• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Zdravím všechny spolubojovnice !
Odpoledne jsem absolvovala 1.IUI , přeji nám všem, atˇse zadaří!
23. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, testuj tak 14 den kdyz to nebudes moct vydrzet, ale pozor na ten Pregnyl, nekomu se fakt drzi dlouho.Pisou, ze cca 8 dni, ale tady je Eloan a ta to mela skoro 14 dni, jestli budou // let do centra na krev at ti to potvrdi.
23. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Carole tak at ti to cekani k // utece.
23. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dík moc za gratulace
PS hodnotu SG neznáme, řekli nám jen že byl celkem dobrý, ale předtím jsme měli 17,5 a pak 12,5
23. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,ELLE-ja si cipek semo tamo zkoumala,a taktez i tento cyklus pred i v dobe MS-a reknu ti ze zadnou zmenu sem nezpozorovala,uz kdyz jsem mela // tak se mi zdal cipek dost kratky,a ani nebyl nijak moc uzavreny(proste tak jako v jinych cyklech pred MS),takze u sebe bych na tohle nemohla sazet.Ted uz je mozna jinaci ale uz ho nezkoumam,nemam odvahu at si tam nezanesu nejakou infekci,uz tak mam slabe kvasinky.
Taky bych sazela spis na tu teplotu,mi klesla sice tesne pred terminem MS ale pak hezky zase vylezla,a kdyz sem v den ocekavane MS ani nespinila mela tepl.36,9 a nebolel mne ani bruch-tak sem testla.
23. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, ja uz na sebe skumam vsetko,tiez ho mam kratsi nijak moc uzavrety, minuly cyklus som ho mala dlhy a pevny,ale to uy sa mi asi len zda. aj tak mam od 19dc silne bolesti takze zasnic :frowning2: :frowning2: ale proste furt dufam az do nedele. tebe urcite pomohla laparo, ja som bola minuly rok atiez sa nam to potom podarilo.......a teraz som neaka zablokovana :unamused: :unamused:
24. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinko a prosím tě ty sji byla na IUI? Kolikátém a s jakými problémy jsi tam šla?
Jinak mo a moc gratuluji:slight_smile: je to bomba za poslední dva dny už 3. těhulka
24. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,v červnu mě čeká konzultace v poradně pro léčbu neplodnosti v praze na Bulovce. Chtěla jsem se vás zeptet,jestli se k vám mohu přidat a zda nemáte některá s touto klinikou zkušenosti.
24. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavko: já mám zkušenost pouze s Apolinářem, vůbec jsem nevěděla že je něco na Bulovce? Jak se to jmenuje nebo je to přímo Bulovka?
24. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak pate IUI mame za sebou .Ted jen cekat.Trochu krvacim,ale to je asi normalni ne?Nikdy predtim jsem nekrvacela.Jo a meli jsme dnes nejvic spermii nez kdykoliv jindy 56 milionu :grinning:
24. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ahoj suzi a kolikpak jsi mela folikulu??:slight_smile: ja ot konecne dostala tak od nedele zase clostil
24. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eloan,mela jsem ve stredu dva velky foliky, ale dnes mi UTZ uz nedelali a ani nemam zadny leky,jen jsem si pichala puregon a pregnyl tot vse.
24. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Suzan tak to mas za sebou, tak budeme cekat s tebou, ja kdyz to vse pujde hladne tak 1.5. jo a na ten utrogestan kaslu, nebudu si ho davat, max. 1 na noc, jsem nakynuta az hruza ale fakt, jestli to mimi tam ma byt tak tam bude i bez Utrogestanu az bude tak ho budu brat. Jdu teda 29.4. na utz tak jsem zvedava.Neni mi zadny obleceni letni jsem z toho na nervy, ja vim, ze to neni dulezity ale me to stve. Tak jsem zvedava jak se to tu dal rozjede s tim tehu. :wink:
24. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zhubla po hormonalni lecbe 3 kila:slight_smile: ale taky ten utros budu brat mene rozhodne max do 25 dne a mozna v mensich davkach presne pokud mam byt budu tehu pokud ne tak ne
24. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo Eloan, jestli to tam bude tak co, ja na leky moc nejsem, tak proste uvidime.. Uz jsi se objednala na utz??
24. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj jdu 4.kvetna:slight_smile: to mi povidej nikdy jsem nebrala ani antikoncepci a ted toto:(
24. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky me je divny,ze mi nic nedali na tu druhou zahnizdovaci fazi....musi to byt nebo ne?
24. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, nevim jestli to musi byt, ale ja myslim, jestli budes tehu tak budes i bez tech zahnizdovacich, az se tehu prokaze tak ti to muzou dat aby se to udrzelo pro jistotu.Kdyby jsme otehotnely normalne tak bysme taky nic nebraly.
25. apr 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky rina mas pravdu :wink: Ty neco bers?
25. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jsem z toho úplně zmatená, jak jsem psala, že dva dny špiním, tak dnes je to silnější-prostě tmavá krev :frowning2: :frowning2: .Ale břicho mě nebolí a nijak se to nezesiluje, jestli ta mrcha přišla už tak brzo, tak to je teda síla. Jsem dnes 10.den po IUI. To je fakt divné :confused:
25. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie nevim jestli te tim potesim,ale pri me 1 IUI jsem ms dostala take 10 den .Taky jsem z toho byla hotova.Nezbyva ti nez vyckat.Drzim ti palecky.
25. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla..už sem nepatřím..jsou nějaké těhulinky??? mějte se :sunglasses:
25. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna.... dnes už je mi to jasné :frowning2: :frowning2: :frowning2: , vypadá to opravdu na ms...no co se dá dělat, už jsem to obrečela. Tak teď si dáme pauzu, jedeme za 14 dní s manželem do lázní a pak v červenci na dovču k moři a až se vrátíme tak to budeme řešit. Všem vám tady držím palečky, ať je vás více se //. Hodně štěstí. Zase sem nakouknu, bylo to fajn, být na jedné lodi...
26. apr 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenko: jmenuje se to přesně tak to Gynekologicko - porodnická klinika 1. LFUK a Fakultní nemocnice Na Bulovce Našla jsem to na netu. Už jsem tam i volala v červnu tam jedu na konzultaci.
26. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvie: bereš utrouš? já po iui beru utrouš a poprvé jsem ms měla až po 10 dnech od dobrání, následující cyklus jsem ho ani nedobrala, protože mi mrcha přišla už za necelý týden po iui... takže si myslím, že těch deset dní je v pohodě...
26. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: utrouš jsem brala 3x1 a k tomu 1x1 Prednison a 1x1 Anopyrin. Ale dnes už jsem si nic nevzala, nemá už smysl se tím cpát. Ve středu jdu na kontrolu hcg a pak se budeme domlouvat dál.
26. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, jete k tomu zahnizdovani, ja dostanu zase Utrogestan, ale budu ho brat jen 1 na noc, jestli to tam ma byt tak bude.A jak se citis??
26. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann, já jednou po IUI špinila, bylo to určitě z toho, že mi doktor trochu "rýpnul" do čípku, štíplo mě to a sám mi řekl, že možná budu trochu špinit. Bylo to druhý den po IUI, pak už nic. Tentokrát byl šikovnější :grinning:
Jinak já beru jen Duphaston, ale nedostala jsem Utrouš - jsem ráda, přibírala jsem po něm (asi 3 kila) a dr mi řekl, že nezbytně nutný není, uvidí se až z krve, jak všechny hladiny budou nastavené. Tak jsem klidná a těším se na prvomájové testování :dizzy_face:
26. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink:
rina mas pravdu,kdyz tam bud, tak tam bude a udrzi se i bez velkych davek utrose :dizzy_face: a jak se citis ty?
Ja se citim se naprosto normalne, akorat jsem vic unavena,ale snazim se odreagovat makala jsem cely vikend na zahradce.Manza mi nadaval,ale ja si taky rikam ,kdyz tam neco bude tak se to musi udrzet,vzdyt tehu neni zadna nemoc a pri predchozich tehu jsemm take delala uplne vsechno.
zaneab krvaceni ustalo hned druhy den asi to bylo tim,ze mi to delala uz starsi dr.a byla trochu drsnejsi,ale prijemna.Tentokrat jsem to taky pekne pocitila jak mi tam rvala tu hadicku,ale pak nechala na manzovi at to tam strikne a jestli z toho teda nic nebude tak si to manza pekne odnese :sweat_smile:
27. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna, to ste mali pekny spg :slight_smile: ,ake velke si mala folik
27. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok