• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Lindo,moc moc gratuluji.
Je povzbuzující číst takové zprávy. :slight_smile:
29. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak já po IUI nekrvácela..jenom první dva dny po Pregnylu...to jsem špinila...a teď mám furt ten výtok - po Utrouši...
30. apr 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna, já jsem trochu špinila hned po provedení IUI , ale ten den to přešlo.Ale potom jsem začala trochu špinit od 8.dne poIUI a 10. jsem to dostala naplno. Nemusí to nic znamenat :slight_smile: , tys měla přece teď Pregnylu 10000, že? A může to být po této vyšší dávce, vydrž, určitě to bude dobré :dizzy_face: a navíc jste měli suprový spermiogram.To mi ho teď měli úplně nejhorší ze všech výsledků- pohyblivost jenom 6%!!! Drž se!!!
30. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky ,
po spineni uz ani stopy jen vcera jsem se trosku proste vyplasila....
Ten den po IUI jsem mela take trosku spineni,ale ted uz jsem 6 den,jinak 16 den cyklu, takze ms to byt opravdu nemuze.Pregnylu jsem mela jen 5000.No musim pockat nic jineho mi nezbyva....
silvie uz jsi po dalsi IUI?Nebo tech 6% jste meli pred tim?
30. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, jsem na tebe zvedava, ty by jsi si to uz zaslouzila, ted jsi na rade ty :wink:
30. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene, já jsem včera byla na kontrolu v centru a další IUI plánujeme až na srpen, musím to nějak strávit a jedeme k moři a hlavně musím dát dohromady manžela :grinning: .Těch 6% jsme měli teď.Taky jsem zvědavá, jak dopadneš,teď se to tady docela rozjelo :dizzy_face: Držím palečky.
30. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, ahoj Misando, můžu se k vám přidat, i když už jste tak rozjeté...?
Jdeme teď v květnu na naše první IUI, tak budu potřebobvat podporu a rady zasvěcených :wink:
Dočíst vás komplet opravdu nezvládnu, to bych si na to musela vzít pár dní dovolenou :grinning: ale poslední dobou jsem tak občas k vám nakukovala, takže držím palečky všem čekajícím na // :slight_smile: a mocmoc gratuluji všem, které se už dočkaly :dizzy_face:
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak zitra rano jdu na 2. IUI po tech lekach jsem jak koule 4 kg nahore ach jo, citim kazdy krok, bricho mi asi vybuchne. Suzan tak co jak je??? Dlouho tu nebyla Eloan, tak nevim, jestli jde taky do 2.kola
30. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj rina,no uvidime co se z toho vyvrbi ,je fakt,ze jarni pocasi dela sve. :slight_smile: a ted tady je hoden tehuli,ale zaslouzime si to VSECHNY!!!! :dizzy_face:
Ja nic zatim necitim jsem teprve 6 den po IUI, ale vcera odpo me brali mirne krece do podbrisku a navecer to spineni no a ted je opet klid tak nevim...
30. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina a na zitra tfuj tfuj tfuj at je IUI uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu nekde nasla diskuzi o uspesnych IUI a je tam hodne holek co to vyslo napoprve nebo napodruhe.Suzan, platis u Vas v H za IUI?Kolik stojiIVF u Vas??
30. apr 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina, tak ať to dobře dopadne. Já zítra testuju :slight_smile:
30. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
suzanna (36)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 5 IUI - stimulace (puregon) 24.4.IUI
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI 17.4.
zaenab(38) - Laurea Brno, 2x laparka cysty. 3 IUI s Clostylbegytem - vždy min. 3 folikuly, ale 2x nízká sliznice. 18.4. IUI (stimulace Merional), 3 folikuly - ?
LENICKAN - PCO, spg. OK. 03/09 1.IUI (fostimon, pregnyl) 2 folikuly, nádherná sliznice = neuspěšné. 05/09 2.IUI(fostimon + pregnyl)
30. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro, kdy budeš testovat? Dívám se, že jsi byla na IUI den přede mnou
30. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak jsem 13den po 3IUI, zítra už asi udělám test nebo se z toho zblázním :sunglasses: jestli to nevyjde tak až příjde mrcha tak si mám zavolat do Sanusu a doktor mi sdělí datum laparky..ach jo tak jsem zvědavá :pensive:
30. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina ja neplatim za nic.Jsme celkove dobre pojisteni, cela rodina,a my mame dokonce narok zdarma na 4 IVF a IUI muzeme kolik chceme,vse je hrazeno.Od brezna jsme totiz u nove pojistovny stoji sice o dost vice,ale je super.
zaneab at jsou tam zitra poradne // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna, díky :slight_smile:
30. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, aha tak to jo, me prekvapilo, ze i kdyz tady je IVF 3x hrazeno pojistovnou stejne doplacis za "lepsi veci" cca 20 tis. Zachvili frcim na IUI, muz uz jel chudak tady je svatek chtel si pospat a v pul 8 tam ma byt ve vedlejsim meste, asi si ted dame pauzu jestli to nevyjde, tim ze mame spolu uz dite tak se mi to nechce hrotit, me je po tech vsech lekach dost divne.
1. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina tady hodne zalezi u jake jsi pojistovny a kolik si clovek mesicne plati....
ja nevim jak je to ted v CR ,stale za tebe plati mesicni pojistne stat?Tak treba proto se musi doplatcet.
Tady si musis vse platit sama.
Drzim palecky, pak pisni az budes po IUI :wink: tady byl svatek vcera ,dnes uz zase vsichni makaj.
1. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: joo chystam se na druhe iui. Ale na konika moc nechodim nemam ted pc pres den a jsem mozna radeji:slight_smile: tolik me to nenervuje
1. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdy jdeš?já na ket tak za 20dnů asi
1. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak bohužel nic, navíc mě začalo bolet v podbříšku jako před mrchou.
V pondělí ráno jdu k Dr, začnu stimulovat na další cyklus a pokud to nevyjde, tak asi v létě na nativ.
1. máj 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaneab :pensive: tak hodne sily do dalsiho kola :wink:
1. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Suzanna, bohužel se mi objevila další trombóza, na hormony mi špatně reaguje žilní systém a nemůžu kvůli tomu třeba na ivf s dlouhým protokolem -hrozí mi embolie. Tak uvidím, jestli nedostanu zase léky na zlepšení cév + s trombózou musím v pondělí na chirurgii. Ale bojujeme dál, moc chceme aspoň jedno miminko
2. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaneab, moooc preju at jsi brzy vylecena a dalsi pokus vyjde....
2. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak vcera bylo 2.IUI muz mel 146 mil/ml spermii :dizzy_face: uplne koukal dr. taky nechapu predchozi bylo 9 mil/ml jednou bylo 4.2. mil/ml a jednou 31 mil/ml tak doufam, ze to dopadlo, jinak tentokrat mi delal IUI jiny dr. a delal to pod utz pred tim ne, jen zastrcili hadicku a pustili to tam. Dostala jsem ne Utrogestan ale Duphaston, protoze jsem minule mela strasnou vyrazku tak mi dali neco jinyho. Tak uvidime za 14 dni.Domluvila jsem se i na 3.IUI dostala jsem Clostil.
2. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina tak jste meli taky krasny spermiogram, tak uz na 3 IUI treba ani nepujdes :dizzy_face:
2. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina, to je teda spermiogram :astonished: Bral na to manžel něco? U nás je v pohodě, ale pro jistotu muž bere L-Carnitin s Argininem, doporučili to v CARu a výsledky jsou vždycky dobrý....i když teda 146 mil. to nikdy nebyly :wink:
2. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nevíte jako to bude v Caru v Podolí, to mě pošlou jinam hned nebo tam ještě nějaký čas budu docházet jako těhulka?
2. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja nevim co se mu stalo, jsem se fakt ptala, jestli se nespletli nebo nevymenili a pry ne on ten den jediny se sperma byl ten svatek, dr. rikal jestli nechce byt darce, ze jejich nejlepsi ma nejak 189 mil/ml jasny, ze nechce, jsem rikala dr.ze vsechno je moje, jsme se nasmali docela. Jo a muz nic nebral.
2. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok