• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
mě to nebolelo. citila jsem trochu tlak, je to jako bolest při ms, ale úplně slabounká. a jak tu kanylu vytáhl, tak to přešlo.
18. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim rict ze prvni me nebolela a druha tedy jo nejak ji to neslo tka vzala nejake kleste -docela to bolelelo
18. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, neroztahovali ti čípek? :confused:
18. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek, naozaj nemusis byt smutna, ja som vdacna panu bohu za maleho, ale tiez som mala 30 rokov kym sa nam podaril a teraz mam 35 prec a vidis zasa vsetko odznovu a skusame dalej, tuzba je silnejsia ako my, a aj maly otravuje so setsrickou a neustale!
Miluse ja som vzdy brala 2x1 clostyl rano a vecer a iui mi robili na 14dc, na 12dc som mala folikulometriu na 13dc som si pichla pregnyl bud 1 davku alebo 2 davky vecer a rano bolo iui...
Inak to neboli len je to neprijemne na pocit, ale da sa akurat v ten den, som bola nafuknuta jak das, ale inak oki,... my zeny spravime vsetko pre babatko!
18. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paula díky, já jdu na kontrolní UTZ 10 DC a pak se udiví co dál, jen doufám, že cysta zmizí a nic tomu nebude bránit
18. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jo -no nic prijemnyho ot nebylo:(((
18. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, kolikaty den po IUI jsi?Ze by uz neco?? :wink: Ja nic beru Clostil a cekam na 3.IUI ted uz tomu neverim vubec, ale jdu na to do tretice, ten muj uz ani nechce tam chodit a delat si to tam uz ho to neba bude tam s tim uz po 5. No proste jeste jednou a pak asi dalsi 3 koncem roku.
18. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Rina do tretice vstko dobre!!! :wink:
19. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paula, nevim, poprve jsem do toho sla jako ze to snad vyjde, podruhe jsem trochu verila, ze je to tam, spg jsme meli vyrazne nadnormu a nic, takze jdu dat to 3 a nebudu to uz vubec sledovat.Neverim tomu. Ale cemu mam pak verit ze?
19. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak nesleduj a uvidis...aj ked viem ja sama ake je to tazke! :wink:
19. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak ani druha iui nevysla tak nevim jestli jit na ivf nebo znovu na iui -uz na ot nemam moc silu
19. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkné popoledni

El, to je mi líto :pensive: :frowning2: ale víš, co se říká - to třetice všeho dobrého.. :slight_smile:
já jsem si tak plánovalal, že bych šla na 2 iui, po druhém zažádala o ivf a než na pojišťovně schválí papíry, tak bych dala ještě jedno iui. tak uvidíme jak mi to vyjde
19. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloana aj mne to je luto, ale aktaka ma dobry napad, je to rpzumne...co ty na to? :slight_smile:
19. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky fakt vydrzte s testovanim tak 14,15,16 od iui ja jsem dnes 13 den od iui 15 dni od pregnylu a test je stale slabounce pozitivni a dle krve tehu nejsem. sice pisou 10 dni ze vydrzi maximalne,ale u me to tedy neplati
19. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, já jsem slyšela právě, že vydrží i 14 dní, takže já se do testování nehrnu. i když, já neměla pregnil ale ovitrelle, ale ono to bude ve výsledku asi stejné
19. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja uz jsem 15 dni od pregnylu a stejen je tam sice slaboucka,ale vidi ji i manzel
19. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi máš smůlu, že se ti zrovna pomalu vstřebává :angry: to je pech tedy, určitě si ráno byla natěšená a pak takové zklamání :pensive: :rolling_eyes:
19. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznam se ze trosku ano neb carka silila takze to moc nechapu:slight_smile:
19. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete co sa stalo? 14. dni po prvom UIU nam povedali, ze som tehotna.. takze sme plakali, tesili sa..
a ja sa modlim, nech to tak ostane a nech babo neodide v druhom mesiaci ako minule
19. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El a kolik jsi měla hcg?

Wanduska, super zpráva, mimouš je určitě zahryznutý a nepustí :slight_smile:
a jak čtu, byl to první iui? to mě těší, že je to vůbec možné, třeba můžu taky doufat .. :slight_smile:
19. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wanduska gratuluji.
ja nevim sestrenka rikala pod 0,100 ale nevim v jakych jednotkach. rikaji ze tehu je od 2. ale jedna holcina mela 8,49 a dle krve tehu nebyla ale ve skutecnsti ano ta zas rika ze tehu je od 20. tak nevim.)))
19. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tom aby se čert vyznal :slight_smile: já jsem slyšela, že až od padesáti, tak si vyber, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave tak se v tom nejak extra neorientuji
19. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ms ještě ale nedorazila, ne? zkusíš ještě zítra test nebo na to prdíš?
19. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkusim jeste jestli alespon ta druha zmizi:slight_smile: ms mam dostat kazdym dnem utros uz jsme vysadila v nedeli,tekze zitra nebo ve ctvrtek
19. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ještě to zkus. mně by zvědavost taky nedala :slight_smile:
takže utroš ti pozdrží ms? kolik jsi ho brala? já mám místo toho ten crinone, ale nemám s ním zkušenost, tak jsem zvědavá, jestli mi taky pozdrží. raději bych, aby ne, protože takhle se mi prodlouží cykly dobře o 4 dny :unamused:
19. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja brala 2-0-2 obcas jen misto dvou jeden a brala jsme to 10 dnu ted jsme v nedeli prestala - minule mi prisla č dny po dobrani utrose a zpozdila sem i o dva dny
19. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jdu sem na vás mrknout a podpořit Vás, některé si na mě budete pamatovat. Po 3 neúspěšných iui jsme se vrhli na ivf, ale k němu nakonec nedošlo. Už jsem měla doma lékala čekala kdy ms dorazí, abych mohla začít se stimulací a ono nic, místo toho se na testu objevili pořádně tusté // Takže zázraky se přeco jen ději :slight_smile:
19. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by mě zajímalo, podle čeho to roznhodují, komu dají utroš a komu něco jiného....

Jovi, gratuluji. to by se mi taky líbilo, tedy pokud nevyjdou iui :slight_smile:
19. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:) jj zazraky se deji ale u me tedy ne:((
19. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok