• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
suzanna, prave, take si rikam, jestli to nesouvisi s ovulaci,ale na druhou stranu, kdyz uz pred tydnem byly foliky tak velke, bylo by to dost pozde, mam strach, jestli treba se mi neutvorila cysta...na zahnizdovani by bylo brzy, bohuzel :frowning2:
21. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky si myslim,ze to souvisi s tou ovulaci prece jen to byl velky pocet folikulu ,cysta to byt nemusi ....
21. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak dnes jsem 7.den cyklu vecer posledni Clostil a dnes nejak spinim, to pred tim nikdy nebylo, v pondeli jdu na utz tak uvidime co tam bude.
21. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, ovu test byl pozitivni kvuli LH, Pregnyl v tom roli nehraje. Ovu test by byl pozitivni i bez pichnuti Pregnylu :wink: A tehu test, musel byt pozitivni :wink:
Ismail, ovu testy nepouzivam, takze nemam zkusenost. Merim BT a zda se mi to spolehlivy. BT si meris kolikaty cyklus? Teploty, ktery uvadis jsou pro tebe spis vyssi nebo nizsi?
21. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak spineni se muze objevit, neni to prirozeny cyklus, zasahuje se do nej hormanam a telo muze reagovat uplne jinak nez jsme zvykle.
21. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik nevim,pregnyl jsem mela ve ctvrtek a v sobotu IUI a testy jsem kousela v pondeli ,pouzivam CLEAR BLUE....tak nevim to uz snad muselo byt po ovu.....ale je fakt ze na obou to byli slabe druhe carky....
21. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, oufam, ze to cysta neni, to by me potom vsem omyli....
Brundik, BT si merim treti cyklus, treba minuly jsem podle ni mela ovu az 16 den (17 den teplota stoupla) to jsem ten den i slabe spinila,jinak pak beru 9 dni utrogestan a vzhledem k tomu, ze teplotu zvysuje, tak nemerim, po jeho vysazeni zase ano, ale cca 2-3 den teplota klesne a dostavi se ms. Prave, ze ted jsou teploty spis nizsi, tak to ukazuje na to, ze ovu mohla byt vcera nebo dneska,ale zase mi to prijde divne, kdyz minuly tyden ve ctvrtek folici mely 18 a 22 mm.....
21. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me teda stimulace teploty ovlivnuje a ze uz jsem po 24 cyklech mereni zkusena meritelka :grinning: tak jsem radeji merit prestala nemelo to smysl....
21. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, jak ti stimulace ovlivnuje BT? Teploty jsou spis dole nebo nahore?
21. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, LH se nesnizi skokove, ale postupne se jeho hladina snizuje, tak treba proto byla jen slaba carka, ale jak pisu s ovu testy nemam zkusenost a prave ze jsem si vsimla v grafech nekterych holek, ze jim to pul cyklu ukazuje ovu. No a pak z toho neco vydedukovat, to je nadlidsky ukon :confounded:
Ismail, asi nezbude nic jinyho nez pockat :wink:
Utikam pryc :wink:
21. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail spis nizsi....nevyleze to vic jak 36.6 -36.7...a normalne mivam 36.9 -37
21. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste jsem tady :grinning:
Ismail, napadlo me, jestli si brala minuly cyklus utros, muzes spinit i kvuli nemu. Jen pro ukazku pridavam muj soucasny cyklus, des bes, co se tyka spineni. Ale mela jsem to takhle oba cykly nasledujici po brani utrose.
http://www.fertilityfriend.com/home/184eeb
Priznavam, ze muj graf je trosku kuriozni :grinning:
Jinak co se tyka BT povazuju se taky za meritelku radne otriskanou zkusenostma, merim 35 cyklu! :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile: :grinning:
Spis mi prijde, ze mi stimulace rozhazi cyklus nasledujici.
21. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a uz opravdu mizim :wink:
21. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, me se take drzi okolo tech 36,5-36,7.
Brundi, jojo, utrous jsem minule brala, beru ho x mesicu, když jsme se nemohli snazit(imunologicky problem), tak jsem nespinila, az minuly a tento cyklus, kdy se zase snazime. Koukam na tvuj grafik a zacinam byt ze vseho jelen.. :angry: tak se mej hezky
21. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já jsem s měřemí sekla taky. neměřila jsem tedy každý cyklus, ale pár jsem jich taky naměřila. a nakonec jsem musela usoudit, že mě to akorát stresuje. po ovu jsem se pořád sledovala, každou na měřenou odchylku hned řešila, jestli to něco znamená... takže pro mě už to nemělo žádnou přidanou hodnotu, cykly mám pravidelné, tak ani z toho důvodu.
21. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Harmanceky já měla první IUI native bez stimulace a jsem těhotná, končím druhý měsíc
21. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, dnes prisla mrcha a ideme znovu do noveho cyklu :dizzy_face: , dufam, ze tieto vajicka budu tie prave!

niga - a lekari vas poslali na IUI? ak je velmi znizena pohyblivost ( presne % si nepamätam) tak je lepsie IVF
21. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismail, a kvuli cemu jsi brala utros?
Muj graf jsem se vlozila spis kvuli tomu spineni, abys videla, co dokaze utros. Cykly bez leku mam krasne bifazicke grafy. Ale ty hormony me v nasledujicim cyklu vzdycky rozhodi, takze se mi cyklus zkrati a vetsinou ho cely prospinim :confounded:
Kazda jsme jina, kazda vsechno snasime jinak. Me treba mereni BT uklidnuje, protoze vim, ze vsechno slape jak hodinky. A taky poznam, kdy prijde MS, coz se docela hodi :slight_smile: Vim, ze tehotenstvi u nas bude prirozene nejspis problem, takze jsem tak nejak v klidu, nekdy po ovu ani nevim, kolikaty den jsem :grinning:
22. máj 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brudnik, ja mela problem s anovulacnimu dlouhymi cykly, nejdrive jsem dostala jen utrous na srovnani a bylo to v pohode, pak clostilbegyt, ovulace naskocila,ale snizoval mi sliznici, presto jsem prirozene otehotnela,ale nedopadlo to. Pak jsem zacala chodit do Caru, po revizi mi ovulka naskocila, ale vzdycky jsem v druhy pulce brala utrous, ani nevim, jake by to bez neho bylo. Se spinenim jsem nikdy nemela problem, jen minuly cyklus slabe, jeden den, zrejme po ovulaci. No a ted? Dneska se mi rozjela mrcha, nechapu, jsem 17. den cyklu... :frowning2:
22. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismail, nebud smutna :wink:
Ja v tom ted mam taky bordylek, vzdyt jsi videla muj graf. Vcera jsem po styku myslela, ze se mi ms rozjela, ale dnesni teplota je nahore a zase jen spineni.
V lidskem dele probiha milion ruznych veci, ktery se vzajemne ovlivnujou. Ja jsem mela MS vzdycky silnejsi a najednou ji mam uz dobry dva roky celkem slabou, nevim proc najednou takovy obrat.
Jeste dotaz, mozna uz jsi to rikala, mam v tom maglajs, tak se omlouvam :sweat_smile: Ted si utros nebrala a minuly mesic ano?
A ty cykly pred tim jsi utros mela kazdy mesic?
22. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile:ja chci tentokrat zkusit zmerit telotu a kdyz nic jineho alespon si procvicim anglictinu :grinning: pisu do toho fertilityfriend
22. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik, priznam, ze jsem ze vseho uz otravena, mam imunologicky problem a beru prednison a ten se muze brat jen urcitou dobu tak me tlaci cas....
Ted jsem utrous nebrala, jaksi se to nestihlo, mela jsem ho zacit brat dneska a to mam mrchu.....Presne tak, jinak jsem ho mela kazdy mesic, zadne spineni, nic, jen minule tak pul dne po ovulaci. Vis, nastval me pristup doktoru v Caru, zrejme mi dali velkou davku stimulace, jako bych nemela prirozenou ovulaci a to mam, tedka mam tedy vse rozhazene a nevim co a jak.....Kdyz je cyklus kratky, je kratka lutealni faze, to je tedy muj pripad, nikdy jsem to nemela az ted, vim, ze lidske telo je nevyzpytatelne, ale me vse po revizi slapalo dobre a ted tohle....
22. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail ja minuly cyklus dostala ms 23 den, taky dost brzo...jak pise brundik na kazdyho to pusobi jinak...kdyz jsem to rikala dr tak odpovedela,ze se stimulovanym cyklem mam pocitat s ruznymi odchylky a zmeny.....
22. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, aha, no vidis, me nikdo na nic neupozornil, ale i tak, jestlize jsem mela ovulaci nekdy po kontrolnim utz, dejme tomu 10. den cyklu, tak jsem mela velice kratkou lutelni fazi a nemela sanci na otehotneni :frowning2:
22. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismail, stalo se mi to samy. Brala jsem pred 1. IUI clostik s ovulaci problem nemam. Ale je to nejen kvuli jejich poctu, ale pry se zlepsuje i kvalita oocytu. Nakonec jsem mela folikulu 5, presto se udelala IUI :confused:
Chapu, ze to cloveka otravi. Lutealni faze je +/- stejne dlouha. Promenliva delka cyklu je zpusobena ruzne dlouho folikularni fazi.
Nejlepsi asi bude zavolat do CARu, poradit se, pripadne objednat :wink:
22. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jeste bych doplnila, s odchylkama pocitat nejen ve stimulovanem cyklu, ale i v cyklu nasledujicim
22. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik, aha, tobe udelali IUI i s 5 foliky? Me rekli, ze se to pri takovem poctu nedela...
Aha, tak super, to se ma clovek na co tesit s tema odchylkama, pomalu zacinam litovat, ze jsem sla do stimulace...
22. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prave, standardne se nedela. Doktor rekl, ze mam prijit na IUI a kdyz jsem to pri IUI rikala pani doktorce, ze jsem mela 5 folikulu, byla prekvapena. No, ale udelali ho.
Ismail, nelituj niceho, podivej, kolik holek si proslo stimulacema a uz maji prtata :wink:
22. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.. jen sem namrknu kouknout se, jak se vám tu daří.
ismail: nezoufej, mě se také jednou stalo, že mi mrcha s utroušem přišla o o týden dřív než by měla a podle doktorů se to stát může a je to "normální"
22. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brundik, ale nevysla ti, vid. Nuzu vedet do jakeho Caru chodis? Pujdes ted na dalsi IUI?
Ja mam jit 11 den cyklu na utz a udelala by se IUI bez stimulace. Doufam, ze mas pravdu,ale jak se vsechno tahne, cloveku to nerirda....
22. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok