ze jestli tohleto embrijko vydrzi,tak musi vydrzet vsecko :wink:
Jinak bricho mne zatim porad vubec neboli,sem tam mne pichne trosku,tot vse.Tak mi drzte palecky,ja zase podam info az budu vedet víc.Mejte se a papa.a taky vam vsem drzim palce!!!
19. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak ja hlasim asi NIC:(( carky // jsme mela od ctvrka, ale jen tenoucke stinecky .dnes na jednom testu temer nic a na jednom carky 3 to fakt nechapu. pravdepodobne tedy pregnyl -i kdyz nazory na dobu vylouceni se hodne lisi i od doktoru. tak jsem z toho docela zmatena. pravdepodobne jsme spadla do tech asi 10% ale ne ze se povede iui ale ze se vylouci pregnyl az po 14 dnech:(
19. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo,ja myslim ze pregnyl to uz urcite nebyl.tos uz byla dlouho od INJ.no a MS uz se ti rozjela?Mohlo to byt zacinajici tehu ktere se ale hned ze startu prestalo vyvijet,ale to bys zase teda mela dostat MS :confused: No,radci bych si zasla K Dr.poradi ti.A ktery den cyklu dnes jsi a ktery dpo??
19. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska jsem 26 DC 13 dni do oplodneni a 15 den od pregnylu. nevim rano jsme testla a temer nic jen nepatrny stinecek a kolem poledne se mi zjevily carky 3 :slight_smile:) mozna uz jsem se zblazdnila:slight_smile:
19. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
/// carky?tak to je rarita :wink:
Heled zatim jses teprv 26dc.ja nasla slabou taky 13dpo-tak proste asi este budes muset pockat par dni,vykasli se zitra na test,zkus to vydrzet a testni v UT a uvidis co uvidis-zatim stale drzim palecky.papa jdu varit.
19. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨diky no ja skocim v utery k sestrence na krev ja tem testum uz nejak neverim :slight_smile: neb 3 carky jsem taky nepochopila
19. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaneab: na kontrolu UTZ jdu zítra ráno , IUI vypadá na úterý.Myslím, že zítra budu vědět víc. Držím pěsti, ať se zadaří :slight_smile:
19. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifi to je super zprava tak moc drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
eloana vydrz jeste par dni a pak jeste testni a nebo si nech vzit krev a uvidis...
Ja jdu ve stredu na UTZ tak snad mi tam uvidi naky foliky hlabne at jich neni moc a taky ne malo :sweat_smile:
20. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky no ja uz netestuji :slight_smile: zitra jedu s sestrenice tak mi vezme krev mrcha zatim nic ale on to asi blokuje ten utros
20. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chvilku somtu nebola, urobila som si volno. som po 2iui, na velkon nedelu,12dc som mala krasne 2 folikuly 21a25 mm,vecer mi dali pregnyl, tento krat som to riadne citila, a 14dc sa to konalo. Taka som tomu verila ze som si spravila na par dni volno, no bohuzial od 20dc uz opat mam bolesti celeho podbruska a som riadne placliva. Takze mam dojem ze zase nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: . neviem ci este budem mat silu aj na 3kolo. :unamused:
20. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle75 pri IUI je sance na otehotneni 5-6 pokus takze,jen do toho :wink:
20. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ja viem ze ti uz mas za sebou viac pokusov. som len smutna :unamused: lebo som verila ze pri tak velkych folikuloch sa to podari. no a este k tomu mam dnes aj narodky takze zas o rok starsia.
20. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle VSE NEJLEPSI :dizzy_face: ja taky doufam kazdou IUI ,ale jednou se snad povest musi :slight_smile:
20. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 3.IUI (neúspěšný), 1.IVF květen, po HSK 6.5.
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 3.IUI - 3.4. - květen/červen IVF
suzanna (35)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 5 IUI - stimulace (puregon)
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI ?17.4.?
20. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, ja som sa len vymazala z tabulky, kedze k Vam uz nepatrim ... po dvoch neuspesnych IUI ideme na IVF...inak vsetkych drzim palceky a tehulkach gratulujem !!!!!!! :dizzy_face:
20. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elle, všechno nejlepší :slight_smile:
Já se dnes rozhodla, že budu testovat 1.5., vždycky se líbáme pod rozkvetlou třešní, tak třeba už budeme tři :dizzy_face:
20. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam !!!!!
20. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, byla jsem pryc, tak ms prisla vcera 32 den divny, utros to asi blokoval, no od zitra zacinam znovu s Clostilem a jdu na dalsi kolo.
20. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky dovolila jsem se doplnit do tabulky, protože každý den sleduji diskuzi a taky doufám , jako vy, že to vyjde :wink: :wink: :wink:

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 3.IUI (neúspěšný), 1.IVF květen, po HSK 6.5.
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 3.IUI - 3.4. - květen/červen IVF
suzanna (35)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 5 IUI - stimulace (puregon)
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI ?17.4.?
silvie13(35)- CRMZlín, 15.března IUI, stimulace 2x1 Menopur inj., 12dc.utz a Pregnyl, 13 dc. IUI, od 13.dc utrogestan 3x1, astenospermie, prodělaná několikrát endometrioza
20. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina to je mi lito tak hodne sily a stesti v dalsim kole :slight_smile: Nejspis to vazne blokoval ten utros nekdo to tak ma.
silvie vitej mezi nami :slight_smile:
21. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite to blokoval, priste si naordinuju jen 1 rano 1 vecer a hotovo, jen ms jsem mela 2 dny ted uz jen spinim, jsem myslela, ze po tech lekach to bude silny a skoro nic, jindy mam i ty cucky tu sliznici ted nic, zitra tam jdu do Gennetu pry at prijdu na krev no stejne bude neg.HCG tak aspon se na vse vyptam.
21. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina a zkousela jsi tehu test?Kdyz jsi mela ms jen dva dny to je divny....
21. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 20 do 22dc som mala silne bolesti podbruska,normalne ma bolela cela maternica, a dnes rano nic.... no chvalabohu, tak neviem co si mam o tom mysliet. Nemavate tiez taketo stavy.......?
21. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle nekdy to mam taky tak...vyckej a uvidis kolikaty jsi den po?
21. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzi..
jak je co nového? jdete na IUI nebo už čekáte na výsledek??
21. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som 23DC a a na 14dc bolo iui,takze 9d po,. ja uy som myslela ze mam cysty alb co, lebo ta bolest bola dost silna aja zas dost vydrzim
21. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mohl abych se k vám přidat...?
Snažíme se o miminko 9 měsíců a máme problém se spermiogramem (žádná tragédie, ale ani žádná sláva - hraniční množství 20mil/ml a 40% rychlých) a s mojí ovulací - nemám ji pokaždé.
Začali jsme tento měsíc chodit do Pronatalu v Praze a na zítřejší konzultaci, kde dostanu prášky na podporu ovu, bych chtěla pana docenta ukecat, aby nám už v květnu udělali IUI, neboť už z toho začínám být mírně zoufalá.... Myslíte, že je to reálné? Musí být nějaká speciální vyšetření nebo schválení pojišťovny nebo si to můžeme uhradit sami...?
21. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ally, zdravím. Mimochodem, spermio vypadá dobře. Neznám Pronatal, ale asi ti budou dělat další vyšetření, bez kterých by IUI nemělo smysl. nejdůležitější je průchodnost vejcovodů + ovulace. A až kdyby pár pokusů nevyšlo, dělá se imunologie, aby se zjistilo, jestli nemůže být problém tady. Asi ti krev na hormonální profil už brali, jestli ne, tak to udělají při IUI.
Nevím, kolik ti je let, ale doktoři se řídí i tím. Každopádně moc přeju brzký úspěch!!! Dej vědět, jaké prášky dostaneš, někdy stačí jen malá pomoc a zadaří se hned :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zaenab - moc děkuju za odpověď. My byli na spermiu jinde (v Gennetu) a tam pod výsledek napsali, že doporučují IVF (ICSI) - hotovo. Z toho jsme byli dost smutní, ale v Pronatalu nám řekli, že to zas tak špatné není... Hormonální profil mi dělali minule, výsledky se dozvím zítra.
Průchodnost vejcovodů se zjišťuje jakým způsobem a dá se udělat kdykoli během cyklu...? Je mi 33, tak doufám, že to taky doktory trochu přesvědčí, že bychom neměli moc otálet :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ally, mne bolo vcera 34 takze ta chpem,ten spermiogr mate taky ako my,a raz nam povedia ze to je v poho, inokedy ze to nestaci ani na iui, no tak si vyber.priechodnost robia pri laparo chromopertubaciou 3dni si v nemoc zhruba zakrok je vpoho len celkova anesteza
21. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok