Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
aktaka
18. máj 2009
mě to nebolelo. citila jsem trochu tlak, je to jako bolest při ms, ale úplně slabounká. a jak tu kanylu vytáhl, tak to přešlo.
eloana
18. máj 2009
no musim rict ze prvni me nebolela a druha tedy jo nejak ji to neslo tka vzala nejake kleste -docela to bolelelo
miluse
18. máj 2009
El, neroztahovali ti čípek? =-)
paula1234
18. máj 2009
Brmbolcek, naozaj nemusis byt smutna, ja som vdacna panu bohu za maleho, ale tiez som mala 30 rokov kym sa nam podaril a teraz mam 35 prec a vidis zasa vsetko odznovu a skusame dalej, tuzba je silnejsia ako my, a aj maly otravuje so setsrickou a neustale!
Miluse ja som vzdy brala 2x1 clostyl rano a vecer a iui mi robili na 14dc, na 12dc som mala folikulometriu na 13dc som si pichla pregnyl bud 1 davku alebo 2 davky vecer a rano bolo iui...
Inak to neboli len je to neprijemne na pocit, ale da sa akurat v ten den, som bola nafuknuta jak das, ale inak oki,... my zeny spravime vsetko pre babatko!
miluse
18. máj 2009
Paula díky, já jdu na kontrolní UTZ 10 DC a pak se udiví co dál, jen doufám, že cysta zmizí a nic tomu nebude bránit
eloana
18. máj 2009
asi jo -no nic prijemnyho ot nebylo😞((
rina1
18. máj 2009
Eloan, kolikaty den po IUI jsi?Ze by uz neco?? 😉 Ja nic beru Clostil a cekam na 3.IUI ted uz tomu neverim vubec, ale jdu na to do tretice, ten muj uz ani nechce tam chodit a delat si to tam uz ho to neba bude tam s tim uz po 5. No proste jeste jednou a pak asi dalsi 3 koncem roku.
paula1234
19. máj 2009
Neboj Rina do tretice vstko dobre!!! 😉
rina1
19. máj 2009
Paula, nevim, poprve jsem do toho sla jako ze to snad vyjde, podruhe jsem trochu verila, ze je to tam, spg jsme meli vyrazne nadnormu a nic, takze jdu dat to 3 a nebudu to uz vubec sledovat.Neverim tomu. Ale cemu mam pak verit ze?
paula1234
19. máj 2009
Presne tak nesleduj a uvidis...aj ked viem ja sama ake je to tazke! 😉
eloana
19. máj 2009
ahoj holky tak ani druha iui nevysla tak nevim jestli jit na ivf nebo znovu na iui -uz na ot nemam moc silu
aktaka
19. máj 2009
pěkné popoledni

El, to je mi líto |-| 😞 ale víš, co se říká - to třetice všeho dobrého.. 🙂
já jsem si tak plánovalal, že bych šla na 2 iui, po druhém zažádala o ivf a než na pojišťovně schválí papíry, tak bych dala ještě jedno iui. tak uvidíme jak mi to vyjde
paula1234
19. máj 2009
Eloana aj mne to je luto, ale aktaka ma dobry napad, je to rpzumne...co ty na to? 🙂
eloana
19. máj 2009
jinak holky fakt vydrzte s testovanim tak 14,15,16 od iui ja jsem dnes 13 den od iui 15 dni od pregnylu a test je stale slabounce pozitivni a dle krve tehu nejsem. sice pisou 10 dni ze vydrzi maximalne,ale u me to tedy neplati
aktaka
19. máj 2009
El, já jsem slyšela právě, že vydrží i 14 dní, takže já se do testování nehrnu. i když, já neměla pregnil ale ovitrelle, ale ono to bude ve výsledku asi stejné
eloana
19. máj 2009
🙂 ja uz jsem 15 dni od pregnylu a stejen je tam sice slaboucka,ale vidi ji i manzel
aktaka
19. máj 2009
tak to asi máš smůlu, že se ti zrovna pomalu vstřebává ]-( to je pech tedy, určitě si ráno byla natěšená a pak takové zklamání |-| 8-(
eloana
19. máj 2009
priznam se ze trosku ano neb carka silila takze to moc nechapu🙂
wanduska
19. máj 2009
ahojte, viete co sa stalo? 14. dni po prvom UIU nam povedali, ze som tehotna.. takze sme plakali, tesili sa..
a ja sa modlim, nech to tak ostane a nech babo neodide v druhom mesiaci ako minule
aktaka
19. máj 2009
El a kolik jsi měla hcg?

Wanduska, super zpráva, mimouš je určitě zahryznutý a nepustí 🙂
a jak čtu, byl to první iui? to mě těší, že je to vůbec možné, třeba můžu taky doufat .. 🙂
eloana
19. máj 2009
wanduska gratuluji.
ja nevim sestrenka rikala pod 0,100 ale nevim v jakych jednotkach. rikaji ze tehu je od 2. ale jedna holcina mela 8,49 a dle krve tehu nebyla ale ve skutecnsti ano ta zas rika ze tehu je od 20. tak nevim.)))
aktaka
19. máj 2009
tak v tom aby se čert vyznal 🙂 já jsem slyšela, že až od padesáti, tak si vyber, že jo :-p 😃
eloana
19. máj 2009
no prave tak se v tom nejak extra neorientuji
aktaka
19. máj 2009
ms ještě ale nedorazila, ne? zkusíš ještě zítra test nebo na to prdíš?
eloana
19. máj 2009
zkusim jeste jestli alespon ta druha zmizi🙂 ms mam dostat kazdym dnem utros uz jsme vysadila v nedeli,tekze zitra nebo ve ctvrtek
aktaka
19. máj 2009
jj, ještě to zkus. mně by zvědavost taky nedala 🙂
takže utroš ti pozdrží ms? kolik jsi ho brala? já mám místo toho ten crinone, ale nemám s ním zkušenost, tak jsem zvědavá, jestli mi taky pozdrží. raději bych, aby ne, protože takhle se mi prodlouží cykly dobře o 4 dny :-|
eloana
19. máj 2009
🙂 ja brala 2-0-2 obcas jen misto dvou jeden a brala jsme to 10 dnu ted jsme v nedeli prestala - minule mi prisla č dny po dobrani utrose a zpozdila sem i o dva dny
jovi
19. máj 2009
Ahoj holky, jdu sem na vás mrknout a podpořit Vás, některé si na mě budete pamatovat. Po 3 neúspěšných iui jsme se vrhli na ivf, ale k němu nakonec nedošlo. Už jsem měla doma lékala čekala kdy ms dorazí, abych mohla začít se stimulací a ono nic, místo toho se na testu objevili pořádně tusté // Takže zázraky se přeco jen ději 🙂
aktaka
19. máj 2009
by mě zajímalo, podle čeho to roznhodují, komu dají utroš a komu něco jiného....

Jovi, gratuluji. to by se mi taky líbilo, tedy pokud nevyjdou iui 🙂
eloana
19. máj 2009
🙂) jj zazraky se deji ale u me tedy ne😞(

Začni písať odpoveď...

Odošli