IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
misanda
28. apr 2009
holky, já včera zkoušela "pregnylový test" a druhá čárečka byla fááákt hodně slabounká! a to jsem byla včera 10den od píchnutí...takže elle, určitě zkus a pak napiš!!!!
elle75
28. apr 2009
ok baby dali ste mi odvahu
misanda
28. apr 2009
tak šup a napiš 🙂
elle75
28. apr 2009
musim skocit kupit lebo nemam ani v zasobe pre istotu
suzanna
28. apr 2009
elle drzim palecky at jsou tam poradne tluste // x-) x-) x-)
misanda
28. apr 2009
taky držím 🙂
rina1
28. apr 2009
Elle, sla jsi do lekarny??????
misanda
28. apr 2009
holky, takovej dotaz...ještě mě čeká druhé IUI, když nic, tak laparka...kdybych z toho vyšla zdravá, tak mi dr nejspíš asi navrhne zase IUI, ne? co kdybych i přesto pak chtěla zkusit IVF????
suzanna
28. apr 2009
misanda ja myslim,ze ti navrhne opet IUI jestli bude vse v poradku.Me dr.rikala,ze IVF je narocna procedura a to jak pro telo, tak na psychiku a ze IUI je uspesne nejvice pri 5-6 pokusu,ale vse zalezi na tvem dr.
rina1
28. apr 2009
IVF muzes zkusit proc by ne??Je to vetsi zahul pro telo pro penezenku ale vetsi uspesnost.Oni pry u nas delaji tak 3 IUI a pak chteji zkusit IVF, zalezi na tobe jak se rozhodnes, dr bude rad, kdyz budes chtit IVF maji z toho hoodne penez od pojistovny nez z IUI to je nic pro ne.
elle75
28. apr 2009
dakujem za dodanie odvahy , ale nic 😞 😞 je tam len jedna. teraz sa mi cely cyklus poposuva dofrasa. neviem ci mam sily ist este do 3kola,
rina1
28. apr 2009
Elle jasny, jdi do 3.kola, ale jeste testuj pozdeji pro jistotu, ja jdu na 2. IUI v patek a taky to uz predem vidim blede. 😞
elle75
28. apr 2009
ale nie ty to mas este pred sebou, a preco podstupujete iui
misanda
28. apr 2009
holky a to je ono...ta úspěšnost u IUI (u mojí dr 26😵 je prostě o dost nižší než u IVF...u IVF je aspoň jistota oplodněného vajíčka...u IUI nevíte na čem jste a to mě dere...

Elle, je mi to fakt líto, ale ještě si počkej na krevní testy...

já jdu do IUI pač jsem zatim ve všech směrech zdravá a dr tomu dává přednost před laparkou...tedy dvoum pokusům...pak mě to stejně nemine...
suzanna
28. apr 2009
elle |-| do dalsiho pokusu urcite jdi.Bojovat se musi 😉
Holky to mate pravdu s temi % to nam dr rikala take,ze je vetsi nadeje,ale proste chce zkusit snadnejsi cestu a pak nas to treba take nemine.Jestli se nepovedou jeste 2 dalsi pokusy pujdu take na laparo.
elle75
28. apr 2009
dik suzann, zatial neviem je to na manzelovi zatial som mu to nepovedala. Co sa tika laparo odporucam, ja som potom otehotnela a nie je to tak strasne ako to znie
misanda
28. apr 2009
nejhorší pro mě po laparce je ta nemocenská..já doma umřůůů 😞
elle75
28. apr 2009
aka nemocenska, mna vo stvrt pustili domov a v pondel som bola v praci, na pn nieje dovod
misanda
28. apr 2009
no, že holky to tady rozebíraly v témátku a skoro každá byla např.3týdny doma...
elle75
28. apr 2009
to nechapem naco ,,ja som uz 4hod behala po oddeleni ze kedy ma pustia domov
misanda
28. apr 2009
fakt? tak to jsi mě potěšila!!!!! a našli ti něco???
elle75
28. apr 2009
2male loziska endometrizy ,tie koagulovali ,inac nic, vsetko ok
suzanna
28. apr 2009
elle kdyz jsi otehotnela po laparo tak bych urcite IUI jeste zkoudela 😉
suzanna
28. apr 2009
Holky ja se chci jeste zeptat taky jste tak unaveny po pregnylu?Ja bych porad spala az me to depta.....
wrtulka
28. apr 2009
ahojky Suzi a nebereš spíu utroš? po pregnylu únava nebývá ale po to utoši jo (teď nevím jak se to přesně píše)
suzanna
28. apr 2009
ahoj wrtulko,utros neberu....tak nevim mozna je to proste po tech hormonech.Snazim se tu unavu prekonat,ale jde to tezce.
misanda
28. apr 2009
holky, tak já nejsem unavená ani po pregnylu, ani po utrogestanu (utroši 🙂 ), ale mám hnusnej bílej výtok :-x
rina1
28. apr 2009
Holky, ja nejsem unavena z niceho jen pribrata z Utrouse a to me teda doost se.e, Misando a nechces jit jen na HSG-pruchodnost vejcovodu??Na tom jsem byla ja, rano prijdes a hodinu po tom jdes domu bez narkozy.
zubajda
28. apr 2009
misando.... to je dobre znameni 🙂....
misanda
28. apr 2009
zuby, co je dobré znamení? ten výtok? a pročpak???

Rin, já chci, aby mi radši udělali všechno, zkoumaj tam prej i uvolnění vajíčka atd...prostě ať je to všechno najednou, než aby se to dělalo postupně...