• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ismail, vysla :pensive: Ale protoze jsem testovala az v den, kdy jsem sla na krev, tak jsem to zjistila, az kdyz bylo jasne, ze z toho tehu nebude, takze jsem si tim usetrila zklamani. Chodim do Podoli. Mela jsem 2 IUI, pri druhe bylo horsi spermio, takze nam doporucili IVF, v cervenci jdeme na imunologii a po vysledcich na IVF.
Budu drzet palce na dalsi IUI :wink:
22. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rosienka, dakujem za reakciu. Lekar nam odporucili IVF, ale my sme poziadali o IUI-nechceli sme hned radikalne riesenie. Dr. tvrdi, ze pohyblivost je znizena, nie uplne patologicka. Preto to chceme skusit.
22. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brundik, aha, tak to je mi lito..priste uz to musi vyjit.
Ja chodila do Podoli na imunologii, mela jsem pozitivni bunecnou iminitu (proto pry to zmalkle), ted jsem uz prelecena. Jee, ted koukam, ze jdes taky na imunologii, co tak vim, tak spouste paru co ma nejaky problem zjisti problem imunologicky.
Diky, jovi, tobe taky, pristi nedeli jdu na utz, tak snad pak bude IUI v prirozenem cyklu. Me jen vydesila mrcha po 17 dnech, za vsim hned vidim neco spatneho.....
22. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, aktaka, lindazofie. Som zvedava na to ako bude vyzerat moja kontrola pred IUI, ci do man nebudu chciet pchat nejake tabletky. Lebo keby som sa neozvala, automatika by mi ich vypisali. Neviem sa dockat pondelka.
Ale lindazofie si ma povzdbudila :slight_smile:
22. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj niga, kam chodis, do ktoreho centra?
22. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Harmanceky, chodim do Gyn-fivu. Rozumiem dobre, ze nebudes stimulovat pred IUI? Mne predpisali lieky, aby sa zvysila sanca uspesnosti, hoci ja som v poriadku.
Naozaj lieky pred IUI a pocas prveho mesiaca tehotenstva nemozu uskodit zene alebo plodu?
24. máj 2009 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Harmacenko jestli chceš native IUI, musíš na tom pevně trvat, nám taky říkali, že úspěšnost nic moc, proto jí zvýšit hormony, přítel to odmítl, řekl, že zkusíme native a naporpvé to vyšlo a dnes jsme 8+2, takže supér. Šla bych znovu no native IUI, ale my měli hodnoty spermia nadprůměrné a já normálně ovuluji, vlastně na žádný problém nepřišli. Možná byl problém v mé zakloněné děloze.
24. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, myslite, ze by som mala poziadat dr. o native IUI, ked ja som OK a manzel ma znizenu pohyblivost spermii. Tabletky mam uz doma. Dakujem za kazdu radu.
25. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes jdu na svoje první IUI, tak jsem celá nervózní - klepu se jak ratlík :pensive:
Já myslím, že stimulace záleží na tom, v čem je předpokládaný problém. Pokud je u ženy, tak se před IUI obvykle stimuluje, pokud u muže, tak obvykle ne - pouze se ďobne pregnyl. Ale záleží na lékaři - to samé u idiopatické neplodnosti. My máme teratospermii, já jsem zdá se ok, takže jsem nestimulovala. Doufám, že nedostanu ani hormony na udržení - u nás je pravděpodobnost úspěchu velmi malá a já funguju, tak si nechci tělo zbytečně rozházet hormonama. Ale obvykle se dávají :wink:
25. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wobludko ahoj :slight_smile: jééé držím palec at se vám to povede :wink:
25. máj 2009 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky no zalezi to asi pouze na caru -ve me snad problem neni a presto jsem i na iui stimulovana
25. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je ahoj chrob :slight_smile: tak to mam za sebou a nedostala jsem ani utros, tak jsem rada
25. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak je to čistě příroda :slight_smile:)) no proč to nezkusit, že? a jaké bylo spermio? zlepšení?
25. máj 2009 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja jsem tedy alespon cekala ,ze mi daji treba ne vyber, ale prd:(( stejne mi hormony byly k nicemu
25. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chrobi, morfologie 2%, ostatní ok - je to bída bídná, ale zatím náš nejlepší výsledek, takže manžel dostal velikánskou pochvalu :slight_smile: na to, že minule byla nula a já se jen klepala, aby nám to vůbec udělali... :sunglasses:
25. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, baby,

ako to zvladate po UIU. ja beriem utros kazdy den 4, tak si hovorim, ze asi z toho mi preskakuje... ale celkovo som dost na prasky
25. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojda Woblud, hezky jsme se tady sesly :wink: Me prijde, ze stimulace nezalezi jen na tom, kde je problem. Prijde mi, ze v nekterych CARech maj zabehnutou stimulaci pred IUI, tak to tak delaj. Treba v Podoli, tam se proste stimuluje :grinning: Taky jsem byla prekvapena proc ja, kdyz jsem jeste nezazila za 3 roky ani jeden anovulak. A stimulovali me i na druhou IUI, prestoze jsem pri 1. mela 5 folikulu.
Ale ten utros, bud opravdu rada, me delal problemy, teda unava uz ani ne, ale jak to vytejka, to je vopruz, vzdycky se mi do toho pridala nejaka mykoza, no bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wanduska, zvladala jsem to v pohode. Jediny, co me stvalo, ze chut na sex byla uplne nulova a pak problemy, ktery jsem psala o prispevek vys.
26. máj 2009 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, můžete mi prosím poradit, zda jste měla některá z vás zkušenost, že by se vám menstruace zpozdila po zavádění utrogestanu? Jsem 17 .den po 2 IUI a mrcha mi ještě nedorazila, ale test byl negativní :frowning2: Jindy mívám MS pravidelnou po 28 dnech, teď jsem 30 den a nic :unamused: Zapomněla jsem se zepta doktora, zda mám utrogestan po testování vysadit. Předem díky za odpověď :wink:
26. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky

Wanduška, já tedy neblbnu, aspoň si to myslím :slight_smile: cítím se úplně normálně.

Handina, utroš může ms zpozdit. někomu ano, někomu ne. já mám z caru pokny 14. den od iui testovat, pokud nebude test pozitivní, tak vysadit.
26. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Handino dojdi si na krev, jedna mamina v Caru mi říkala, že měla po první IUI negativní test a byla těhu.
26. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Děkuji moc za vaše odpovědi. Testovala jsem se dneska ráno ( 17. den od IUI), tak si myslím, že bych už měla vidět aspoň slabou druhou čárku, kdybych byla těhotná :unamused: Testnu se asi ještě zítra a pak uvidim. Jediný co mi je divný, že když mi začalo vždycky bolet břicho, tak se mi MS hned dostavila. Teď mě pobolívalo břicho jako při MS 13 den, že jsem byla přesvědčená, že MS dorazila a včera dopoledne zase bolesti jako při MS a zase nic, ale je možný, že jsem třeba nastydla...No, snad se jednou všechny dočkáme a ty vytoužené // už konečně uvidíme :angry: :wink:
Lindazofie moc moc Ti gratuluju mamino :slight_smile:
26. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj brundí :sunglasses: no vidíš, to jsou my věci, asi jak jsou kde zvyklí...
Utrogestan ji určitě zpozdit může, ale taky nemusí. Pokud je test negativní, tak je nepravděpodobné, že by jsi byla těhotná (ikdyž výjimky se stávají, ale rozhodně bych se k tomu neupínala). Jakmile se začnou brát hormony, tak bych se moc nezkoumala, to má pak člověk příznaků na paterčata...
26. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,

občas k vám nakouknu, protože mám za sebou první IUI.

Dneska jsem 14 den po IUI, beru utroš a taky to stále nemám a test mám negativní, takže jsem na tom podobně jako Handi.
26. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Stano, Handi, utros je progesteron, ktery se v prirozenem cyklu tvori ze zluteho teliska po ovulaci, dela dobre podminky pro embryjko a jeho rust, proto udrzuje vyssi teplotu. Takze to byva bezny, ze ms prijde az po vysazeni utrose. Ja mam u sebe pocit, ze pokud bych ho brala nepretrzite, tak bych asi nemenstruovala. Vzdycky jsem cekala na povel k vyszaeni z CARu a pak ms prisla tak za 3 dny.
26. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, tak co Suzan??jak to dopadlo nebo je jeste brzo?? Ja jdu za chvili na IUI 3., mam 5 vajicek po Clostilu tak snad se neco chyti uvidime.
27. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj rina....no asi nic uz zacinam spinit.Ale cekala jsem to .Mela jsem ted rodinne problemy (s rodici) a strasny nervy, takze se ani nedivim....Tobe drzim moooc pesti s 5 -ti foliky se to musi fakt chytit ne??? :slight_smile:
Ja jdu do dalsiho pokusu a pak se uvidi asi uz si rekneme o IVF vcera jsme o tom s manzou mluvili.
27. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj suzi, ani mne 3pokus nevysiel :frowning2: , mali sme horsi spg len 12mil , davam si teraz pokoj od hormonou
27. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elle mi meli take jen 10 milionu takze uz jsme vedela,ze se nezadari....asi fakt musime podstoupit IVF tohle je akorat pekne na psychiku,lae manza se o me boji,ze je to zahul...ale ja se nebojim klidne do toho pujdu,dulezity je vysledek a je vestsi sance.
27. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez mam obavy ze to budem musiet raz podstupit, preco tie blbe spermie tak kolisu :frowning2: , presne ako hovoris to je riadne na psychiku a na skusku manzelstva....
27. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok