• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ally spermiogram mate super na IUI, i normalne, pisou ze 20 mil/ml je normal, my mely teda oproti vam teda tragedii delali mi 1. IUI s 9 mil/ml a nic, zacinam brat leky na 2: IUI
Suzan, test jsem delala v patek a nic, uvidim proste, nejak se to zamotava...
21. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ally, já jsem v prvním CARu, kam jsem přišla poprvé po 10 měsících snažení v šoku: bez diagnózy mi řekli, že nejlepší bude Ivf. Okamžitě jsem odešla, protože mi bylo jasné, že ze mě chtějí vytřískat co nejvíc peněz. Bez diagnózy je to opravdu zvláštní, nabízet hned tu nejdražší (a pro organizmus i psychiku nejnáročnější) metodu. Jasně, když někdo nemá průchozí vejcovody, tak je to jediné řešení, ale jinak i na svých webech CARy doporučují postupovat postupně, v závislosti na výsledcích vyšetření i výsledků zákroků.
Ta průchodnost vejcovodů se dá udělat kdykoliv po Ms, je to asi 20 min. zákrok. Byla jsem na něm a je úplně bezproblémový.
21. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dějuku moc za rady, vaše názory a osobní zkušenosti, zítra v Pronatalu zjistím, co a jak a zase se ozvu :wink:
všem nám držím palečky, ať se co nejdřív dočkáme vytoužených mimísků :slight_smile:
zatím papa
21. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...po dlouhý době vás tady zdravím...

mám za sebou 1.IUI...dělali mi ho včera v Pronatalu v Praze...mám z toho takový divný pocity...

každopádně se chci zeptat, jestli je normální, že po Pregnylu špinim???
21. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak mě pro IUI zatím průchodnost atd - prostě laparku - nedělali...půjdu na ní, pokud nevyjde ani druhý pokus...
21. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak hlasim testy z prve negativni:(( takze nic
21. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, jsme na tom stejne, jdes znovu??
Misando to nespinis po Pregnylu, ale asi po IUI jak tam strkaji tu hadicku tak to trosku asi skrabne, ja taky spinila a ozvi se jak to dopadlo.Jo a netestuj brzo, Pregnyl dela 2 carky a drzi se v tele cca 10 dni tak abych nebyla zbytecne zklamana.
21. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El...je mi líto...držím palce do dalšího cyklu...co bude následovat?

Rin : já jsem takhle špinila po Pregnylu, kterej jsem dostala píchnutej před vánocema, abysme se snažili ve správnou dobu...a teď špiním úplně stejně...ale nemělo by to asi vadit ne? dr mi akorát řekla, že to je silná ovulka...jinak s tím testováním...zatím nechci...ani test doma radši nemám :grinning: tak já budu 14dní papat utroš a pak kdyžtak zkusím testnout...ale teda, abych pravdu řekla, tak moc nedoufám :unamused:

Rin, a kolik máš za sebou IUI cyklů?
21. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misanda, na tu průchodnost nepotřebuješ laparku - pokud nemá doktor současně podezření na endometriózu, ale to bys poznala (bolesti i při styku apod.). Ta průchdnost se provádí kapalinou, která se pomalu přes dělohu vstřikuje a měla by projít oběma vejcovody. Na ultrazvuku hned uvidíš, jestli se do nich dostala. Při zákroku dostaneš možná jen lokální anestetikum do žíly (já měla Tramal), ale musím říct, že třeba zavádění zrcadel "bolí" víc.
21. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar babule, my tiež po prvom UIU nič a zajtra ideme na druhé. Včera večer som si dala pichnuť pregnyl. Zdá sa mi to nejako neskoro. Kedy pichajú vám?
21. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, 1.4. jsem byla na 1. IUI a nic ted zacinam brat Clostil na druhou IUI.Ja taky byla na pruchodnosti tou reflexni tekutinou ale pod rentgenem, fakt to trvalo asi 5 min, po tom jsem sla domu. Taky jsem dostala Tramal do zadku, nebolelo to jen trosku tlak asi jako to IUI slo to.
21. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, to je mi líto. Půjdeš do dalšího cyklu se stimulací?
21. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, holky, dr asi chce udělat i jiný vyšetření skrz tu laparku, nejenom průchodnost...ona předpokládá, teoreticky...že průchodný je mám, proto radši prvně chce vyzkoušet dvakrát ÏUI a když nic, tak jdu...no což, aspoň si pak odpočinu od práce, ne? :slight_smile:

jinak já stimulovala od pátku do pátku a fakt jenom minimálně, měla jsem prý výbornou reakci a pak 9CD už jsem píchala Pregnyl a 11DC měla být ovulka...tzn.včera...a myslím, že se možná přehoupla ještě dodneška, pač mě bolí břuch - včera bolel taky...
21. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, těhotní tu vůbec někdo po tom IUI? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misanda, myslím, že minulý týden tu bylo založené nové téma na zjištění výsledků IUI a hodně holek se tam ozvalo. že měly úspěch. Já sama znám z okolí dvě holky, jedné se zadařilo hned první IUI a druhé to vyšlo napotřetí.
21. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, to jsem myslím taky četla to témátko...

je to běh na dlouhou trať jsem zvědavá, co nás ještě čeká, ale je fakt, že jsem teď šťastná, že se nemusíme snažit doma na povel..je to paráááádaa
21. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti z Utrogestanem- dnes je mi od rána docela zle od žaludku :frowning2: a motá se mi hlava, ale tlak mám normální..... jo a ještě beru Prednison 1-0-0 a Anopyrin 1-0-0. Jsem 7.den den po IUI. Díky
22. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, utros sposobuje silnu ospalost a malatnost,niekedy mi nieje nic a niekedy mi je na odpadnutie. ale zaludok ma este nebolel
22. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, zacni si ho misto polykani, zavadet je to stejne a nejde to pres zaludek.
22. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky ..elle a rina... ale já ho beru 3x1 :unamused: a chodím do práce, tak se mi moc zavádět nechce. Zkusím vydržet, do teď mi nedělal problémy. no uvidíme, kdyby aspoň člověk věděl, že je to k něčemu...
22. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to :unamused:
22. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem ho tak brala i před těmi 6 lety, kdy jsem otěhotněla hned při 1.IUI, asi je to tady takový standart :slight_smile: ty ho bereš jinak?
22. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky, tak mi dnes po 2. UIU. Doktor povedal, že teraz to určite vyjde a budú to dvojčatá :slight_smile: riadny optimista... moj mangel mal totižto dnes akési hyperaktívne žubrienky :grinning:
22. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak UTZ dnes dopadl dobre, dva krasny foliky a v patek nase pata IUI.Kez uz by to vyslo!
22. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mam otazku.Dneska vecer v 10 si mam pichnout pregnyl.Musim si pichnout i puregon nebo uz ne?Jsem se zapomnela zeptat a ted proste nevim :confused:
22. apr 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz.. ahojky... tak ti to zase tak rychle uteklo.. to 5IUI už musí proste vyjít... s tím puregonem ti neporadím... ještě jsem nikdy nepíchala... a nemůžeš si tam zavolat a poradit se? :fearful:
22. apr 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, ja bych ho uz nepichala, kdyz je na rust foliku ne??
22. apr 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky uz jsem tam zavolala :slight_smile: mam si pichnout jen pregnyl.Folici byli dnes 16mm a druhy 18mm a jeden jen 14 mm tak jsem rada,ze to tak dobre dopadlo ted jen ,aby z toho neco bylo.
zubi uteklo to strasne rychle,protoze v patek budu 11 den a normalne chodime na IUI 17 den, takze se to tema hormonama urychlilo a to je fajn :wink: Pak zase bude 14 dni strasnyho cekani.
22. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz... jojo, to čekání je nejhorší.... tak doufám, že už budeš mít poslední čekání...a pak už budeš jen v příjemném očekávání :slight_smile:
22. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi :grinning: hmmm kez by!
22. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok