• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte žienky, mám za sebou svoje prvé IUI...1.5....a tak by ma veľmi zaujímalo, či by som mala niečo cítiť, mať nejaké tlaky alebo bolesti?? lebo nič extra zatiaľ necítim, akurát v deň iui a na druhý deň tlaky na podbrušku a sem-tam pichanie v pravom vaječníku...tak či je normálne necítiť nič, alebo keď nič necítim, nič z toho iui nebude..??? vie mi niektorá z vás poradiť?? budem vďačná za každú info aj do IP...ďakujem

a ospravedlňujem sa, že som vám sem vtrhla
3. máj 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamko neboj, kazda citime neco jine, ale ty tlaky v podbrisku vetsinou vsechny, ja taky byla 1.5 na IUI.Uzivas po IUI nejake leky??
3. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je Zaenab ????? Jestlipak uz testovala :wink:
3. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina1...dik, tie tlaky mi pripadajú normálne, skor mám paniku z toho, že už prešli a teraz okrem občasných kŕčov necítim vlastne nič...užívam utrogestan...
držím palce všetky, aby ti to iui vyšlo, asi nebolo prvé u teba ?
3. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamko je to moje 2.IUI
3. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina, zaneab uz testovala a bouzel :pensive: negativni.....
3. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka jasne,ze kazda neco citime,ja jse prvni den IUI i trosku spinila a pak jeste 5 den po IUI....ted citim obcas jako by mela dorazit ms....ale na tu je jeste snad brzy...
3. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna dik aj tebe, teraz teda budem úspešne čakať do budúceho týždňa buď na ms alebo 15.5. na sono a odber krvi...
3. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamko jen pozor na testovani do cca 13 dnu, protoze Pregnyl co ti pichli na prasknuti foliku tak ten dela 2 carky na testu, vyprchava z tela cca 10 dnu.
3. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina...ja sa ani nechystám testovať...teda dúfam, že to vydržím...lebo ms mi má prísť 2-3 dni pred návštevou CARu, tak to nejako zvládnem, buď príde a nič, alebo nepríde a do CARU sa budem tešiť :slight_smile:
3. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 10 dni po budu uz zitra..ale pockam si radeji pekne az do patku....
3. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo Suzan, tak jsem zvedava na tebe.....
4. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
IUI som mala 20.4. dnes som testovala okolo obeda. negat. už je to naozaj negatívne? díky za odpovede
4. máj 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sepi zkus za 2 dny jeste, nebo jdi do CARu na krev to budes vedet presne a muzes jit do dalsiho kola.
4. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sepia jeste muzes zkusit testnou za par dni jak psala rina....mela jsi stimulovany cyklus?A beres utrogestan?
5. máj 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina,
dík :slight_smile:

Suzanna,
mala som cyklus stimulovany. berem dufhaston. ty kedy testuješ? koľkáty deň?
5. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nic holky mrcha mi přišla :frowning2: zítra jedu do Sanusu vyplnit papíry a řeknou mi termín laparky...začínám se bát i když tady čtu od Vás že to nic hrozného není, ale poslední dobou když jdu vždycky na nějaký vyšetření tak mi něco najdou.... :pensive: ach jo
5. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holubice tak bud rada, treba udelaji laparku zjisti aha je to nepruchodny odstrani to profouknou a pak to pujde samo.
Suzan napis jak ty, test teda az v patek?
5. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, všechny zdravím. Tak si po hodně dlouhé době užíváme cyklus bez ultrazvuků, injekcí, časování a nervů. Je to docela dobrý, navíc mám vždycky po stimulce víc folikulů i další měsíc, tak kdo ví, třeba ta statistika tentokrát sedne i na mě? :sweat_smile:
Ale plánujeme ještě případná max. 2 IUI a pak nativ. Ale snad k tomu nedojde
5. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jsem 11 den po ale teprve 22 den cyklu,takze testovat se chystam az za par dni drive ne,teda jestli me nepredbehne ms :grinning: obcas citim dost neprijemny pichani na prave strane jako blizko vajecniku,nemate s tim nektere zkusenost?Je to pichava bolest, trva kratce a opakuje se tak po 5-10 min.docela me to znepokojuje....
5. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna, píchavou bolest jsem měla tento cyklus, ale až první a druhý den MS, což se mi nikdy nestalo Bodalo to a pálilo, jako rychlá rána nožem. Volala jsem kvůli tomu i na kliniku, ale ti mi jen řekli, že mám počkat jeden den no a pak to přestalo.
Jinak nevím, může to být cokoliv, asi úplně bezvýznamného. I když jediná příčina určitě bude bujné množení zavrtaného vajíčka!
5. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaneab :grinning: no ja jsem si spis rikala jen ,aby to nebylo mimodelozni,protoze to nekdy picha dost a v nedeli to bylo skoro cely den.....nikdy jsem nic takoveho nemela.A nemuze to byt jeste z te stimulace?No snad to nic nebude....
5. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě je to jen ten důvod, který jsem ti napsala a je samozřejmě ověřený klinickými studiemi, které jsem teď nastudovala :wink:
ale je fakt, že u každé stimulky jsem měla nějakou anomálii - jednou jsem dva dny měla tak nateklé kotníky, že jsem se nedostala do žádných bot. Tak jsem musela zůstat doma. Další měsíc jsem u stejných prášků zvracela, otoky se nekonaly. No, asi to ještě podstatně ovlivňují lunární fáze a politická situace, jiné vysvětlení nemám
5. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzan.....ja mavam vzd take bolesti, okolo cca 18dc, a trvalo mi to az do mrchy, a tu som mala teraz taku bolestivu jak ked som mala 16nast coje uz davno. Dr mi povedali ze kazdy cyklus je iny......... ja uz stimuluju na 3pokus v nedel idem na sono. akurat baby na slovensku dajte si pozor neda sa zohnat pregnyl.......
6. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,tak pichani asi naznacovalo,ze dorazi ms,protoze dnes rano jsem uz zacala spinit,takze se to asi do vecera rozjede....ale nesmutnim nejak jsem to i cekala a v patek proste zase zaciname pichat puregon a jde se proste dal......... :wink: ja jsem se rozhodla,ze se s tim mym telem budu proste prat a jednou vyhraju!!!! :grinning:
6. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je skoda ,mali ste taky pekny spg :wink: :wink:
6. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle skoda to je,ale neda se nic delat...zjistila jsem,ze zijeme jen v ocekvani a nervech a uz me to prestava bavit.Zkusime ted jeste 2 cykly se stimulaci ,pak pauza a pak se uvidi co dal...
6. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, uvidis, cim vic to budes zkouset vim vetsi je sance. Ja jsem dnes 6 den po IUI jeste mam cas, ale taky tomu moc neverim.
6. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taky isty pocit,kazdy cyklus, prva polovicka sa len tesim, a v druhej len trpnem a sa stale sledujem a som v depkach
6. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a to ja uz ted nehodlam delat....klidne si dam v te druhe polovine vinko atd...budu delat jako kdyz o nicem nevim :grinning: vzdyt prirozenou cestou by jsme to nevedeli take ,tak co..... :sunglasses:
6. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok