• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Aduška klidně sa kukej,ale musíme vklidu,já se chodím odreagovat sem na koníka,je tady spusta lidí co máme hodně společné přeci,můžeš si tady pokecat alespon a postěžovat ne?Neboj se,musíme říkat,že bude vše ok a jednou se dočkáme konečně,ale už aby to bolo.Já jdem ted vpátek krd.zase na UZV,aby zistila jak to vypadá ty mé folíky a podle toho sa uvidí,tak doufám že tam něco najde.
13. aug 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najvacsim spustacom vsetkych chorob je stres...tak aduska nestresuj...a na margo toho co do seba davame (jeme a tak...) - este aj ceresne, ktore rastu pri ceste su tak trosku jedovate...
13. aug 2008 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky ještě sa chcem opítat,měla jste některá v mezidobí přípravě na IUi sex,stále sme sa ještě nespitali dr.Pač stejně po samotném IUI nemůže človek alespon týden tak pak ten další,jenže to se člověk stále bojí,aby se něco tím nepokazilo.Tak jedině po MS a vdobě do IUI těch pár dní.
13. aug 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...no ja som na taketo nieco ani nebola upozornena...ze nemozeme mat sex pred a po IUI. ale u nas ani nic nebolo, lebo som chytila mensi zapal este pred IUI (3.8.) a este stale sa to so mnou taha...
13. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No nám řekli po prvním IUi co jsme měli,že týden po bychom neměli mít sex.Tak jedině až ten další sme potom zkusili.
Jinak před IUI to mám zase MS a pak zase manža abstinuje na odběr takže stejně to nejako nevychází.No musíme to nějako lépe vymyslet.
13. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...no treba to fakt nejako vymysliet, aby sme zvysili sance...a ked nieco vymyslime, tak si to dame patentovat a dostaneme za to vela vela penazi, potom si kupime ostrov v karibiku a budeme stale relaxovat a lahko sportovat a mimino sa nam podari raz dva...
13. aug 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adrusek, ja som sa hned po prvej IUI opytala, ci sa mozeme hned aj doma snazit a fungovat normalne a bolo mi povedane ze ano, tak len tolko...
13. aug 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez mi to je podozrive...ze sa nemoze popri tom snazit aj a la natural...nechapem dovod.
13. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky nevím,no nám řekli ten týden těsně po IUI tak asi záleží na pracovišti a na dr.asi.No musíme to něako dát dohromady.
13. aug 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky.. keď som bola ja na mojom poslednom (3.) IUI, tak sme to mali dokonca príkazom sa doma v deň IUI posnažilkovať... vraj kvôli tomu, aby sa aktivovali nejaké receptory, lebo pri IUI tam vložia len "prepraté" spermie a tie látky čo obsahuje ejakulát sú tiež na niečo dobré...
13. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies, tiez nechapem ako artep, ze preco nie, ved je to maly zasah, jedine ze sa vam moze zadarit, ak sa pri IUI nezadarilo :grinning:
13. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No asi hej,nevím proč tedy,tak díky za info tedy holky,no zeptáme se jí v pátek hned jak tam půjdeme.
Jinak nelia tak budeme držet pěsti tedy,aby se to povedlo.

A co dasule,si se tady dlouho neukázala,neměla si tento týden testovat tedy jak to vypadá stebou??
13. aug 2008 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adrosek, to bolo pred 2 mesiacmi a žiaľ negatívne :unamused: ... ja už na IUI nepôjdem, už to bude jedine IVF... len sem niekedy do tejto témy nakuknem :slight_smile:
13. aug 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joo,já si to špatně přečetla
13. aug 2008 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Androsek jdu zítra na své první IUI, ráno, a dnes večer máme doporučené snažilkování přímo od Dr.
13. aug 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adrousek, artep,
ďakujem za povzvudenie, obchas mám také " záchvaty " pochybností, ale už som OK ( ak sa to teda dá )
Zajtra beriem posledné 2 tabl duplika a potom čakám na MS. Ešte stále som odhodlaná skúsiť IUI, tak uvidíme :slight_smile:
13. aug 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás opět zdravím.
Zaneap tak držím palečky tedy,aby se to povedlo,tak já nevím stím snažením tedy,tak sa ji opítáme zajtra.
Jinak Aduška tak hlavně že je ti už lépe,a otom IUI šak vklidu porozmýšlaj.
14. aug 2008 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helou helou, dnes sme nejake suche...mna caka 18.8. testovanie, tak si drzim palce...a zajtra rano odchadzam s naj priatelkami na predlzeny vikend na vylet, tak budem psychicky pripravena na vsetko...
14. aug 2008 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoík artep,tak budeme držet pěsti teda,pak musíš dát hned vědět jak si dopadla tedy ju?Tak aby to vyslo hlavně!
14. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dikes a jasnacka, podam hlasenie :wink:
14. aug 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A užij si to s holkami na výletě,já jdem zase na IUI v pondělí,tak taky něco.Tak se drž
14. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo

je tu niekto? :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vas zdravim,včera sem už nestihla tady nakouknout,měli jsme večer návštěvu.
Tak jak se máte co?Já se akorát vrátila z reprofitu,tak nějací folíci celkem pět jich tam mám,ztoho tři jsou největší kolem 12mm.Takže mi pichli puregon a v úterý se jdem ukázat a zřejmě další IUI ve středu nebo čtvrtek.A co vy?
15. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adrousek
Hlásim sa z práce
tak mne sa to už tiež blíži. Včera som mala posledný dplík a čakám na ms. budúci týždeň stimulujem a uvidím. Som rozhodnutá skúsiť IUI, len sa bojím , že ak t nevyjde, budem fest sklamaná, no ale na to mám koníka, aby ma potešil, že? :slight_smile: :slight_smile:
15. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík aduška,
takže taky pracuješ jak to tak sledujem tedy co?No ještě že je pátek jako,mám toho už celkem dost za celý týden.
Jinak neboj,budeš myslet nato,že to vyjde a pokud ne,tak jsme tady my ne přeci a všichni si pomůžeme a podržíme sa.každý máme už za sebou nějaké to zklamání,ale tak co už naděláme.Jinak dokdy jsi dneska vpráci co?Já jsem do půl čtvrté a pak hurááááá domů.
15. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky dneska tady nikdo nejste ani,co se vám nechce nebo co podnikáte co?Já už půjdu za chvílu zpráce tak se těším konečně
15. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adrousek

aj ja som tu do pol štvrtej, takže už odpočítavam minúty, dnes idem na nákupy. Idem kúpiť synovcovi školskú tašku, Celkom sa teším, bue to zábava :slight_smile:
15. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ještě že nejsem sama vpráci dneska už,tak dobře pokupte teda a at dobře vyberete.My jdeme taky na nákup,ale jen domů nějaké maličkosti.Tak přeji pěkný víkend tedy,papa
15. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa, budem tu aj večer - možno ak i môj drahý nevyhodí pc z okna :slight_smile:
15. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasné,já tady taky kuknem večer tak můžeme splknout co jsi nakupila.Tak papa
15. aug 2008 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok