• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zaneab diky :slight_smile:
rina ja mela vcera hooodne plodneho hlenu ,ale rozdil se stimulaci je v tom,ze ho mam jen jeden den a v prirozenem cyklu 4 dny.....proste ty hormony vse urychli....jinak preju at mas na UTZ pekny foliky :wink:
15. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jo urcite zkusim 4 iui a pak budu mozna uvazovat o ivf
15. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eleona, diky, zkusime to a uvidi se :slight_smile:
Omlouvam se za popleteni jmen, suzanna, tobe preji hodne stesti pri nadchazejici IUI :slight_smile:
15. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail diky :slight_smile:
15. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teda foliky mam vzdy pekne veliky od 17 do 23 mm vzdy ale hlen teda nemam. :unamused:
15. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan proste jsi na rade uvidis :wink: A ja prosim moc pak ja a Eloan. :dizzy_face:
15. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina ja ten hlen vzdy mela a ted ho taky nepozoruji
15. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to je co? furt naky prasky, naky hleny, ovu neovu, testy, ms bude nebude ach jo :cry:
15. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky me uz to taky nebavi. kdybych vedela , ze se ivf povede tak do toho jdu.ale nejak tomu vsemu prestavam verit:((((
16. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, napis co test, zitra zacinam brat Clostil 25.5 jdu na utz.
16. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina netestuji nemam test:slight_smile: v utery jedu do jablobce s malou tak si necham vzit krev.tedy mozna v noci mela pres 38
17. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku sa tu vtisknem medti vas , mozem ??? :wink: :wink:
17. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja chcem len pridat svoju skusenost s IUI, bola som na nej 2x, ani raz uspesne a potom nas doki nahovorila na IVF a teraz cakame fazulku, snad sa vsetko podari ako ma :slight_smile: aj statisticky ma IVF vacsiu uspesneost ako IUI, ale budem vam vsetkym drzat palceky, aby ste boli 100% uspesne :wink:
17. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja idem tedA CHCEM SKUSIT IUI, LEN SA bojim ze sa to nechyti...... uz teraz prisla mrska a ja som bez nasadenia liekov, a skusila by som to bez liekov ...
17. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalo by sa to aj bez liekov aby mi urobili iui ????
17. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no urcite dalo ,ale v gennetu nam tedy nasadili hned hormony -priznam se ,ze jsem si myslela ,ze se ot zkousi v prirozenem cyklu a kdyz to nejde tak hormony
17. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci tie lieky na iui maju taky vplyv aby sa to chytilo..... ved je to prakticky viac prirodzene a mensi zasah do tela ako ivf.... ci ???

a iui bez liekov a z liekmi hm..? no sama neviem co by bolo lepsie ....
17. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, začala som vás čítať, lebo aj my ideme na iui...brmbolcek pokiaľ nemáš problémy s ovuláciou a partner má oplodnenia schopné spermie tak zrejme áno. Záleží aj na lekároch čo doporúčajú. Nám navrhli folikulometriu, pichnutie pregnylu pred ovulkou a zavedenie spermií.
17. máj 2009 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s lekami ti ovuluji vice vajicek ja ted treba mela 3 takze vetsi sance
17. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaa , jaj no tak to som nevedela .... vdaka za radu eloanka :wink: :slight_smile:
17. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beru clostil-pregnyl a utros- s utrosem dens koncim aby by zbytecne nebrzdil mrchu
17. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak ja bych mela byt v poradku a presto mi leky nasadili
17. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tomu som nechapala ked je pacient v poriadku a nasadia mu lieky ... asi preto aby tam bola vacsia sanca ako si pisala.....

a podarilo sa ti uz po iui otehotniet ci ???
17. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatim ne -ted jsem po druhe iui ale vysledek jeste nevim
17. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to prve ti nevyslo....... nevies v com bol dovod ze sa to nechytilo ???
17. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek -to je tezke neb vubec nevim zda se vajicko oplodnilo:slight_smile: celkove sance iui neni moc velka. zalezi na kazdem jak moc brzy mimco chce. me v caru uz celekm cpou do IVF,ale je to o penezich.Takze se clovek nesmi zlomit -ja dite mam -zatim me netlaci ani vek. I kdyz jsem chtela aby mi to vyslo nez male budou 4 kvuli materske -jenze to bych musela otehotnet ted nebo pristi mesic:(((
17. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak muj osobni nazor je,ze je to o psychice:(
17. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to mas pravdu , psychika hra najvacsiu rolu.....
ja uz som na dne ja by som uz tak rada ale stale sa nedari a k tomu este otocena maternica , myslim si ze aj to trochu k tomu dopomaha.....
17. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave jenze ono se to rekne nemysli...... tak krev asi pada mala ma horecku a boli ji v krku asi angina:((((
17. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj malej plienocku na krk...a aasi si to bude vyzadovat antibiotika....
17. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok