• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
holky, já včera zkoušela "pregnylový test" a druhá čárečka byla fááákt hodně slabounká! a to jsem byla včera 10den od píchnutí...takže elle, určitě zkus a pak napiš!!!!
28. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby dali ste mi odvahu
28. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak šup a napiš :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim skocit kupit lebo nemam ani v zasobe pre istotu
28. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle drzim palecky at jsou tam poradne tluste // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky držím :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elle, sla jsi do lekarny??????
28. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, takovej dotaz...ještě mě čeká druhé IUI, když nic, tak laparka...kdybych z toho vyšla zdravá, tak mi dr nejspíš asi navrhne zase IUI, ne? co kdybych i přesto pak chtěla zkusit IVF????
28. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda ja myslim,ze ti navrhne opet IUI jestli bude vse v poradku.Me dr.rikala,ze IVF je narocna procedura a to jak pro telo, tak na psychiku a ze IUI je uspesne nejvice pri 5-6 pokusu,ale vse zalezi na tvem dr.
28. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IVF muzes zkusit proc by ne??Je to vetsi zahul pro telo pro penezenku ale vetsi uspesnost.Oni pry u nas delaji tak 3 IUI a pak chteji zkusit IVF, zalezi na tobe jak se rozhodnes, dr bude rad, kdyz budes chtit IVF maji z toho hoodne penez od pojistovny nez z IUI to je nic pro ne.
28. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za dodanie odvahy , ale nic :frowning2: :frowning2: je tam len jedna. teraz sa mi cely cyklus poposuva dofrasa. neviem ci mam sily ist este do 3kola,
28. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elle jasny, jdi do 3.kola, ale jeste testuj pozdeji pro jistotu, ja jdu na 2. IUI v patek a taky to uz predem vidim blede. :frowning2:
28. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie ty to mas este pred sebou, a preco podstupujete iui
28. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a to je ono...ta úspěšnost u IUI (u mojí dr 26%) je prostě o dost nižší než u IVF...u IVF je aspoň jistota oplodněného vajíčka...u IUI nevíte na čem jste a to mě dere...

Elle, je mi to fakt líto, ale ještě si počkej na krevní testy...

já jdu do IUI pač jsem zatim ve všech směrech zdravá a dr tomu dává přednost před laparkou...tedy dvoum pokusům...pak mě to stejně nemine...
28. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle :pensive: do dalsiho pokusu urcite jdi.Bojovat se musi :wink:
Holky to mate pravdu s temi % to nam dr rikala take,ze je vetsi nadeje,ale proste chce zkusit snadnejsi cestu a pak nas to treba take nemine.Jestli se nepovedou jeste 2 dalsi pokusy pujdu take na laparo.
28. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik suzann, zatial neviem je to na manzelovi zatial som mu to nepovedala. Co sa tika laparo odporucam, ja som potom otehotnela a nie je to tak strasne ako to znie
28. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejhorší pro mě po laparce je ta nemocenská..já doma umřůůů :frowning2:
28. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka nemocenska, mna vo stvrt pustili domov a v pondel som bola v praci, na pn nieje dovod
28. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, že holky to tady rozebíraly v témátku a skoro každá byla např.3týdny doma...
28. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechapem naco ,,ja som uz 4hod behala po oddeleni ze kedy ma pustia domov
28. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? tak to jsi mě potěšila!!!!! a našli ti něco???
28. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2male loziska endometrizy ,tie koagulovali ,inac nic, vsetko ok
28. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle kdyz jsi otehotnela po laparo tak bych urcite IUI jeste zkoudela :wink:
28. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja se chci jeste zeptat taky jste tak unaveny po pregnylu?Ja bych porad spala az me to depta.....
28. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Suzi a nebereš spíu utroš? po pregnylu únava nebývá ale po to utoši jo (teď nevím jak se to přesně píše)
28. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtulko,utros neberu....tak nevim mozna je to proste po tech hormonech.Snazim se tu unavu prekonat,ale jde to tezce.
28. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak já nejsem unavená ani po pregnylu, ani po utrogestanu (utroši :slight_smile: ), ale mám hnusnej bílej výtok :zipper_mouth:
28. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, ja nejsem unavena z niceho jen pribrata z Utrouse a to me teda doost se.e, Misando a nechces jit jen na HSG-pruchodnost vejcovodu??Na tom jsem byla ja, rano prijdes a hodinu po tom jdes domu bez narkozy.
28. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misando.... to je dobre znameni :slight_smile:....
28. apr 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuby, co je dobré znamení? ten výtok? a pročpak???

Rin, já chci, aby mi radši udělali všechno, zkoumaj tam prej i uvolnění vajíčka atd...prostě ať je to všechno najednou, než aby se to dělalo postupně...
28. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok