• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahok adrousek

tak nákupy mám za sebou, Malý si vybral tašku do školy ( inak neviem po kom má ten vkus, lebo ja by som vybrala niečo iné, no ale nedá sa rozkázať chalanovi ) No a tiež má už aj peračník. Je to sranda, lebo sa do školy vôbec neteší a chel aj autíčko. Boli s nami aj moji rodičia trak samozrejme, čo by mu dedko a babka nekúpili, že? On má toľko hračiek, že si môže založiť hračkáestvo. Ale inak je to zlatý chlapček,
15. aug 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduška,
tak my jsme jen boli nakoupit v Globuse,jen nějaké maličkosti jinak nic víc,navíc začalo pěkně dost pršet,takže než jsme sedli do auta tak jsme boli mokří jako myš.
Tak hlavně že jste dobře pokupili no ne?
Jinak co budete porábat dneska večer?
15. aug 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrousek

ja som už uvarila polievku aby som mala na víkend a teraz môj drah kuká tu v izbe správy no a ja si tu ťukám do pc. Nemáme nič na pláne, spustila sa strašná búrka tak po deviatej sa zababušíme do deky, niečo si pustíme v telke a ktovie ako to skončí :grinning: :grinning: :grinning: Ale zatiaľ nemáme nič vymyslené navíkend. Chceli sme ísť na let ponad mesto - robí o tu aeroklub ale pri tomto počasí sa neletieta, tak eraz neviem.
15. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tady zatím myslím zase chvílu neprší,ale je zataženo stále.
No je pravda,že v telke nic moc nejde,takže to vidím na brzký odchod do postele zřejmě.Tak si užijte pohodu a zajtra sem zase kuknem,tak papa a pěkný zbytek večera.
15. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
tak co děláte co dneska a jak se máte tedy?Venku je škaredě,takže asi nic moc co?
16. aug 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
no tu od rána lialo ako z krhly. Keď sa to trošku umúdrilo, boli sme čosi nakúpiť na obed a teraz som prišla z posilky. Ako vidím nik tu nie je, no tak ešte chvíľu počkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,tak sme doma,boli jsme neco pokupit a pak v kině na Mamma mia a bolo to gud,mě se to teda moc líbilo,bola to sranda.Jinak je tady stále škarědě a vypadá to,že bude pršet.
16. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby , no dnes je to tu trošku tiché, ale je nedeľa, takže je to ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
tak vas opět zdravím,dneska se to trochu vyčasilo to počasí tak snad už bude lépe než bylo.
Jinak jak se máte a jak každá pokračujete co?
Já jdem v úterý zase na UZV a ve středu nebo čtvr.konečně další IUI.

Dasule a Katuska a Lola jak se máte co,dlouho jste se tady neukázaly?
17. aug 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,mám na vás malý dotaz. Tento měsíc se chystám na první iui a zatím vůbec nevím,co mě všechno čeká,jak to probíhá atd. Příští týden jdu na UZV a co pak? Jak dlouho co trvá?
17. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík flek,
tak tě zdravím.
A bereš nějaké tbl už nbeo jak to začíná u tebe.Já jak jsem dostala MS tak jsem 3-7.dne tabl.clostíku,pak jsem šla na UZV a podle toho kolik je tam folíku a jak jsou velcí tak podle toho dál,pak sem si pichala puregon tři dny pak další UZv a pak mi pichli oni inj. na vyvolání ovulace a pak druhý den sme šli na IUI.To samé ted děláme zase.
17. aug 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adrosek, no já mám jít cca 10 den cyklu na UZV, pak nějak mi píchnou pregnyl a mám jít na iui. Já nemám problém s ovulací,ale asi někde jinde. A jak probíhá to iui?
17. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to,že ráno nebo jak můžete jde manžel dát sperma a ty tam za dvě hodky půjdeš asi tak nějak plus mínus a pak ti jej tam dají,oni jej zpracují nebo jakoby properou a dají ti tam ty nejkvalitnějsí.Jinak nic víc,záleží jestli to máte takhle,nebo je to že,tib pichnou pregnyl a naplánují vám,kdy máte mít sex,záleží jak jste se domluvili,jestli vám oni pomůžou takhle nebo vy sami.
17. aug 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa hlasim a podavam hlasenie - pridavam sa ku skupine - 1.IUI negat....zial, nepodarilo sa... :frowning2:
18. aug 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak zdravím dneska vás všechny.
Artep tak to mě mrzí,ale hlavu vzhuru,jak to ted budete mít dál,už jste sa nějak domluvili?
18. aug 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dame si teraz mesiac pauzu, pretoze ideme na dovolenku k moru...tak sa tam chceme zregenerovat a tak...no a potom skusame dalej...
18. aug 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak třeba to vyjde na dovolenke no ne?Bude to nějaká změna alespon a zabudnete na to.
To jsi měla první IUI?
18. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si uz hovorime stvrty rok, ze nam to na dovolenke vyjde... ale neva, tesim sa na vela vela slnka...
ano, to bolo prve IUI...
18. aug 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uvidíte,takže se snažíte už čtyři roky celkem?
A kolik jich chcete dát těch IUI?
My jsme měli jedno,ted ve středu nás čeká druhé a pokud to nevyjde tak už asi půjdeme do IVF.
18. aug 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, cca je to 4 roky. no vyskusame este raz IUI a potom sa asi tiez ide na IVF...
nam sa uz raz podarilo babatko, lenze sme o neho prisli...museli mi robit kyretaz, nieco ale vo mne nechali a dostala som silny zapal...vtedy ma museli 24 hodin stabilizovat a potom robili dalsiu kyretaz a pol roka som sa davala dokopy...no a od vtedy to nejde...
18. aug 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mě mrzí tedy,tak snad se to už nyní co nejdřív povede.A jinak jste vpořádku aoba dva tedy?
No zřejmě se tomu nedá poručit.
18. aug 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme uplne ok, obaja sme zdravy, muz ma 20 mil. zdravych spermii - robocopov a nuti ma volat ho spermonator...ja som tiez cela zdrava...
a ako je to u vas?
18. aug 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme taky obi dva zdraví,manžel má taky ok spmg. a já mám všechno v pořádku.Ale nedělali mi laparoskopii teda.Tobě dělali nebo jak?
Takže nevíme kde to vázne,no ale někde ais ano
18. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na laparoskopii, a aj tam bolo vsetko OK...tak tiez vobec nevieme, ze preco sa nam nedari...
18. aug 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence. Hlásim, že druhé IUI sa podarilo. :slight_smile: :sweat_smile:
18. aug 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to tak někdy zřejmě asi bývá,též tomu nechápem proč to nejde,když jsou páry úplně zdraví.Nás na laparoskopii neposlali zatím,tak snad není někde ještě problém uvnitř a neví se otom.Ale při IVF by stejně neprůchodnost vaječníku nevadila prý.
18. aug 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nikolet, no konecne nejake dobre spravy!!!! takze ono to niekedy fakt aj vyjde...
18. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikolet tak to gratulujem moc a moc!!!!
Tak hlavně aby bolo vše vpořádku.
18. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek děkuju.Tak jsem tu.To já vím že nemusím být doma,ale právě před tím,jak často budu muset být z práce pryč než proběhne samotnej zákrok.
18. aug 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No záleží jak tě budou stimulovat,já začala že 3-7n den cyklu jsem jedla clostík,pak som šla na UZV podívali se kolik je tam folíku a jak jsou velcí a podle to mi dali injekci a za tři dny zase uZV a pak se uvidí a provede samotný zákrok.Záleží vše na velikostech folíku taky,dycky som tam skočila len na UZV a za deset minut som bola vybavená asi.
18. aug 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok