IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
15. máj 2009
zaneab diky 🙂
rina ja mela vcera hooodne plodneho hlenu ,ale rozdil se stimulaci je v tom,ze ho mam jen jeden den a v prirozenem cyklu 4 dny.....proste ty hormony vse urychli....jinak preju at mas na UTZ pekny foliky 😉
eloana
15. máj 2009
asi jo urcite zkusim 4 iui a pak budu mozna uvazovat o ivf
ismail
15. máj 2009
eleona, diky, zkusime to a uvidi se 🙂
Omlouvam se za popleteni jmen, suzanna, tobe preji hodne stesti pri nadchazejici IUI 🙂
suzanna
15. máj 2009
ismail diky 🙂
rina1
15. máj 2009
Ja teda foliky mam vzdy pekne veliky od 17 do 23 mm vzdy ale hlen teda nemam. :-|
rina1
15. máj 2009
Suzan proste jsi na rade uvidis 😉 A ja prosim moc pak ja a Eloan. x-)
eloana
15. máj 2009
rina ja ten hlen vzdy mela a ted ho taky nepozoruji
rina1
15. máj 2009
Holky to je co? furt naky prasky, naky hleny, ovu neovu, testy, ms bude nebude ach jo 😢
eloana
16. máj 2009
holky me uz to taky nebavi. kdybych vedela , ze se ivf povede tak do toho jdu.ale nejak tomu vsemu prestavam verit😞(((
rina1
16. máj 2009
Eloan, napis co test, zitra zacinam brat Clostil 25.5 jdu na utz.
eloana
17. máj 2009
rina netestuji nemam test🙂 v utery jedu do jablobce s malou tak si necham vzit krev.tedy mozna v noci mela pres 38
brmbolcek
17. máj 2009
trosku sa tu vtisknem medti vas , mozem ??? 😉 😉
lyndus
17. máj 2009
ahojte babulky, ja chcem len pridat svoju skusenost s IUI, bola som na nej 2x, ani raz uspesne a potom nas doki nahovorila na IVF a teraz cakame fazulku, snad sa vsetko podari ako ma 🙂 aj statisticky ma IVF vacsiu uspesneost ako IUI, ale budem vam vsetkym drzat palceky, aby ste boli 100% uspesne 😉
brmbolcek
17. máj 2009
kocky ja idem tedA CHCEM SKUSIT IUI, LEN SA bojim ze sa to nechyti...... uz teraz prisla mrska a ja som bez nasadenia liekov, a skusila by som to bez liekov ...
brmbolcek
17. máj 2009
dalo by sa to aj bez liekov aby mi urobili iui ????
eloana
17. máj 2009
ahoj no urcite dalo ,ale v gennetu nam tedy nasadili hned hormony -priznam se ,ze jsem si myslela ,ze se ot zkousi v prirozenem cyklu a kdyz to nejde tak hormony
brmbolcek
17. máj 2009
no neviem ci tie lieky na iui maju taky vplyv aby sa to chytilo..... ved je to prakticky viac prirodzene a mensi zasah do tela ako ivf.... ci ???

a iui bez liekov a z liekmi hm..? no sama neviem co by bolo lepsie ....
stanusa
17. máj 2009
ahojte, začala som vás čítať, lebo aj my ideme na iui...brmbolcek pokiaľ nemáš problémy s ovuláciou a partner má oplodnenia schopné spermie tak zrejme áno. Záleží aj na lekároch čo doporúčajú. Nám navrhli folikulometriu, pichnutie pregnylu pred ovulkou a zavedenie spermií.
eloana
17. máj 2009
s lekami ti ovuluji vice vajicek ja ted treba mela 3 takze vetsi sance
brmbolcek
17. máj 2009
ahaaaaaaaaaaaa , jaj no tak to som nevedela .... vdaka za radu eloanka 😉 🙂
eloana
17. máj 2009
ja beru clostil-pregnyl a utros- s utrosem dens koncim aby by zbytecne nebrzdil mrchu
eloana
17. máj 2009
Jinak ja bych mela byt v poradku a presto mi leky nasadili
brmbolcek
17. máj 2009
no ved tomu som nechapala ked je pacient v poriadku a nasadia mu lieky ... asi preto aby tam bola vacsia sanca ako si pisala.....

a podarilo sa ti uz po iui otehotniet ci ???
eloana
17. máj 2009
no zatim ne -ted jsem po druhe iui ale vysledek jeste nevim
brmbolcek
17. máj 2009
a to prve ti nevyslo....... nevies v com bol dovod ze sa to nechytilo ???
eloana
17. máj 2009
brmbolcek -to je tezke neb vubec nevim zda se vajicko oplodnilo:) celkove sance iui neni moc velka. zalezi na kazdem jak moc brzy mimco chce. me v caru uz celekm cpou do IVF,ale je to o penezich.Takze se clovek nesmi zlomit -ja dite mam -zatim me netlaci ani vek. I kdyz jsem chtela aby mi to vyslo nez male budou 4 kvuli materske -jenze to bych musela otehotnet ted nebo pristi mesic😞((
eloana
17. máj 2009
jinak muj osobni nazor je,ze je to o psychice😞
brmbolcek
17. máj 2009
ano to mas pravdu , psychika hra najvacsiu rolu.....
ja uz som na dne ja by som uz tak rada ale stale sa nedari a k tomu este otocena maternica , myslim si ze aj to trochu k tomu dopomaha.....
eloana
17. máj 2009
no prave jenze ono se to rekne nemysli...... tak krev asi pada mala ma horecku a boli ji v krku asi angina😞(((
brmbolcek
17. máj 2009
daj malej plienocku na krk...a aasi si to bude vyzadovat antibiotika....