• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ja byla 6.5.
7. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,nevim jestli me mate nektere v pameti-byla jsem na 3IUI,a po te treti se zadarilo(i kdyz zaroven bylo i po laparce,a byl i normalni sexik)ale treba to bylo zrovna tou IUI.Tak uz muzu ofiko nahlasit ze jsem tehule-dnes mi potvrdil Dr.srdicko :slight_smile: .
Tak vam tady preji hodne stesticka a at se hlavne dlouhodobkam uz brzy zadari.papa
7. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fi tak gratuluji:slight_smile: ja to chci taky zkouset i kdyz v centru neco rikali ,ze uz to asi nemam cenu ale myslim si ,ze alespon 4x to zkusit cenu ma:slight_smile:
7. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fifi pamatuju a gratuluju, tak ted fakt uz jsme na rade my. Eloan tak 6.5. ja budu za tyden testovat bude to 14 dni v patek a kdyz to nedostanu jedu rovnou na krev do CARu, pred tim, jsem taky nakonec byla, ale ze to chteli oni, ja si myslela, ze nic, uz jsem to i dostala.
7. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinka,gratulujem :dizzy_face:aaaa vela zdravicka prajem :slight_smile: ,aa aky ste mali problem,ze ste museli podniknut IUI?
8. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fifinka, moc blahopřeji :slight_smile:
9. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu aj niekto kto stimuloval merionalom?? mam pocit, ze som tu s mojou meri uuuuplne sama. inac som bola 4.maja na UIU... chodite niekto do iscare?
9. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wanda!
Ja som pri 4. IUI mala merional.
9. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wanduska...ja som stimulovala merionalom.....a bola som v iscare...
9. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, zjavne je merional nejaka iscare specialita:slight_smile: ako to dopadlo?
9. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanda, moj vysledok pozri v mojom albume. :slight_smile:

ja som chodila do GF.
9. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zial neuspesne...
ku komu chodis?
9. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k dr durechovej. a ty?
ani u mna to nebude ruzove, kedze citim brucho...ze na mna ide menz. Musim vobec brat dalej tie hormony?
9. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem tu dneska poprvé. 27.4. jsem byla na IUI. Píchala sem si hormony, potom jedenkrat Pregnyl a potom sem brala utrogestan. Už víc jak týden mě bolí šíleně břicho, jako bych to měla dostat. Dělala sem si 11. a 13.tý den těhu test a bohužel nic. Značí ta bolest břicha, že se to nepovedlo? Díky za odpověď.
10. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanysku, bolest bricha nic neznamena, muze znamenat cokoli, jeste pockej s testovanim tak 2 dny kdyz ms neprichazi tak je ta sance jeste.
10. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hanysek - znamenat to nemusi jak rika rina nic. me po minule IUI pichalo v brise od zacatku a nic z toho nebylo -tentokrat me nikde nepicha:slight_smile:) ale je fakt,ze se tentokrat na to nesoustredim jako minule
10. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hanysek, som na to uplne podobne. a tiez ma trapia bolesti brucha a byva mi priserne zle. ja som to pripisala tym hormonom, co do mna dali za posledny mesiac. Myslim si, ze treba si pockat na vysledky krvných testov. a inac- moj skromny laicky nazor - testy z lekarne by som tiez nepouzivala, pretoze napr urcite v tejto hormonalne turbulentnej dobe - nie zu spolahlive.
a btw. ja som mala menzes aj ked som bola tehotna - takze hlavu hore!!!!!
10. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
suzanna (36)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 5 IUI -neuspesna UTZ 13.5.
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI 17.4.-neúspěšné, 28.5. Laparoskopie
zaenab(38) - Laurea Brno, 2x laparka cysty. 3 IUI s Clostylbegytem - vždy min. 3 folikuly, ale 2x nízká sliznice. 18.4. IUI (stimulace Merional), 3 folikuly - ?
LENICKAN - PCO, spg. OK. 03/09 1.IUI (fostimon, pregnyl) 2 folikuly, nádherná sliznice = neuspěšné. 05/09 2.IUI(fostimon + pregnyl)
10. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
suzanna (36)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 5 IUI -neuspesna UTZ 13.5.
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI 17.4.-neúspěšné, 28.5. Laparoskopie
zaenab(38) - Laurea Brno, 2x laparka cysty. 3 IUI s Clostylbegytem - vždy min. 3 folikuly, ale 2x nízká sliznice. 18.4. IUI (stimulace Merional), 3 folikuly - neúspěšné. teď dva cykly pauza, potom další IUI
LENICKAN - PCO, spg. OK. 03/09 1.IUI (fostimon, pregnyl) 2 folikuly, nádherná sliznice = neuspěšné. 05/09 2.IUI(fostimon + pregnyl)
10. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikdo ach jo, jsem 10 den po IUI ve ctvrtek testnu.
11. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rina drzim pesti:slight_smile:
11. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, uvidime, dnes jsem si udelala test, ale to spis jen kvuli tomu Pregnylu, jestli ukazou se 2 carky a nebyly, takze Pregnyl je pryc tak uvidime ve ctvrtek, ale si zas myslim, ze nic. No tak dam jeste to 3 kolo a pak prestavku.
11. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ode dnes prestavam brat ten Duphaston aby to zas nezdrzovalo ms, jsem teda 23 den cyklu.
11. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja to taky omezila na 1rano a 1vecer a buud to brat do nedele at to zbytecne nebrzdi:slight_smile: me uz tedy rikali ,ze by sli do IVF ,ale ja chci alespon 4x-5x zkusit IUI a kaslu na ne:slight_smile:
11. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasny kasli na ne, ja tu pres prazdniny moc nebudu tak pak zacnu az v zari zase a dojedu ty 3 zbyvajici pokusy, teda pokud to ted nevyjde, ale nejak zas prestavam verit, no nejak to dopadne.
11. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:) vime ze v tom je jen jedno a to penize:slight_smile: zkusim jeste ten 3 pokus a pak uvidime:slight_smile:) jinak ja uz jsem si tak zvykla na neuspech ,ze az nekdy bude uspech asi me to zarazi:slight_smile:))
11. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan se musim smat, jak mas pravdu, u me je to taky, ja a tehotna??no to ne, proste tusim, ze to opet nevyslo, pujdu na dalsi a hotovo. Jasny, ze jsou v tom prachy, z IVF maji rovnou hotovost a tehu nemusi vyjit, my neplatime nic, ale musim rict, ze se chovaji moc hezky. Ja proste za to 20 tis nedam. Asi proto, ze uz dite mam.
11. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu prvni iui jsem moc prozivala:slight_smile: na tuto trosku kaslu.Beru tu spis ,ze to nevyslo a kdyz vyjde..... ja taky ted na IVF nemam a moc sem i to davat nechce kdyz nic jineho nezbyde tak snad...... ale kazdopadne zkusim iui
11. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan mas ode me interni postu :wink: ja to taky uz tak neprozivam, my meli ted super spg folici byly tak vsechno hraje pro, jestli to nevyjde tak uz fakt nevim co udelat lip.
11. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipimiska-no ja byla udajne v poradku-akorat mi chybela este ta laparoskopie,a manza mel pomalejsi spermie,tak jsme udelali 2 IUI pak laparka-vse bylo ok tak 3 IUI-a to se zadarilo :wink: tak ted tezko rict jestli v tom ma prsty ta laparka nebo ta IUI nebo se to proste zrovna melo povest :slight_smile:
Zdravim ostatni-a drzim vam palecky!!!
Hledala sem tu tabulku uspesnych IUI-ze bych se pripisla ale nenasla sem ji tak nic.Tak se mejte.pá pá.
11. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok