• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak to jsme na tom podobvně, chtěla bych aby to vyšlo, ale nějak vím, že to by bylo moc velké štěstí.....

za jak dlouho ti řekli, že máš testovat, mě za 18-20 dní
20. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kat, já nebrala vůbec nic. akorát pak píchanec ovitrelle na ovulku a teď ten crinone (místo utroše)

Baru, tak pozdě jo? to bych nevydržela, mně řekli za dva týdny, takže příští sobotu jdu na věc :sunglasses:
20. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, a ten ti píchli kdy?
20. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já taky nevydržím a zkusím dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale já nemělan ještě zkoušku průchodnosti vaječníků, tak si o ní řeknu, říkala doktorka, že je nepravděpodobné, že bych je měla nepůchodné, když jsem nikdy neměla zánět....ale člověk nikdy neví.....
20. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten jsem si píchala sama minulý čtvrtek v devět večer a pak v sobotu jsem šla na iui

možná příští měsíc mi dají něco na folíky, aby jich dozrálo víc. teď to byla taková rychlovka, byla jsem na první kontrole po laparce, těsně před ovu, tak jsme na to rovnou "hupsli" :slight_smile:
20. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloana, probírala jsem to u nás v diskusi s holkama a je prý po IUI ještě brzo, nevzdávej to, čárečka je a když zkusíš obden, tedy v pátek a bude tam, tak to muselo vyjít :wink: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baru, mně to taky moje doktorka tvrdila, ale v caru mi říkali, že mají několik případů holek, co neměly nikdy zánět, ale přesto mají neprůchodné vejcovody. tak je asi lepší to prozkoušet. já je mám naštěstí ok.
20. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verysek diky no ale ja myslim ,ze stejen nic no jeste jsem to nedostala tak uvidim ale cekam ze to dostanu zitra
20. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nova, adeptka na IUI. Ale rozhodla som sa zatial pre spontanny cyklus, tak som zvedava ako mi dopadne kontrola v pondelok. Mate s tym niektora skusenosti, alebo ste vsetky hned stimulovali?
20. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Harmanceky, já jsem na iui nestimulovala, jen jsem píchla ovitrille na ovulku a teď beru crinone. výsledek ale zatím nevím :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak hlasim mrchu tak jdeme do 3 pokusu.tentoktat zkusim merit bazal.teplotu abych vedela jak funguju a jestli je iui dobre nacasovana
21. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
El škoda, ale aspoň že se to rozjelo, že víš, na čem jsi :wink:
a měřila jsi někdy před tím už? já jen, že jestli máš stimulované cykly, tak je možné, že ti to tu teplotu ovlivní...
21. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, vsechny vas zdravim, el, to je mi lito, do tretice to musi vyjit :slight_smile:
aktaka, jak stimulace ovlivnuje bazalni teplotu?
holky, pred nedavnem jste me poradili, ja vas zase prosim o radu. Minuly tyden, 9 dne cyklu jsem byla na utz pred IUI, jenze jsem prestimulovana, tak to stopli(5 foliku 18 mm a 1 folik 22 mm), my zkusili domaci snazeni, ale mam v tom zmatky, delala jsem si od toho 9. dne ovu testy a nic, az ted v utery se zacala objevovat slaba carka a vcera byla stejna jako kontrolni, je mozne, ze ovu byla az takhle pozde? Co by ale bylo s tim folikem, ktery mel pred tydnem 22mm, byla by z nej cysta?Navic jsem dneska rano lehce zakrvacela. Bazalni teplota si dela co chce, je v rozmezi 36,5-36.7,ale nevim, jestli neni ovlivnena stimulaci. Moc dekuji za vase nazory, jsem z toho zmatena :frowning2:
21. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismail, nemám osobní zkušenosti, protože jsem měla iui bez stimulace, ale myslím si, že jí může může úplně rozhodit, anebo třeba vůbec. přeci jen, bereš hormony navíc. to je hrozně individuální, stejně jako všechno kolem otěhu :slight_smile:
21. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave nemerila myslite ze to ovlivni??
ja se ted dohadovala kdy jit na utz- neb 9 den je v patek a 12den v pondeli takze v pondeli ideal jenze ja mam ovu asi drive neb minule 11 den rikala ze to tip top ,ze nevi zda tedy vydrzi do stredy.tak jsem si prosadila patek a jeste jsem radeji cinkla primarce -jak to mam udelat a pry mam predem zavolat, jestli tam nahodou nebudou v sobotu ,ze by me vzala v sobotu tak uvidime:slight_smile:)
21. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: ,
jen nakukuji jak El?

Elo, moc mě to mrzí :frowning2: , vkládala jsem velké naděje, že se to povedlo :pensive: Budu ti moc držet pěstičky na 3IUI :wink: :dizzy_face: Ty aspoŇ už víš jak na tom jsi, já pořád nic, ale břicho bolí, tak to snad čekám každou hodinu, jen se to asi nemůže nějak protrhnout :angry:

Tak ať nám všem ty 4lístky od Monči přinesou krásná zdravá vytoužená miminka :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
very diky drzim pesti:slight_smile:))) ismal to fakt nevim -a kolikaty by to tedy melo byt den cyklu -ovu muzes mit dele ale ze by nepraskly drive v takove velikosti ot je divny ,ale ja ten ovu testum moc neverim a nyni ani tehu testum:slight_smile:))
21. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave, ze dneska jsem 16 den a kdyz 9 den byly folici tak velky, tak se mi to taky nezda, ale je fakt, ze minule jsem prirozenou ovualci mela az taky takhle (podle ovu testu, spineni a bazalni teploty). Podle bazalni teploty porad nic, tak ji stimulace zrejme ovlivnuje. Mas pravdu, na testy se moc spolehnout neda :unamused:
21. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som po laparoskopii a v najblizsich dnoch podstupim IUI v Gyn-five. Ma niektora z vas skusenost z IUI, ked zena je v poriadku a manzel ma asthenozoospermiu - znizenu pohyblivost spermii? Dakujem za kazdu odpoved.
21. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, jestli jsi nikdy neměřila a stimulace ti tu teplotu ovlivní (což tedy ty ani nepoznáš, protože nemáš srovnání), tak kdo ví, co z toho vyleze... ale zkusti to můžeš, aspoň pro představu. ono stejně jeden naměřený cyklus ti nic moc nepoví, chce to mít s něčím srovnávat :slight_smile:

jinak já těm ovu testům taky moc nevěřím. na fertilityfriend jsem viděla spousty křivek, kde se holkám ukazoval pozitivní ovu test celý cyklus....
21. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismal ,ze bys jsi mela ovu takhle pozde se mi nezda,ale OVU testy se muzou ukazovat jako pozitivni jestli ti pichali pregnyl a nebo proto,ze jsi tehu :grinning:
21. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne no ale zkusit to muzu:slight_smile:
21. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana tak drzim palce do tretice :wink:
21. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si zas myslim ze mam ovu drive neb cyklus mam nekdy i 25 dni. proto jsem si ted prosadila utz 9 den neb 12 kdy me tvrdili ,ze je nelepsi by bylo pozde neb minule uz bylo pozde temer 11 den
21. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail, podle toho jak vypadaly folikuly pred tydnem, uz ovu mela probehnout. Me stimulace pred IUI teplotu neovlivnovala, tim myslim, ze se drzela v takovych mezich jako cykly bez stimulace. A jestli ti pichli Pregnyl kvuli casovanemu pohlavnimu styku, tak ovu probehla do 48 hodin po injekci.
Teplotu ovlivnuje utros, protoze to je progesteron, takze teplotu drzi nahore.
Suzanna, ovu test zjistuje LH, pregnyl je hcg, takze neni duvod, aby ovu testy byly pozitivni kvuli Pregnylu a ani kvuli tehu. A na to je u ismail navic jeste brzo, vzdyt ovu pravdepodobne probehla teprve minuly tyden.
21. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, nene, pregbyl jsem nedostala. Myslis, ze kdyz je pozitivni ovu test, ze zo muze znacit tehotenstvi? :confused:
No ale navic jsem dneska trosku krvacela, 16 den, tak nechapu, takhle se mi to stava s ms, den, dva lehce spnim a slabe krvacim a pak se mi to rozjede....
Ted koukam na odpoved brundika, taky myslim, ze na vsechno je jeste brzy, jen nechapu proc trochu krvacim a mam pocit jako bych mela dostat ms :confounded:
21. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik ja dostala pregnyl a schvalne jsem vyzkousela jak tehu test tak OVU test a na obou byli // :wink:

ismal a kolikaty den jsi po OVU?
21. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, no to ja prave nevim, minuly ctvrtek, 9 den cyklu jsem byla na utz a foliky meli 22 a 18 mm, od toho dne jsem si zacala delat ovu testiky, v ten ctvrtek slaba carka, pak uz zase nic a v pondeli zase slaba carka a vcera carka stejna jako kontrolni. Bazalni teplota je tak nejak stejna, v rozmezi 36,5-36,7, tak jsem ze vseho zmatena. Navic vcera a dneska trochu spinim, dneska vic, pomalu jako bych mela dostat ms, ale jsem teprve 16 den cyklu. Pregnyl jsem nedostala. Jinak beru mezi 17-25 dnem utrogestan a cyklus mam cca 28 dni.
21. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail obcas se trochu muze krvacet i pri ovulaci a jeste kdyz si mela tolik folikulu ,by to bylo mozne....a nekdy se krvaci i pri zahnizdovani a to je kolem 6-8 den po OVU ....
21. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok