• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@orchidea111 ahoj ako si dopadla na sone? Dufam, ze vsetko ok.
3. máj 2016 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miuska49 ahojky :wink: no tak mame jednu 3mm fazulku :heart:
3. máj 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Prosim vas vedel by mi niekto poradit,kde by som mochla objednat tabletky proxeed plus?
9. jún 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedel by mi niekto poradiť čo nasleduje po 2 neúspešnom IUI? S manželom chodíme do gyn fivu...neviem či máme zmeniť car alebo zostať a skúšať ďalej.:disappointed:
8. júl 2016 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mstylek Ahoj....ja tiež mám za sebou 2 neúspešné IUI a s mužom tiež chodíme do gyn-fivu...mne potom dr hneď odporučil ivf....ale záleží asi aj od toho, aký a či nejaký problém vám zistili..robili vám nejaké vyšetrenia ?
8. júl 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 ahoj,manzel má spernuogram v poriadku,ja som po lap vaječníkov,priechodnost v poriadku,nemam pravidelnu ovulku ale keďže ma aj na ňu nastavili tak nechápem prečo to nejde :( asi ani nás ivf neminie,len aby zabralo...aký je postup pred zákrokom? Je to komplikované? Si spokojná s gynfivom? Stále uvažujem že zmením centrum..
10. júl 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mstylek no ono to IUI je podla mna hop alebo trop...su sice zeny, ktorym to vyjde na prvy sup, no su aj take, ktore idu na IUI aj 5-6krat a nic...mne robili priechodnost vajcovodov a postkoitalny test, kde sa zistilo, ze mam nepriechodny plodny hlien aj dost husty, takze 2x som skusila IUI, potom mi dr povedal, aby som zbytocne dalej nevrazala peniaze do iui, kedze nevieme preco sa nedari ani tym sposobom...tak som teda skusila ivf...podla mna to nie je komplikovane...cely proces u mna trval cca mesiac...od stimulacie (pichanie injekcii) az po samotny vklad...injekcie som si pichala viac ako 20dni, 2 denne...ale stimulacia je u kazdej ina...potom odber vajicok, 5 dni na to vklad...velmi vela robi hlavne psychika, ja som bola dost nestastna z toho, ze mi iui 2x nevyslo a velmi som sa bala ivf...ale v konecnom dosledku som rada, ze som to skusila a podstupila vsetko s tym spojene :wink:
10. júl 2016 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mstylek a s gyn-fivom som spokojna...ked mi ani druhe iui nevyslo, tiez som rozmyslala o zmene centra...ale nakoniec som rada, ze som v gyn-five ostala...
10. júl 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 nám zatiaľ komplexnejšie vyšetrenia nerobili...uvidíme čo bude ďalej....a ivf sa ti podarilo? Tiež mám z toho strach, zmiešané pocity a obavy že zase to nevide.dakujem za odpoveď a držím palce :slight_smile:
11. júl 2016 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mstylek ano, vyslo :wink: prvy test som si robila na 7.den po ET, bol pozitivny, potom som si este spravila na 10.den a 11.den, no a dnes to mam aj z krvi potvrdene :slight_smile: :wink: a piatok idem zasa na krv, kvoli hodnote HCG :slight_smile: no veeeelmi ti drzim palce, ci uz podstupis dalsie iui alebo ivf :slight_smile: bude to dobre, neboj...a keby si potom chcela nejake infosky ohladne ivf, kludne sa spytaj :wink:
11. júl 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucecita25 dakujem ti moc a GRATULUJEM :slight_smile: držím palce aby ste to úspešne zvládli až do konca :slight_smile:
14. júl 2016 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mstylek ĎAKUJEEEEEM :slight_smile: :grinning: :wink: A potom informuj ako si na tom :wink:
14. júl 2016 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko dni od pichnutia pregnilu vam na testoch ukazuje ciarku pregnilu
22. sep 2016 o 18:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....ja som absolvolala IUI v januari tohto roku a hned na prvy krat bolo uspesne. bohuzial tehotenstvo sa mi nepodarilo donosit a v 18 tt som potratila. po odporucanej prestavke sme chceli IUI absolvovat znovu a aj som si vybrala z lekarne pregnyl injekcie ale zistili sme ze sa nam podarilo babo spolodit prirodzene :slight_smile: teraz som uz v 17tt tak dufam ze tentokrat to dobacujeme :slight_smile: chcela som len ze ak by ste mala niektora zaujem injekcie pregnylu by som vam vedela posunut za polovicnu sumu. mam doma 3ks a su poctivo uskladnovane v chladnicke. expiracia je v roku 2018. som z okolia Sala, Galanta, Nitra tak ak by vam to niektorej pomohlo rada poskytnem....a vsetkym drzim palce aby sa vam to vydarilo :slight_smile:
29. nov 2016 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok