• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
eleona: nezoufej :slight_smile:
19. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas kocandy :slight_smile:

aktaka, paula , el.... -- dakujem za odpoved :slight_smile: ....

el.... ver aj ty ze ten tvoj zazrak prideeeeeeeeeeeeeeeee....... aj mi v nom verime ... !!!!
19. máj 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vim:slight_smile: holky ja fakt nevim jeste jsme zkusila testnout a druha je a o pidik silnejsi - uvidim pockam az to dostanu a kdyz ne zkusim treba ve ctvrtek jeste testnout
19. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan uvidis ze budes tehu.A jestli ne, dej jeste 1 IUI nez se ti schvali ti papiry na IVF jestli do toho pujdete, ale myslim, ze uz nebude potreba :wink:
19. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, eloana - aj u teba sa nieco rysuje? to je uzasne!!!!
ja mam hodnoty 25..mne sa to zda hrozne malo.. ale v kĺinike je pre nich hranica 10, takze to ma byt ok..

troska sa obavam... s tymito hodnotami 25 uz mam svoje /zial negativne/ skusenosti
19. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi supeeer !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: gratulujem, nech sa vam dari
20. máj 2009 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ja nejsem tehotna krev mam negativni !!! ale testy i 16 den od pregnylu slaboucce pozitivni. tak dneska volam do caru a domluvim 3iui
20. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
El, a i po prvním iui ti zůstal pregnyl tak dlouho v těle? jaký jsi měla test?
20. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
promiňte, že sem vstupuji, ale občas nakouknu a sleduju El, jak se zdařila IUI :wink: , byly jsme totiž ve stejný den, ale já už na své 4 IUI.

Myslím, že tak dlouho v těle pregnyl není.
Eloana, kolik jednotek pregnylu ti píchli? mě vždy jen 5000 a nikdy ani náznak pozitivního testu už třeba 13 den, takže neházej flintu do žita :wink: Držím pěstičky ať jsi těhu :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verysek diky,ale fakt v krvi nic takze tehu testum moc neverim. a hlavne to je hodne slaboucke ale vidi to i manzel tak snad prelud nemam :grinning: pregnylu jsme mela taky 5000 jednotek.
aktaka minule jsme testovala 10 den a byly // ale nesilily a pak jsme sla 15 dne na krev.
tad vyrozne taky nesili takze..........
20. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan a značka těch těhu testů je spolehlivá???
Testit se má obden, aby člověk viděl že čárka sílí, říkají to holky od nás a tam už je těhulek a maminek :wink:
A když to vidí i manžel, počkej ještě pár dní, třeba se zadařilo o nějaký den dýl :wink: :slight_smile: Moc ti to přeju, každý takový úspěch je i pro nás naděje, že to jednou vyjde :wink:
20. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: verysek a ty uz vis jak jsi dopadla?:slight_smile: ja vim jenze jsem ot opet nevydrzela to jsem chtela testovat az po vynechani,ale uz jsme se objednala na 3 iui . mam mamatest ale kdyz kouknu jinym do tak 14 den uz meli cary:slight_smile:) ja porad stinecek takze to bude pregnyl
20. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo, já netestuju strachy vůbec :sweat_smile: :grinning: , ale už 3dny mě bolí břicho na MS, takže testování asi vynechám, každou chvíli čekám, že to dostanu :unamused:
mamatesty jsou jedny z nejspolehlivějších :wink: , třeba se opravdu zadařilo dýl, tak mu to chvíli trvá než se ukáže pořádně :wink: nesporovnávej testy, člověku to sice nedá, to chápu, ale každá jsme na tom jinak :slight_smile:

V jedné diskusi, byla kočka co měla testy krásný, šla na krev a nic, přišla smutná, že není těhu, ale čárka sílila tak šla za týden znovu a dnes 8tt :dizzy_face:
20. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, 16 den se mi zdá na pregnyl dlouho :confused: , ale nejsem lékař :sweat_smile:
20. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

jdu Vás pozdravit. Otěhulila jsem po první IUI a nyní jsem v 8. týdnu, končím druhý měsíc. Toto letí.
Jsem od tohoto pondělka doma na neschopence a jsem ráda, včera mě začly brát křeče do lýtek, jinak mi je OK, jen jsem unavená. A je teď problém sehnat utrogestan, měsíc už se do republiky nedodává. Sehnala jsem poslední v našem městě a druhé balení mi vyzvedne kámoška dnes v druhém městě. Takže všem přeji hodně štěstí a brzy mimíska do bříška. A nebojte zázraky se občas dějí. Prožívám nejšťastnější chvíle života
20. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verysek ja vim prdecek ja sem s ni mluvila,ale ona tam neco mela ale ja asi nic .nevim jak se ty jendotky pocitaji.
jinak ja testovala uz v pondeli tam byla dobre viditelna carka ,ale porovnat to nemuzu neb to byl citlivejsi test nez je mamatest,ale fakt tehu nejsem ted jen cekat az to dostanu snad se mi to nezpozdi utros jsme vysadila uz v nedeli
20. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo, vidíš zázraky se dějí :wink: :dizzy_face:

Lindazofie, gratuluji a přeju vám hodně štěstíčka, užívej si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo, já taky vysadila utorš v neděli, jen já beru 1ráno a 1večer, ty jsi myslím měla silnější dávku, ale já to vždy dostanu hned po vysazení utroše, max do druhýho dne, tak si říkám že možná se to jen opozdilo.
20. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ja mela silnejsi jenze prave nikde nebyl k sehnani tak jsem pak brala jen jeden rano a jeden vecer. mam to dostat dneska nebo zitra tak uvidim:slight_smile: verysek drzim pesti jsi dobra ja bych to nevydrzela
20. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo, já ti budu moc držet pěstičky a přát ti ať to není pregnylovka, ale mimísek :wink:
Já netestnu strachy počkám do pátka pak možná, teda když nepřijde mrcha, jako že ona přijde. :unamused: :grinning: , ale co život jde dál :wink:
20. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne no clovek v ten den ma pocit ze skoncil svet,ale dneska uz jsem v pohode.verysek ty mas jeste nadeji:slight_smile: ja uz asi ne dle me krev je vetsinou jasna. bud mam halucinace nebo si ty testy ze me delaji dobry den:slight_smile:)
20. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, to je pech tedy, ty máš asi fakt smůlu, že se ti ten pregnyl drží v těle moc dlouho.
co zkusit na třetí iui zažádat o něco jiného? jestli by to tedy mělo cenu, když jde stejně o jeden stejný hormon...
20. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky chci Vás všechny povzbudit mám PCO, a po dvou letech a dvou měsících jsem našla krásné //
Mám za sebou clostil který nezabíral a minulý měsíc stimulaci FSH + IUI - neuspěšné a v tomto cyklu/pauze od stimulace jsem otěhohtněla!!!
Je to běh na dlouhou trať, chce to hodně trpělivosti, stojí to hodně bolesti, sklamání a hádek ale ono to vyjde a pak ta radost? Na vše zlé zapomenete - držím palečky at je to co nejdříve a vy držte palečky at je vše v pořádku:slight_smile:))
20. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenicka uprimne gratulujem, to je pozit sprava pre vsetky kt to iui nevychadza
20. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenicka, to je super, že se vám to tak povedlo, grataluji!
20. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, můžu k vám????

Mám od minulého týdne za sebou své první IUI...
20. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barunka, to jsme na tom stejně, já byla v sobotu taky na prvním :slight_smile:
a co, jak se cítíš? do jakého chodíš caru?
20. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ati, do Podolí a ty???

Beru utrouš a zatím necítím skoro nic, jen velikáááááánskej strach, aby to vyšlo.....
20. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já do iscaru. místo utroše mám crinone. a strach ani nemám, já nějak počítám s tím ,že to moc nevyjde. ale samo doufám a byla bych hrozně ráda
20. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda jste braly nějaké léky před IUI, např. začátkem menstruace a tak?
díky
20. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok